Vai VPN patiešām aizsargā jūsu privātumu?

vpn tiešām aizsargā privātumu


Virtuālie privātie tīkli (VPN) ļauj sazināties tīklā privātā, drošā, šifrētā veidā. Dažādos VPN tiek izmantotas dažādas šifrēšanas metodes un līmeņi. Daži var būt stiprāki par citiem un var labāk veikt jūsu datu šifrēšanu.

Ko dara VPN?

VPN var šifrēt jūsu datus, lai jūsu sesija būtu droša visiem, kas vēlas uzzināt, kādas varētu būt jūsu darbības tīmeklī. VPN var saspiest trafiku uz servera, dodot jums lielāku piekļuvi datiem, kurus mēģināt lejupielādēt vai straumēt. Tas var maskēt datora adresi (IP), lai aizsargātu jūsu identitāti no izsekošanas, veicot darbības tīmeklī. Piemēram, ja atrodaties Dānijā un vēlaties piekļūt ASV Netflix Dānijā, jums jāizmanto VPN. Tātad, a VPN ļaus jums piekļūt Netflix amerikāņu versijai un saturam, ļaujot izmantot ASV IP adresi. VPN ļauj neierobežoti un droši piekļūt jebkam internetā. Tas aizsargā jūsu personisko informāciju no hakeriem atklātā internetā.

Vai jums tiešām ir nepieciešams VPN??

Ja atrodaties internetā, ir kāds, kurš vēlas saņemt jūsu informāciju. Tas ir sākot no reklāmdevējiem, kuri vēlas jums pārdot lietas, līdz cilvēkiem, kuri labprāt paaugstinātu jūsu bankas konta informāciju par daudz ļaunprātīgākām darbībām.

Ja veidojat savienojumu ar publisko internetu vai izmantojot kaut ko citu, piemēram, karsto punktu lidostā, ierīcēs noteikti izmantojiet VPN. Sliktiem aktieriem patīk šauroties šajās vietās un aizrauties ar nenodrošinātām ierīcēm.

Lasiet: 10 iemesli, kāpēc jums vajadzētu izmantot VPN

Publiskās WiFi do un don’ts

Ja izmantojat publiskos tīklājus un bezvadu internetu, jums jāņem vērā tālāk norādītie un neizmantojamie punkti un pārliecinieties, ka ierīces ir drošas.

Dariet

 • Pieņemsim, ka jebkura saite ir aizdomīga. Rūpīgi pārbaudiet adreses.
 • Palūdziet darbiniekam apstiprināt tīkla nosaukumu. Hakeriem patīk izmantot līdzīgi nosauktu tīklu kā faktiskajam tīklam. Piemēram, CoffeeWiFiFree un CoffeeFreeWiFi. Kā jūs zināt, kurš no tiem ir īstais?
 • Pārlūkojiet tikai tās vietnes, kurās jums nav jāievada personīga informācija.
 • Saglabājiet citus vietnes pieteikšanās gadījumus, piemēram, bankas vai bankas, kurām nepieciešama pieslēgšanās drošam tīklam.

Nevajag

 • Neieslēdziet failu koplietošanu, kad ir pieejams WiFi.
 • Neatstājiet pieslēgtu WiFi, kad savienojums vairs nav nepieciešams.
 • Neatstājiet ierīci bez uzraudzības, pat dodieties uz vannas istabu.
 • Nekādā gadījumā neveiciet nekādu banku darbu un nestrādājiet ar neko, kam ir sensitīvi dati publisks WiFi.
 • Nesūtiet pa e-pastu neko sensitīvu raksturu.

Ņemot vērā iepriekš minētos scenārijus, iespējams, vislabāk ir izmantot VPN mobilajām ierīcēm un klēpjdatoriem, ja paļaujaties uz publiskiem WiFi savienojumiem. Hakeri nevar ielauzties šajos savienojumos, un, pat ja viņi to darītu, viņi iegūtu tikai šifrētus datus, ko viņi ar kaut ko nevarētu izdarīt.

Izmantojot VPN, jūs varēsit nosūtīt sensitīvu e-pastu, banku un veikt visas darbības, kas vajadzīgas, lai droši lietotu ierīcē, un jūs tiksit aizsargāts no visiem WiFi lietotājiem, kas vēlas nodarīt jums kaitējumu. Jums vienkārši jāpievērš uzmanība reālās dzīves zagļiem un tiem, kuri fiziski piekļūs jūsu ierīcei.

Bezmaksas versijas apmaksāti VPN

Tur ir daži bezmaksas VPN pakalpojumi, taču tie parasti ir zemāki par maksas pakalpojumiem. Šeit ir atšķirības starp bezmaksas un apmaksātu VPN:

Interneta ātrums

Bezmaksas VPN virza reklāmas uz jūsu ierīcēm, palēninot savienojumu. Ja plānojat straumēt saturu, izmantojot bezmaksas VPN, straume būs lēna. Ja vēlaties stabilas ātras straumēšanas vai spēļu iespējas, jums ir nepieciešams ātrs savienojums. Šie savienojumi notiek ar maksas pakalpojumiem.

Privātums

Bezmaksas VPN var piegādāt jūsu personisko informāciju trešajām personām. Gandrīz visiem apmaksātajiem VPN ir politika bez reģistrācijas, kas nozīmē, ka tiešsaistes aktivitātes ir drošas un anonīmas.

Serveru atrašanās vietas

Bezmaksas VPN ir neliels daudzums servera atrašanās vietas. Savienojumi ar šiem serveriem kļūst sarežģīti. Ar labi apmaksātiem VPN ir daudz serveru un daudzu valstu, no kurām izvēlēties.

Datu šifrēšana

Bezmaksas VPN izmanto pamata šifrēšanas rīkus. Šie rīki bieži neizdodas, un tajos noplūst jūsu atrašanās vieta un dati. Maksas VPN izmanto modernākus rīkus un protokolus, kas tiešsaistē aizsargā jūsu identitāti un datus.

Vienlaicīgi savienojumi

Ja jūsu mājsaimniecībā ir daudz mobilo ierīču un darbvirsmas, iespējams, būs nepieciešami vairāki savienojumi. Apmaksāti VPN piedāvā vairākus vienlaicīgus savienojumus, savukārt bezmaksas VPN ir paredzēti tikai vienam savienojumam.

Kā izvēlēties labāko VPN

Jūs esat pārliecināts, ka jums ir nepieciešams VPN, lai aizsargātu savu identitāti un aktivitātes tiešsaistē, taču pakalpojumu sniedzēju ir tik daudz. Kā jūs, iespējams, izvēlaties? Novērtējot VPN sniedzēju, ir jāmeklē dažas funkcijas:

 • Uzticama datu šifrēšana

Pašlaik labākie protokoli ir OpenVPN, PPTP, L2TP / IPSec protokoli. Ja vēlaties būt drošs straumēšanas, spēļu vai straumēšanas laikā, pārliecinieties, vai VPN izmanto kādu no šiem protokoliem.

 • Nav žurnāla politikas

Pārliecinieties, vai VPN pakalpojums nereģistrē jūsu darbības. Daudzi bezmaksas VPN koplieto jūsu informāciju ar trešajām pusēm. Un daži apmaksāti VPN reģistrē jūsu trafiku.

 • Vairākas VPN servera izvēles

Jūs vēlaties izvēlēties izveidot savienojumu ar vairākiem serveriem visā pasaulē, lai skatītu saturu no šīm valstīm. Šī ir vēl viena iespēja, kurai jāpievērš uzmanība. Kamēr jums joprojām ir Hulu utt., Konts, viņu piedāvātais saturs tiek pārslēgts, kad atbloķējat ģeogrāfisko ierobežojumu, mainot IP adresi.

 • Vairāki savienojumi

Ja jums ir vairākas ierīces vai jūs savienojat savu mājsaimniecību, jums ir lētāk izmantot VPN, kam ir vairāki vienlaicīgi savienojumi. Tādā veidā jums nav jāiegādājas vairāki konti.

 • Pārbaudes laiks

Pirmo reizi VPN lietotājiem ir laba iespēja piedāvāt bezmaksas izmēģinājuma versiju vai naudas atdošanas garantiju. Pirms reģistrēšanās noteikti izlasiet sīkāku informāciju par piedāvājumu.

Pārliecinieties, ka esat izlasījis pārskatus un neatkarīgus novērtējumus, piemēram, ThatOnePrivacySite.net, lai redzētu, vai jūsu izvēlētajam VPN ir funkcijas, kas jums ir vissvarīgākās..

Vai VPN tiešām aizsargā manu privātumu??

VPN ar kaut ko sauc par “nogalināšanas slēdzi” uzreiz jūs atvieno un iznīcina visus iepriekš atlasītos procesus. Tātad, ja, izmantojot savienojumu, notiek kaut kas dīvains un jūtat, ka datoram var būt briesmas, varat izmantot šo iespēju.

Vēl viens noderīgs rīks ir IPLeak.net, kas jums pateiks, vai jūsu VPN darbojas un darbojas un vai tas noplūst jūsu IP adresi, vai arī izmanto izvēlēto IP adresi..

VPN padara interneta pakalpojumu sniedzēju neiespējamu pateikt, ko un kur jūs darāt. Tāpēc tas nevar reģistrēties vai izsekot šo informāciju, lai to saglabātu, ja tā ir paraža vai likums, kurā jūs dzīvojat (skatoties uz jums, Amerikas Savienotās Valstis). Šķiet, ka daži no ASV bāzētajiem VPN jūtas uzskatāmi par pienākumu veikt žurnālus, savukārt ES VPN paziņo, ka saglabāšanas tiesību akti uz viņiem neattiecas. Kad un ja ES VPN tiks prasīti dati ar tiesas pavēsti, viņiem būs pienākums tos ievērot, tikai nebūs datu, ko dot.

Vēl viena problēma ir šī: jūs sūtāt savus datus uz VPN, un jūs varētu izvēlēties tādu, kas uztur žurnālus un kam nav lielas datu drošības. Jums jāpārliecinās, ka jums ir cienījams pakalpojums, kas arī nepārdos jūsu datus. Tas ir iemesls, kāpēc jums vajadzētu izvairīties no bezmaksas pakalpojumiem … viņiem kaut kā jāpelna nauda.

Secinājums

VPN var aizsargāt jūsu privātumu. Vislabākais padoms ir izvēlēties VPN pakalpojumu sniedzēju bez žurnāliem, kas neatrodas ASV, kur daži no visstingrākajiem likumiem attiecas uz datu izsekošanu un saglabāšanu. Veiciet izpēti un pārliecinieties, vai VPN ir visas nepieciešamās un vēlamās funkcijas. Sekojiet līdzi mainīgajai ES tiesiskajai ainavai, jo viņi arī apsver likumus, kas var ietekmēt VPN darbību.

Brams Jansens ir tiešsaistes privātuma eksperts. Viņš palīdz uzņēmumiem nodrošināt viņu informāciju tiešsaistē. Viņš piedāvā padomus un ieteikumus, kā pasargāt uzņēmumus no kopīgām problēmām un garantēt, ka tie aizsargā viņu tiešsaistes un sociālo mediju privātumu. Nedarbojoties, Brams ļaujas kajakiem un kāpšanai kalnos.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map