Vai jums vajadzētu apsvērt satura pārvaldības sistēmas izmantošanu?

izmantot-cms-satura-pārvaldības-sistēmu


Pagājuši ir dienas, kad tiek administrēta un atjaunināta vietne ar saturu, kas nepieciešams kodēšanai. Tā kā ir pieejamas daudzas satura pārvaldības sistēmas, vietnes izveidošana un pārvaldīšana ir kļuvusi vienkāršāka nekā jebkad agrāk. Izmantojot pareizu CMS, jūs varat rīkoties ar gandrīz visiem jūsu vietnes aspektiem, nekad nepieskaroties kodam, un padarīt to par bezšuvju procesu.

Protams, jo vairāk tehnisko zināšanu jums ir, jo labāk, jo tās ir vajadzīgas vietnes veidošanā un vietnes pielāgošanā. Bet CMS būs izšķiroša, ja vēlaties ietaupīt laiku un regulāri atjaunināt savas vietnes saturu.

Satura pārvaldības sistēmas izmantošanai ir daudz iemeslu, tāpēc mēs esam uzrakstījuši šo rakstu. Mēs apskatīsim visus daudzos veidus, kā CMS var jums sniegt labumu un padarīt jūsu dzīvi daudz vieglāku.

Tātad, bez turpmākas piepūles, apskatīsim visas satura pārvaldības sistēmas lietošanas priekšrocības!

Kas ir CMS??

CMS ir programmatūra un vietņu veidošanas platforma, kas glabā jūsu vietnes saturu un padara to ļoti viegli rediģējamu un publicējamu. Vairāki administratori un satura veidotāji var pieteikties vienā sistēmā un sadarboties, lai izveidotu un publicētu vislabāko iespējamo saturu.

Vietnes iebūve satura pārvaldības sistēmā ir tāda pati kā jaunas automašīnas pirkšana. Par ražošanas procesu jums nekas nav jāzina, jūs vienkārši saņemat atslēgas un sākat braukt. Tātad jums nav jābūt tīmekļa izstrādātājam vai jāveic kāds no sarežģītajiem kodēšanas darbiem, kas saistīti ar jūsu vietnes darbību. Jūs varat vienkārši pieteikties vietnē, kas izveidota pēc jūsu gaumes, un sākt regulāri publicēt saturu. Neatkarīgi no tā, vai tas ir tiešsaistes veikals, vienkāršs emuārs vai vietne ar gandrīz jebkura veida funkcijām, CMS noteikti varēs ar to rīkoties.

CMS ir lietotājam draudzīga platforma, kas ļauj ātri un efektīvi izveidot un pārvaldīt vietni.

Satura pārvaldības sistēmas lietošanas priekšrocības

Pirmais un acīmredzamākais ieguvums no jau izveidotas sistēmas izmantošanas ir laika, darba un citu resursu daudzums, kuru jūs nolemsit ietaupīt. Tātad jautājums nav par to, kāpēc jums vajadzētu izmantot CMS, bet jautājums ir par to, kāpēc to nevajadzētu darīt jums.

Protams, var domāt, ka, izmantojot kāda cita uzbūvētu sistēmu, tiktu ierobežoti viņu potenciāli. Protams, ir daudz scenāriju, kad viss, kas izgatavots pēc pasūtījuma, ir pareizais risinājums, bet tas tā nav 80% laika. Pareiza vietnes CMS veida izvēle izrādīsies nopietna priekšrocība. Bet par kādām priekšrocībām mēs šeit runājam?

Viņiem nav vajadzīgas nekādas zināšanas par Web programmēšanu

CMS nāk ar saviem vietņu veidošanas rīkiem. Dažiem pat ir rīki Tas, ko jūs redzat, ir tie, ko jūs saņemat, kas ļauj jums vilkt un nomest elementus, kurus vēlaties atrast savā vietnē. Tas ir tuvu attēla vai Microsoft Word dokumenta rediģēšanai, kas ir lieliski piemērots iesācējiem.

Lai gan kaut kā sarežģītāka celtniecībai ir nepieciešama izstrādātāja palīdzība, taču pēc tam, kad darbs ir paveikts, varat vienkārši izmantot savu vietni pēc savas vēlmes.

Īsāk sakot, satura vadības sistēmas ir padarītas lietotājam draudzīgas, lai ikviens tās zināmā mērā varētu izmantot.

Pastāvīgi atjauniniet savu saturu, cik vēlaties

Tagad šī ir viena no lielākajām jebkuras satura pārvaldības sistēmas priekšrocībām. Tas piedāvā dažādus rīkus publicējamā satura rediģēšanai un, ja jums ir vajadzīgas plašākas funkcijas, vienmēr varat lejupielādēt tiem spraudni.

Jums vienkārši jāizgudro saturs, kuru vēlaties publicēt, lai tas būtu notikums, raksts, video vai kas cits, un jūs varat to padarīt redzamu savā vietnē ar dažiem klikšķiem.

Lielākajā daļā satura pārvaldības sistēmu jums būs vienkārši teksta redaktors tieši no lodziņa, kas ļauj mainīt satura izkārtojumu, izmantoto fontu, pievienotos attēlus un citu pamata saturu. Bet jūs vienmēr varat uzlabot satura rediģēšanas funkcijas, neatkarīgi no tā, kā vēlaties. Debesis ir robeža.

Varat arī saglabāt saturu kā melnrakstu un publicēt to vēlāk vai iestatīt vienmērīgu satura plūsmu, sastādot grafiku. Jūs varat iestatīt savu CMS tā, lai tas automātiski izspiestu jaunu saturu, ko jau iepriekš esat nodrošinājis.

Internetā saturs ir karalis. Izmantojot atbilstošu CMS, jūs to varat ir visa komanda, kas koncentrējas uz saturu un divkāršojies. Jo kvalitatīvāku saturu jūs ražosit, jo vairāk apmeklētāju būs jūsu vietnei un jo labāk to darīs ilgtermiņā.

Ja jums ir uzticēta komanda, kas strādā ar jūsu CMS un kuras vienīgais mērķis ir radīt augstas kvalitātes saturu, jūs varat nodrošināt efektīvu darbplūsmu un uzturēt augstas kvalitātes vietni..

Lai visu to apkopotu vienā īsā teikumā, kad runa ir par jauna satura publicēšanu jūsu vietnē, CMS nodrošina visu nepieciešamo BRĪVĪBU.

Tas ir kompakts

CMS ir visas funkcijas, kas tīmekļa meistaram nepieciešami, lai palaistu uzņēmuma vietni un uzturētu spēcīgu tiešsaistes klātbūtni. CMS ir viss nepieciešamais efektīvai mārketinga stratēģijai. Jūs to visu varat pārvaldīt zem viena jumta.

Jūs varat pārvaldīt lielu lietotāju bāzi, apstrādāt komentārus, viesu ziņas un visu tik svarīgo SEO. Lielākā daļa satura pārvaldības sistēmu ir veidotas tā, lai tās būtu draudzīgas SEO, kas prasa daudz pūļu un resursu. Daudz vieglāk varat optimizēt savu vietni noteiktiem atslēgvārdiem.

Piedāvā drošību un stabilitāti

Jūs varat iestatīt administratora un satura redaktora privilēģijas un būt pārliecināti, ka neviens neiebāza degunu saturā, kurā viņiem nevajadzētu iejaukties. Jūs varat būt visa jūsu vietnes satura pārskatītājs un publicēt tikai tādu saturu, kuru jūs apstiprināt, vai arī kāds cits to var izdarīt jūsu vietā..

Tas ir ne tikai drošs no personāla, bet arī drošs ar lielu izstrādātāju bāzi un daudzām lieliskām tehnoloģijām. Pat oriģinālajai versijai ir dūšīgs drošības elementu komplekts, taču jūs to varat arī paplašināt, izmantojot dažādus spraudņus, padarot jūsu vietni par gandrīz necaurlaidīgu hakeru cietoksni. Ir svarīgi pieminēt, ka nekas nav drošs, lai gan kaut kas var tikt uzlauzts. Bet jūs noteikti varat izveidot drošu vietni un nodrošināt visus tās datus.

Kad es saku stabilitāti, es domāju, ka pēc iestatīšanas tā tiks izveidota un darbosies ilgu laiku, un tai būs pastāvīgi atjauninājumi. Tā kā lielākajai daļai satura pārvaldības sistēmu ir liela izstrādātāju bāze un vēl lielāka lietotāju bāze, ir viegli tās padarīt stabilas un rīkoties ar visām sastopamajām problēmām. Kāds cits to jau ir sastapis un atrisinājis.

Ir aktuāla funkcionalitāte

Populārajās satura pārvaldības sistēmās pastāvīgi strādā cilvēki, kas ar tām strādā, atjauninot tās ar jaunām funkcijām. Tie ir pastāvīgi atjaunināti un nodrošina visu, kas nepieciešams, lai vietne labi darbotos tiešsaistes vidē.

Atklātā pirmkoda satura pārvaldības sistēmas ir tūkstošiem citu lietotāju izstrādātu spraudņu. Tāpēc ir viegli iegūt bezmaksas vai apmaksātu spraudni, kas uzlabos jūsu vietnes funkcionalitāti.

Bet, ja jūs izmantojat patentēts CMS, jums vienmēr būs atbalsta komanda, pie kuras varat sazināties un likt viņiem instalēt jebkuru funkciju, kuru vēlaties. Ja izmantosit patentēto CMS opciju, šī uzticētā komanda jums liks pieskatīt jūsu vietni un pārliecināties, ka tā atbilst aktīvajiem tiešsaistes standartiem..

Viegli pārveidojiet savu vietni

Ja jūs veidojat vietni no nulles un, pārdomājot, vēlaties pārveidot dizainu, jums būs jāveic pilnīga vietnes rekonstrukcija. Bet, ja jūs izmantojat satura pārvaldības sistēmu, tai būs nepieciešami tikai daži klikšķi, un jūsu vietnes lielākā daļa paliks neskarta. Protams, tas vēl nedaudz prasīs pielāgošanu, taču to joprojām var izdarīt dienas vai divu laikā, atkarībā no tā, vai vēlaties pielāgot dizainu vai nē.

Šī vienkāršība ir pateicoties veidņu sistēmai, kas ir iestrādāta katrā CMS. Jūs varat vienkārši lejupielādēt veidni un ieviest to savā vietnē ar dažiem klikšķiem. Nekad tīmekļa dizains nav bijis tik vienkāršs.

Jūs bez problēmām varat viegli nomainīt sava dizaina daļas vai pilnībā pārveidot vietni. Lielākajai daļai veidņu ir arī savs interfeiss, kurā varat iestatīt, kā vēlaties, lai jūsu vietne izskatās.

Globālās izmaiņas ir viegli izdarāmas, un tās var izdarīt tikai ar dažiem klikšķiem.

Īsāk sakot, jūs varat lejupielādēt, izmantot un atkārtoti izmantot veidnes, lai savai vietnei piešķirtu vēlamo izkārtojumu un funkcionalitāti, kāda tai ir nepieciešama.

Lieliski piemērots SEO

Kā es jau iepriekš minēju, lielākā daļa satura pārvaldības sistēmu ir veidotas SEO draudzīgā veidā. Tas nozīmē, ka jūsu vietnes optimizēšanai jums ir jāveic daudz mazāk darba. Protams, tas ir tikai viens gabals jūsu kopējā SEO.

Meklētājprogrammu optimizēšana ir laikietilpīgs process ar daudzām kustīgām detaļām, un jums būs jāpieliek daži darbi, lai no tā iegūtu vislabāko. Bet, tā kā jūs regulāri varat izvietot jaunu saturu, kas lietotājiem, cerams, patiks, varat strādāt diezgan viegli.

Tātad, izmantojot CMS, jums būs nedaudz vienkāršāk uzkāpt meklētājprogrammas rezultātu lapā.

Ir pilnīgi bez maksas vai lēti

Populārākās satura pārvaldības sistēmas, piemēram, WordPress un Drupal, ir atvērtā pirmkoda un pilnīgi bez maksas. Tas samazina jūsu sākotnējo ieguldījumu uz pusi. Nav daudz labāku piedāvājumu, nekā iegūt kaut ko šo vērtīgo bez maksas! Tas ir arī vēl viens iemesls, kāpēc satura pārvaldības sistēmas tiek tik plaši izmantotas.

Viegli pagarināt

Tas ir viens no lielākajiem satura pārvaldības sistēmas izmantošanas ieguvumiem. Jūs varat lejupielādēt spraudņus un paplašinājumus, lai pievienotu gandrīz jebkuru funkciju, kuru vēlaties. Lielāko daļu no tiem izstrādā vai nu citi lietotāji, vai arī mazi uzņēmumi.

Varat integrēt sociālo mediju funkcijas, izmantot uzlabotus satura redaktorus, izmantot uzlabotus drošības rīkus vai izveidot pats savu spraudni, ņemot vērā jūsu iecerēto funkciju. Vietnes funkcionalitātes pārvaldībā jums ir daudz elastības.

Pievienojieties no jebkuras vietas jebkurā laikā

Satura pārvaldības sistēmas var izmantot vairāki lietotāji, kuri var izveidot savienojumu ar vienu un to pašu administratora paneli, lai kur viņi atrastos. Visai organizācijai ir viegli sadarboties un rīkoties ar savu vietni atbilstoši savām prasībām.

Mobilo ierīču optimizācija

Milzīgu tiešsaistes trafika daļu veido mobilo sakaru lietotāji. Tā kā mobilā revolūcija notiek šeit un tagad, gandrīz visām augšupielādētajām vietnēm ir jābūt mobilajām ierīcēm. Tā ir absolūta panākumu prasība.

Mums paveicas, ka lielākā daļa satura pārvaldības sistēmu ir pilnīgi draudzīgas mobilajām ierīcēm. Arī gandrīz visas veidnes, kuras lejupielādējat savai vietnei, ir pilnībā reaģējošas un lieliski izskatās visās ierīcēs, kurās tās atverat.

Analytics

Sarežģīta satura pārvaldības sistēma nodrošina tīmekļa pārziņiem iespēju izsekot un analizēt viņu lietotāja aktivitātes vietnē. Tas viņiem ļauj pieņemt daudz labākus lēmumus un attīstīt savu vietni tālāk, tāpēc tā ir labāk orientēta uz panākumiem.

Jūs varat viegli novērtēt, kā jūsu saturs ietekmē jūsu auditoriju, un kā jūs varat padarīt to labāku jūsu biznesu. Kad jums ir skaidrs priekšstats par jūsu vietnes darbību, varat ieviest rīkus, kas nepieciešami turpmākai attīstībai.

Tiešsaistes zīmols

Izmantojot satura pārvaldības sistēmas elastīgumu, jūs varat daudzos veidos uzlabot uzņēmuma tiešsaistes zīmolu. Jūs varat pastāvīgi straumēt saturu lietotājiem vairākos kanālos, piemēram, RSS plūsmās, sociālajos saziņas līdzekļos, hipers vietnēs un e-pasta adresēs un tā tālāk..

Neatkarīgi no tā, kā jūs izvēlaties pārdot savu vietni vai pat ja izvēlaties tos visus, varat izveidot pareizo rīku arsenālu, kas jums palīdzēs..

Kādas satura vadības sistēmas jūs varat izmantot?

Pirmkārt, jums ir divas galvenās izvēles. Jūs varat izvēlēties atvērtā koda CMS vai patentētu CMS.

Ja izmantojat atvērtā koda opciju, jums būs daudz mazākas sākotnējās izmaksas, taču jūs, iespējams, iztērēsit diezgan daudz naudas savas vietnes izstrādei.

Ja izmantojat patentēto CMS opciju, jums atliek tikai reģistrēties un uzzināt, kā vēlaties, lai jūsu vietne būtu. Uzņēmums, kas atrodas aiz jūsu izvēlētās patentētās CMS, parūpēsies par visām jūsu vietnes tehniskajām detaļām, jums tas vienkārši būs jāizmanto. Tas ir lieliski piemērots jebkuram uzņēmuma īpašniekam, kurš pārāk daudz nerūpējas par savu klātbūtni tiešsaistē un tikai vēlas izveidot sava biznesa vietni. Ja šī opcija jums izklausās labāk, es iesaku izpētīt, kura patentētā satura pārvaldības sistēma jums noderētu.

Kādam citam šeit ir trīs galvenās atvērtā koda satura pārvaldības sistēmas, kuras varat sākt lietot jau tagad bez maksas.

WordPress

Apmeklēt vietni »

WordPress ir viena no labākajām satura pārvaldības sistēmām, kas tur pieejama. Tā ir pilnvērtīga satura pārvaldības sistēma, kas sāka darboties kā emuāru veidošanas platforma. Tas ir ļoti lietotājam draudzīgs, un tajā ir pieejams daudz spraudņu un motīvu (precīzāk sakot, aptuveni 40 000). Izmantojamo motīvu un veidņu daudzums ir milzīgs, un jums, iespējams, ir jāizvēlas vairāk, nekā jūs darītu, izmantojot jebkuru citu CMS. Lai padarītu to vēl labāku, visas šīs tēmas ir pilnībā atsaucīgas.

Cilvēki to mīl par tā elastību, vienkāršību un daudzajām spēcīgajām īpašībām, kas padara to par izcilu satura pārvaldības sistēmu. Nav brīnums, ka apmēram katra ceturtā vietne ir izveidota ar to.

Drupal

Apmeklēt vietni »

Drupal ir nedaudz sarežģītāka satura pārvaldības sistēma, salīdzinot ar WordPress, un tai ir vajadzīgas zināmas tehniskās zināšanas, ja vēlaties savā vietnē izveidot pielāgotu dizainu un funkcijas. Bet, pateicoties tam, ka tas ir sarežģītāks, tam ir arī plašāka funkcionalitāte. Tam ir vairāk funkciju, pie kurām jāpierod laiks, bet ieguldītais laiks un pūles, lai izprastu Drupal pamatnoteikumus, piemēram, satura tipus, taksonomijas, satura blokus un skatus utt..

Drupal piedāvā arī tādu pašu elastību, kāda ir lielākajai daļai satura pārvaldības sistēmu, piemēram, vairākiem lietotājiem un funkcijām, kas palīdz ērtai sadarbībai, un regulāriem satura atjauninājumiem.

Jūs varat lejupielādēt daudz moduļu un motīvu, lai uzlabotu savu vietni un padarītu to atbilstošu jūsu prasībām. Bet jūs varat arī attīstīt savu.

Drupal tiešām prasa vairāk zināšanu, bet tas atmaksājas, jo jūs varat vairāk izdarīt savā vietnē un veikt daudz uzlabotas funkcijas. Bet, ja vēlaties izveidot vienkāršu vietni, kurā ir redzams kāds saturs, varat to izdarīt pats, noskatoties dažas apmācības un saprotot pamatus.

Joomla!

Apmeklēt vietni »

Joomla! ir godalgotā CMS, kuru varat izmantot, lai izveidotu lieliskas vietnes un tīmekļa lietojumprogrammas. Tas nāk ar tādas pareizas satura pārvaldības sistēmas priekšrocībām kā paplašināmība, elastība un uzticamība. Ar to jūs varat izveidot arī pilnīgus tiešsaistes portālus, e-komercijas vietnes vai pat savu kopienas vietni. Tam ir daudz integrētu funkciju un regulāru atjauninājumu, kas palīdzēs ātri un viegli izveidot jaudīgu tiešsaistes klātbūtni.

Apmēram 2,8% no visām pasaules vietnēm izmanto Joomla, kas ir diezgan iespaidīgi. Tam ir 6000 paplašinājumi un daudz satriecošu veidņu.

Joomla! tiek lejupielādēts reizi apmēram 2,5 sekundēs. Varbūt tu būsi nākamais, kas to darīs!

Tātad, ja jums vajadzētu izmantot CMS?

Vietnes pārvaldīšanai nav nepieciešama satura vadības sistēmas izmantošana, taču tas noteikti padara jūsu darbu daudz vieglāku. Tas arī padara jūs un visu jūsu personālu produktīvāku un ļauj viņiem koncentrēties uz augstas kvalitātes saturu, nevis visas tehniskās detaļas, kas saistītas ar tā rediģēšanu un publicēšanu.

Jūs varat viegli pielāgot savu vietni, kad tā pieaug, un izmantot to visām izmaiņām, kuras jūs varētu vēlēties veikt.

Satura pārvaldības sistēmas izmantošana ir vienots risinājums daudzām problēmām, ar kurām jūs saskaraties, veidojot un pārvaldot vietni. Lielākā daļa no tām ir brīvi lietojamas, tāpēc noteikti ir vērts dot tām kadru!

Es ceru, ka jums patika lasīt šo rakstu un ka jūs atradāt meklēto informāciju. Mums ir daudz vairāk rakstu par satura pārvaldības sistēmām un to, kā tās var dot labumu jums un jūsu uzņēmumam, tāpēc jūtieties brīvi tos pārbaudīt!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map