Sitejet vs WordPress – kurš ir vislabākais jūsu vietnes izveidošanai?

WordPress-vs-sitejet


Ja jūs meklējat veidu, kā noformēt savu jauno vietni, ir daudz iespēju, ar kurām jūs varētu iepazīties. Piemēram, jūs varat to kodēt pats (vai noalgot kādu), izmantojot HTML un CSS, vai arī izveidot to, izmantojot vietņu veidotāju platformu, piemēram, Wix vai Sitejet; vēl viena iespēja būtu izveidot sev vietni un izmantot WordPress celtniecības platforma.

Kā jūs droši vien jau zināt, šajā rakstā mēs apskatīsim divas metodes, kas uzskaitītas tieši iepriekš: vietņu veidošanas rīku Sitejet un satura pārvaldības sistēmu WordPress (CMS). Tās ir viegli izmantojamas 2 populārākās metodes, kuras izmanto mūsdienīgas vietnes.

Vairāk nekā 25% no visām vietnēm, kas šodien darbojas tiešsaistē, nodrošina WordPress. Un domājiet, ka šodien burtiski ir miljoniem vietņu. Lieta ir tāda, ka WordPress ir visu veidu cilvēku plaši izmantota platforma visu veidu vietnēm.

Bet kā ar Sitejet? Šis ir pakalpojums, kura mērķis ir pārņemt WordPress kā vienu no populārākajiem vietņu pārvaldības rīkiem, kas jebkad izveidoti. Tas nav mazs mērķis, ko sasniegt. Tomēr pakalpojums tā vienkāršības un moderno funkciju dēļ ātri kļūst arvien populārāks. Tātad, tas ir cienīgs konkurents.

Ko mēs runāsim par abām platformām? Pirmais, ko mēs apskatīsim, ir funkcionalitāte. Pēc tam mēs aplūkosim arī draudzīgumu lietotājam, un kā pēdējo aspektu mēs pieminēsim arī cenu noteikšanu. Iesim iekšā!

Sākšu ar WordPress:

WordPress – funkcionalitāte

Kad mēs runājam par funkcionalitāti, mums jāpiemin, kuras ir lietas, kuras jūs varat paveikt, izmantojot platformu. WordPress gadījumā mēs varam apkopot, izmantojot tikai vienu vārdu: viss. Es nedomāju, ka WordPress šķiet pārāk labs. Jūs patiešām varat darīt daudz jebko, kas saistīts ar jebkura veida tīmekļa vietnēm.

Liela daļa no tā ir saistīts ar daudzo motīvu, kas pieejami lietošanai WordPress veidņu sadaļā. Pēc savām vēlmēm varat izvēlēties no tūkstošiem bezmaksas un augstākās klases tēmu.

Vislabākais ir gandrīz tas, ka viņi ir atsaucīgi. Tātad jums nav jāraizējas par to, lai jūsu vietne izskatās laba visās ierīcēs. Šis ir standarts, kas nāk ar WordPress lietošanu.

Instalējot jaunu motīvu, process ir nemanāmi ātrs un vienkāršs. Viss, kas jums jādara, ir noklikšķiniet uz sadaļas motīvi, izvēlieties savām vajadzībām atbilstošo un noklikšķiniet uz instalēt. Ja vēlaties, varat pat priekšskatīt, kā izskatīsies jūsu vietne, tāpēc netērējat laiku, pielāgojot veidni, kas beigās neizdotos.

Vēl viena svarīga iezīme, kas nāk ar WordPress izmantošanu, ir milzīgs iepriekš izveidotu spraudņu daudzums. Būtībā tās ir nelielas programmas, kas izveidotas, lai rūpētos par noteiktiem uzdevumiem, kas varētu būt nepieciešami vietnei.

Piemēram, ir spraudņi, kas izveidoti, lai apstrādātu e-pastu sūtīšanu, pārdošanu (e-komercijas vietnes), pieteikšanās formas, SEO, rakstīšanu, video un attēlu apstrādi un daudzus citus.

Par spraudņiem jums jāpatur prātā viena lieta: jums jāinstalē tikai tie, kas nepieciešami, lai vietne darbotos pareizi. Ja instalējat pārāk daudz no tiem, tie var ievērojami palēnināt jūsu vietnes darbību. Tātad, ņemiet to vērā, veidojot vietni ar WordPress.

Sitejet – funkcionalitāte

sitejet funkcijas

Vietnes strūklas iespējas & Funkcionalitāte

Tagad parunāsim nedaudz par Vietni arī saistībā ar funkcionalitāti. Sākumā mums jānorāda, ka Sitejet ir WYSIWYG CMS. Ko tas nozīmē?

Saīsinājums nozīmē “Ko redzat, ko saņemat”. Ideja ir diezgan pašsaprotama: viss vietnes veidošanas process notiek tiešraidē. Visas izmaiņas vai modifikācijas var redzēt tieši pārlūkā. Tas var padarīt visu procesu ātrāku un efektīvāku.

Tāpat kā WordPress, arī Sitejet nāk ar daudzām iepriekš izveidotām veidnēm, kuras ir viegli instalējamas un pēc vēlēšanās maināmas. Labās ziņas ir tās, ka viņi visi ir atsaucīgi. Patiesībā šī funkcija mūsdienās kļūst arvien standarta. Bet tomēr tas ir apsveicams papildinājums paketei.

Vietne arī ļauj pilnībā pielāgot avota kodu aiz mājas lapas. Precīzāk, savā vietnē varat mainīt vai pievienot jaunu HTML, CSS un JavaScript kodu. Tas ļauj daudz labāk personalizēt, jo jūs varat izveidot elementus, kas raksturīgi tikai jūsu izmantotajai vietnei.

Vietnē Sitejet ir iebūvēta ļoti interesanta un moderna funkcija: to sauc par korporatīvās identitātes noteikšanu. Kas tas ir precīzāk? Ja jums jau pieder uzņēmums, varat augšupielādēt tā logotipu savā Sitejet kontā. Kad tas ir izdarīts, pēc iepriekš augšupielādētā logotipa varat izvēlēties automātiski pielāgot vietnes dizainu.

Vienkārši sakot, visa jūsu korporatīvā identitāte (ieskaitot jūsu vietni) tiks pielāgota aiz galvenā logotipa. Cik tas ir satriecoši? Jums nekavējoties būs jāiestata savs zīmols!

WordPress – draudzīgums lietotājam

Tagad ir laiks runāt par vēl vienu aspektu abām platformām: draudzīgumu lietotājam. Vai ar citiem vārdiem sakot: cik viegli ir izmantot platformu.

Tas faktiski ir ļoti svarīgs aspekts. Galu galā tīmekļa vietņu veidotāja izmantošana nozīmē, ka jums nav jābūt pārāk lielām tehniskām zināšanām. Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc vispirms tika izveidoti vietņu celtnieki; tāpēc pat nemākulīgi cilvēki varēja izveidot un attīstīt savu vietni bez kodēšanas nepieciešamības.

Tātad, ko mēs varam teikt par WordPress? Kad esat to pakārtis, ir diezgan viegli un vienkārši uzturēt savu vietni formā. Protams, ir vajadzīgs nedaudz laika, lai uzzinātu visas puses un trūkumus, taču tas ir jūsu laika vērts.

WordPress ir sarežģīta platforma, kas atbalsta visu veidu vietnes, ne tikai emuārus. Bet pat tā jūs varat uzzināt visu par tā darbību salīdzinoši ātri.

Es saku samērā ātri, jo, tā kā jūsu rīcībā ir tik daudz funkciju un iespēju, pieradīšana var aizņemt nedaudz laika. Piemēram, šeit ir dažas no funkcijām, kas pieejamas tikai galvenās izvēlnes joslā (kreisajā pusē): galvenais informācijas panelis, ziņas, lapas, multivide (attēli, video, audio), komentāri, izskats, spraudņi, rīki un iestatījumi. Protams, visām šīm iespējām ir arī citas īpašības.

Sitejet – draudzīgums lietotājam

Kad mēs runājam par lietošanas ērtumu, Sitejet ir saraksta augstākā platforma. Iepriekš es minēju, ka WordPress ir diezgan viegli iemācīties un apgūt, bet Sitejet ir vēl vienkāršāks. Visas funkcijas un celtniecības rīki tika izveidoti, ņemot vērā vienkāršību.

Piemēram, redaktoru izmanto kā vilkšanas un nomešanas rīku, lai izveidotu savu vietni. Jūs varat izvēlēties no desmitiem iepriekš izveidotu elementu, kas ir gatavi lietošanai. Protams, jūs varat tos pielāgot vēl vairāk, ja tas ir tas, ko vēlaties.

Bet, ja jūs vēlaties kādu veidni no viņu veikala, jūsu darbs kļūst vēl vienkāršāks. Vienkārši izvēlieties sev piemērotāko un aktivizējiet to savā vietnē. Jebkura tēma ir atvērta modifikācijām. Tātad, ja kaut kas ir jā personalizē, tas jau iepriekš ir viegli apstrādājams, izmantojot vilkšanas un nomešanas funkciju.

Redaktorā viss ir skaidri iezīmēts un norādīts tā mērķis, tāpēc jūs bez lielām grūtībām uzzināsit savu ceļu apkārt platformā.

Tagad ir laiks runāt par cenu noteikšanu abām šīm vietņu veidotāju platformām:

WordPress – cenu noteikšana

Šo platformu var izmantot pilnīgi brīvi. Jūs esat lasījis tieši tā. Ja lejupielādējat WordPress no WordPress.org, varat to izmantot bez maksas. Galu galā tas ir atvērtā koda rīks, kas nozīmē, ka varat to brīvi izmantot un modificēt, cik vien vēlaties.

Vienīgais pakalpojums, par kuru jums jāmaksā, ir tīmekļa mitināšana, kas ir nepieciešama katrai vietnei, lai tā būtu tiešsaistē tīmeklī. Es ļoti iesaku HostGator WordPress vietņu veidošanai un mitināšanai.

Vietne – cenu noteikšana

vietņu cenu noteikšana

Vietnes līmeņa cenu noteikšana

Lai gan vairums vietņu veidotāju piedāvā bezmaksas plānu, vietneijet bezmaksas plāns nav pieejams. Vislabākais un saprātīgākais kādam bez uzņēmuma ir pirmais plāns, kuru sauc par profesionālu.

Šis maksā 7 USD / mēnesī vai 5 USD / mēnesī, ja maksājat par 1 gadu iepriekš. Visas iespējas, ko Sitejet padara pieejamas, ir iekļautas šajā paketē + mitināšana 1 vietnei bez maksas.

Ja vēlaties, lai jūsu tīmekļa vietnes veidošanas projektā būtu brīvi izmantojama platforma, tad jums ir piemērota WordPress. Bet pat tāpat kā jums joprojām ir jāmaksā par tīmekļa mitināšanu, kas jaunām vietnēm (ar dalītu mitināšanu) maksā no 3 līdz 10 USD / mēnesī. Kā minēts iepriekš, WordPress vietnēm es iesaku HostGator, kura cena ir USD 2,75 mēnesī.

Tātad, runājot par cenu noteikšanu, jūs galu galā tērējat gandrīz vienādu summu abiem instrumentiem. Vienīgā atšķirība ir tā, ka jūs maksājat šo naudu dažādiem uzņēmumiem.

Secinājums

Kopumā gan WordPress, gan Sitejet ir vismodernākie vietņu veidotāji. Izvēle viena par otru patiešām ir atkarīga no jūsu personīgajām vajadzībām un patikas.

Izmantojot WordPress, vietnes pārvaldībai jums ir sarežģīts CMS, kad Sitejet vairāk ir vietņu veidotājs, kas velk un nomet, kuram ir pārsteidzošas iebūvētās funkcijas, taču jūs esat ierobežots, salīdzinot ar WordPress.

Ja jūs tos izmantojat saprātīgi, jebkurš no šiem diviem var padarīt jūsu vietni par savu zīmolu. Jūsu izvēle patiešām ir atkarīga no jūsu vajadzībām. Es iesaku WordPress emuāru tipa vietnēm un Sitejet mazu uzņēmumu vietnēm. Ja savu vietni palaižat WordPress, jums pastāvīgi būs jāseko līdzi atjauninājumiem un drošībai. Izmantojot Sitejet, jums nav jāuztraucas par visām šīm lietām.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map