SSL.com apskats – nodrošiniet savu vietni ar SSL sertifikātu

01.06.2020
Raksti un vēl ... 'SSL.com apskats – nodrošiniet savu vietni ar SSL sertifikātu
0 11 мин.

ssl com pārskats


Kad internetā tiek nosūtīta tāda sensitīva informācija kā kredītkaršu informācija, paroles, lietotājvārdi un cita privāta informācija, privāto datu aizsardzībai un šifrēšanai tiek izmantota SSL (Secure Sockets Layer). Vietnēs, kas izmanto SSL sertifikātus, vietņu URL ir HTTPS, kā arī piekaramās atslēgas simbols.

SSL.com ir vadošā iestāde SSL sertifikātos, un šis SSL.com pārskats sniegs noderīgu pārskatu par digitālajiem sertifikātiem, kurus no tiem varat iegādāties, funkcijas, kas nāk ar šiem sertifikātiem, un citus viņu pakalpojumu aspektus, ieskaitot klientu atbalsta kompetenci..

Nostipriniet savu vietni ar SSL.com!

SSL.com uzņēmuma pārskats

SSL.com galvenā mītne atrodas Hjūstonā, Teksasā, ASV un tika dibināta 2002. gadā. Uz to paļaujas organizācijas un valdības vairāk nekā 120 valstīs. SSL.com nodrošina digitālos sertifikātus plaša spektra lietošanas gadījumiem, ieskaitot SSL / TSL servera sertifikātus, dokumentu parakstīšanas koda parakstīšanu un S / MIME e-pasta sertifikātus. Tās ir piecu zvaigžņu novērtētas sertifikātu iestādes ar izcilu atbalstu, kas pārsniedz sertifikātu izsniegšanu, iekļaujot arī instalēšanas un konfigurācijas atbalstu..

Šajā SSL.com pārskatā mēs koncentrēsimies uz šī uzņēmuma piedāvātajiem SSL sertifikātu veidiem un uz šo produktu standarta funkcijām..

SSL.com plāni & Cenu noteikšana

SSL sertifikātu tirgū esošajiem ir 7 SSL sertifikātu atkārtojumi, no kuriem viņi var izvēlēties. Apskatīsim, kāds ir katras sertifikāta izmantošanas gadījums, un cik daudz jums paredzēts maksāt par gada plāniem vai plāniem ar ilgāku termiņu.

ssl com plāno cenu noteikšanu

Pamata SSL

Pamata SSL sertifikāts tiek izsniegts vienam, pilnībā kvalificētam domēna vārdam (piemēram, domain.com vai mail.domain.com), izmantojot īpašu IP adresi. To var izmantot vairākos serveros vienlaikus. Pēc veiksmīgas validācijas SSL sertifikāts tiek izsniegts 5 minūšu laikā. Pamata SSL nodrošinās arī www. domēna versiju (www.domain.com vai www.mail.domain.com), un jūs to varat iegādāties uz laiku līdz 5 gadiem, un tādā gadījumā jums ir jāmaksā 183,75 USD (36,75 USD gadā). Ja iegādājaties pamata SSL uz 1 gadu, cena ir USD 49 gadā. Pamata SSL sertifikāts ietver arī neierobežotu atkārtotu izdošanu, ja kaut kas notiek ar jūsu SSL sertifikātu tā darbības laikā.

Sertifikātam ir USD 10 000 garantija, tas atbalsta 2048+ bitu sertifikātu parakstīšanu un tajā tiek izmantots SHA2 sajaukšanas algoritms..

Premium SSL

SSL.com Premium SSL tika izveidots, lai apmierinātu mazāku uzņēmumu vajadzības, tas nodrošinās līdz 3 apakšdomēniem, kuriem ir kopīgs primārā domēna nosaukums, atbalsta Microsoft Exchange Autodiscover pakalpojumu, to var izmantot vairākos serveros vienlaikus, un tā funkcijas ir neierobežotas atkārtotas izdošanas un privātās atslēgas. Premium SSL sertifikāts ietver USD 10 000 garantiju.

Pirkuma cena uz laiku līdz 5 gadiem iznāk par kopējo summu USD 371,25 (USD 74,25 gadā), kas ir 25% ietaupījums salīdzinājumā ar cenu USD 99 / gadā, ja jūs to iegādājaties tikai uz vienu gadu.

Augstas garantijas SSL

Šis augstas kvalitātes SSL sertifikāts ļauj jūsu uzņēmuma nosaukumam parādīties SSL sertifikāta detaļās. Tas piedāvā aizsardzību pilnībā kvalificētam domēna vārdam, ieskaitot tā www variantu, un tam ir tādas pašas funkcijas kā Premium SSL.

Sertifikāts maksā 242 USD par 5 gadiem (48,40 USD / gadā) vai 69 USD, ja jūs to iegādājaties gadu no gada.

Aizstājējzīmju SSL

Aizstājējzīmju SSL tika izveidots, lai aizsargātu saknes domēnu un jebkuru apakšdomēnu skaitu ar vienu risinājumu, un tam nepieciešama organizācijas validācija.

Šis sertifikāts ir lieliski piemērots mitināšanai un virtuāliem resursdatoriem, jo ​​to var izmantot neierobežotām IP adresēm ar vairākām vienlaicīgām privātām atslēgām un tāpat kā Basic SSL sertifikātu, to var vienlaikus izmantot uz vairākiem serveriem.

Šī sertifikāta garantija ir 1 250 000 USD. Šo sertifikātu var iegādāties uz laiku līdz 5 gadiem, tā izmaksas ir USD 1 121,25 (USD 224,25 gadā), kas ļaus ietaupīt 25%, salīdzinot ar tā iegādi tikai uz 1 gadu un tas maksā USD 299..

SAN / UCC SSL

Šis sertifikāts tika izveidots, lai apmierinātu uzņēmuma klientu vajadzības, un tas darbojas ar dažādiem Microsoft Exchange pakalpojumiem.

Viens UCC / SAN sertifikāts nodrošinās drošību vairākiem domēniem (līdz 2000 unikāliem domēniem un / vai apakšdomēniem) koplietojamā IP adresē..

SAN / UCC sertifikātam ir neierobežotas servera licences un neierobežotas atkārtotas izdošanas un atslēgu pāri. Apdrošināšanas garantija šim plānam ir 1 250 000 USD.

Iegādājoties UCC / SAN sertifikātu uz 5 gadiem, tas tiks pārdots par USD 141,60 gadā (vai USD 177, ja izvēlētais ilgums ir 1 gads) vai par USD 708 rēķinu ik pēc 5 gadiem. Tas ietver SAN sertifikātu 3 domēniem, kas nav aizstājējzīmi. Katrs papildu domēns, kas nav aizstājējdomēns, atmaksās jums 196 USD. Ja jūs nolemjat pievienot aizstājējzīmi, tas jums izmaksās 645 USD.

EV SSL

Ja jūs meklējat visaugstāko pieejamo validāciju, SSL.com uzņēmuma paplašinātās validācijas (EV) sertifikāts nodrošina nozares vadošo identitātes nodrošināšanu. Lai saņemtu EV SSL, jūsu uzņēmums ir rūpīgi pārbaudīts, pārsniedzot standarta domēna validācijas metodes. Šāda veida SSL sertifikāts automātiski iespiež zaļu adreses joslu, un sertifikāta detaļās tiks parādīta jūsu organizatoriskā informācija.

EV SSL sertifikāts nodrošina pilnībā kvalificētu domēna vārdu, ieskaitot šī domēna www variantu, to var izmantot vairākos serveros vienlaikus, tā darbības laikā varat saņemt neierobežotu atkārtotu izdošanu, un tam ir 2 000 000 USD garantija.

Jūs varat iegādāties šo sertifikātu uz laiku līdz 2 gadiem, kas kopā maksā 479 USD (239,50 USD gadā), vai arī to var iegādāties uz 1 gadu, kura cena ir 299 USD..

EV UCC / SAN SSL

EV UCC / SAN SSL piedāvā visaugstākās garantijas vairāku vietņu SSL aizsardzību, kas ļaus zaļajai joslai un jūsu uzņēmuma nosaukumam parādīties adreses joslā. Tas ir piemērots uzņēmumiem, kuri vēlas aizsargāt vairākas vietnes un domēnus.

Šis sertifikāts ir piemērots pilnībā kvalificētu domēnu vārdu nodrošināšanai, un tas maksā 638,40 USD par pirmajiem 3 domēniem (USD 206,40 katram domēnam pēc trešā), ja jūs to iegādājaties 2 gadus (1 gads maksā 399 USD gadā par pirmajiem 3 domēniem, 129 USD katrs domēns pēc 3. domēna). ).

Bezmaksas SSL

SSL.com ir arī bezmaksas SSL sertifikāts, kas būtībā ir pamata SSL sertifikāta 90 dienu izmēģinājuma versija. Tas dos jums daudz laika, lai redzētu SSL sertifikāta priekšrocības darbībā (labāks SEO, lielāki konvertēšanas līmeņi, labāka drošība, biznesa uzticamība utt.).

SSL.com funkcijas & Vērtība

SSL.com izveido funkciju kopumu, kas ir standarta visos SSL.com sertifikātos:

 • Savietojamība ar 99% no visiem pārlūkiem;
 • Piekaramās atslēgas simbols un domēns “https”;
 • 256 bitu SHA2 https AES šifrēšana;
 • HIPAA un PCI atbilstības prasību ievērošana;
 • Bezmaksas neierobežots sertifikāts tiek atkārtoti izdots sertifikāta darbības laikā;
 • Pilns mobilais atbalsts;
 • 30 dienu bezatlīdzības naudas atdošanas garantija;
 • Bezmaksas SSL.com vietnes plomba;
 • 24/7 e-pasta, tālruņa un tērzēšanas atbalsts;
 • Lietotājam draudzīgs kontu pārvaldnieks.

SSL.com vietnes zīmogs, kas tiek aktivizēts ar visiem SSL sertifikātiem, signalizē jūsu klientiem vai apmeklētājiem, ka jūsu vietne ir droša, kas palielinās apmeklētāju saglabāšanu un reklāmguvumu līmeni. SSL sertifikāts uzlabos arī vietnes meklētājprogrammu klasifikāciju.

Ne visi digitālo sertifikātu sniedzēji atbalsta neierobežotu mūža sertifikātu atkārtotu izdošanu vai piedāvā atbalstu sertifikātu instalēšanai vai konfigurēšanai. SSL.com priekšrocība ir arī tas, ka tas ir cienījams un atpazīstams zīmols.

Klientu atbalsts vietnē SSL.com

ssl com tiešsaistes klientu atbalsts

Ar klientu atbalsta dienestu var sazināties pa trim kanāliem – tālruni, biļešu sistēmu un tiešraides tērzēšanu. Visi kanāli ir atvērti visu diennakti.

SSL.com klienti ir paziņojuši, ka uzņēmuma klientu atbalsts ir izcils, zinošs un ļoti noderīgs.

Uzņēmuma vietne uztur arī zināšanu bāzi, kas lietotājiem palīdz atrast atbildes uz pamata un sarežģītākiem jautājumiem par SSL sertifikātiem, to instalēšanu un konfigurēšanu.

Turklāt lietotājiem ir iespēja nosūtīt jautājumus vai risinājumus SStelu IT drošības Q&Kopienas vietne, kas ir bezmaksas visiem apmeklētājiem.

Plusi & Mīnusi SSL.com

Tā kā SSL.com ir šāda iestāde digitālo sertifikātu vidē, ir grūti ar to konkurēt vai atrast vainu viņu pakalpojumos. Neskatoties uz to, redzēsim SSL.com plusi un mīnusi:

Plusi

 • Ātrs un efektīvs atbalsts;
 • Vairāki SSL sertifikātu veidi;
 • 30 dienu neatbildētu jautājumu naudas atdošanas garantija;
 • Viegli lietojams interfeiss.

Mīnusi

 • Augstākas cenas nekā tas, ko pieprasa daži konkurenti.

SSL.com ir nedaudz dārgāks nekā daži no tā konkurentiem, bet SSL.com piedāvā daudz zvanu un svilpienu ar saviem pakalpojumiem, ieskaitot labāko klases atbalstu, ko klienti ļoti iesaka. Tā kā viņi darbojas biznesā daudz ilgāk nekā daudzi konkurenti, SSL.com ir arī vispāratzīts un uzticams zīmols.

SSL.com pārskata secinājums

SSL.com padara pāriešanu uz “https” sasniedzamu ar pāris vienkāršām darbībām. Tie apvieno ļoti daudzus SSL sertifikātus, kas domāti, lai reaģētu uz dažādu klientu vajadzībām no maziem uzņēmumiem, kuriem ir nepieciešams nodrošināt vienu pilnībā kvalificētu domēna vārdu lieliem uzņēmumiem, kuriem nepieciešama vairāku vietņu SSL aizsardzība. Izvēlētā sertifikāta izsniegšana notiek dažu minūšu laikā pēc veiksmīgas verifikācijas vai validācijas.

Izmantojot mantu “HTTPS visur”, Google noteikti pāriet uz drošu interneta komunikāciju laikmetu, vispirms marķējot vietnes, kurās joprojām tiek pieņemtas paroles un kredītkaršu informācija, izmantojot HTTP, kā drošas. Ja vēlaties ievērot Google ieviestās drošības izmaiņas, izmantojot HTTPS ar vienu no SSL.com digitālajiem sertifikātiem, tiks nodrošināta jūsu domēnu drošība.

Iegūstiet savu SSL / TSL sertifikātu tūlīt!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector