Vai jums vajadzētu ieguldīt premium domēnu nosaukumos?

ieguldīt piemaksu domēna vārdus


Šeit būs jārisina jautājums katram uzņēmumam. Īpaši mazajiem uzņēmumiem un jaunizveidotiem uzņēmumiem ir jāpārdomā, vai ir vērts tērēt ceturtdaļu sava budžeta premium līmeņa domēna vārdam. Atbilde uz šo jautājumu reti ir vienkārša, jo tā ir atkarīga no tā, kāda veida bizness tai būs paredzēts, kā arī daudzi citi aspekti.

Domēna vārdam ir izšķiroša nozīme, jo jūs nevarat pārvaldīt vietni bez tā. Tas būs jūsu vietnes nosaukums un e-pasta adrese, un tai būs izšķiroša loma mārketinga stratēģijā, tiklīdz to būsit iegādājies.

Šajā rakstā mēs apskatīsim visu, kas ir jāzina par premium domēna vārdiem, un palīdzēsim jums izlemt, vai jums tas ir jāpērk savam biznesam. Jums, iespējams, jau ir samazinājies žoklis, kad saskārāties ar domēna vārdu, kura cena ir USD 10 000 +, bet citi maksā tikai USD 10. Bet tas ir tas, kā šis bizness rit, un, lai arī šī ir milzīga naudas summa, ko tērēt tikai dažām zīmēm, tas var izrādīties viens no labākajiem ieguldījumiem, ko esat izdarījis jūsu biznesam.

Atrodi & Pērciet premium domēna vārdus

GoDaddy vietnē jūs varat atrast un iegādāties ne tikai premium, bet arī augstas kvalitātes domēna vārdus, kuriem beidzies derīguma termiņš. Izmantojot viņu domēnu brokeru pakalpojumu, jūs, iespējams, varēsit iegūt palīdzību domēnos, kas nav uzskaitīti pārdošanā.

Meklēt domēnus »

Kāpēc domēna vārds tiek uzskatīts par premium?

Domēna vārda meklēšanas process ietver dažas nepatīkamas tikšanās. Iznākot ar īpaši labu vārdu, atliek tikai to meklēt un secināt, ka tas ir ņemts, vai arī uzzināt, ka tā cena ir debesīs. Tomēr šie domēna vārdi neko īpašu nedara. Viņi ir vienkārši pazīstami un mīlīgi, un, nonākot klajā ar viņiem, raķešu zinātne nav iesaistīta, un tas ir jēga. Viņu viduvējība padara viņus tik vērtīgus.

Lasīt: COM vs NET vs ORG – kuru domēna paplašinājumu izvēlēties?

Piemaksa ir tieši tāda, kā izklausās. Domēna vārds, kas ir pietiekami dārgs, ka ne visi to var atļauties. Ir daudz iemeslu, kāpēc vienkāršs domēna vārds kļūst par izcilu, taču ir diezgan skaidrs, kāpēc viena domēna vārds var maksāt dārgāk nekā cits. Nav pārsteigums, ka vietne Cooking.com maksās daudz vairāk nekā vietne Makingfood-notsogoodhosting.biz. Tas diezgan skaidri parāda tendenci, ka jo plašāks ir domēna vārds, jo lielāka ir iespēja, ka tas maksās vairāk.

Pilnīgāks domēna vārds palīdzēs jūsu vietnei iegūt daudz lielāku vilci, un tas izrādīsies viens no labākajiem ieguldījumiem, ja esat izvēlējies gudri. Tas ir iemesls, kāpēc domēna vārds kļūst par premium.

Precīza domēna vārda definīcija

Domēna vārda cena ļaus aizmirst, ka tas ir augstāks. Parasti parasts premium domēna vārds ir domēna vārds, kas jau pieder reģistram vai privātpersonai. Tā izmaksas ir eksponenciāli augstākas nekā parastais domēna vārds, un tā var maksāt no dažiem simtiem dolāru līdz desmitiem tūkstošu. Tas ir tāpēc, ka uztvertā vērtība, kāda tā varētu būt uzņēmumam, kas darbojas noteiktā nozarē. Tas notiek tikai tāpēc, ka kāds tam tic, un viņam / viņai ir taisnība, ja esat beidzis meklēt šo konkrēto domēnu.

Domēna vārds tiek uzskatīts par piemaksu tā garuma, Brandability un atslēgvārdu dēļ. Tie visi ir ļoti vērtīgi uzņēmumam, kas vēlas veikt uzņēmējdarbību tiešsaistē.

Ne katru premium domēna vārda cenu nosaka indivīds. Dažreiz reģistrs (piemēram, .info vai .design) nosaka tā cenu. Bet tas daudz nemainīsies, ja runājam par pirkšanas procesu.

Iespējamās problēmas ar ne tik visaptverošiem domēniem

Ir dažas problēmas, ar kurām var saskarties bizness, ja tie neizvēlas labāko domēna vārdu, kādu vien varētu. Šīs ir galvenās grūtības:

Tas var sajaukt klientu. Ja uzņēmums vai indivīds izvēlas nepareizu domēna paplašinājumu, viņi var iegūt daudz nepareizi novirzītu klientu. Daži varētu domāt, ka pakalpojums nedarbojas vai pat neeksistē, vienkārši tāpēc, ka viņi apmeklēja domēnu.com, nevis faktisko domēnu.co.

Uzticēšanās un zīmols. Daudzos gadījumos .com domēna piederība ir veids, kā parādīt, ka bizness ir uzticams un nopietns. Daudzi eksperti saka, ka vienmēr jādodas ar .com, taču ir arī daudz citu alternatīvu, piemēram, .org, .co un tā tālāk.

Potenciāls augt. Daudzi uzņēmumi galu galā plaukstoši iegādājas premium domēna vārdu par aptuveni 500 000 USD, it īpaši, ja tas atbilst viņu uzņēmuma nosaukumam.

Šīs problēmas nerodas visiem uzņēmumiem, un domēns noteikti var gūt panākumus, ja tas nav .com.

Ko premium domēna vārds darīs jūsu vietnei

Labā lieta par premium domēna vārdiem ir tā, ka tie jau ir gandrīz mājsaimniecības vārdi, un jums nav jāveic papildu ieguldījumi, lai tos padarītu. Tāpēc:

 • Jums būs jātērē mazāk naudas tiešsaistes PPC reklāmām, un, palaižot to uz jūsu vietni, jūs iegūsit daudz vairāk dabiskās trafikas..
 • Labāks SEO un lapu ranžēšana, kas ļaus iegūt kvalitatīvāku trafiku. Cilvēki jau meklē jūsu vietni un ar prieku to atradīs.
 • Augstākās kvalitātes domēna nosaukumam ir vairāk uzticības un autoritātes, kas cienījamiem uzņēmumiem liks izveidot saiti uz jūsu vietni. Tādējādi vēl vairāk palielinot jūsu SEO.
 • Īss, āķīgs vārds tiešām labi darbojas sociālajos medijos, un cilvēki to atcerēsies daudz vieglāk. Kaut arī URL saīsinātāji pārvērsīs jūsu domēna vārdu tikai bezjēdzīgā rakstzīmju sarakstā.
 • Domēns potenciālajiem klientiem sniegs spēcīgu mājienu par to, ko viņi atradīs jūsu vietnē, tāpēc jums nav jāiegulda laiks un nauda, ​​lai viņiem to izskaidrotu..

Īsāk sakot, premium domēna vārdu ir daudz vieglāk padarīt populāru, un tā reklamēšanai būs jātērē daudz mazāk naudas.

Vai ir vērts to iegādāties, kad jūs tikko sākat darbu??

Atbilde uz šo jautājumu ir atkarīga no jūsu nodoma izmantot domēna vārdu. Ja jūs veicat uzņēmējdarbību nozarē, kur mutiski ir izšķiroša nozīme, noteikti jāņem vērā prēmiju domēna vārdi. Bet mazo uzņēmumu īpašniekiem un jaunizveidotiem uzņēmumiem nevajadzētu sākt ar premium domēna vārdu. Uzņēmums noteikti var gūt panākumus ar domēna vārdu, kas nav ideāls, ja tas ir pietiekami āķīgs. Ja domēna vārds, kuru apsverat, atbilst jūsu firmas zīmei, tas ir viss, kas jums nepieciešams. Tas var darboties labi, pat ja tas neatbilst jūsu uzņēmuma nosaukumam.

Lasīts: 10 labākie domēnu ieteikšanas rīki

Pat ja jūs nevarat iegūt .com paplašinājumu, varat doties kopā ar .co vai daudziem citiem. Kamēr jūs neesat nokārtojis savu uzņēmumu un darbojas nevainojami, jums nevajadzētu veikt apjomīgus ieguldījumus savā domēna nosaukumā. Bet, tiklīdz jūs to sasniegsit, jūs varētu vēlēties paskatīties un iegūt premium līmeņa domēna vārdu, jo pastāv liela iespēja, ka nākamajos gados tam būs liela izmaksa..

Kā iegādāties premium domēna vārdu?

Premium līmeņa domēna pirkšanas process ir gandrīz tāds pats kā parastā domēna pirkšanas process. Tas notiek šādi:

 1. Izveidojiet kontu domēna reģistratūrā vai pierakstieties.
 2. Meklējiet domēna vārdu
 3. Pievienojiet to grozam.
 4. Aizpildiet veidlapu ar savu kontaktinformāciju.
 5. Pārbaudiet.

Tas parasti ir tik vienkārši, taču dažos pakalpojumos jums būs jāaizpilda daudz vairāk dokumentu, kas var būt nedaudz murgs.

Ko darīt, ja domēna vārds netiek pārdots?

Ja tas nav paredzēts pārdošanai, tas nozīmē, ka īpašnieks aktīvi nemeklē pircēju, bet jūs joprojām varat sazināties ar viņu. Jūs varat viņam uzrakstīt e-pastu un pajautāt viņam cenu. Tikai paturiet prātā, ka tie parasti jums piešķirs daudz augstāku cenu nekā vidējā.

Secinājums

Ja jūsu bizness jau ir izveidojies un tas gūst labus ieņēmumus, tiešām ir vērts ieguldīt premium domēna nosaukumā un pārcelt lietas uz nākamo līmeni. Pateicoties visaptverošam un viduvējam domēna nosaukumam, jūs iegūsit lielāku dabisko datplūsmu un kļūsit populārāks. Bet, ja jūs tikko sākat darbu, vislabāk ir izmantot savu radošumu, lai izstrādātu unikālu domēna vārdu, kas atbilst jūsu firmas zīmei. Tam iztērējot tikai USD 10 līdz 50 dolārus, tas arī neko daudz nenodarīs.

Es ceru, ka mēs šajā rakstā palīdzējām jums uzzināt kaut ko jaunu par domēnu nosaukumiem un ka mēs jūs redzēsim atkal nākamajā! Līdz tam, lūdzu, apskatiet GoDaddy premium domēnu vārdu datu bāzi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map