VPS hostinga priekšrocības – kam vajadzētu izmantot virtuālo privāto serveri

01.06.2020
Raksti un vēl ... 'VPS hostinga priekšrocības – kam vajadzētu izmantot virtuālo privāto serveri
0 8 мин.

dod labumu virtuālajam privātajam serverim


Virtuālais privātais serveris (VPS) ir ideāls risinājums, kad jūsu bizness ir tik liels, ka ar dalītu mitināšanu nepietiek un jums ir nepieciešami vairāk servera resursu. VPS faktiski ir virtuāla mašīna, kas izmanto parasto vai mākoņa serveri, kam ir īpaši servera resursi un pielāgota programmatūra.

Hostinga kompānijas piedāvā dažādas VPS paketes no USD 20 līdz USD 80 vai pat vairāk atkarībā no vēlamā resursa un jums ir nepieciešams no 1 GB RAM pārsprāgšanas, garantēta 512 MB RAM, 1 CPU kodols 2,1 GHz, 25 GB HDD, 1 veltīts IP, neierobežota ikmēneša trafika intensitāte un bezmaksas panelis, kas parasti ir Webuzo, ZPanelCp vai cits, līdz 8 GB RAM BURST, garantēta 4 GB RAM, garantēts 8 CPU kodols 2,1 GHZ, 150 GB HDD un 2 īpaši veltīti IP.

Jums noteikti vajadzētu izmantot VPS mitināšanu, ja vēlaties īpašas e-pasta funkcijas, piemēram, biroja e-pasta adreses vai masveida e-pasta adreses, pielāgotas instalācijas, zemākas cenas (salīdzinājumā ar speciālajām), pilnīgu kontroli un augstu drošību.

Jānosūta liels skaits e-pastu?

Ja jums ir jānosūta īpaši e-pasti, piemēram, biroja e-pasti, kur vienā un tajā pašā vietā ir pāris darbinieku, kuriem ir e-pasti un kuri tos izmanto, tad jums tiešām ir nepieciešams VPS, lai apietu POP un IMAP savienojumus, ja dalītajā mitināšanā tie ir ierobežoti līdz 30 stundā un otrs risinājums, lai apietu šos ierobežojumus, ir vairākiem interneta pakalpojumu sniedzējiem, taču tas ir pārāk dārgi.

Ja jums nepieciešama arī masveida e-pasta sūtīšana, VPS ir risinājums, lai jūs varētu sūtīt biļetenus vai mēģināt pārbaudīt vairākus e-pasta kontus, pārsūtot 500 e-pastu stundā ierobežojumu. Ja jums ir liela datu bāze ar e-pasta adresēm, varat viegli sūtīt e-pastus no sava virtuālā privātā servera.

Parasti ir speciāli virtuālie serveri, kas ir paredzēti tikai e-pastu nosūtīšanai, mitināšanas uzņēmumi šiem VPS nodrošina 2 veltītas IP adreses, lielapjoma e-pastu saraksta pārvaldības rīku, izsekošanas rīku, rediģēšanas programmatūru, 24/7 MMS uzrauga aparatūru un programmatūru ar dažādu veiktspējas līmeni, drošība, dublēšana, programmatūras optimizācija un programmatūras atjauninājumi.

Nepieciešama pielāgota instalēšana un iestatīšana?

Izmantojot virtuālos privātos serverus, jūs pat varat instalēt pielāgotu programmatūru, kuru nav iespējams instalēt dalītajā mitināšanā, ja viņi izmanto daudz resursu vai viņiem ir vajadzīgas dažādas izsmalcinātības. Tā kā jums ir VPS, varat mainīt mitināšanas aparatūru un programmatūru, salīdzinot ar koplietojamo versiju, lai jūs varētu instalēt pielāgotas operētājsistēmas, piemēram, Linux izplatījumus, pielāgotus skriptus, piemēram, plānot Facebook ziņas (PHPSFP), cPanel + WHM, dažādas spēles un utt.

Jūs varat realizēt šīs pielāgotās instalācijas pats vai ar resursdatora atbalsta komandas palīdzību, taču izmaksas ir ļoti zemas, un jums ir lielāka kontrole pār instalācijām.

Pieejama cena (vairāk saņem par mazāk)

VPS cenas ir zemākas nekā atvēlētam serverim un pat dalītam mitināšanai, kurā mitināt vairākas vietnes vai lielu vietni, un jums ir jājaunina koplietojamais hostings, šajā gadījumā pārsniedzot VPS izmaksas..

Ar optimālu veiktspēju par pieņemamām cenām varat iegūt SSD vai Cloud VPS, kurā ietilpst arī Ceph, Stack, KVM, OVH API, vienkāršots vadības panelis un vēl daudz vairāk.

Tā kā parasti VPS darbojas mākonī, jums nav nepieciešama speciāla atbalsta komanda tikai jums. Vienmēr saglabājiet savu vietni un mākoņa programmatūra neietekmē aparatūru, tā darbojas gandrīz neatkarīgi, tāpēc jums nav zaudēt naudu.

Parasti kopīgajam mitināšanai varat iegādāties papildu funkcijas, piemēram, papildu domēnus, vairāk vietas, veltītu IP un tā tālāk, taču tie jau ir iekļauti VPS resursdatorā un ir lētāki, ja pērkat VPS paketi, nevis atsevišķi pērkat funkcijas. uz jūsu koplietoto paketi.

Pilnīga virtuālā servera kontrole

Jums ir lielākas iespējas kontrolēt savus virtuālos serverus, jo jūs esat īpašnieks, un jūs tos neizmantojat citiem lietotājiem, lai jūs varētu piekļūt saknei, pielāgotas instalācijas, aparatūras izmaiņas un tā tālāk..

Parasti mitināšanas uzņēmumi jums nodrošina vadības paneli, piemēram, OVH, Bhost, Eezpal, Virtualizor, Web AppZ Live, Virtuozzo, kur jūs piesakāties ar lietotājvārdu un paroli un pēc tam varat viegli modificēt opcijas, neprasot tehniskas zināšanas, un jūs varat grupēt resursus kopā ar projektu, pārvaldiet tiesības, deleģējiet, pārsūtiet, kopīgojiet uzdevumus, pielāgojiet rīkus, statistiku, startējiet, sāknējiet, atsāknējiet, instalējiet, rediģējiet resursdatora nosaukumu, rediģējiet DNS, API iestatījumus un tā tālāk.

Izmantojot VPS, jūs varat instalēt vadības paneli, kā arī mitināšanas vadības paneli, piemēram, cPanel vai Plesk, kur varat pārvaldīt savus klientus, kuri no jums pērk dalītu mitināšanu. Šajā gadījumā jūs varat pārvaldīt viņu vietņu saturu, DNS, e-pastus uz Linux balstīta servera vai Windows bāzes servera.

Jūs pat varat jaunināt, pazemināt un atjaunināt programmatūru, varat palaist pakešfailus, izveidot dublējumus un pielāgotas ugunsmūra konfigurācijas vai lietotāja nodalījumus..

Izmantojot pareizu vadības paneli, jūs varat pārvaldīt visus savus virtualizācijas risinājumus no vienas elastīgas platformas, kurai ir atmiņa un IOPS secība, atjauninājumi bez sāknēšanas, viena attēla failu glabāšana, iepriekš instalētas lietojumprogrammu veidnes, SSD kešatmiņa un daudz kas cits..

Augsta drošības un trafika filtrēšana

Izmantojot VPS, jūs pats veicat drošību, kā arī jūsu izvēlētā mitināšanas uzņēmuma jau ieviestos drošības pasākumus, lai jums automātiski būtu automātiska atkopšana, datu aizsardzība utt..

Jūs varat izmantot ugunsmūrus un melnos sarakstus, piemēram, UFW, IPTables un NFTables, lai bloķētu nevēlamu piekļuvi serverim, un jūs varat filtrēt trafiku, kā vēlaties. Citas drošības iespējas ir piekļuve parolei un lietotājvārdam, SSH, ielaušanās atklāšanas sistēma neatļautas piekļuves noteikšanai, piemēram, Tripwire, Bro vai Psad; Automātiska dublēšana, SFTP, atļauju un lietotāju lomu iestatījumi, pret ļaunprogrammatūru un pretvīrusu.

Papildus ļaundabīgajiem datoriem un vīrusiem pēc formmail, sakņu komplektiem un brutāla spēka periodiski jāpārbauda ar vadības paneļa rīku palīdzību. Jums vajadzētu arī slēpt sensitīvu informāciju, piemēram, Apache versiju numuru, izslēgt direktoriju pārlūkošanu, pazemināt taimauta vērtību, ierobežot lielus pieprasījumus un atspējot nevajadzīgus moduļus. Tas viss palīdzēs sasniegt augstāku VPS drošību.

Kam vajadzētu izvēlēties VPS mitināšanas plānu?

Vidēja lieluma un lielākiem uzņēmumiem, kuriem pieder tiešsaistes veikals, tīmekļa dizaina un attīstības uzņēmumi, forumi, intensīvas datplūsmas emuāri un tīmekļa vietnes ilgi nedarbosies uz dalītu mitināšanu, iepriekš minēto iemeslu dēļ iepriekš vai vēlāk būs nepieciešama VPS (labāka vadība , augstāka drošība, lielāka elastība).

Maziem emuāriem vai uzņēmumu prezentāciju vietnēm pietiks ar kopīgu plānu, savukārt lielākām vietnēm (ar tūkstošiem ikdienas apmeklētāju) būs nepieciešams īpašs serveris vai mākoņa mitināšanas plāns.

Ja jūs meklējat uzticamu virtuālā privātā servera pakalpojumu sniedzēju, lūdzu, apskatiet saistīto lapu šajā punktā.

InMotionHosting VPS plāni

Virtuālie privātie serveri sākot no USD 29.99 mēnesī

Uzzināt vairāk “

Ikona ar https://www.iconfinder.com/iconsets/picol-vector

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector