Vai bezmaksas tīmekļa mitināšana ir piemērota uzņēmējdarbībai?

ir bezmaksas mitināšana, kas piemērota biznesa vietnēm


Vietnes izstrāde var būt milzīgi izdevumi jebkuram biznesam. Šī iemesla dēļ daudzi mazo uzņēmumu īpašnieki izvēlējās izveidot savu vietni, izmantojot vietņu veidošanas rīku vai satura pārvaldības sistēmu, piemēram, WordPress, lai ietaupītu tīmekļa dizaina un attīstības izmaksas. Papildus tīmekļa vietnes izveides izmaksām ir arī citi izdevumi, piemēram, domēna vārds un tīmekļa mitināšana, kas ir neliela daļa no faktiskās tīmekļa attīstības izmaksām. Piemēram, .com domēns maksā apmēram 10 USD gadā, un profesionāls mitināšanas konts maksā apmēram USD 5 mēnesī, apmaksājot pirms gada. Tomēr ir daudz vietņu īpašnieku, kuri lēti izmitina hostingu un izvēlas saņemt bezmaksas mitināšanu, cerot, ka viņi varēs apieties, iegādājoties tikai domēnu. Tas izklausās lieliski, jūs varat ietaupīt daudz naudas, bet par kādu cenu? Šajā rakstā es jums parādīšu dažus no daudzajiem iemesliem, kāpēc jūsu biznesa vietnei vajadzētu izvairīties no bezmaksas tīmekļa mitināšanas.

Kāpēc jums nevajadzētu izvēlēties bezmaksas resursdatoru??

Pirmkārt, jums jāņem vērā, ka tīmekļa servera darbināšana mēnesī maksāja vairāk nekā 100 USD. Kāpēc kādam atdotu šo pakalpojumu bez maksas? Ir daudz ieguvumu uzņēmumiem, kas piedāvā pakalpojumu bez maksas, tomēr lietotājs no tā var daudz ciest. Bezmaksas mitināšanas pakalpojumu sniedzēji cenšas piesaistīt pēc iespējas vairāk tīmekļa pārziņu, lai viņi izmantotu savu bezmaksas pakalpojumu un galu galā jauninātu uz maksas abonementu. Šī ir laba mārketinga stratēģija, tomēr tā ne vienmēr atmaksājas.

Galvenās bezmaksas mitināšanas drošības problēmas

Tā kā serveru īre un uzturēšana ir ļoti dārga, mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kurš nodrošina bezmaksas mitināšanas plānus, mazāk uzmanības pievērš bezmaksas kontu drošībai, jo tie nerada ieņēmumus, bet ir tikai naudas zaudējumi. Zema servera drošības līmeņa dēļ ļoti bieži hakeri apdraud serveri, izdzēsīs vietni un galu galā nozags lietotāju identitāti.

Bezmaksas tīmekļa mitināšanas ierobežojumi

Ja pakalpojumu sniedzējs ļauj jums pievienot savu domēnu, iespējams, esat atradis ļoti labu bezmaksas resursdatoru, jo vairums no tiem atļauj izmantot tikai apakšdomēnus. Tīmekļa vietnei un joslas platumam ir arī krasi ierobežojumi. Daudzus failu tipus var arī izslēgt, tāpēc, ja plānojat izveidot php vietni ar kontakta formu vai augšupielādēt dažus attēlus, iespējams, to nevarēsit izdarīt bezmaksas mitināšanas kontā..

Bezmaksas mitinātājiem ir slikts serviss un atbalsts

Tā kā tajā pašā serverī ir mitināts liels skaits lietotāju kontu, tas izraisīs lēnu vietnes ielādi un sliktu veiktspēju. Stundas laikā jūs, iespējams, pat nevarat piekļūt savai vietnei, kā jūs domājat saņemt pieprasījumu no potenciālajiem klientiem, izmantojot jūsu vietni? Bezmaksas mitināšanas gadījumā atbalsts ir ļoti neprofesionāls vai vispār nepastāv, tāpēc jūs esat viens pats, lai atrisinātu problēmu, ko varēja darīt tikai sistēmas administrators.

Piespiedu reklāma bezmaksas mitināšanas kontos

Visizplatītākā prakse starp bezmaksas mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem ir piespiest reklamēt lietotāju vietnēs. No šīm reklāmām nav iespējams atbrīvoties, ja vien neesi pārslēdzies uz maksas versiju. Nesaistīti reklāmkarogi var izraisīt vietņu trafiku un zaudēt uzņēmējdarbību, kā arī ir neprofesionalitātes pazīme. Turklāt tas var kaitēt arī meklētājprogrammu klasifikācijai.

Vietnes un konta zaudēšana

Ja iepriekšminētās problēmas nav iemesls, lai izvairītos no bezmaksas mitināšanas, iespējams, pazaudējot savu vietni, jūs saņemsit brīdinājumu. Jā, iespējams, ka uzņēmums pārtrauc sniegt bezmaksas pakalpojumus bez iepriekšēja brīdinājuma. Šajā gadījumā nav iespējams atgūt savas vietnes failus. Varbūt jums bija dublējums, taču būs nepieciešams laiks, līdz iegūsit jaunu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju un atkal iestatīsit savu vietni.

Alternatīva bezmaksas mitināšanai

Es vienmēr saku, ka tīmekļa mitināšana ir veiksmīgas vietnes pamatā. Ja izvēlaties labu un uzticamu mitināšanas pakalpojumu, varat koncentrēties uz tiešsaistes biznesa veidošanu un neuztraucieties par tehniskajām lietām, kas ir aiz tīmekļa mitināšanas. Ja jums rūp jūsu bizness un vēlaties gūt panākumus, nevajadzētu mitināties tīmekļa mitināšanā. Izvēlieties lētu apmaksātu mitināšanu, tā vietā dodieties uz bezmaksas. Sazinieties ar draugu un dalieties ar hostinga izmaksām, ja tas ir iespējams, taču nepaļaujieties uz bezmaksas resursdatoru. Piemēram, iPage.com mitināšanā jūs varat saņemt neierobežotu mitināšanu tikai par USD 2 mēnesī; jums būs jāmaksā avanss vismaz 12 mēnešus, bet pretī jūs saņemsiet profesionālu atbalstu, lielisku sniegumu, spēju mitināt jebkura veida vietnes, iekļautu vietņu veidotāju, kā arī bezmaksas domēnu.

Tātad, ja jūs nopietni domājat par savu vietni un vēlaties izveidot spēcīgu tiešsaistes klātbūtni savam biznesam, dodieties uz apmaksātu tīmekļa mitināšanas plānu. Veiksmi!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map