Vietņu rediģēšanas izmantošana WinSCP un Notepad ++

izveidojiet rediģēšanas vietnes ar WinPP piezīmju bloku plus plus


Vietnes izveidošanai un pielāgošanai ir daudz veidu. Ja jūs tikai sākat programmēšanu, šī apmācība palīdzēs jums izveidot savu pirmo vietni. Šajā rakstā es jums parādīšu, kā kopā izmantot WinSCP un Notepad ++, lai izveidotu un augšupielādētu savu vietni.

Kas ir WinSCP?

WinSCP ir bezmaksas atvērtā koda FTP (failu pārsūtīšanas protokola) klients vairākām Microsoft Windows versijām: XP, Visa, 7, 8, 8.1 un 10, ko izmanto, lai pārvaldītu failus no tīmekļa resursdatoriem, lai izveidotu vietnes. Programmatūru izveidoja Martins Prikrils 2000. gadā, pēdējās stabilās versijas tika izlaistas 2015. gada 4. novembrī, tās bija 5.7.6, savukārt pēdējās beta versijas: 5.8.1 beta tika izlaistas 2016. gada 20. janvārī, un tā ir rakstīta C ++, kam ir tikai 5,5 MB.

WinSCP ir pieejams 38 valodās, un tajā tiek izmantota pamata funkcionalitāte, piemēram, failu pārvaldnieks, failu sinhronizācija, kā arī uzlabota funkcionalitāte, piemēram, saderība ar SSH (Secure Shell) un SFTP.

WinSCP varat lejupielādēt no izstrādātāja vietnes: https://winscp.net/eng/download.php kur var redzēt arī papildu informāciju, piemēram, tādas funkcijas kā attālais redaktors, portatīvā versija, vilkšanas un nomešanas funkcijas, sērijveida skriptu skriptēšana, komandrinda, iekļauts teksta redaktors, PuTTY atbalsts, vairākas lietotāja saskarnes, kas līdzīgas Windows Explorer vai Norton Commander, veikala sesija informācija un spēja augšupielādēt un saglabāt failus.

Kas ir Notepad++?

Notepad ++ ir uzlabots teksta redaktors, bet arī avota koda redaktors, ko izmanto, lai izveidotu vai rediģētu vairāku veidu failus, piemēram, amx vai amxx spēļu servera spraudņiem, HTML, CSS, JS un PHP vietnes failiem, C, Java, C ++ programmēšanai. utt., ko izveidojis Dons Ho, pēdējā stabilā versija ir 6.9 no 2016. gada 22. februāra, un jūs to varat lejupielādēt no https://notepad-plus-plus.org/download/v6.9.html

Notepad ++ ir rakstīts C ++, tam ir 6,6 MB un tas ir pieejams vairāk nekā 50 valodās, turklāt simtiem spraudņu ir bez maksas un atbalsta rediģēšanu tabbed kopā ar vilkšanas un nomešanas funkciju, vairākiem starpliktuvēm, automātiski saglabā, izvērstu atrašanu un aizvietošanu lieto ar regulārām izteiksmēm , kvadrātveida izvēle, teksta kodēšana, sadalīts ekrāns, pareizrakstības pārbaude, datu salīdzināšana, tālummaiņa, runas sintēze, FTP pārlūks, sintakse izceļot, makro un vēl daudz vairāk.

Notepad ++ atbalsta daudzas programmēšanas valodas, piemēram: Ada, Assembly, ASP, Autoit, Batch, C ++, C, C #, Cmake, COBOL, Caml, CoffeeScript, CSS, Diff, D, Flash ActionScript, Fortran, Gui4CLI, HML, Haskell. , INNO, Javascript, JSP, Java, KiXtart, Lua, LISP, Matlab, MS-DOS, INI fails, Makefile, Normal Text File, NSIS, Objective-C, Perl, PHP, Pascal, PostScript, Properties, Python, PowerShell, Resursa fails, R, Rubīns, Shēma, SQL, Shell, Smalltalk, TeX, TCL, VHDL, Visual Basic, Verilog, XML un YAML.

Viena no labākajām Notepad ++ lietojuma sastāvdaļām, ne tikai lielais funkcionalitāšu skaits, bet arī daudzvalodu un programmēšanas valodu atbalsts ir lielais spraudņu skaits, kas pašlaik ir vairāk nekā 140 savietojami un tiek izmantoti W3C validācijai HTML un CSS, teksta kārtošanai, automātiski saglabāšana, automātiskā pabeigšana, vairāku skatu rādīšana, grāmatzīme, automātiska labošana un tā tālāk.

Kā lietot WinSCP un Notepad++?

Kad esat lejupielādējis un instalējis abus no izstrādātāja vietnes, jums vienkārši jāuzsāk WinSCP no darbvirsmas saīsnes un jāsaglabā informācija par jūsu vietnes FTP savienojumu no tīmekļa mitinātāja, kurā iegādājāties mitināšanas pakotni vai izveidojāt mitināšanas kontu..

Kad esat ieguvis nepieciešamo informāciju, varat tos izmantot, lai pieteiktos savas vietnes FTP, nospiežot pa kreisi uz pogas Jauna vietne, un pa labi parādīsies faila protokols, kas parasti ir FTP, resursdatora nosaukums, porta numurs, lietotājvārds, parole, spēja saglabāt vai iestatīt noklusējumus un papildu iespējas attiecībā uz globālajām preferencēm vai reģistrēšanu.

Jūs ievadāt savus akreditācijas datus un nospiežat pogu Pieteikšanās, lai sāktu FTP savienojumu, kurā var redzēt visus failus jūsu vietnē, bet arī pasta failus pasta mapē, žurnālus žurnālu failos. Būtībā, izmantojot FTP klientu, jums ir piekļuve attālam datoram ar nosaukumu serveris, kurā tiek glabāti jūsu vietne, e-pasts un žurnālu faili un kur tos var rediģēt ar pilnīgu kontroli.

Lai izveidotu vietni, parasti ir vajadzīgas MySQL datu bāzes, kas izveidotas, izmantojot cPanel / phpMyAdmin, un pēc tam jūs izmantojat šīs datu bāzes akreditācijas datus, lai tos ievadītu FTP failā. Vietnes faili ir jāaugšupielādē public_html mape, citādi vietne nebūs pieejama, kā arī jums būs nepieciešams vai nu index.html fails, vai index.php fails.

Izmantojot FTP, jūs varat augšupielādēt jebkuru satura pārvaldības sistēmu, piemēram, WordPress, kur ir wp-config-sample.PHP, kur ievadāt vajadzīgo informāciju par iepriekš pieminēto datu bāzi, un šajā gadījumā WordPress jums fails jāpārdēvē wp-config .php pēc tam, kad esat nokopējis to tajā pašā mapē.

WinSCP ir daudz noderīgu funkciju, un jums ir daudz ikonu un izvēlņu, lai jūs varētu atsvaidzināt, sinhronizēt, redzēt savus vai FTP dokumentus un atrast failus un daudz ko citu..

Ja vēlaties rediģēt failu, varat vai nu izmantot iekļauto teksta redaktoru, vai arī iestatīt Notepad ++ kā noklusējuma redaktoru, dodoties uz preferencēm un cilnē Redaktori pievienojot Notepad ++ un pārvietojot to primārā teksta un avota redaktorā.

Šeit Preferences jums ir arī vairākas iespējas attiecībā uz vidi: interfeiss, logs, komandieris, pētnieks, valodas; paneļi: tālvadības, vietējie; pārsūtīšana: velciet un nometiet, fons, izturība, tīkls, drošība, reģistrēšana; integrācija: lietojumprogrammas; komandas, krātuve un atjauninājumi.

Lai rediģētu failu, nospiediet labo peles taustiņu uz vēlamā faila un izvēlieties rediģēšanu vai arī nospiediet dubultklikšķi ar kreiso taustiņu, un fails tiks atvērts Notepad ++, ļaujot jums to modificēt, kā vēlaties.

Programmā Notepad ++ varat vai nu atvērt jaunu failu, to saglabāt vai dublēt, vai arī varat pat izmantot uzlabotas funkcijas, piemēram, makro, drošības un tālummaiņas iespējas utt. Jūs redzēsit CSS un HTML komentārus zaļā krāsā, kamēr PHP tagi ir sarkanā krāsā, definīcija ir zila un mainīgie ir pelēki, savukārt datu bāzes vaicājumi ir gaiši zilā krāsā. Arī citās programmēšanas valodās krāsas mainās, taču tās ir intuitīvas un jūs varat pateikt, ko katra krāsa attēlo.

Ar šī avota koda redaktora palīdzību jūs pat varat redzēt rindu skaitu un izmantot failu meklētāju un aizstāt funkciju, lai atrastu un labotu iespējamās kļūdas..

Izmantojot papildu spraudņus, piemēram, HTML tagu, ImgTag, Location Navigate, MIME rīkus, Converter, NppExport, NppFTP, jūs pat varat uzlabot avota koda rakstīšanu un izmantot spraudņu pārvaldnieku, jūs pat varat instalēt citus noderīgus spraudņus, piemēram, ActiveX spraudni, AndroidLogger, Automatizācijas skripti, AutoSave un vēl daudz vairāk.

Apkopo to!

Rezultātā WinSCP un Notepad ++ kombinācija ir ideāla, it īpaši tiem, kam ir vismaz nelielas zināšanas par programmēšanas valodām, kuras tiek izmantotas tādu vietņu izveidošanai kā: PHP, HTML, CSS un Javascript, bet arī tām, kurām nav šāda veida zināšanas, bet vēlaties pārbaudīt un eksperimentēt vai pat strādāt ar failu augšupielādi vai lejupielādi no privāta servera, kur viņi glabā personas datus.

Lai publicētu savu vietni tiešsaistē, jums būs nepieciešams labs tīmekļa mitināšanas pakalpojums. Ļoti iesaku izmēģināt eHost, kas piedāvā bezmaksas domēna vārdu un ļauj augšupielādēt vietni, izmantojot FTP. Lai uzzinātu vairāk par citiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, iesaku iepazīties ar mūsu hostinga pārskatiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map