Vai Joomla CMS ir laba izvēle vietnes izveidošanai?

kāpēc izvēlēties Joomla mājas lapu veidošanai


Joomla ir atvērtā koda platforma, kas 2005. gadā tika ieprogrammēta programmēšanas valodā PHP, kas parasti izmanto MySQL vai PostgreSQL līdzīgi kā WordPress, tā ir otrā populārākā satura pārvaldības sistēma no interneta pēc WP, kas var pārvaldīt vietnes, vai nu emuāra, saturu, viena vai otra veida prezentācija.

Ir vismaz 7 iemesli, kāpēc izvēlēties savai vietnei Joomla, un tie ir šādi: zemas cenas, laika ietaupīšana, nepieciešamo programmēšanas zināšanu neesamība vai trūkums, augsta saderība, viegli lietojama, aizmugures programmas labāka organizācija un jaudīgs izvēlnes izveides rīks.

Veidojiet vietni bez maksas vai par zemu cenu

Sākumā visi vēlas uzzināt, cik maksā vietnes izveidošana, turklāt Joomla ir pilnīgi bezmaksas, jo lielākajai daļai veidņu un paplašinājumu ir arī bezmaksas, un jūs varat izvēlēties, kuru instalēt atkarībā no jūsu vēlmēm un vajadzībām, taču ir arī dažas piemaksas. veidnes un paplašinājumi ar cenām sākot no 50 USD, salīdzinot ar dizainu, kas izveidots no paša sākuma un kura cena ir no USD 1000 līdz 2500.

Joomla piedāvā iespēju izveidot, modificēt un izdzēst savu saturu, nenoalgojot to kādam citam, un arī jums nav jāalgo web dizainers un tīmekļa programmētājs, lai instalētu Joomla jūsu serverī vai izveidotu vietni.

Ātri sāciet darbu un ietaupiet laiku

Izmantojot šo satura pārvaldības sistēmu, jūs varat padarīt savu vietni tieši tādu, kādu vēlaties, nezaudējot laiku pa tālruni, runājot ar darbinieku, kuram jāsaprot, ko vēlaties, un pēc tam jāveido tas, ko vēlaties, un neiesaistoties programmēšanā. valodas vai cita tehniska IT.

Ar pāris klikšķiem un ne vairāk kā 10 minūtēm jūs varat instalēt Joomla kopā ar tās datu bāzi, un ar dažiem citiem klikšķiem jūs varat izvēlēties savu iecienītāko veidni un paplašinājumus, kas aizņem vairāk vai mazāk nekā citas 10 minūtes atkarībā no tā, cik izlemjat par funkcijām un dizainu. no vietnes.

Nepieciešamas programmēšanas zināšanas

Izmantojot Joomla, jums vispār nav vajadzīgas programmēšanas zināšanas, jo jūs varat vienkārši doties uz oficiālo vietni https://www.joomla.org/, lejupielādējiet Joomla vai tā jaunāko versiju Joomla 3, izsaiņojiet lejupielādēto arhīvu un augšupielādējiet jauno mapi caur FTP ar failu pārsūtīšanas protokola klientu, piemēram, Winscp, FireFTP vai Filezilla, un galu galā jūs vienkārši izveidojat datu bāzi no sava resursdatora Cpanel un saglabājat vārdu , lietotājvārds un parole Joomla konfigurācijas failam.

Ir pat vienkāršāka metode, kurā jūs varat instalēt Joomla, neveicot lejupielādi, neveidojot datu bāzi manuāli vai augšupielādējot Joomla FTP, ar Cpanel un Fantastico autoinstalētāja skripta palīdzību, kurš 2 minūtēs un 5 klikšķos var instalēt jebkuru populāru platformu un skriptu, ko jūsu resursdators padara pieejamu, Joomla ir pieejama arī.

Joomla ir ļoti saderīgs

Joomla ir savietojams ar Apache 2+, Nginx 1.1 un Microsoft IIS 7 serveri un jebkura PHP versija, kas jaunāka par 5.3.10, atbalstot šādas datu bāzes: MySQL ar InnoDB atbalstu 5.1+, SQL Server 10.50.1600.1+, Oracle un PostgreSQL 8.3.18+.

Joomla var izmantot, lai izveidotu korporatīvas tīmekļa vietnes, portālus, korporatīvos iekšējos tīklus un papildu tīklus, e-komerciju, tiešsaistes rezervācijas, tiešsaistes žurnālus, publikācijas vai avīzes, valdības lietojumprogrammas, sabiedriskos portālus, bezpeļņas un organizācijas tīmekļa vietnes, mazo biznesu tīmekļa vietnes, skolas vai baznīcas vietnes un personīgās vai ģimenes mājas lapas.

Apmeklētāji var piekļūt Joomla vietnei no jebkuras vietas, jebkurā laikā un no jebkuras operētājsistēmas, piemēram, Linux, Windows, Mac, un no jebkura interneta pārlūka, piemēram, Firefox, Internet Explorer, Chrome, Opera, ja no servera puses nav ierobežojumu, tāpēc apmeklētājam var bez problēmām pārvietoties pa jūsu vietni.

Joomla ir ērti lietojams

Joomla ir ļoti intuitīvs, ar ļoti lietotājam draudzīgu saskarni, un informācijas panelī galvenē ir ievietota izvēlne ar šādām pogām: Sistēma, Lietotāji, Izvēlnes, Saturs, Komponenti, Paplašinājumi un Palīdzība, visām tām ir savas īpašas apakškategorijas. . Tāpēc ir ļoti viegli pārvaldīt vietņu lietotājus, kuri dodas uz Lietotājiem, kur tos var pievienot, modificēt vai izdzēst, izvēlnes no izvēlnes opcijas, lapas no pogas Saturs, paplašinājumi no opcijas Paplašinājumi un tā tālāk. Poga Palīdzība jūs novirzīs uz lapu ar ceļvežiem un citiem Joomla noderīgiem resursiem.

Izmantojot Joomla, jūs varat rakstīt tekstu tāpat kā rakstīt Microsoft Word vai tabulas Microsoft Excel, jūs varat izvēlēties savu iecienītāko dizainu, piemēram, izvēloties savas mājas mēbeles, kā arī izvēlēties paplašinājumus, piemēram, izvēlaties, kur doties atvaļinājumā , pat pusaudzis vai vecāks cilvēks var izmantot Joomla vietnes izveidošanai.

Joomla ir daudzvalodu, tai ir viegli jauninājumi, integrēta palīdzības sistēma, multivides pārvaldnieks, reklāmkarogu pārvaldība, kontaktu pārvaldība, uzlabota meklēšana, satura pārvaldība, marķēšanas opcijas, ligzdota kategorizācija, frontāla rediģēšana, satura versija, izvēlnes pārvaldnieks, un to labi atbalsta vairums hostinga uzņēmumu, tīmekļa programmētāji, apmeklētāji un kopiena.

Aizmugures augstākā organizācija

Kaut arī WordPress ir sarežģīts un labi attīstīts fons, kurā varat izveidot rakstus un lapas, Joomla ir vēl labāka aizmugure, kurā jūs varat izvēlēties spraudni konkrētai lapai ar labāku fona organizāciju. Ar tā paneļa palīdzību Joomla var klasificēt rakstus pēc kategorijas, var viegli izveidot jaunu izvēlni, un jūs varat viegli izvēlēties noteiktu lapu, kurā vēlaties, lai jūsu saturs tiktu parādīts bez apgrūtinājumiem un nerakstot avota kodu..

Tādā pašā veidā jūs varat viegli izvēlēties veidnes un paplašinājumus, tāpat kā jūs izvēlaties rakstu, visi tie ir labi organizēti pēc dažādiem filtriem, dažādiem dizainiem un funkcijām. Joomla ir mazāk sarežģīts informācijas panelis nekā Drupal, sarežģītāks nekā WordPress, un tas ir labāk organizēts nekā viņi abi.

Joomla, izmantojot savu aizmugures versiju, piedāvā iespēju izveidot kopienas platformu ar spēcīgām sociālo tīklu funkcijām, savukārt WordPress piedāvā iespēju izveidot emuāru, un, ja vēlaties vairāk, jums jāinstalē papildu spraudņi..

Spēcīgs izvēlnes izveides rīks

Joomla ir vislabāk pazīstams, jo tam ir ārkārtīgi viegli lietot izvēlnes, neprasot nekādas programmēšanas prasmes, kurās dažādos veidos varat izveidot daudz labākas izvēlnes nekā WordPress izvēlnes, kurās varat vienkārši rakstīt pogas un izvēlēties, kur ievietot izvēlnes..

Izmantojot jaudīgo un ērto izvēlnes izveides rīku, Joomla var izveidot hierarhiskas izvēlnes, kas sastāv no dažādiem izvēlnes elementiem, kas norāda uz dažādām vietām iekšēji un ārēji, kā arī izvēlnes izvēlnes atrašanās vietu un citas funkcijas.

Joomla CMS ir ļoti laba izvēle interneta mārketingam un tīmekļa vietnes izveidošanai, īpaši pieredzējušiem lietotājiem, kuri zina, ko viņi vēlas, kā arī zina visas šīs tīmekļa platformas iespējas..

Kopsavilkums – vai Joomla ir laba izvēle?

Tā popularitāte pierāda, ka Joomla ir laba izvēle tīmekļa vietnes izveidošanai: tā tiek lejupielādēta vairāk nekā 50 miljonus reižu un nodrošina vairāk nekā 3% no visām tiešsaistes vietnēm 2014. gadā. Lai veiksmīgi darbotos Joomla vietne, jums būs nepieciešams arī uzticams hostinga pakalpojums. . Mēs iesakām InMotion hostingu jūsu Joomla projektiem, jo ​​tie nodrošina uzticamu un Joomla optimizētu mitināšanas pakalpojumu, apmācītu atbalstu ar Joomla saistītu problēmu risināšanai un daudzām citām funkcijām, kam nodrošināta 90 dienu naudas atdošanas garantija..

Iegūstiet uzticamu mitināšanas vietu savai Joomla vietnei

Iegūstiet uzticamu un augstas veiktspējas mitināšanas pakalpojumu savai Joomla vietnei no InMotion Hosting. Šis uzņēmums piedāvā Joomla optimizētu mitināšanu par ļoti labu cenu.

Sākt tagad! »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map