Pārvaldīts vs nepārvaldīts WordPress mitināšana – kuru izvēlēties?

pārvaldīts vs nepārvaldīts WordPress mitināšana


WordPress ir viegli labākā satura pārvaldības sistēma ikvienam, kam ir minimālas vai uzlabotas tehniskās zināšanas. Tas ļauj ātri, viegli atvērt vietni un izveidot to, lai padarītu to par izcilo tiešsaistes klātbūtni, kādu vēlaties. Papildus tam to var pilnīgi brīvi izmantot, un tas nav mazs bonuss, ja vēlaties sākt uzņēmējdarbību.

WordPress ļauj jums izveidot jebkāda veida tīmekļa vietnes, sākot no vienkāršām portfeļa vietnēm, līdz emuāriem, sociālo tīklu vietnēm, forumiem, direktorijiem, e-komercijas vietnēm un daudz ko citu. Lai ko jūs iedomājaties, varat to izdarīt ar nelielu tehnisko zināšanu līmeni. Bet pat ja jūs nezināt daudz par tīmekļa dizainu, jums joprojām var būt profesionāla vietne.

Vienkārši atrodiet ideju, kas piesaista jūsu uzmanību un ir piemērota jūsu biznesam, instalējiet to un pēc nelielas pielāgošanas jums būs sava profesionāla izskata vietne..

Protams, ne visi vietnes darbības aspekti ir bez maksas. Pirmās izmaksas, kas jums būs jāsedz, ir mitināšanas cena.

Runājot par WordPress, jums ir divas galvenās iespējas: viena izmanto pārvaldīto hostingu, bet otra – nepārvaldītu mitināšanu. Abiem ir savs taisnīgais priekšrocību un trūkumu kopums. Tas, kurš jums jāizvēlas, pilnībā atbilst jūsu vajadzībām, tāpēc izdalīsim šo jautājumu un saņemsim jums atbildi!

Kas ir pārvaldītais hostings?

Pārvaldītā mitināšana ir mitināšanas pakalpojums vai plāns, ko var sadalīt pēc daudzām sastāvdaļām. Pirmais ir serveris, kuru jūs, protams, izmantojat savas vietnes vadīšanai. Bet serverī parasti ir instalēta operētājsistēma un dažāda veida programmatūra, kas padara tā darbību vienmērīgu.

Tas ir pamats hostinga pakalpojumu sniegšanai tur, bet arī hostinga uzņēmumi piedāvā papildu pakalpojumus. Jums var būt noderīgas funkcijas, piemēram, automātiska dublēšana, statusa uzraudzība, ļaunprātīgas programmatūras skenēšana un noņemšana, drošības pārbaudes un vēl daudz vairāk. Tie ir papildu pārvaldības pakalpojumi, kurus daļēji veic serveru administratori.

Tātad, galvenokārt pārvaldītajā hostingā ir ietverti papildu pārvaldības pakalpojumi, kas noņem svaru no jūsu pleciem. Jums būtu jāveic uzraudzība, ļaunprātīgas programmatūras skenēšana un viss pārējais pats, ja jūs dodaties ar nepārvaldītu mitināšanas plānu.

Pārvaldītajam mitināšanai ir daudz vairāk priekšrocību, taču tas atšķiras dažādos uzņēmumos. Ļoti noderīgi ir pārvaldīts mitināšanas plāns, taču tas maksā arī vairāk nekā parastie pakalpojumi.

Kas ir nepārvaldīts hostings?

Nepārvaldīts mitināšana ir tukša kaula hostinga plāns, kas nepiedāvā papildu programmatūru vai pakalpojumus. Jūs iegūsit serveri tikai ar instalētu operētājsistēmu, tāpēc jums būs jāinstalē kaut kas cits, kas jums nepieciešams pats. Ne tikai WordPress un Drupal un līdzīga programmatūra, bet pamata sistēmas programmatūra, piemēram, PHP un Apache.

Tāpēc to dēvē par nepārvaldītu mitināšanu, jo mitināšanas uzņēmums nesniedz nekādus pakalpojumus, uz kuriem jūs varētu paļauties, veicot rutīnas uzdevumus serverī. Ja vēlaties kaut ko izdarīt, jums tas jādara pats, tāpēc tas ir tik lēts.

Nepārvaldīts mitināšana ir lieliska iespēja, ja vēlaties palaist programmu, kurai nepieciešami īpaši servera iestatījumi. Pārvaldīta mitināšana var traucēt jūsu mēģinājumiem, tāpēc vislabāk ir pilnībā kontrolēt serveri.

Tā ir arī lieliska iespēja ikvienam, kurš vēlas uzzināt par servera pārvaldību, jo tas viņiem ļauj radīt vidi, kurā viņi var eksperimentēt. Turklāt tas ir daudz lētāk, tāpēc ar to jūs ietaupīsit daudz naudas.

Ja jūs esat kāds, kurš vismaz ir ieinteresēts pārvaldīt serverus un ietaupīt skaidru naudu, nevis nepārvaldīts mitināšana, izrādīsies laba iespēja.

Pareiza pārvaldīta WordPress mitināšana

Pārvaldītie hostinga plāni ir visu formu un izmēru. Ja jūs neesat lietpratējs cilvēks un vēlaties hostinga plānu, kas padara lietu ērtāku un palīdz brīvi pavadīt laiku, tad pārvaldīta mitināšana noteikti ir jūsu ceļš.

Šeit mēs esam ieskicējuši trīs pārvaldītos WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, kurus mēs uzskatījām par labākajiem. Jūs varat izvēlēties vienu no tiem atbilstoši savam budžetam un vajadzībām.

1. WP dzinējs

wpengine pārvalda-WordPress mitināšana

WP dzinējs

WP Engine ir populārs VIP WordPress mitināšanas pakalpojums, kas zina, kā atvieglot klientu dzīvi. Viņi piedāvā hostinga pakalpojumus bez problēmām, izmantojot daudz stabilu serveru un funkciju. Viņu serveri un personāls var rīkoties gandrīz ar jebko, tieši tāpēc viņiem ir 96% emisijas izšķiršanas pakāpe. Turklāt jūsu vietne principā būs droša pret hakeriem. Tas galvenokārt ir pateicoties ikdienas dublējumiem, automātiskiem drošības atjauninājumiem, viena klikšķa atjaunošanas punktiem, automātiskai kešatmiņas saglabāšanai, viena klikšķa pieturvietai un daudz kam citam..

WP Engine pakalpojumu izmantošana ir tāda pati kā WordPress ekspertu armijas atrašana jūsu pusē, kuri ņem vērā jūsu intereses. Jūs varat paļauties uz viņiem, lai jūsu WordPress vietne visu gadu būtu ātra un laba.

Viņu mēneša cenas svārstās no USD 20,42 mēnesī līdz USD 169,17 mēnesī pirmā gada laikā, kas ir diezgan godīgs darījums.

2. Pressidium

pressidium-pārvalda-wordpress-hostings

Pressidium

Pressidium ir viens no mazāk zināmajiem WordPress hostinga pakalpojumu sniedzējiem nozarē, galvenokārt tāpēc, ka tie joprojām gūst vilci. Tomēr viņi jau tagad ir vieni no labākajiem WordPress specializētajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem tirgū, jo viņi nevarēja paslīdēt no ekspertu acīm.

Tie ir pierādījuši, ka ir izcils risinājums jaunizveidotiem uzņēmumiem, universitātēm, plašsaziņas līdzekļiem, digitālajām aģentūrām un daudziem Fortune 500 uzņēmumiem. Pressidium ir serveri visā pasaulē. Jūs varat mitināt savu vietni Dienvidaustrumu Āzijā, Eiropā, Ziemeļamerikā, Japānā vai Okeānijā.

Viņu galvenā mītne atrodas Londonā, Apvienotajā Karalistē, uz kuru jūs varat piezvanīt, kad rodas kādas problēmas ar jūsu pakalpojumu. Bet tas parasti ir reti, jo Pressidium mitināšanas pakalpojums ir patiešām labi izveidots. Tam ir daudz drošības, lietojamības un ar drošību saistītu rīku un funkciju, kas uzlabo to pakalpojumu, padarot to ātrāku un drošāku.

Šobrīd Pressidium mitina 25 000 un vairāk vietņu, un to skaits katru dienu pieaug. Tie piedāvā 99,95% uptime, kas ir diezgan pievilcīga kvalitāte. Neatkarīgi no tā, kāda veida vietni jūs izmantojat Pressidium serveros, viņu ekspertu komandai vienmēr būs jūsu aizmugure. Mēs esam atraduši daudz atsauksmju no apmierinātiem klientiem visā pasaulē, kas deva zaļo gaismu šim ieteikumam.

Jūs varat saņemt pārvaldītu hostinga pakalpojumu no Pressidium tikai par USD 24,90 mēnesī. Varat arī paaugstināt kaut ko augstas pakāpes, piemēram, biznesa plānu par USD 250 mēnesī, vai arī izvēlēties kādu no citiem plāniem.

3. Flywheel

spararata pārvaldīts-wordpress-hostings

FlyWheel

FlyWheel nodrošina iespaidīgu ātrumu, uzticamu veiktspēju un nepieciešamo klientu atbalstu, lai jūsu WordPress vietne darbotos nevainojami. Turklāt vietnes izveidošana no jauna ir arī ļoti vienkārša, izmantojot tās ar viena klikšķa iestudēšanas funkcijām un bezmaksas demonstrācijas vietnēm.

FlyWheel ir daudz vairāk nekā tikai acīm redzams, jo tas ir mitināšanas pakalpojums, ko galvenokārt tirgo dizaineriem un radošajām aģentūrām. Viņi radošiem cilvēkiem ļauj viegli izdarīt to, kas viņiem vislabāk padodas, un ļauj servera pārvaldību uzticēt tiem, kuri labāk to pārvalda. Viņi ir arī ļoti noderīgi un sniegs palīdzību ne tikai jautājumos, kas jums radušies.

FlyWheel ir stabila tīkla infrastruktūra, kas ir optimizēta mērogam, ātrumam un drošībai. Viņu plānos ir daudz tādu iespēju kā automātiskas dublējumkopijas, iebūvēta kešatmiņa, automātiski WordPress atjauninājumi, SSL atbalsts, iebūvēta CDN integrācija un vēl daudz vairāk. Turklāt viņi arī bez maksas migrēs jūsu vietni uz jums. Turklāt varat izmēģināt viņu pakalpojumus 30 dienas un atgūt naudu, ja jums tas nepatīk.

Varat saņemt savu pārvaldītā hostinga plāna cenu tikai par USD 14,00 mēnesī.

Laba nepārvaldīta WordPress mitināšanas izvēle

Ja vēlaties atvērt vienkāršu vietni, kurai nav nepieciešami pārāk lieli servera resursi, un vēlaties to darīt pēc iespējas lētāk, jums ir 3 ļoti pamatotas iespējas. Ja izvēlaties kādu no šiem nepārvaldītajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, vietni var iestatīt un darboties aptuveni par USD 5 mēnesī..

1. BlueHost

bluehost-nepārvaldīts-WordPress-hostings

BlueHost

BlueHost ir viens no WordPress.org ieteicamajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem galvenokārt tāpēc, ka tas ir specializējies šai platformai. BlueHost ir galvenais galamērķis lielākajai daļai emuāru veidotāju, jo tas ir viens no lētākajiem un ātrākajiem WordPress variantiem. Varat sākt stundas laikā, instalēt WordPress, iestatīt vietni un ļaut tai ātri darboties visu gadu.

Cilvēkiem patīk BlueHost, jo tā uzticamais sniegums un pienācīgs klientu atbalsts. Lai arī mums bija jāgaida apmēram 20 minūtes, lai saņemtu atbildi, mēs to saņēmām, un arī atbilde bija noderīga. Turklāt klientu atbalsta pārstāvji WordPress zina ļoti labi un pastāvīgi atjauno savas zināšanas, jo viņi zināja, ko piedāvā platformas jaunākie atjauninājumi un spraudņi..

Viss, ko esmu pieminējis, ir nopietni iemesli, kāpēc emuāru autori un mazo uzņēmumu īpašnieki pārvietojas uz savu vietni vietnē BlueHost. Tas viņiem ļauj ātri un lēti sākt ieguldīt savus vērtīgos dolārus citos pasākumos, kas viņiem palīdz attīstīt biznesu.

Ja jūs meklējat ātru, vienkāršu un lētu veidu, kā izveidot un darboties emuāru vai profesionāla uzņēmuma vietni, varat to izdarīt tikai par USD 3,95 mēnesī.

2. InMotion hostings

inmotion-nepārvaldīts-WordPress-hostings

InMotion hostings

InMotion ir viegli viens no visspēcīgākajiem nepārvaldītajiem, dalītā hostinga pakalpojumiem, uz kuriem jūs varat nokļūt. Viņi ieguva daudz slavas par savu godalgoto klientu atbalstu, jo cilvēkiem patīk, kad reakcija ir savlaicīga un precīza. Tā tas bija arī mūsu pieredzē, jo mums nebija jāgaida vairāk kā 2 minūtes, lai saņemtu atbildi uz mūsu vaicājumu.

Viņu serveri darbojas arī zibens ātri, jo vietne, kuru mēs vienā no tām saglabājām, tika ielādēta mazāk nekā 500 milisekundēs. Turklāt 99,99% darbspējas laiks ļaus ikvienam uzticēt savu vietni InMotion visa gada garumā. Ir ļoti maz hostinga pakalpojumu sniedzēju, kas ir tik robusti un uzticami. Gandrīz katrs uzņēmums, kuru mēs pārbaudījām, tīmekļa mitināšanas forumos saņēma sava veida lietotāju sūdzības, bet ne InMotion. Mēs reti esam atraduši neapmierinātu InMotion klientu, kas ir brīdinājuma zīme, ka viņi kaut ko dara pareizi.

WordPress instalēšana ir brīze, un jums ir arī piekļuve 310 noderīgām lietojumprogrammām un citām satura pārvaldības sistēmām. Ja jūs meklējat hostinga pakalpojumu, kas ir patiesi spēcīgs un kas piešķirs jums ekspertu komandu, pie kuras jūs varat sazināties, InMotion ir jūs nodrošinājis. Jūs varat abonēt viņu biznesa plānu tagad par USD 3,99 mēnesī.

3. HostGator

hostgator-nepārvaldīts-WordPress-hostings

HostGator

HostGator piedāvā vislielāko ātrumu ar vismazāko naudas daudzumu. Viņi ir vieni no tīmekļa mitināšanas gigantiem tirgū, jo tie darbojas jau 20 gadus. Piedāvātie pakalpojumi ir uzticami, un arī mūsu pieredze viņu klientu atbalstam ir diezgan pienācīga. Tomēr forumos un citās pārskatīšanas vietnēs mēs lasām daudz sūdzību, tāpēc vislabāk, ja 30 dienu naudas atmaksas periodā izmēģināt viņu klientu atbalstu. HostGator atvieglos WordPress palaišanu, jo jums būs jāuzsāk tikai iestatīšana, un viss parūpēsies pats par sevi.

Viens no viņu labākajiem plāniem šobrīd ir koplietošana mākonī, kas darbojas ātri, padarot jūsu vietni ielādētu mazāk nekā 500 milisekundēs. Tas arī iegūs jums daudz vairāk resursu nekā vairums hostinga plānu par to pašu cenu. Tas noteikti ir mitināšanas pakalpojums, kuru ir vērts izmēģināt, jo tas mēnesī maksā tikai 2,75 USD.

Secinājums

Sākot lielu tiešsaistes biznesu, jums būs nepieciešama visa iespējamā palīdzība. Pārvaldītie hostinga pakalpojumi veiks smagu jūsu servera administrēšanas darbu, tāpēc viss, kas jums jādara, ir palaist jūsu vietni un izklaidēties. No otras puses, nepārvaldītiem hostinga pakalpojumiem ir jāveic atjauninājumi un jārīkojas ar jūsu sistēmu uzmanīgi, bet ne vienmēr. Ja vadības panelis ir labi salikts, tad ar dažiem klikšķiem varat rīkoties ar lielāko daļu sava servera administrācijas. Dienas beigās jūsu izvēlei vajadzētu būt atkarīgai no tā, cik resursi ir izsalkuši jūsu vietnē, vai no tā, vai jums ir nepieciešami lietotnes pielāgoti servera iestatījumi, un no tā, cik daudz naudas esat gatavs maksāt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map