Shopify vs WooCommerce – kuru vajadzētu izmantot savam tiešsaistes veikalam?

shopify-vs-woocommerce


“Es vēlos, lai tiktu izveidots savs tiešsaistes veikals. Bet kā man tas jādara? Vai tam ir kādi rīki? ” Varbūt tas ir kaut kas, kas jums ienāca prātā, kad tiešsaistē atradāt šo rakstu. Kopš jūs ieradāties šeit, es esmu pārliecināts, ka jūs interesē zināt, kā izveidot tiešsaistes tirgu.

Daudzi cilvēki domā, ka tiešsaistes veikals ir lielisks veids, kā nopelnīt pienācīgus ienākumus. Daži sapņo par nākamās Amazon izveidi. Bet, lai to sasniegtu, jums ir nepieciešams labākais rīks tirgū, kas jums palīdzēs.

Šeit ir šis raksts. Mēs apskatīsim 2 lielākās un uzticamākās platformas, kuras cilvēki izmanto tiešsaistes veikala izveidošanai: Shopify un WooCommerce.

Mēs redzēsim, kādi ir plusi un mīnusi katram, veidojot savu veikalu un uzturot to. Tēmas, par kurām tiks runāts sīkāk, ir: cena, dizains, draudzīgums lietotājam un funkcijas.

Kad esat sasniedzis šī ziņojuma beigas, jums vajadzētu spēt izlemt, vai Shopify vai WooCommerce ir jums piemērots. Bet jums jāzina, ka abas šīs platformas ir pārbaudītas metodes, kuras var izmantot jūsu projektā.

Pirmkārt, apskatīsim dažus faktus par Shopify un WooCommerce:

Shopify

Aktīvo lietotāju skaits Shopify visā pasaulē ir audzis līdz vairāk nekā 1 miljonam. Tas ir milzīgs skaits; domā tikai par 1 miljonu cilvēku, visi pārdod kaut ko tiešsaistē. Tas pārvalda vairāk nekā 600 000 uzņēmumu visā pasaulē.

Bet viņu nopelnītā naudas summa ir vēl lielāka: $ 76 + miljardi, kas pārdoti Shopify. Un šie skaitļi katru dienu arvien palielinās.

Nu ko tu saki? Vai Shopify varētu būt lielisks līdzeklis, lai palīdzētu jums pārvaldīt tiešsaistes tirgu? Protams, ka var. Vairāk nekā 1 miljons cilvēku uzticas tam, ka viņš rūpējas par savu tiešsaistes biznesu.

Bet redzēsim, kā WooCommerce izturas pret Shopify.

WooCommerce

Tīmeklī ir izveidoti simtiem tūkstošu tiešsaistes veikalu. Un WooCommerce ir vairāk nekā 28% no tiem. Tas vien dod WooCommerce lielu uzticības rādītāju, salīdzinot to ar citām platformām, pat Shopify.

Mūsdienās WordPress ir lejupielādēti vairāk nekā 29 miljoni šī spraudņa. Tas pārvalda vairāk nekā 3 miljonus aktīvu tiešsaistes veikalu visā pasaulē.

Ņemot vērā šos milzīgos skaitļus, mēs varam droši apgalvot, ka WooCommerce ir viens no visuzticamākajiem un pārbaudītākajiem rīkiem, meklējot tiešsaistes tirgus attīstību..

Tagad, kad statistiku nesaņēmām, padziļināsimies un apskatīsimies, kas padara šīs 2 platformas tik efektīvas.

Vispirms es runāšu par cenu noteikšanu abiem šiem. Tas varētu būt svarīgs faktors, izlemjot, par ko iekļūt.

WooCommerce cenu noteikšana

WooCommerce būtībā ir WordPress spraudnis. Daudzi spraudņi ir izmantojami, ja jūs par tiem maksājat, bet ar WooCommerce tas tā nav.

Lai savā vietnē instalētu WooCommerce, jums nav jāmaksā dimetānnaftalīns. Tas ir pilnīgi bez maksas.

Tas ir lieliski zināt, ja budžets ir ierobežots. Bet nevajag satraukties.

” Bet kāpēc gan lai es to nedarītu? Tas ir satriecoši! ” Un jā, tas ir lieliski. Bet ir dažas lietas, kas jums ir jāmaksā, ja izvēlaties izmantot WooCommerce.

Piemēram, izmantojot WooCommerce, tas nozīmē, ka esat veikala administrators. Tas nozīmē, ka jums ir jāmaksā par domēna vārdu un mitināšanu. Vislabākais būtu meklēt hostinga pakalpojumu sniedzēju, kurš ir veltījis WordPress mitināšanu.

Šāds mitināšanas pakalpojums nodrošinās labāku veikala darbību, jo WooCommerce ir WordPress spraudnis.

Ir arī citi iespējams izdevumi, kas jāņem vērā. Piemēram, daudzi paplašinājumi (mēs redzēsim, kādi tie būs vēlāk), ko izmanto WooCommerce, nav bezmaksas. Jūs varētu maksāt mēneša vai gada maksu par to izmantošanu.

Bez šīm summām, kuras jūs varētu iztērēt, WooCommerce var brīvi izmantot.

Bet pāriesim pie tā, cik maksā Shopify izmantošana.

Shopify izcenojumi

Atšķirībā no WooCommerce, Shopify nav WordPress spraudnis, bet gan pilns tiešsaistes veikala veidotājs un pārvaldnieks. Jūs varētu teikt, ka tas ir viss pakalpojums, kas sniedz jums līdzekļus tiešsaistes veikala izstrādei un uzturēšanai.

Paturot to prātā, nevajadzētu pārsteigt, ka Shopify nav par velti. Lai varētu izmantot šo pakalpojumu, jums par to jāmaksā. Bet cik jums precīzi jāmaksā? Paskatīsimies!

Shopify padara pieejamus 3 plānus, kuriem ir dažādas cenas un funkcijas. Tagad mēs salīdzināsim katru no tiem:

 • Pamata Shopify: Tas ir viņu sākuma plāns. Tas maksā 29 USD / mēnesī. Šajā plānā ir diezgan daudz funkciju. Tie ir daži no tiem: jūs saņemat neierobežotu produktu daudzumu un failu glabāšanu, kas ir nepieciešama pieaugoša veikala gadījumā.

Jūs arī saņemat atbalstu 24/7 par samaksāto naudu. Tas ir noderīgi, ja jūs tikai sākat darbu ar savu veikalu.

Tajos ir arī bezmaksas SSL sertifikāts, tāpēc jums nav jāuztraucas par maksājumu drošību.

Līdzās citām funkcijām ir iekļauts arī emuārs. Tas ir lieliski, jo, izveidojot emuāru kopā ar savu veikalu, jūs varēsit ātrāk augt un vieglāk atrast Google. Bet, lai tas notiktu, jums ir jāizveido lielisks saturs. Jebkurā gadījumā ir jauki, ka viņi iekļāva šo iespēju.

 • Veikals: Tā kā tas ir viņu vidējais plāns, jūs iegūstat dažas ekstras, salīdzinot ar Basic.

Šī plāna izmantošana maksā 79 USD / mēnesī. Bet vai tas piedāvā kaut ko šīs cenas vērtu? Jā, tā ir. Šeit ir daži perks:

Dāvanu kartes ir lieliskas iespējas, kas ir pieejamas ar šo plānu. Ikviens labs tiešsaistes tirgus tos izmanto, tāpēc, ja vēlaties efektīvāku mārketinga kampaņu, jums vajadzētu tos izmēģināt.

Šis plāns nāk arī ar profesionāliem ziņojumiem, kurus varat pārbaudīt reizi pa reizei. Ja izmantojat šos pārskatus, varat efektīvāk pārvaldīt savu veikalu. Pārskatos tiks detalizēti parādīta jūsu vietnes statistika, lai jūs varētu plānot uz priekšu, lai saglabātu labāku produktivitāti.

Ar šo plānu jūs saņemat atbalstu arī aparatūras perifērijas ierīcēm, piemēram, svītrkodu skeneriem, mazumtirdzniecības kamerām, naudas atvilktnēm, kvīšu printeriem un nosūtīšanas etiķešu printeriem. Ir atļauts izmantot arī trešo personu POS lietojumprogrammas, kā arī ar Shopify plānu.

 • Advanced Shopify: Piemaksu plāns maksā diezgan daudz vairāk nekā vidējais plāns: jūs maksājat 299 USD / mēnesī, izmantojot šo iespēju. Bet vai tā ir cenas vērta??

Tajos ietilpst iespēja izveidot 15 darbinieku kontus, kas ir liels skaits, salīdzinot ar pamata (tikai ar 2) un pat vidējo (ar 5) plāniem.

Ja jūs pārdodat kaut ko, kas nepieciešams izsūtīšanai (nevis digitālos produktus), jums būs noderīgi, ja, izmantojot uzlaboto plānu, piegādēm tiek piemērota atlaide līdz 74%. Viņi pārliecinās, ka saņemat konkurētspējīgas likmes no tādiem kurjeriem kā USPS, UPS, DHL un citiem.

Vēl viens plus ir uzlabotais pārskatu veidotājs. Šis ir rīks, kas izmantojams pārskatu pielāgošanai no profesionālās atskaites opcijas (kuru esat iekļāvis Shopify plānā). Varat filtrēt, pievienot un dzēst dažādas pārskatu daļas, lai tās pielāgotu jūsu īpašajām vajadzībām.

Maksa par citu maksājumu pakalpojumu sniedzēju izmantošanu līdztekus Shopify Payments ir daudz zemāka nekā citiem līmeņiem. Pamatplānam jums ir 2%, vidējam plānam 1%, bet šeit prēmiju plānā jūs maksājat tikai 0,5%.

Tas var šķist kaut kas tik mazsvarīgs, bet padomājiet par to šādi: ja jūs veicat 10 pārdošanas gadījumus dienā no kaut kā, kas maksā, pieņemsim, ka 100 USD, un maksājums tika veikts caur PayPal, tas nozīmē, ka jūs kopā maksājat 5 USD. Bet ar pamatplānu jūs maksātu 20 USD.

Bet šī ir iespēja, kas patiešām ir atkarīga no jūsu veikala lieluma un klientiem, kurus katru dienu saņemat. Ja jums ir mazāks veikals, jūs varētu darīt tikai lieliski, izmantojot tikai vidējo vai pat pamata plānu.

Ja izvēlēsities apmaksāt izmaksas par visu gadu iepriekš, Shopify piešķirs jums 10% atlaidi. 2 gadus jums ir 20% atlaide.

Ko mēs varam teikt par citām izmaksām, kuras varētu rasties, ja izvēlaties Shopify? Jums nav jāmaksā atsevišķi par mitināšanas pakalpojumu sniedzēju (piemēram, izmantojot WooCommerce), jo jums tas ir iekļauts kādā no 3 plāniem. Bez ikmēneša maksājumiem nav arī citu izmaksu, lai jūsu veikals darbotos, izmantojot Shopify.

Tagad, kad mēs zinām, kāda ir katras platformas cenu noteikšana, mēs varam turpināt runāt par šo rīku dizainu. Pastāv arī atšķirības un līdzības.

WooCommerce dizains

WooCommerce ir atvērtā koda spraudnis, ko izstrādājuši izstrādātāji aiz WooThemes. Tā kā tas ir atvērts avots, tas var jums sniegt visdetalizētāko pielāgojamību.

Ja jūs meklējat rīku, lai izveidotu pilnībā personalizētu veikalu, tad jums der jums WooCommerce. Jūs pat varat mainīt dizaina avota kodu, padarot to piemērotu jūsu vēlmēm. Shopify to neatļaus.

Bet kā ar tēmām, kas ir pieejamas? Arī WooCommerce neliek vilties. Veikala motīva atrašana nav vienkārša, ja redzat iespēju daudzumu.

Lai atrastu jums piemērotāko, varat apmeklēt vietni Themeforest.com. Šī vietne ļauj pārlūkot simtiem WooCommerce tēmu. Jebkurš no šiem var būt lieliski piemērots instalēšanai jūsu veikalā.

Bet, ja neatrodat sev piemērotāko motīvu, varat apmeklēt arī citu vietu: WooCommerce pašu tēmu veikals Storefront. Daudzējādā ziņā tas ir līdzīgs kā Themeforest.

Bet Storefront ir veidots tā, lai tas būtu pilnībā sinhronizēts ar WordPress. Ar vairāk nekā 2,5 miljoniem lejupielāžu tas ir viens no tiešsaistē visplašāk izmantotajiem tēmu veikaliem. Kādas ir priekšrocības, lietojot Storefront?

 • Tas tiek izstrādāts no sākuma līdz beigām, uzlabojot vietnes veiktspēju un SEO. Tas ir ļoti svarīgi, jo jums ir nepieciešams efektīvs SEO, lai pārliecinātos, ka klienti jūs viegli atrod. Šeit ir apdraudēta jūsu finanses.
 • Vēl viena lieliska Storefront īpašība ir fakts, ka tas ir pilnībā reaģējošs spraudnis. Neatkarīgi no tā, kā jūs to izmantojat: tālrunī, planšetdatorā vai darbvirsmā tas tiks pielāgots attiecīgajai situācijai. Ar displeju būs vieglāk mijiedarboties, tādējādi nodrošinot lielāku efektivitāti.
 • Viena jauka iespēja ir tas, ka reāllaikā varat redzēt izmaiņas dizainā. Tas varētu saīsināt laiku, kas pavadīts veikala attīstīšanai.

WooCommerce ir lielas priekšrocības salīdzinājumā ar Shopify dizaina jomā. Shopify ir pieejamas dažas lieliskas un skaistas tēmas (mēs tās pārbaudīsim mazliet vēlāk). Bet jūs tos faktiski nevarat personalizēt tik daudz kā WooCommerce tēmu.

Izmantojot WooCommerce, pat ja jums nepatīk tēma, varat nolīgt izstrādātāju, lai to mazliet jums pielāgotu. Vai pat izveidojiet pilnībā personisku motīvu tikai savam veikalam.

Bet pāriesim tālāk un redzēsim, ko Shopify nes uz galda.

Shopify dizains

Tieši tāpat kā WooCommerce, arī Shopify nāk ar lieliskām tēmām tieši ārpus kastes. Viņu pakalpojums ļauj jums izvēlēties no 54 motīviem, kas gatavi lietošanai jūsu vietnē. 10 no 54 var brīvi izmantot.

Tomēr, salīdzinot ar WooCommerce, jums nav tik liela brīvība, izstrādājot pilnībā personalizētu veikalu. Tas notiek tāpēc, ka daudzi citi cilvēki izmanto Shopify, un jūs varētu atrast savu izmantoto motīvu citā veikalā. Kā jau teicu, Shopify dod jums piekļuvi 54 tēmām, no kurām 44 ir apmaksāti dizaini. Bet visām 54 tēmām ir pieejams vairāk nekā viens stils.

Ko tas nozīmē? Nu padomājiet par to. Lielākajai daļai Shopify motīvu ir pieejami vismaz 2 stili. Ir arī citi ar 3 vai pat 4 stiliem. Sareizinot 53 ar 3, jūs iegūsit 159 motīvus, no kuriem izvēlēties. Un, kā mēs redzējām, ir daudz ne tikai 3, bet arī 4 stilu.

Tādā veidā jūs varat diezgan sašaurināt savu stilu, tāpēc iegūstat diezgan personalizētu veikalu.

Diemžēl lielāko daļu no Shopify piedāvātajām tēmām nevar brīvi instalēt. Lielākā daļa no tām ir no USD 140 līdz 180 USD.

Ja jūs tikai sākat darbu veikalā, varbūt vislabāk ir izvēlēties bezmaksas motīvu. Kad jūsu veikals būs labi izveidots, jūs varat meklēt premium tēmu un vēl vairāk uzlabot savu dizainu. Tādā veidā jūs neizmetīsit naudu pa logu. Nevar droši zināt, ka viss izdosies, kā plānoji.

Tīmekļa veikals Shopify ir ļoti labi izveidots, lai apmeklētājam būtu viegli izvēlēties labāko dizainu pēc savas patikas. Kā viņi to dara? Viņi to panāk, izmantojot noderīgu filtru, kas jums palīdzēs.

Lapas augšdaļā varat redzēt nedēļu tendences. Tas ir lieliski, ja jums ir nepieciešams kaut kas ļoti populārs citu starpā.

Bet, ja mazliet pazemināsit, jūs varat redzēt motīvus, kas sakārtoti kategorijās. Ja vēlaties kaut ko noteiktai nozarei, varat meklēt, izmantojot šo filtru. Bet, ja jūs meklējat tēmu, kas ir vienkārša un kurā ir daudz attēlu vietu, varat meklēt tieši šajā kategorijā.

Ja esat izstrādātājs vai tīmekļa dizainers, varat pat pieteikties, lai izveidotu Shopify motīvu, ko ievietot viņu veikalā. Viņiem ir noteiktas stingras prasības, taču, ja jūs tos izpildāt, veikalā varat parādīt savu motīvu.

Tagad, kad esam redzējuši gan WooCommerce, gan Shopify dizainu, pāriesim tālāk un runāsim par katra lietotāja draudzīgumu vai lietotāja pieredzi.

WooCommerce saskarne

Ja mēs runājam par WooCommerce (un Shopify) saskarni, mums jāredz, kas ļauj ērti (vai grūti) pārvietoties pa platformu. Šī daļa ir īpaši svarīga. Kāpēc?

Tas ir svarīgi, jo, ja izveidojat tiešsaistes veikalu, droši vien sākumā pārvaldīsit to. Tāpēc labāk, ja ir viegli iemācāms interfeiss. Tādā veidā jūs varat vairāk koncentrēties uz lietu lietišķo pusi, nevis uz veikala vadīšanu.

Kā WooCommerce izceļas šajā jomā? Ņemot vērā, ka spraudni un atvērto avotu var izmantot arī bez maksas, tas nav vieglākais iemācīties. Ātri veicot meklēšanu Google, jūs redzēsit, ka vairums cilvēku domā, ka ir diezgan grūti zināt jūsu ceļu, ja neesat pieradis pie tehnoloģijām.

Tas attiecas ne tikai uz WooCommerce. Daudzi citi WordPress spraudņi ir vienādi. Un WooCommerce nav izņēmums.

Kad jūsu veikals darbosies un darbosies, viss pārvaldības process būs atkarīgs no jums. Viss ietilpst tavās rokās. Jums nav jāzina kodēšana, bet ir daudz ko iemācīties, ja izvēlaties pāriet uz WooCommerce.

Kā salīdzina Shopify? Paskatīsimies!

Shopify UI

Šajā kategorijā starp šiem 2 kandidātiem ir milzīga atšķirība. Kādas ir atšķirības? Nu es domāju, ka jūs jau esat izdomājis vienu no viņiem. Jā, Shopify lietotāja saskarne ir daudz vieglāk apstrādājama.

Tāpat kā es jau iepriekš minēju, Shopify ir maksas platforma, pakalpojums, kuru varat izmantot. Tāpēc šeit nav vajadzīgs daudz tehnoloģiju žargonu. Izvēloties kādu no viņu plāniem, jūs arī izvēlaties, ka viņi parūpēsies par lietām, kas biedē daudzus veikalu īpašniekus.

Sākumā jums ir jābūt vienam, kas izveido veikalu. Pirmkārt, jums jāizvēlas plāns, bet šobrīd par to neuztraucieties. Kāpēc? Jūs saņemat 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu, lai redzētu, vai šis pakalpojums darbojas jūsu labā.

Kad esat izveidojis un verificējis jauno kontu, jūs nokļūsit vietnes “backoffice”. Šeit jūs sākat radīt visu, ko vēlaties parādīt veikalā.

Lai izveidotu tiešsaistes veikalu, jūs vienkārši noklikšķiniet uz pogas “Pievienot tiešsaistes veikalu”. Tas nozīmē, ka vispirms ir jāizvēlas veikala tēma. Kad jums tas ir, varat to pielāgot savām vajadzībām vai vienkārši atstāt tādu, kāds tas ir; atkarīgs no tā, ko vēlaties. Pielāgošana nav obligāta; to var izdarīt vēlāk.

Opcijā Iestatījumi varat konfigurēt daudzus veikala pielāgojumus. Piemēram, jūs varat iestatīt, kā tiks apstrādāti maksājumi un kas tiks prasīts no klienta kases laikā. Varat arī iestatīt, kā tiks veikta nosūtīšana.

Ja atlasīsit cilni Tiešsaistes veikals, jūs nonāksit citā lapā, kurā varēsit pielāgot un personalizēt, kā izskatīsies un darbosies jūsu veikals..

Jūs redzēsit, ka viena no iespējām tiek saukta “Emuāra ziņas”. Mēs jau minējām, ka šī ir lieliska īpašība. Ja izveidosit lielisku saturu, kas patīk cilvēkiem, jūs, visticamāk, paturēsit savus klientus. Kāpēc tā ir taisnība??

Cilvēki tiešsaistē bieži meklē produktus vai pakalpojumus, kas var atrisināt kādu no viņu problēmām. Tātad, ja jūs rakstāt rakstu par produktu, kuru esat uzskaitījis savā veikalā, kāds varētu jūsu veikalu atrast vieglāk, jo jums par to ir rakstīts saturs.

Varbūt viņi nāks tikai lasīt kādu no jūsu jaunajiem rakstiem, taču, kamēr viņi paliks vietnē, viņi, iespējams, pat kaut ko nopirks. Jebkurā gadījumā, periodiski atjaunojot emuāru, jūs piesaistīsit vairāk apmeklētāju un, iespējams, arī vairāk klientu.

Cita iespēja papildus pogai “Emuāra ziņas” ir sadaļa “Produkti”. Ir acīmredzami, kas tas ir: pievienot veikalā jaunus produktus. Galu galā šī ir galvenā daļa no tiešsaistes tirgus piederības. Bez produktiem nevar būt tiešsaistes veikalu.

Inventarizācijas vadīšana ir kaut kas cits, ko var izdarīt šajā cilnē, izņemot jaunu produktu pievienošanu. Tas ir ļoti svarīgi. Tas palīdzēs jums viegli pārbaudīt, kā jūsu produkti darbojas jūsu klientu vidū.

Varat arī izmantot sadaļu “Dāvanu kartes”, ja jums ir plāns, kas atļauj šo funkciju.

Secinājums šai daļai: ja jūs izvēlēsities izveidot savu tiešsaistes tirgu, izmantojot Shopify, jūs pieradīsit pie saskarnes daudz ātrāk un vienkāršāk nekā tad, ja būtu izvēlējies WooCommerce. Bet, ja jūsu mērķis ir labi personalizēts veikals, jums piemērots ir WooCommerce. Tas ir aprīkots ar jebkuru funkciju, kuru jūs varētu iedomāties, tā palīdzot profesionālāk izveidot personīgo zīmolu.

Tagad pārcelsimies un mazliet parunāsim par funkcijām, kuras jums piedāvā WooCommerce un Shopify.

WooCommerce funkcijas

Liels plus, kas WooCommerce ir šajā jomā, ir milzīgais paplašinājumu klāsts. Paplašinājums būtībā ir programma, kuru varat instalēt WooCommerce, lai atrisinātu iespējamo problēmu. Tie ir ļoti līdzīgi WordPress spraudņiem. Tikai šajā gadījumā tie ir WooCommerce “spraudņi”.

Kā šie paplašinājumi var jums palīdzēt? Viņi palīdz ar visu, kas varētu būt jādara tiešsaistes veikalam. Ir vairāk nekā 400 paplašinājumi, kurus varat izmantot kopā ar WooCommerce. Ir paplašinājumi, kas attiecas uz maksājumu apstrādi, produktu uzskaitīšanu, produktu pārskatīšanu un komentāriem, maksājumu apstrādi (maksājumu vārti), nosūtīšanu, mārketingu un citiem uzdevumiem..

Daži paplašinājumi ir brīvi izmantojami, un daži tiek apmaksāti, izmantojot mēneša vai gada abonementu. Zemāk varat apskatīt dažus no populārākajiem tiešsaistes veikala paplašinājumiem:

 • PayPal – maksājuma apstrādei. Ir daudz citu maksājumu apstrādātāju, no kuriem izvēlēties (Stripe, Square, Amazon Pay utt.)
 • MailChimp paplašinājums – e-pasta mārketingam. Tas savieno jūsu WooCommerce veikalu ar jūsu MailChimp kontu.
 • WooCommerce Shipping – rūpējieties par piegādēm
 • WooCommerce rēķini – rēķinu ģenerēšanai un pievienošanai apstrādātajiem pasūtījumiem
 • WooCommerce abonementi – tas apmeklētājiem ļaus abonēt jūsu pakalpojumus vai produktus

WooCommerce ir iekļautas daudzas citas funkcijas. Šeit ir saraksts ar tikai dažiem no tiem: krājumu pārvaldība, e-pasta veidnes, viena klikšķa atmaksas, klientu konti, SEO rīki, kuponi, personalizēt veikalu jūsu atrašanās vietai (valūta / valoda / vienības), produktu filtrēšana, neierobežotas jūsu produktu galerijas , integrētā emuāru veidošanas sistēma un daudzi citi.

Tagad mēs virzāmies tālāk un redzam, kādas funkcijas piemīt Shopify.

Shopify funkcijas

Kad mēs runājām par Shopify izcenojumiem, mēs izvēlējāmies dažas funkcijas, kas nāk ar šo platformu. Tagad mēs sīkāk apskatīsim, kas padara šīs funkcijas veikalā svarīgas.

Shopify ietver pārskata informācijas paneli, kurā varat redzēt, kā darbojas jūsu veikals. Šeit tiek parādīta daudz statistikas, kas ļaus jums plānot uz priekšu un labāk darboties jūsu biznesā. Piemēram, jūs varat redzēt pārdošanas apjomus dažādiem laika periodiem.

Varat arī redzēt pēc reģiona, no kurienes nāk jūsu klienti. Tas ir lieliski, jo šeit iegūtā informācija ļaus jums precīzāk pateikt savus piedāvājumus vietnē. Klienti būs vairāk apmierināti ar jūsu veikalu.

WooCommerce gadījumā atbalsts nav vislabākais. Ja rodas kādas problēmas ar veikalu, jums jāatrod veids, kā to atrisināt. Ja nevarat, jums, iespējams, nāksies nolīgt izstrādātāju, kas to darīs jūsu vietā.

Bet ar Shopify tas ir pilnīgi atšķirīgs. Klientu atbalsts ir lielisks. Varat brīvi sūtīt viņiem e-pastu, piezvanīt viņiem vai pat tērzēt ar viņiem reāllaikā. Ja rodas problēmas saistībā ar jūsu tirgu, atbalsta komanda darīs visu iespējamo, lai to atrisinātu.

Šādā gadījumā jūs varat koncentrēt savus resursus un idejas biznesa vadīšanai, nevis saglabājot veikala funkcionalitāti.

Es jau minēju, ka SSL sertifikāts ir iekļauts jebkurā no 3 piedāvātajiem plāniem. Izmantojot WooCommerce, jums tas būs jāpērk pašam vai jāmeklē mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kurš to piedāvā savos plānos. Izvēloties Shopify, ir labāk, ja to ņem vērā.

Secinājums

Tātad, vai Shopify ir labāks par WooCommerce? Vai arī ir otrādi? Ņemot vērā visu, kas jau tika minēts par abām platformām, mēs varam droši teikt: IT ATBILD.

Par ko jūs varētu jautāt? Nu, jūsu personīgās vajadzības.

No vienas puses, WooCommerce varētu būt jums vislabākā lieta. Ja jūs meklējat rīku, kas dod jums brīvību, izstrādājot veikalu, vislabākais ir WooCommerce. Mēs esam redzējuši, ka tai ir lielāka no abām tēmām. Pat ja jūs neatradīsit tādu, kas derētu jums, varat izveidot motīvu tieši savam veikalam. Ja jūs nezināt, kā to izdarīt, vienkārši nolīgiet izstrādātāju.

WooCommerce varētu būt paredzēts arī jums, ja vēlaties, lai veikalā tiktu ievietotas ļoti dažādas iespējas un iespējas. Pagarinājumi ir ideāls risinājums šī mērķa sasniegšanai.

No otras puses, Shopify ir labākais kandidāts, ja neesat tik tehnisks cilvēks. Kā mēs jau runājām, Shopify neprasa milzīgu zināšanu daudzumu. Jūs varat iemācīties pārvaldīt veikalu “pa nakti”. Tā kā WooCommerce galvenokārt tika izveidots izstrādātājiem, tas nav tik vienkārši apstrādājams.

Shopify ietver arī dažas lieliskas drošības funkcijas (SSL un citas). Ja nevēlaties ik pa laikam rīkoties ar apkopes jautājumiem, izvēlieties Shopify.

Izlemjot par uzvarētāju, cenu noteikšana nav tik liela problēma. Ja dodaties uz vietni WooCommerce, jums būs jāiztērē nauda, ​​lai mitinātu veikalu tiešsaistē. Tātad tas jums noteikti kaut ko maksās.

Ja izvēlaties Shopify, jums noteikti jāmaksā ikmēneša maksa par pakalpojuma izmantošanu. Jebkurā gadījumā veikala izveidošanai un pārvaldīšanai būs jāmaksā.

Lai varētu izvēlēties perfektu rīku nākamajam “Amazon”, jums rūpīgi jāizsver plusi un mīnusi. Skatiet, kādas ir jūsu personīgās prioritātes.

Kad precīzi zināt, kā vēlaties gūt panākumus, un kādi ir jūsu veikala mērķi, varat droši izvēlēties uzvarētāju savam biznesam.

Mēs ceram, ka pēc šī raksta lasīšanas jums ir labāks priekšstats par to, ko šīs 2 platformas var darīt jūsu labā.

Bet izvēlieties saprātīgi, tāpēc rezultāts būs tāds, kādu plānojāt visu laiku.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map