Vietnes izveidošana, izmantojot PHP (priekšrocības un trūkumi)

01.06.2020
Raksti un vēl ... 'Vietnes izveidošana, izmantojot PHP (priekšrocības un trūkumi)
0 7 мин.

izveidojot savu vietni ar php


PHP (Hypertext Preprocessor) ir servera puses skriptu valoda, ko tīmekļa programmētāji izmanto, lai izveidotu tīmekļa lietojumprogrammas un vietnes ar datu bāzēm un uzlabotu funkcionalitāti, kas 2013. gadā tika instalēta vairāk nekā 240 miljonos vietņu un 2,1 miljonā tīmekļa serveru..

Lielākā daļa vietņu ir izveidotas PHP, bet daži no tiem ir izveidoti Flash, ASP, Java, Python, Ruby vai vienkārši HTML, CSS un JavaScript, taču šiem nav datu bāzes vai sarežģītu funkciju. Pretstatā HTML, PHP var izveidot savienojumu ar datu bāzēm, var ģenerēt vispārīgu HTML kodu, un jūs pat varat iestatīt serverim visu HTML failu apstrādi ar PHP, lai jūsu vietnes reālo pirmkodu nevarētu kopēt vai redzēt..

Ir vairākas PHP versijas, un starp tām ir arī lielas atšķirības, piemēram, starp PHP 4 un PHP 5, kur parādījās jauns OOP modelis kopā ar uzlabotu MySQL un SQLite atbalstu un citām nelielām funkcijām.

PHP failiem ir vairāki paplašinājumi, piemēram, .php, .phtml vai .php5, un tie var saturēt PHP kodu, kā arī HTML, JavaScript vai CSS.

PHP var darīt daudz noderīgu lietu, piemēram, radīt dinamisku lapas saturu, izveidot, atvērt, lasīt, rakstīt, izdzēst un aizvērt failus uz servera, apkopot veidlapu datus, saņemt un nosūtīt sīkfailus, pievienot dzēšanu, modificēt datus datu bāzē, izmantojot lai kontrolētu lietotāju piekļuvi, datu šifrēšanu un attēlu, PDF failu, Flash filmu, XHTML un XML teksta failu izvadīšanu.

Pat ja PHP ir vispopulārākā vietņu izveidē izmantojamā programmēšanas valoda, tai ir daži trūkumi: sarežģīts projekts prasa pieredzi, atvērtā koda kodu, atkļūdošanas rīku trūkumu, pakotņu pārvaldību, produktivitāti, tas pastāvīgi mainās, neatbilstība un sintakse.

Sarežģīts projekts prasa pieredzi

Pie lieliem un sarežģītiem projektiem jums nepieciešama pieredze vai pieredzējušāku PHP programmētāju palīdzība, jo ir daudz bibliotēku un daudz iespēju, kā izveidot funkciju, taču jūs nevarēsit izvēlēties pareizo vai precīzi atrast. ko tu gribi.

Atvērtā koda kods

Parasti visu, kas ir redzams, var nozagt, un PHP pirmkodam tas pats, ko var nozagt jūsu klienti vai citi tīmekļa programmētāji, un ievietot to citos projektos, pat ja jūs nāca klajā ar oriģinālo risinājumu vai ideju.

Atkļūdošanas rīku trūkums

PHP ir nepieciešami atkļūdošanas rīki, lai atrastu kļūdas un brīdinājumus, taču problēma ir tā, ka ir pieejami tikai daži no tiem, salīdzinot ar citām programmēšanas valodām, piemēram, Python.

Iepakojuma pārvaldība

PHP ir slikta pakešu pārvaldība pretstatā Python, kas var rakstīt, veidot un koplietot paketes citiem programmētājiem, lai viņi varētu izveidot savienojumus starp vairākiem projektiem, izmantojot tā sauktos spraudņus..

Produktivitāte

Parasti jums nav ātruma un produktivitātes vienā un tajā pašā laikā, un PHP piedāvā ātrumu apmainoties ar produktivitāti, kamēr tīmekļa ietvars Ruby on Rails piedāvā produktivitāti apmaiņas laikā.

Pastāvīgi mainās

Jaunas PHP versijas pastāvīgi parādās ar kļūdu novēršanas risinājumiem un ar jaunām funkcijām, taču tajā pašā laikā tās parādās ar jaunām kļūdām, kurām nav risinājums, līdz tiek izlaista jauna versija, un tas var būt patiesi satraucoši..

Neatbilstība

Sākumā PHP tika izveidots īpaši kā rīks amatieriem, tāpēc tam ir daudz pilnīgi izlases funkciju, parametru izlases veida secības un citas izlases funkcijas.

Sintakse

Lielākā daļa programmēšanas valodu ļauj kārtot kodu tā, kā vēlaties, padarot to lasāmu pat cilvēkiem, kuri nav programmētāji, bet zina angļu valodu. PHP jūs to nevarat izdarīt, sintakse ir grūti saprotama, ja jūs nezināt PHP.

Protams, PHP valodai ir arī priekšrocības: ātra un ērta, liela kopiena, augsta savietojamība ar datu bāzēm, atkritumu savākšana, vairāku platformu, drošais režīms, drošība, augsta atdeve, iegulšana un izmaksas.

Ātri un vienkārši

PHP skripta ieviešanas valoda ir C ar dažiem C ++ elementiem un Java un Perl sintakses daļām, tāpēc to ir viegli iemācīties un izmantot pamata elementus, īpaši, ja vēlaties to izmantot vispārīgiem mērķiem un tīmekļa izstrādei.

Liela kopiena

Tā kā PHP ir tik populāra, tajā ir liela un liela kopiena, kurā ir vietnes, emuāri un forumi ar dažādiem dažādu problēmu risinājumiem, jaunas idejas daudziem projektiem, īpaši resursi, informācija un pat PHP darbavietas.

Augsta savietojamība ar datu bāzēm

PHP ir ārkārtīgi savietojams ar vairākām datu bāzu versijām, piemēram, dBase, IBM DB2, InterBase, bet īpaši ar MySQL, kas vienlaikus spēj uzturēt lielu skaitu vairāku savienojumu. Kopā ar MySQL PHP var izmantot, lai izveidotu mērogojamas un jaudīgas lietojumprogrammas un vietnes.

Atkritumu kolekcija

PHP ir atkritumu savākšana, kas tiek palaista, kad jūs to sakāt, skriptam beidzoties vai kad pastāv funkcija.

Pārrobežu platforma

Visas PHP lietojumprogrammas un vietnes darbojas uz jebkuras platformas, neatkarīgi no tā, vai runa ir par Unix, Windows vai Mac operētājsistēmu un neatkarīgi no izmantotā servera veida.

Drošais režīms

Dažu problēmu gadījumā PHP var izmantot, lai tās labotu, izmantojot drošo režīmu, šīs funkcijas ļoti mīl ISP (interneta pakalpojumu sniedzēji), turklāt PHP ļauj kodu izpildīt ierobežotā vidē..

Drošība

PHP ir augsti drošības standarti, jo tas ir spēcīgs, populārs un elastīgs, tāpēc pat trešās daļas bibliotēku gadījumā tas paliek stabils un drošs.

Izmaksas

PHP var bez maksas lejupielādēt un instalēt serveros, un tā kā tas ir tik populārs, jūs varat viegli atrast lētus programmētājus, lai 10 PHP programmētāji jums izmaksātu, piemēram, 1 Ruby on Rails programmētājs, un arī vairums bibliotēku ir bezmaksas.

Liela atdeve

Web programmētāji izmanto PHP, lai izveidotu dinamiskas vietnes, lai nodrošinātu apmeklētāju līdzdalību vai nu ar abonēšanu, vai nu ar produktu pārdošanu, vai nu komentējot, vai veicot citas darbības, tāpēc viņiem ir tendence atgriezties biežāk nekā citu vietņu apmeklētāji, kas veidoti citās programmēšanas valodās.

Iegulšana

Daudzi zema līmeņa programmētāji dažkārt sajauc PHP ar HTML, jo viņi abas valodas redz vienā failā, PHP ir viegli ieviest blakus HTML, JAVASCRIPT un CSS.

Galu galā jūs varat redzēt, ka PHP nav ideāls, jo nekas šajā pasaulē nav, bet tam ir daudz vairāk priekšrocību nekā trūkumu. Tātad, ja jūs plānojat sākt apgūt šo programmēšanas valodu vai vēlaties izveidot ar to vietni, jums nevajadzētu vilcināties.

Ja jūs meklējat uzticamu PHP mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, iesaku InMotion Hosting.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector