PrestaShop apskats – vai piemērots profesionālam interneta veikalam?

01.06.2020
Raksti un vēl ... 'PrestaShop apskats – vai piemērots profesionālam interneta veikalam?
0 8 мин.

prestashop apskats


PrestaShop ir bezmaksas e-komercijas risinājums, kas ļauj ātri un ērti pārdot tiešsaistē. Tas arī ļauj jums izveidot savu tiešsaistes veikalu, un šajā tiešsaistes veikalā jums faktiski var būt savs domēna vārds, savs tīmekļa resursdators, un jūs varat uzskaitīt tik daudz produktu, cik vēlaties, salīdzinot ar citām e-komercijas satura pārvaldības sistēmām, piemēram, Content Ātrums.

Būtībā PrestaShop izstrādātāji no jums neiekasē ikmēneša maksu par viņu programmatūras izmantošanu, un viņi par katru pārdoto preci nepieprasa komisiju. Protams, jums joprojām ir jāmaksā par domēna vārdu katru mēnesi vai ik pēc desmit gadiem, kā arī jāmaksā jūsu tīmekļa mitinātājam. Jums joprojām ir jāmaksā komisijas maksa kredītkartes apstrādātājam. Bet šie trīs ir neatkarīgi no PrestaShop programmatūras. Izņemot to, tas par faktisko programmu jums neko nemaksā.

PrestaShop iespējas

Programmatūra ir ļoti attīstīta, un, tikai apskatot to, jūs varat redzēt, ka tā ir ļoti profesionāla, un jūs varat uzskaitīt visu veidu produktus. Piemēram, jūs varat uzskaitīt parastos produktus, kurus pamatā sūta pa pastu, varat arī uzskaitīt virtuālos produktus. Būtībā visu, ko varat redzēt demonstrācijā, PrestaShop ir pielāgojams, un papildus PrestaShop pat ļauj jums pievienot noteiktas funkcijas vietnei, lejupielādējot papildu moduļus. Moduļi tiek izmantoti, lai izveidotu un ievietotu jūsu veikala funkcijas, piemēram, izvēlnes, slaidrādes, kartes, reklāmkarogus un tā tālāk. Tādā veidā jūs varat mainīt visu priekšējo daļu sakarā ar to, ka PrestaShop pārvalda visu CMS saturs šeit, izmantojot moduļus.

prestashop funkcijas

Tātad, ja jūs noklikšķiniet uz produkta kategorijas, jūs varat arī redzēt, cik progresīvs tas ir ar lieliskām funkcijām, piemēram, ļaujot jums apskatīt produktus pēc saraksta vai pēc tīkla. Tam ir īpaša sadaļa kategorijām, kur jūs varat tās izvērst, un tajā ir arī slāņveida navigācijas sistēma, kas ļauj filtrēt priekšmetus pēc krāsas utt. Ir arī slīdnis, kas palīdz filtrēt produktus pēc cenas.

PrestaShop ir uzlabota iepirkumu groza programmatūra, kurai ir arī mūsdienīgas iespējas, izmantojot JavaScript, lai izvēlnes izskatās daudz labākas, lai klientiem būtu vieglāk izbraukt. Varat arī pievienot vairākas valūtas un valodas. Jūs varat pievienot veikala informāciju, karti un sociālās pogas.

Un, kad jūs dodaties iegādāties preces, produktu lapa izskatās jauka un tīra, tai ir rīvmaize un trīs kolonnas. Izmantojot pogas un nolaižamās izvēlnes, jūs varat izvēlēties krāsas, izmēru. Jūs varat pievienot pielikumus. Jūs varat ļaut klientiem pielāgot tādus produktus kā T-krekli.

Varat pievienot SSL, lai, pārbaudot personu, justos drošāk par norēķinu procesu, kā arī varat iespējot vienas lapas izrakstīšanos un viesu izrakstīšanos. Tas ir kaut kas unikāls un ļoti foršs. Tā kā viena no galvenajām bažām tiešsaistē, kad jūs vadāt veikalu, ir tā, ka jūsu klients var viegli pārvietoties pa jūsu vietni un iegādāties produktus.

Varat arī savstarpēji reklamēt preces sarakstos, varat pievienot, lai salīdzinātu preces. PrestaShop arī pārraksta jūsu URL, ja esat iespējojis SEO opcijas.

Kā instalēt PrestaShop?

Lai sāktu sistēmas instalēšanu savā vietnē, dodieties uz PrestaShop.com, kur varat lejupielādēt jaunākās satura pārvaldības sistēmas versijas. Pēc PrestaShop lejupielādes jums jāinstalē FTP klients, ja jums tāda jau ir, varat to izmantot.

Tālāk jums jāaugšupielādē PrestaShop lejupielādētie faili Web resursdatora saknē. Neaizmirstiet vispirms izsaiņot lejupielādētos failus. Varat izmantot vilkšanu un nomešanu uz savu tīmekļa mitinātāju. Jums arī augšupielādējiet failus mapē ar nosaukumu public_html no savas saknes.

Pēc augšupielādes pabeigšanas jums jāiet uz direktoriju, kurā jūsu pārlūkprogrammā ir instalēta PrestaShop, un sekojiet instalēšanas palīgam. Jūs varat iestatīt valodu un tā tālāk. Failiem un mapēm ir jāpiešķir 777 atļauja, lai instalēšanas laikā nebūtu problēmu.

Nākamais solis ir pierakstīt sava veikala nosaukumu, galveno darbību, valsti, veikala laika joslu, kontu, vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi un paroli. Viens no pēdējiem soļiem ir konfigurēt datu bāzi, lai jums būtu nepieciešama datu bāzes servera adrese, datu bāzes nosaukums, datu bāzes pieteikšanās, datu bāzes parole un tabulu prefikss..

Lai izveidotu datu bāzi, jums vienkārši jādodas uz cPanel, kas parasti atrodas adresē example.com/panelis, kur apmeklējat datu bāzes sadaļu un noklikšķiniet uz MySQL datu bāzēm. Šeit jūs izveidojat datu bāzi, izmantojot vārdu, lietotājvārdu un paroli. Tagad jūs varat pievienot lietotāju datu bāzei un atlasīt opciju visas privilēģijas. Kopējiet datus un pierakstiet tos pie PrestaShop instalēšanas palīga. Jūs pat varat pārbaudīt datu bāzes savienojumu.

Pēc instalēšanas jādzēš instalēšanas direktorijs no FTP saknes, un administratora mape jāpārdēvē no FTP. Tagad jūs varat pieteikties savā admin panelī.

Tomēr mūsdienās PrestaShop var instalēt, izmantojot Softaculous vai citu viena klikšķa instalētāju, kas pieejams cPanel tikai dažās minūtēs, neveicot visas iepriekš minētās darbības. Instalētājs ar vienu klikšķi augšupielādēs failus un izveidos datu bāzi.

Ja jūs meklējat uzticamu tīmekļa mitināšanu savai PrestaShop e-komercijas vietnei, mēs ļoti iesakām InMotion Hosting. Viņi piedāvā pieejamu biznesa mitināšanas pakalpojumu ar piemaksu tiešsaistē. Jūs varat iestatīt PrestaShop savā vietnē tikai ar dažiem klikšķiem.

ar vienu klikšķi instalējiet prestashop inmotion hostingu

PrestaShop mitināšana, izmantojot InMotion + bezmaksas domēnu

Visi biznesa hostinga plāni InMotion ietver SSD, bezmaksas domēna vārdu, bezmaksas dublējumus, bezmaksas mārketinga kredītus un daudz ko citu. 

Sākt tagad! – 4,19 USD mēnesī / mēnesī »

Pārskats par PrestaShop informācijas paneli

Kad esat ievadījis informācijas paneli, jūs varat redzēt statistiku par jūsu pasūtījumiem, apmaiņu, pamestiem groziem, izpārdotiem produktiem un tā tālāk. Ir pieejami paziņojumi par jauniem ziņojumiem un produktu pārskatiem. Varat arī redzēt statistiku par unikāliem apmeklētājiem, trafika avotiem un apmeklējumiem.

Kataloga izvēlnes vienumā var rediģēt, izdzēst, apskatīt vai pievienot jaunus produktus, kategorijas, produktu funkcijas, produktu atribūtus, ražotājus, tagus, piegādātājus, pielikumus..

prestashop informācijas panelis

Izvēlnē Pasūtījumi varat redzēt savus pasūtījumus, rēķinus, preču atgriešanu, piegādes kuģus, kredīta sūtījumus, statusus un pasūtījumu ziņojumus..

Klientu izvēlnes vienumā varat redzēt klientus, adreses, grupas, iepirkumu grozus, klientu apkalpošanu, kontaktpersonas un nosaukumus.

Cenu noteikumos jūs varat rediģēt groza noteikumus, kataloga cenu noteikumus un mārketinga iestatījumus. Šeit jūs varat arī izveidot mārketinga kampaņu un kuponus.

Modulos varat pārvaldīt moduļus, motīvus un izvēlēties pozīcijas un samaksu, savukārt nosūtot jūs varat redzēt pārvadātājus un preferences.

Nākamais ir lokalizācija, kurā varat pārvaldīt valodas, zonas, valstis, štatus, valūtas, nodokļus, nodokļu noteikumus un tulkojumus.

Pēc preferencēm jūs varat iestatīt pats savas preferences par vispārīgajām, pasūtījumiem, izstrādājumiem, klientiem, tēmām, SEO, URL, CMS, attēliem, veikalu kontaktiem, meklēšanu, apkopi, ģeogrāfisko atrašanās vietu.

Šie ir vissvarīgākie PrestaShop informācijas paneļa elementi, turklāt jūs varat rediģēt citus, piemēram, papildu parametrus, administrēšanu, statistiku un cs emuāru..

Sāciet savu veikalu jau šodien, izmantojot InMotion hostingu

Vai jums jau ir PrestaShop vietne? InMotion eksperts palīdzēs jums bez maksas pārsūtīt veikalu uz viņu serveri!

Sākt tagad! – 4,19 USD mēnesī / mēnesī »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector