Vai jums vajadzētu optimizēt savu vietni meklēšanai ar balsi?

01.06.2020
Raksti un vēl ... 'Vai jums vajadzētu optimizēt savu vietni meklēšanai ar balsi?
0 11 мин.

balss meklēšana-optimizācija


Mūsu izmantotās tehnoloģijas ātri attīstās. Ne tik sen, viedtālrunis, lai pārbaudītu atrašanās vietu, atrastu idejas vai informāciju par uzdevuma veikšanu, tomēr daudzus pārsteidza. Tagad par 65% vairāk klientu tiešsaistē meklē informāciju nekā pirms dažiem gadiem. Viņi meklē vietējos uzņēmumus, kaut ko redzētu vai dzirdētu, kā arī ceļvežus, kas viņiem palīdz veikt noteiktus uzdevumus.

Kaut arī ikviens no mums joprojām turpina rakstīt spēcīgi, tuvojas jauns meklētājprogrammu laikmets. Tā kā Google AI, Siri un Alexa kļūst arvien sarežģītāki, mums ir daudz jaunu iespēju, kā mēs veicam meklēšanu. Cilvēki kļūst slinkāki, un rakstīt pa tālruni ne vienmēr ir visērtāk. Tāpēc ir tikai dabiski, ka cilvēki labprātāk izmanto savu balsi, lai uzburtu meklēšanas rezultātus, nevis tērētu laiku rakstīšanai.

2017. gadā Google ir aprēķinājusi, ka aptuveni 20% no visiem meklējumiem tiek veikti, izmantojot meklēšanu ar balsi. 2018. gadā tas ir aptuveni 30%. Daudzi analītiskie uzņēmumi ir paziņojuši, ka līdz 2020. gadam aptuveni 50% no visiem meklējumiem tiks veikti ar balsi. Tas nozīmē, ka balss meklēšana nenoliedzami pieaug arvien ātrāk. Tas ir vienkārši daudz ātrāks un ērtāks meklēšanas veids, un mēs esam redzējuši, ka ātrums un ērtības ir viss, ko mūsdienu tehnoloģijas cenšas sasniegt.

Lai arī meklēšana ar balsi nekādā veidā nav pilnībā funkcionāla; tas joprojām ir nedaudz neveikls dažādu dialektu atpazīšanā, taču tas pastāvīgi attīstās. Tas patiesībā ir ļoti gudrs, un, ņemot vērā to attīstību, šo apvērsumu nevar apturēt.

Ir pienācis laiks aplūkot faktus un noskaidrot, kāpēc tas būtu svarīgi jums, mums un visiem sāciet optimizēt viņu vietni meklēšanai ar balsi.

Pieaugošā tendence

Google regulāri nepublicē precīzu informāciju, tāpēc joprojām ir grūti precīzi noskaidrot, cik cilvēku šobrīd izmanto meklēšanu ar balsi. Bet mēs varam būt pārliecināti, ka tendence pieaug, un cilvēki vienmēr brauks ar to, kas ir ērtāk. Drīzumā lielāko daļu meklējumu veiks balss.

Saskaņā ar Location World, 2016. gadā satriecoši 40% pieaugušo cilvēku katru dienu izmanto meklēšanu ar balsi. Tātad nav noliedzams, ka balss meklēšana pieaugs. Balss atpazīšanas sistēmas kļūst arvien modernākas. Ļoti iespējams, ka lielāko daļu savu digitālo rīku mēs kontrolēsim ar savu balsi. Tā kā digitālie palīgi daudz ātrāk veic meklēšanu ar balsi, viņi arī turpmāk aicinās vairāk cilvēku sākt izmantot sistēmu. Tā kā meklēšana ar balsi kļūst “normāla”, to izmantos tikai vairāk iedzīvotāju.

Viedo skaļruņu ietekme

Pateicoties Google un Amazon Echo, viedie skaļruņi ir spēcīgi ietekmējuši balss meklēšanas revolūciju. Šie viedie skaļruņi darbam paļaujas tikai uz balss komandām. Viņi lēnām, bet vienmērīgi liek cilvēkiem atrisināt viņu problēmas un atbildēt uz viņu jautājumiem, izmantojot balss meklēšanas vaicājumus. Tas tikai vēl vairāk palielina balss meklēšanas tendenci.

Izmaiņas Balss meklējumos parādīs SEO

Neviena revolūcija nenotiek bez intensīviem centieniem pēc pārmaiņām, un būs daudz kas jāpielāgo, kad balss meklēšana kļūs arvien populārāka. Šeit ir daži no spēcīgākajiem rezultātiem, ko balss meklēšana radīs meklētājprogrammu pasaulē.

Tikai audio saskarnes debitē

Viedie skaļruņi ļauj cilvēkiem atklāt informāciju, iegādāties produktus, mijiedarboties ar vietnēm un citām saskarnēm, vienkārši izmantojot balss komandu. Tas nozīmē, ka vizuālo nesēju vērtība vienmērīgi samazināsies. Būs daudz vieglāk skaļi sarunāties ar datoru nekā pārlūkot vietni. Tiklīdz tas notiks, veids, kā mēs sniedzam informāciju mūsu auditorijai, tiks pilnībā mainīts. Mums būs jāizdomā pilnīgi jaunas struktūras.

Lielāka konkurence par labākajām pozīcijām

Lai arī ir daudz iespēju atbildēt uz meklēšanas vaicājumu, digitālie asistenti atbildes parasti sniedz no augšējās pozīcijas ierakstiem. Tas radīs vēl lielāku spiedienu uz SEO, jo tie cenšas nokļūt Google meklēšanas rezultātu augšgalā.

Meklēšanas vaicājumi kļūs sarežģītāki

Lietotājiem vairs nevajadzēs pārdomāt, kā viņi pielāgo savus meklēšanas vaicājumus. Viņiem nevajadzēs domāt par to, kādus atslēgvārdus viņi izmanto. Kamēr viņi uzdod jautājumu, kas ir pat attālināti saprotams, viņi saņem labu izvēli atbilžu.

Būs nepieciešami vairāk vietējo rezultātu

Cilvēki varēs veikt vietējos meklējumus, kamēr viņi arī brauc. Parasti viņi paļaujas uz meklēšanu ar balsi, atrodoties ceļā. Meklēšana ar balsi ļaus viņiem atrast noteiktu veikalu un tajā pārvietoties, nepieskaroties savam tālrunim. Tas veicinās daudzus uz vietni orientētus meklēšanas vaicājumus. Šī iemesla dēļ Google un citas meklētājprogrammas daudz vairāk akcentēs vietējos rezultātus.

Mijiedarbība būs īsāka

Balss meklēšana ir īsa, un pēc būtības tā nav piemērota ilgstošai mijiedarbībai. Jūs varat ātri atrast aktiera vārdu, kuru redzējāt filmā, vai restorānus, kas atrodas netālu no jums. Tā kā mijiedarbība kļūst daudz īsāka, vietnēm būs daudz mazāks logs, lai radītu iespaidu uz lietotājiem.

Kā jūs varat gūt labumu no meklēšanas ar balsi

Lai izmantotu priekšrocības, kas saistītas ar meklēšanu ar balsi, šī tehnoloģija ir jāizmanto pēc iespējas agrāk. Lielākā daļa jūsu konkurences jau strādā ar to. Tomēr daudzi cilvēki tīmeklī joprojām noliedz faktu, ka sarunvalodas meklēšanas vaicājumi būs interneta nākotne.

Izmantojiet garās astes atslēgas vārdus

Atslēgvārdu ar garu asti izmantošana ir viena no vissvarīgākajām SEO stratēģijām, pat ja jūsu vietnei nav nekā kopīga ar meklēšanu ar balsi. Interneta lietotāji neizmanto tik daudz īsu atslēgvārdu. Tā vietā viņi uzdod tiešākus jautājumus un cenšas uz tiem iegūt tiešākas un atbilstošākas atbildes. Šajā gadījumā tiek izmantota garu atslēgvārdu izmantošana. Tā kā balss meklēšanas sarunvalodas raksturs padara vaicājumus garākus, pareizajiem garā vārda atslēgvārdiem izmantojot, palielināsies jūsu satura labāka ranga iespēja meklētājprogrammu lapās..

Darbs pie vietējās balss meklēšanas

Cilvēki visbiežāk meklē vietējos uzņēmumus. Jaunās ierīces veic iekšēju meklēšanu, lai atrastu labākos uzņēmumus konkrētajā kategorijā, kurā viņi ir meklējuši. Šeit ir daži veidi, kā uzlabot vietnes reitingu vietējā balss meklēšanā..

 • Pārliecinieties, vai informācija ir pareiza – Pārliecinieties, vai visa jūsu kontaktinformācija katrā platformā ir tieši tāda pati un pilnīgi precīza. Ja jums kādā no platformām ir veca adrese, tas var kaitēt jūsu ranžēšanai. Esiet arī pēc iespējas aprakstošāks, aprakstot sava biznesa kategorijas.
 • Vai jūsu bizness ir iekļauts sarakstā – Jūsu bizness jāiekļauj katrā lielākajā tiešsaistes biznesa sarakstā. Tam vajadzētu atrasties vietnēs Bing Vietnes, Apple Maps, Yelp un pakalpojumā Google mans uzņēmums. Vissvarīgākās ierīces no tiem iegūst visus savus datus, tāpēc jums vajadzētu atrasties katrā no tām.
 • Iegūstiet daudz atsauksmju – Lai jūsu bizness tiktu pārskatīts, tam ir liela nozīme laba ranga iegūšanā par jūsu biznesu. Ir dabiski, ka cilvēkus vairāk piesaista apmeklēt biznesu, par kuru ir daudz atsauksmju.

Mēģiniet ieviest garās astes atslēgvārdus

Balss meklēšanai ir svarīgi, lai jūsu vietnē būtu sarunvalodas tonis. Lietotājs vaicājumu laikā neizmanto atsevišķus atslēgvārdus; viņi būs sarunvalodas vietā. Tas nebūt nenozīmē, ka jums ir jāmaina atslēgvārdi uz ilgtermiņa atslēgvārdiem. Bet tas nozīmē, ka jums tie jāievieš mazos veidos. Sāciet jaunu BUJ lapu, kur sniedzat sīkāku informāciju par noteiktām tēmām. Izveidojiet tam saturu ar neformālu signālu un apsveriet, kā parasti runā jūsu auditorija, lai jūsu saturs atbilstu viņu tonim.

Turklāt atcerieties, ka cilvēki nerunā tā, kā viņi ieraksta. Tāpēc divkāršojiet dabisko runas veidu izmantošanu. Meklētājprogrammas drīz varēs uztvert cilvēku dabiskos runas modeļus un tos atpazīt.

Ievietojiet vēl vairāk mobilā tālruņa

Apbrīnojamā mobilo ierīču popularitāte nekādā ziņā nav nekāds jaunums. Bet, parādoties balss meklēšanai, mobilais kļūst arvien aktuālāks nekā jebkad agrāk. Tā kā vairāk nekā 50% no visiem meklēšanas vaicājumiem tiek veikti, izmantojot mobilo tālruni, ir svarīgi, lai jūs uzlabotu SEO meklēšanu ar konkrētu balss meklēšanu..

Mobilais tālrunis ir pieejams pirms darbvirsmas neatkarīgi no tā, kādu tiešsaistes klātbūtni jūs vēlaties izveidot. Tā kā meklēšana ar balsi tiek veikta, izmantojot mobilās ierīces, atrodoties ceļā, ir svarīgi, lai jūsu saturs tiktu optimizēts ierīcēm, kuras to meklē.

Izmēģiniet Google mobilajam tālrunim draudzīgs tests un redzēt, ko jūs no tā atgūstat. Tas jums pateiks, cik labi jūsu lapa tiks ierindota meklēšanai mobilajās ierīcēs.

Secinājums

Tīmeklis mainās, un līdz ar to jāmaina arī jūsu vietne un stratēģija. Nākotnē ir daudz jāgatavojas, un tas kļūst par īstu izaicinājumu, jo mēs joprojām precīzi nezinām, kādas izmaiņas radīs balss meklēšanas revolūcija. Bet mēs zinām, ka tas noteikti prasīs pārdomāt savu reklāmas spēli un veidu, kā jūs vēlaties uzrunāt jaunus klientus. Dažas iespējas pavērsies, un dažas tiks atņemtas. Viss, ko varat darīt, lai sagatavotos, ir vietnes optimizēšana meklēšanai ar balsi, ciktāl tas šobrīd ir iespējams.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector