Vai man vajadzētu apsvērt mākoņa mitināšanu manai vietnei – vai tā ir droša?

01.06.2020
Raksti un vēl ... 'Vai man vajadzētu apsvērt mākoņa mitināšanu manai vietnei – vai tā ir droša?
0 8 мин.

vai mākoņu mitināšana ir droša vietņu mitināšanai?


Pieprasījums pēc tīmekļa mitināšanas arvien palielinās, un tīmekļa mitināšanas kompānijas piedāvā dažādas paketes ar dažādām funkcijām un iespējām, tomēr pārskatā varat redzēt, ka piedāvātie resursi ir pārāk nobružāti vai pārāk bagātīgi. Šobrīd ir grūti iegūt perfektu mitināšanu, kas ir pielāgots jūsu vajadzībām. Uzņēmumi un klienti to uzskata par lielu trūkumu, kas rada finansiālu deficītu.

Kas ir Cloud Hostings?

kas ir mākonisMākoņu mitināšana ir ideāls risinājums klientiem, kuri vēlas precīzu resursu daudzumu, piemēram, vietu, trafiku, joslas platumu, procesoru, operatīvo atmiņu, lai optimizētu vienu vai vairākas vietnes, bet arī tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, kuri maksimāli vēlas izmantot savas tehnoloģijas un serverus. izpildījums.

Mūsdienās mākoņdatošanas jēdziens aptver visu, kas saistīts ar tīmekļa mitinātāja pakalpojumu piegādi. Šos pakalpojumus iedala trīs kategorijās: infrastruktūras pakalpojumi (IaaS), platformas (PaaS) un programmatūra (SaaS).

Ja mēs skatāmies uz mākoņu mitināšanu, kas ir mazāk tehniski, jo debesīs ir vairāk mākoņu, tad datu centrā ir vairāk serveru. Katram mākonim (mūsu gadījumā serverim) ir savas iezīmes, un principu, saskaņā ar kuru vairāki serveri darbojas kā viens, sauc par Cloud Hosting. Pateicoties mākoņdatošanas programmatūrai un desmitiem pieejamo serveru, katrs datu centrs var optimizēt skaitļošanas jaudu, bet arī ienākumus un klientus saņemt resursus, kurus viņi patiešām vēlas.

Termins “mākonis” tika izmantots mākoņu mitināšanai, jo simbolam ir mākoņa forma, ko bieži izmanto, lai attēlotu plūsmu diagrammas un citu statistiku internetā..

“Mākoņi” var būt publiski vai privāti. Publiskos mākoņa pakalpojumus var pārdot visiem internetā, piemēram, eBay, Amazon, Facebook, Steam un tā tālāk.

Tā vietā privātie pakalpojumi ir datu centri vai tīkli, kurus izmanto tikai neliels skaits klientu, piemēram, viena uzņēmuma personīgie.

Mākonis pakalpojumi, kas nodrošina infrastruktūru (IaaS), ir tādi paši kā pakalpojumi, kas ļauj iegādāties piekļuvi serveriem vai datu glabāšanas vietām. Viņiem ir arī komunālo pakalpojumu nosaukums, un viņi uzvedas tāpat kā citi komunālie pakalpojumi, piemēram, elektrība vai gāze. IaaS lielāko daļu laika ļauj veikt virtualizāciju, kas nozīmē, ka lietotājiem ir iespēja izveidot savu virtuālo datoru, kur viņi var izvēlēties vēlamo operētājsistēmu un programmatūru.

Mākoņpakalpojumiem ir trīs galvenās iezīmes, kas tos atšķir no tradicionālās tīmekļa mitināšanas: tos pārdod tikai pēc klientu pieprasījuma, tie ir elastīgi (lietotājs to var izmantot jebkurā laikā nepieciešamo resursu līmenī), un to pilnībā pārvalda pakalpojums sniedzējs.

Mākoņu mitināšanas izmantošanas priekšrocības

Mākoņu mitināšanas galvenā priekšrocība ir tā, ka lietotājiem ir iespēja maksāt fiksētu cenu par ierobežotiem resursiem vai pielāgotu cenu, kas pielāgota viņu vietnes prasībām. Laiks, kad visi maksā vienādas cenas par tīmekļa mitināšanu, ir beidzies; tagad ikviens var izvēlēties maksāt tik daudz, cik viņi izmanto, izmantojot mākoņa mitināšanu. Tas notiek tāpēc, ka ikviens var viegli iesniegt pieprasījumu ar to, ko vēlas, un viņi var arī dažos klikšķos, īsā laikā bez galvassāpēm, modificēt pasūtījumu, kā viņi vēlas, kas nozīmē elastīgumu resursu līmenī.

Izmantojot mākoņa mitināšanu, jūs varat sasniegt labāku darba laiku! Ja parastajos serveros visi pakalpojumi (apache, mysql, imap) darbojas vienā mašīnā, Cloud Hosting piešķir šos pakalpojumus katram serverim atsevišķi, atkarībā no klientu vajadzībām. Šajā gadījumā tiek palielināts pakalpojumu ātrums. Piemēram, ja mākonī ir savienoti 50 serveri, tie tiks ieprogrammēti īpašu pakalpojumu darbināšanai. 2-3 serveri darbosies ar e-pasta pakalpojumu, 30 serveri darbosies ar apache pakalpojumu, tāpēc galu galā katram serverim būs precīzi definēti uzdevumi un dažu iekšēju problēmu gadījumā tie netiks izslēgti kopā, uzturot pakalpojumus aktīvus. Savienojamība ir labi izveidota mākoņa mitināšanā.

Vēl viena priekšrocība ir tā, ka jaudas skaitļošana ir rezervēta un garantēta. Lielākā daļa tīmekļa mitināšanas uzņēmumu piedāvā īpašas paketes, kas izveidotas mākoņu mitināšanai, un cenas sākas no 3 USD mēnesī, ja jūs maksājat iepriekš par gadu. Labas mākoņu mitināšanas paketes piemērs ir šāds: 5 GB SSD, 3 GB RAM, veltīt IP, CloudLinux, CageFS, Cpanel, Softaculous, PHP Selector, RV Site Builder Pro, SEO Attracta Tools, CloudFlare CDN, Railgun, Antivīruss, Antispam, Dublēšana, APC, Memcache, neierobežota datplūsma, viens mitināts domēns, neierobežota datu bāze, neierobežotas e-pasta adreses .

mākoņu mitināšanas drošībaVissvarīgākās priekšrocības ir drošība un pastiprināta drošība. Labs tīmekļa mitināšanas uzņēmums piedāvā jums eXploit skeneri, ModSecurity, Web lietojumprogrammu ugunsmūri, Antivīruss, Antispam, Dublēšana, ConfigServer Security & Firewall, CloudLinux, CageFs Hacker aizsardzība jums Cloud Cloud pakete. Šeit es varu atgādināt par mākoņu drošības kontroli. Šīs ir šādas preventīvas kontroles, kuru mērķis ir samazināt uzbrukumus mākoņu sistēmai, profilaktiskas kontroles, kas stiprina sistēmu pret incidentiem, parasti samazinot vai pat novēršot ievainojamības, detektīvu kontrole, kas paredzēta, lai atklātu un atbilstoši reaģētu uz visiem negadījumiem, kas notiek, un koriģējoša kontrole, kas samazina negadījuma sekas, ierobežojot kaitējumu. Turklāt mākoņa mitināšanai tiek veikti dažādi drošības pasākumi, piemēram, identitātes pārvaldība, kas kontrolē piekļuvi informācijai un skaitļošanas resursiem; fiziskā drošība, kas nodrošina tādu IT aparatūru kā maršrutētāji, serveri un kabeļi pret neatļautu piekļuvi, zādzību ugunsgrēkiem, plūdiem, traucējumiem; personāla drošība, kas nodrošina tādas darbības pēc nodarbinātības un pēcnodarbinātības kā potenciālo darbinieku drošības pārbaude, drošības izpratnes un apmācības programmas; pieejamība, kas katru reizi piedāvā piekļuvi mākonim, lietojumprogrammu drošība, kas nodrošina to, ka lietojumprogrammas, kas kā pakalpojums pieejamas caur mākoni (SaaS), ir drošas, un konfidencialitāte, kas nodrošina visu kritisko datu (sociālā numura, ID kartes, kredītkaršu numuru) maskēšanu vai šifrēts neatļautiem lietotājiem.

Tātad, vai mākonis ir drošs?

Un, lai atbildētu uz jautājumu: vai mākoņu mitināšana ir droša, atbildes ir “jā”. Jūs varat redzēt iepriekš minētos dažādu mākoņu drošības kontroļu un drošības pasākumu sarakstus, lai jūsu dati būtu droši un privāti.

Noslēgumā es jums atgādinu par BlueHost, kurš nesen ir laidis klajā dažas lētas mākoņu mitināšanas paketes un apmēram CloudFlare kas nodrošina satura piegādes tīklu (CDN) un izplatīto domēna vārdu serveru pakalpojumus, izmantojot mākoņus, lai vēl vairāk paātrinātu jūsu vietni.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector