Pilnīga rokasgrāmata Softaculous – iecienītāko skriptu vienkārša instalēšana

pilnīga rokasgrāmata softaculous auto uzstādītājam


Softakulīgs ir komerciāls skripts, ko izmanto caur cPanel un kas instalē automātiskus skriptus, satura pārvaldību un citus noderīgus rīkus jūsu vietnei, izmantojot datu bāzi un tīmekļa telpu. Jūs varat redzēt Softaculous gan cilnē Softaculous Apps Installer, gan cilnē Programmatūra, kā arī tas ir pieejams caur Plesk, H-Sphere, DirectAdmin un InterWorx, tikmēr tajā var instalēt dažādas plaši pazīstamas CMS, piemēram, WordPress, Joomla, PrestaShop, phpBB, SMF, WHMCS, Magento un vēl daudz vairāk.

Citas līdzīgas programmatūras, piemēram, Softaculous, ir Installatron un Fantastico, abas automātiski instalējot gandrīz tos pašus skriptus un CMS, taču Softaculous ir vispopulārākā, kurā ir vairāk nekā 380 rīku un miljoniem lietotāju. Arī Softaculous ir bezmaksas versija, kurā ir 55 skripti, piemēram, Open Blog, Serendipity, Dotclear, Zikula, Geeklog, SMF, PrestaShop, Moodle 2.6 un citi rīki..

Softaculous, Fantastico un Installatron salīdzinājums

Softaculous ir 387 skripti, kuriem ir pieejami vērtējumi, lietotāju atsauksmes un demonstrācijas, kā arī ir PHP skripti, Javascripts, Perl skripti un daudzvalodu lietotnes, kamēr Fantastiko ir tikai 50 skripti bez vērtējumiem, pārskatiem, demonstrācijām, Javascripts, Perl skriptiem un Installatrons ir 83 skripti, kas pieejami tikai ar demonstrācijām, un vairums no tiem ir PHP vai Perl skripti, un tikai Installatron ir arī daudzvalodu lietotnes.

Izmantojot Softaculous, jūs varat instalēt lietojumprogrammas, izmantojot https vai IP, kamēr Fantastico nav šīs funkcijas, un Installatron neizmanto IP instalēšanu, bet tai ir https. Lietotņu importēšana no citiem autoinstalētājiem vai manuāli instalētām lietotnēm ir vienkārša un ātra, izmantojot Softaculous, savukārt Fantastico neatļauj šos procesus, tikmēr Installatron ļauj jums importēt lietotnes. Lietojumprogrammas instalēšana starptautiskos domēnos ir pieejama Softaculous un Installatron, savukārt Fantastico neļauj to izdarīt kopā ar uzdevumu sarakstu, kļūdu reģistrēšanu un komandrindas saskarni, kā arī izveidot un instalēt pielāgotas lietotnes, funkcijas, kuras gan Softaculous, gan Installatron piedāvā saviem lietotājiem. lietotājiem.

Āķi ir pieejami arī vietnē Softaculous, savukārt gan Fantastico, gan Installatron tie nav pieejami kopā ar iespēju lietotājiem izveidot plānus. Tomēr jūs varat atinstalēt lietotnes visās trīs programmatūrās, vienlaikus veicot lietotnes jaunināšanu un atjaunināšanu un dublēšanu / atjaunošanu lietotnēs tikai Softaculous un Installatron..

Pārdēvēšanas opcija, viena soļa instalēšana un WHMCS norēķinu integrācija ir pieejama Softaculous un Installatron kopā ar skriptu pievienošanu, savukārt e-pasta veidņu modificēšana ir līdzeklis, kas pieejams tikai Softaculous.

Tālākpārdevēja vadības panelis, automatizētās API un daudzvalodu saskarne visi ir pieejami vietnē Softaculous, savukārt Fantastico nav pieejami un Installatron ir pieejami tikai tālākpārdevēja vadības panelis un daudzvalodu saskarne..

Softaculous cena gadā ir USD 24, savukārt VPS cena ir USD 12, Fantastico ir šādas cenas USD 90 un USD 24, savukārt Installatron maksā USD 50 un USD 25.

Softakulīgs pārskats

Softaculous ir pieejams tiem, kas nerunā angliski, ir pieejami visai pasaulei, viņi var veikt sarežģītas funkcijas ar vienu klikšķi, dažās minūtēs izvietojot visas tīmekļa lietojumprogrammas, un, piemēram, WordPress tiek instalēts 2 minūtēs, izmantojot jūsu pielāgoto datu bāzi, tabulu, direktoriju, lietotājvārdu, paroli un administratora e-pastu.

Programmā Softaculous ir iekļauta meklēšana, kurā varat atrast vēlamos rīkus, un tā tiek regulāri atjaunināta vismaz reizi mēnesī, piedāvājot plašu dokumentāciju gan jaunajiem, gan arī vecajiem lietotājiem..

Softaculous ne tikai atjaunina ar jauniem rīkiem, bet arī atjaunina vecākos, padarot tos ātrākus, drošākus un draudzīgākus lietotājus, piedāvā arī iespēju importēt skriptus un ātri, droši, droši un viedi tos instalēt jebkurā valodā un pirms to instalēšanas jūs varat redzēt citu Softaculous lietotāju vērtējumus, demonstrācijas vai lasīt atsauksmes.

Jūs varat uzticēties Softaculous ne tikai tāpēc, ka visā pasaulē ir miljoniem lietotāju, bet arī tāpēc, ka ir tūkstošiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, kas iegādājās un izmanto Softaculous, piedāvājot to arī saviem lietotājiem..

Programmu Softaculous var izmantot bez maksas, lai to pārbaudītu, un pēc tam to var iegādāties, ja esat pārliecināts, ka piedāvājat pielāgotu integrāciju gandrīz ar visiem paneļiem, ja nelietojat parastos, un pat WHMCS automatizācija ir vienkārša..

Softaculous ir draudzīgs lietotāja interfeiss un lieliski vizuālie attēli, kā arī vienkāršs un intuitīvs dizains, kas palīdz lietotājiem, ļaujot lietotājiem izveidot savu logotipu un nepieprasot apkopi, taču viņiem ir pilnīga kontrole un iespēja arī vairākiem lietotājiem ar dažādām atļaujām..

Kā lietot Softaculous

Kad esat ievadījis savu cPanel adresi, kas parasti ir kaut kas līdzīgs vietnei example.com/panelis, jums vienkārši jādodas uz Softaculous un jāievada tajā..

visaugstāk novērtētie skripti - softaculous

Šeit jūs redzēsit skriptus, kas sakārtoti pēc PHP, Javascripts un Classes, kā arī pēc tādiem veidiem kā emuāri, mikro emuāri, portāli, CMS, forumi, attēlu galerijas, wiki, sociālais tīkls, reklāmu pārvaldība, kalendāri, spēles, e-pasti, aptaujas, aptaujas, projektu vadība, e-komercija, ERP, viesu grāmatas, klientu atbalsts, ietvari, izglītojoši, DB rīki, mūzika un video.

Jūs varat izvēlēties kategoriju, skripta veidu vai vienu no labākajiem instalējamiem skriptiem, kamēr kājenē redzēsit pēdējos Softaculous atjauninājumus. Nospiežot pogu “I”, jūs piekļūsit instalēšanas skriptiem lidojuma funkcijai, kur varēsit to izjust, ātrāk un labāk izveidot vietnes un redzēt arī vērtējumus un atsauksmes.

Kad esat izvēlējies instalējamo skriptu, piemēram, WordPress, varat to tieši instalēt vai redzēt pārskatu vai demonstrāciju ar konkrēto skriptu, nākamais solis ir funkciju, ekrānuzņēmumu un pārskatu skatīšana vai pat importēšana no attāla servera vai no tā paša, kuru instalējat WordPress, izmantojot protokolu, domēnu un izvēles direktoriju.

Cilnē Kopsavilkums varat redzēt informāciju par izvēlēto skriptu, piemēram, pēdējo versiju, pēdējās versijas izdošanas datumu, skripta aprakstu, nepieciešamo un pieejamo vietu, ekrānuzņēmumu, programmatūras atbalsta vietnes saiti, pašreizējās instalācijas un saistītos skriptus..

Pašreizējā instalācijā varat vai nu izdzēst, rediģēt, dublēt vai pārvietot lietojumprogrammu, savukārt cilnē instalēšana jūs varat izvēlēties protokolu, izvēlēties domēnu, varat uzrakstīt instalācijas direktoriju un vietnes nosaukumu kopā ar vietnes aprakstu, kā arī iespējot vairākas vietnes ( WPMU), jūs varat izvēlēties administratora kontu: lietotājvārds, parole un e-pasts, jūs varat izvēlēties valodu un atlasīt spraudņus.

Ir arī papildu iespējas, kas pieejamas instalācijām, piemēram, datu bāzes nosaukums, tabulas prefikss, automatizētas dublējumkopijas, dublējuma pagriešana, automātiska jaunināšana, atspējošanas atjaunināšanas paziņošana, WordPress spraudņu automātiska jaunināšana un WordPress motīvu automātiska jaunināšana. Varat arī atlasīt noklusējuma motīvu un e-pasta instalēšanas informāciju. Tātad, izmantojot Softaculous, jums nav tikai parasto instalēšanas programmu, jums pat ir uzlabota versija, kurā varat tieši pielāgot instalēto WordPress versiju ar jūsu izvēlēto noklusējuma motīvu un vienu vai vairākiem spraudņiem.

Softaculous augšpusē ir izvēlne, kuru attēlo dažādas ikonas, katra no tām ir vai nu veids, kā doties uz jūsu cPanel, sākumlapu, skriptu demonstrācijas lapu, skriptu vērtējumus, visas instalācijas, uzdevumu sarakstu, rediģēšanas iestatījumus, dublējumi un atjaunošana, e-pasta iestatījumi, sinhronizēšana ar citiem Auto uzstādītājiem, palīdzība un atbalsts, vai nu izrakstīšanās poga.

To visu iesaiņojot!

Rezultātā Softaculous var izmantot vairākiem mērķiem, piemēram, skripta vai CMS pārbaudei vai tieši vietnes izveidošanai ar satriecošu motīvu un satura pārvaldību no paša sākuma, izmantojot automatizētu apkopi, piemēram, plānotas dublējumkopijas. Tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, piemēram, InMotion Hosting vai WebHostingHub, izmanto Softaculous, lai klienti varētu ērti instalēt iecienītos skriptus savā vietnē.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map