Vai emuāri tiešām ir miruši? Ko jums vajadzētu darīt tā vietā?

01.06.2020
Raksti un vēl ... 'Vai emuāri tiešām ir miruši? Ko jums vajadzētu darīt tā vietā?
0 8 мин.

emuāri ir miruši


Tik bieži blogošanas izturība tiek apšaubīta. Emuāru veidošanas beigas vai emuāru veidošana ir beigusies ir pēdējās dienas termini, kas pēdējos gados ir apņēmušies emuāru veidošanas profesiju. Bet vai emuāru veidošana patiešām mirst, un tieši 2018. gads būs tas, kas blogošanai beidzot piešķirs nāves skūpstu?

pirmais emuārs tika izveidots 1994. gadā, un kopš tā laika emuāru veidošana ir bijusi viena no galvenajām tiešsaistes satura sastāvdaļām. Bet mūsdienu emuāri un emuāru autori ir ļoti atšķirīgi, salīdzinot ar vakardienas emuāriem. Iesācējiem šodien konkurence blogosfērā ir daudz sīvāka, nekā tas bija agrāk.

Tādas platformas kā WordPress, Tumblr, Reddit vai Squarespace ir padarījušas blogošanu pieejamu visiem, ļaujot parādīties simtiem miljonu emuāru, kas aptver visu veidu intereses un profesijas..

Tātad, no kurienes rodas bailes, ka blogošana ir mirusi??

Fatalistiem patīk to izskaidrot, norādot uz faktu, ka cits digitālais saturs, piemēram, video saturs, piesaista arvien lielākus pūļus, kaitējot teksta saturam. Arī meklēšana Google Trend pēdējos gados atklāj ievērojamu meklēšanas vaicājumu kritumu tādiem terminiem kā “emuārs” un “emuāru veidošana”.

Bet šeit ir jauna ideja: Ko darīt, ja emuāru veidošana nemirst, bet, tāpat kā viss, vienkārši mainās?

Kas ir emuāru veidošana?

Ja jūs tikai sākat nodarboties ar emuāru veidošanu vai esat profesionāls emuāru autors, visas šīs runas par gaidāmo likteni, kas tiek novirzīta uz emuāru veidošanu, var jūs satraukt, taču mēs esam šeit, lai pārliecinātu, ka laba emuāru veidošana nenotiek katastrofas dēļ drīz..

Patiešām, Google pēdējos gados meklē vārdus “emuārs” vai “emuāru veidošana”, taču rodas jautājums, vai tas galvenokārt notiek tāpēc, ka termins jau ir kļuvis par labi zināmu un plaši izplatītu jēdzienu, un meklē “kas ir emuārs ”vai“ emuāra nozīme ”ir kļuvusi nevajadzīga, līdz ar to strauji pazeminās meklējumi. No otras puses, tādu terminu meklēšana kā “kā izveidot emuāru”, “labākās emuāru veidošanas platformas” vai “bezmaksas emuāru veidošanas platformas”.

Tātad, ja emuāru veidošana vienkārši mainās, kas tajā ir atšķirīgs, un kas jums jādara, lai neatpaliktu no šīm izmaiņām?

Roll ar laikiem

Emuāru rakstīšanas nozarē vienmēr notiks jaunas tendences, dažas no tām izbalēs, bet citas – tāpat kā jebkas cits.

Kā emuāru autorei jums būs jāredz, kuras tendences varat izmantot, lai palielinātu savu lasītāju vai klientu bāzi, taču uzmanieties un neveiciet lielas izmaiņas, kamēr neesat pārliecinājis, ka šīs tendences darbojas jūsu labā vai šeit lai paliktu. Ir zināms, ka pat lielie zīmoli izgāžas: Kamēr strauji pieauga sociālā mediju platforma Facebook, Google+ parādījās strauji.

Lai izvairītos no šaušanas sev pa pēdām, izpētiet, kā jūsu lasītāji patērē saturu, un pielāgojiet emuāru veidošanas stratēģiju, lai tā darbotos jūsu lasītāju labā..

Pieskarieties Into the Content Multiverse

Lai gan pirms dažiem gadiem 20 teksts bija vienīgais saturs, ar kuru jūs varētu izklaidēt savus lasītājus, šodienas realitāte ir tāda, ka saturam ir dažādas formas – videoklipi, infografika, gifi, Podcast epizodes, e-grāmatas utt. Emuāru veidošana arvien vairāk izvēlas video blogošanu vai blogošanu, izmantojot YouTube ir viens no vēlamajiem kanāliem šo videoklipu piegādei.

Bet tas nenozīmē, ka teksts ir sagatavots un aizgājis. Raksti joprojām ir ļoti svarīgi, lai lasītājiem nodrošinātu vērtību un nodrošinātu labu rangu meklētājprogrammās. Raksti un ziņas ir jādažādo arī ar cita veida saturu.

Nebaidieties iesaistīties satura daudzveidīgajā versijā, lai apkopotu savu emuāru ar vairāku veidu saturu, kas tiek piegādāts dažādos kanālos.

Runājot par satura piegādes kanāliem, jūsu emuāram nevajadzētu būt vienīgajam kanālam, kurā lasītāji var patērēt jūsu saturu. Papildus pieskaroties video saturam un YouTube, jums vajadzētu palaist arī adresātu sarakstus un biļetenus. E-pasts joprojām ir spēcīga un stabila platforma, lai sazinātos ar saviem lasītājiem un piegādātu viņiem personalizētu saturu.

Pārliecinieties, ka veltāt laiku adresātu sarakstu veidošanai un e-pasta atvēršanas līmeņa palielināšanai, izmantojot rīkus, kas izseko e-pasta mārketinga etalonus, piemēram, e-pasta atvēršanas procentus, klikšķu skaitu, mīksto atlēcienu, grūti atlecošos, atrakstītos abonementus utt. Šie parametri var palīdzēt labāk plānot e-pastus un veiciet nepieciešamās korekcijas.

Kļūstiet par sociālo mediju guru

Patīk vai nē, notiek sociālie mediji. Tādas platformas kā Facebook, Reddit, Instagram, Twitter, Tumblr vai Pinterest ir miljardu cilvēku virtuālās tikšanās vietas visā pasaulē. Saskaņā ar Statista, Paredzams, ka līdz 2020. gadam sociālo tīklu jauda palielināsies un sasniegs 2,96 miljardus lietotāju visā pasaulē. Saskaņā ar tām pašām aplēsēm globālie internauti ik dienu sociālajos tīklos pavada vidēji 109 minūtes..

Ja jūs jau nedarbojaties sociālo mediju platformās, mēs iesakām ātri ķerties pie dažādiem sociālo mediju kanāliem, kas darbojas jūsu nišas labā, un izstrādāt sociālo mediju stratēģiju, kas piesaistītu jūsu emuāram vairāk klientu vai lasītāju..

Sociālo mediju platformas var palīdzēt palielināt zīmola atpazīstamību un saikni ar klientiem, un jūs varat saņemt reāllaika atsauksmes par savu saturu, novērtējot patīk, kopīgošanas, komentārus un citus parametrus..

Gatavojieties mobilajām ierīcēm

Mobilie meklējumi ir kļuvuši par vadošajiem meklētājprogrammās. Arvien vairāk cilvēku patērē saturu mobilajās ierīcēs un iepērkas tiešsaistē, izmantojot savus tālruņus. Google ir pamanījis šo pāreju uz mobilo pasauli un uz to reaģējis, 2017. gadā paziņojot par pirmo mobilās ierīces indeksēšanu.

Ja jūsu emuāram nav adaptīva dizaina un tas nedarbojas labi mobilajās ierīcēs, iespējams, redzēsiet, ka jūsu meklētājprogrammu klasifikācija strauji samazinās un atmešanas rādītāji pieaug.

Ja jums ir emuārs, kas labi izskatās mobilajās ierīcēs, jūs nodrošināsit, lai jūs nepalaistu garām satiksmi, kas rodas meklējot mobilajās ierīcēs.

Noslēguma domas

Ja redzat sava ranga kritumu vai iesaistes, reklāmguvumu, pārdošanas vai abonentu skaita samazināšanos, tas nenozīmē, ka emuāru veidošana kā nozare mirst un ka jums vajadzētu pāriet. Tas vienkārši nozīmē, ka blogošana, kā jūs zināt, vairs nedarbosies tikpat labi kā savulaik, un jums ir pienācis laiks mainīt izliktā satura veidu, veidu, kā jūs reklamējat savu emuāru, un veidu, kā jūs sazināties ar savām auditorijām..

Jaunu tendenču analīze jūsu nišā, eksperimenti ar veidiem, kā atkārtoti piesaistīt esošo auditoriju, sazarošanās sociālo mediju platformās un satura dažādošana ir daži veidi, kā “reanimēt” emuāru, kas, iespējams, izzūd.

Emuāri nav miruši!

Gadu gaitā blogošana ir piedzīvojusi daudz izmaiņu. Jums jāpielāgojas šīm izmaiņām un jādara emuāru veidošana jūsu labā. Sāciet savu emuāru vietnē InMotion hostings – iekļauts bezmaksas domēns.

Sāciet savu emuāru tūlīt »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector