Veidojiet vietni, iegūstiet bezmaksas COM domēnu un uzņēmuma e-pasta adresi

izveidot vietni, iegūstiet bezmaksas domēna vārda uzņēmuma e-pasta adresi


Vai vēlaties izveidot sava biznesa vietni? Šajā apmācībā es jums parādīšu, kā iestatīt savu vietni un iegūt bezmaksas .com domēna vārdu, kā arī uzņēmuma e-pasta adresi. Šeit ir divi detalizēti norādījumi, kas palīdzēs izveidot profesionālu vietni:

  1. Kā izveidot biznesa vietni, izmantojot WordPress
  2. Kā izveidot profesionālu vietni ar HTML / CSS

Par domēna vārdiem

Domēna vārdi tiek izmantoti vietnes identificēšanai un ērtai piekļuvei tai, pretējā gadījumā apmeklētājiem savā pārlūkprogrammā būs jāievada servera IP, ko ir ļoti grūti atcerēties..

Ir dažādi paplašinājumi, daži no tiem pārstāv noteiktas valstis, bet citi pārstāv valdības, organizācijas un tā tālāk.

bluehost bezmaksas domēna biznesa e-pasts

Domēnu vārdus var iegādāties no jebkura tīmekļa mitinātāja uzņēmuma, piemēram, Bluehost, kurš piedāvā .com, .co, .club, .us, .space, .website, .org, .net, .info, .biz un .name resursdatorus pie izstrādājumiem. un domēnu izvēlne, kurā rakstāt vēlamo domēna vārdu un nolaižamajā izvēlnē atlasiet paplašinājumu.

Tad nākamais solis ir nospiest nākamo zilo pogu un pārbaudīt, vai vēlamais domēns ir pieejams. Ja tas ir pieejams, jums jāpierakstās, izmantojot dūres vārdu, uzvārdu, valsti, ielas adresi, pilsētu, štatu, pasta indeksu, tālruņa numuru un e-pasta adresi kopā ar savu norēķinu informāciju, un jūs varat arī izvēlēties, vai vēlaties domēna privātuma aizsardzību, kas maksā 0,99 USD mēnesī, un jūsu konta plānu, kurā varat redzēt, cik maksā vēlamais domēns, ja jūs maksājat iepriekš par gadu, šajā gadījumā .com maksā 11,99 USD.

Ja izvēlaties tīmekļa mitināšanu, jūs saņemat arī bezmaksas domēna vārdu, bet cenas tiek norādītas katru mēnesi, tāpēc par gadu avansa maksājums ir USD 6,95, divus gadus par USD 5,95, par trim gadiem par USD 4,95, par gadu Business Pro ir USD 19,95, par diviem gadu Biznesa Pro ir USD 16,95, trīs gadu Business Pro ir USD 14,95, Standarta Dedicated Server cena mēnesī ir USD 144,99, bet pirmā mēneša cena ir USD 75, savukārt Standarta VPS 1 cena mēnesī ir USD 24,99, kur pirmais mēnesis ir 15 USD.

Par tīmekļa mitināšanu

Tīmekļa mitinātāji ir pieraduši glabāt tīmekļa lietojumprogrammas un it īpaši vietnes, tie ir vairāki mitināšanas veidi, kas ir tādi bezmaksas, ka parasti ir tikai labi, lai pārbaudītu skriptus un CMS, dalīti ir lieliski piemēroti maziem emuāriem, grupēti, tālākpārdevējs, virtuāls privāts serveris, speciāla mitināšana, izvietošana centra un mākoņa mitināšana. Izmantojot FTP klientu, varat augšupielādēt gandrīz jebko savā tīmekļa mitinātājā, piemēram, failus, attēlus, videoklipus vai mūziku, taču, ja jums ir šāda veida faili, jums var būt ierobežojumi attiecībā uz vardarbību, autortiesībām vai kailumu..

Bluehost piedāvā dalītu mitināšanu, kuras cenas ir no USD 3,95 līdz USD 14,95 mēnesī, VPS hostingu ar cenām no USD 14,99 līdz USD 59,99 un īpašu hostingu no USD 74,99..

bluehost dalīta hostinga plāni

Kopīgotajam mitināšanai ir pamata pakete, kas ļauj izmantot vienu vietni, un jūs varat izmantot 50 GB vietas, neapmēram joslas platumu, standarta veiktspēju, 5 rezervētus domēnus, 25 apakšdomēnus, 5 e-pasta kontus un 100 MB e-pasta krātuvi vienā kontā, plus pakotne ļauj 10 vietnēm un tajā ir 150 GB vietas, 20 rezervēti domēni, 50 apakšdomēni, 100 e-pasta konti, mārketinga piedāvājumi 150 ASV dolāru, 1 SpamExperts, Global CDN un 500 MB e-pasta krātuve vienā kontā, savukārt biznesa pro pakete ļauj jums izveidot neierobežotu vietni un arī jums ir neierobežots vietne vietnei, joslas platums, augsta veiktspēja, neierobežots rezervētais domēns, apakšdomēns, e-pasta konti, e-pasta glabāšana, 300 USD mārketinga piedāvājumi, 2 SpamExperts, 1 SSL, 1 veltīts IP, 1 domēna privātums un SiteBackup Pro.

Ir četras VPS paketes, pirmā ir standarta pakete ar 2 CPU kodoliem, 30 GB SAN atmiņu, 2 GB RAM, TB joslas platumu, 1 IP adresi, otrā ir vispopulārākā, un tā tiek nosaukta par uzlabotu ar 60 GB. SAN krātuve, 4 GB RAM, 2 TB joslas platums un 2 IP adreses. Piemaksu pakete ir uzlabota ar 3 CPU kodoliem, 120 GB SAN atmiņu, 6 GB RAM, 3 TB joslas platumu, savukārt galīgajā paketē ir 4 CPU kodoli, 240 GB SAN krātuve, 8 GB RAM un 4 TB joslas platums..

Īpašai tīmekļa mitināšanai ir trīs paketes, viena no tām ir standarta pakete ar x 2,4 GHZ CPU, 1 TB krātuvi, 4 GB RAM, 5 TB joslas platumu, 3 IP adresēm, otra ir uzlabotā pakete ar 4 x 2,5 GHz CPU. , 8 GB RAM, 10 TB joslas platums, 4 IP adreses, savukārt pēdējā ir augstākā līmeņa ar 4 x 3,3 GHZ CPU, 16 GB RAM, 15 TB joslas platumu un 5 IP adresēm.

Mākoņu mitināšana ir iesācējs, veiktspēja vai biznesa pro pakete, savukārt pirmajai pakotnei ir atļauta tikai 1 vietne, tai ir tikai 100 GB krātuves vietas, 100 e-pasta konti un 500 MB e-pasta krātuve, pārējās divas ļauj neierobežoti vietni, neierobežots kontu skaits, neierobežota e-pasta glabāšana ar divkāršu vai trīskāršu operatīvo atmiņu un centrālo procesoru, un mārketinga piedāvājumu laika vērtību. Vietējā kešatmiņa un resursa mērogošana ar vienu klikšķi ir pieejama visām trim pakotnēm, bet otrajai ir tikai 1 SpamExperts, bet pēdējai ir 2 kopā ar Dedicated IP, SSL sertifikātu, domēna privātumu un vietnes dublēšanu un atjaunošanu..

Īpašs WordPress lietotāji Bluehost piedāvā 4 paketes, piemēram, emuāru autores, profesionālus, uzņēmējus un uzņēmumus, kuru mēnesī ir no 100 miljoniem līdz neierobežotiem apmeklējumiem, 30 GB no 240 GB krātuves, no 30 GB līdz 240 GB dublējuma, 2 GB no 8 GB RAM, no 5 līdz 30 WP vietnēm. , 1 IP adrese, pozitīvs SSL, SiteLock Premium vai Enterprise un pozitīvs aizstājējzīmju SSL.

Kā iegūt bezmaksas .com domēnu un uzņēmuma e-pasta adresi

Visu hostinga pakešu cenas tiek samazinātas vai nu pirmajā mēnesī, vai arī, ja jūs maksājat avansu par vienu, diviem vai trim gadiem, turklāt izmantojot arī tādu bezmaksas domēna vārdu kā www.example.com un, ja izvēlaties visspēcīgākās paketes, jums ir bezmaksas biznesa e-pasta adrese ar neierobežotu kontu un neierobežotu krātuvi, piemēram, [email protected]

Arī VPS pakotnēm un tām paredzētajām paketēm ir naudas atdošanas garantija un diennakts atbalsts, tās ir īpaši elastīgas un izmantojamas jebkura veida klientiem, savukārt WordPress pakotnēm ir arī naudas atdošanas garantija, diennakts atbalsts, kā arī uzlabota cPanel, Vietnes bloķēšana CDN un vismaz SiteLock Pro kā drošība.

Izmantojot tīmekļa mitināšanas pakalpojumu no Bluehost, ne tikai jūs saņemat bezmaksas vai pat neierobežotu e-pasta kontu un krātuvi, bet arī iegūstat bezmaksas .com domēna vārdu, bet, izmantojot cPanel, jūs varat izveidot jaudīgu, SEO optimizētu, daudzvalodu un lietotājam draudzīgu. , Softaculous automātiskās instalēšanas skripts, FTP un avota koda redaktors, piemēram, WinSCP / Notepad ++, bet arī savas programmēšanas prasmes vai tikai vietnes Bluehost piedāvātais pakalpojums Bluehost.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map