Web hostinga prasības WooCommerce veikaliem

e-komercijas-hostinga-prasības


Ja jums ir laba ideja tiešsaistes biznesam, tā ir jāuzsāk pēc iespējas ātrāk. Tomēr jūs nevarat steigties, jo tur parasti notiek kļūdas. Daudzi cilvēki neapzinās, ka, kaut arī WordPress lietošana ir ārkārtīgi vienkārša, ir daudz mazsvarīgu lietu, kas varētu izraisīt tā nepietiekamu veiktspēju. Tas jo īpaši attiecas uz to, ja pievienojat tik apjomīgu spraudni kā WooCommerce.

Tātad, jūs noteikti esat gudrs, ja vēlaties izmantot saprātīgāku pieeju savas jaunās WooCommerce vietnes izveidošanai. Vislabāk ir precīzi zināt, kāda veida mitināšana un atbalsts jums būs nepieciešams, lai pēc iespējas vienmērīgāk varētu vadīt jauno tiešsaistes biznesu..

Tagad redzēsim precīzas sistēmas prasības, kas jums būs vajadzīgas, un lietas, kas jums arī jāpievērš uzmanība, atrodot serveri, kurā mitināt jūsu vietni, kuras pamatā ir WooCommerce.

Minimālās servera prasības WordPress

Gandrīz jebkura dzirnavu mitināšanas servera darbība darbojas WordPress, ja tā atbilst šīm prasībām:

 • PHP versija 7 vai jaunāka
 • MySQL versija 5.6 vai jaunāka VAI MariaDB versija 10.0 vai jaunāka
 • HTTPS atbalsts

Faktiski WordPress darbosies gandrīz ar jebkuru seno PHP versiju, piemēram, “PHP 5.2.4+ un MySQL 5.0+”, taču tā nav laba ideja. Šīs versijas ir sasniegušas savas dzīves beigas, taču tā nav galvenā problēma. Galvenā problēma ir tā, ka viņi var pakļaut jūsu vietni daudzām drošības nepilnībām. Šī ir vissvarīgākā daļa.

Ja jūs izmantojat WordPress un WooCommerce, lai palaistu e-komercijas vietni, kurai ir nauda un daudz personiskas informācijas, kurai iet cauri, pēdējais, ko vēlaties darīt, ir pakļaut to drošības ievainojamībām..

Kaut arī jūs varat atbalstīt drošību, PHP7 ir ievērojamas priekšrocības, kurām jūs vienkārši nevarat piekļūt, izmantojot 5.2 versiju. Nemaz nerunājot par to, ka tas ir daudz ātrāks un drošāks. Ja neredzat nekādu citu ieguvumu no jaunināšanas uz PHP7, tas ir papildināts ar ātrumu un stabilitāti.

Oficiālās minimālās servera prasības WooCommerce

WooCommerce oficiālās minimālās prasības ir šādas:

 • WP atmiņas ierobežojums 64 MB vai vairāk (128 MB vai lielāks ir labāks)
 • MySQL 5.6 vai jaunāka
 • PHP 5.6 vai jaunāka
 • WooCommerce 2.5 nepieciešama WordPress 4.1+
 • WooCommerce 2.6 nepieciešama WordPress 4.4+

Apmēram 90% tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju atbilst šīm specifikācijām, tomēr WooCommerce prasa mazliet vairāk, lai palaistu, kā paredzēts..

Oficiālās optimālās servera prasības WooCommerce

Hostinga serverim ir jāatbilst šīm prasībām, lai nodrošinātu, ka WooCommerce darbojas “optimāli”. Tomēr daudziem lietotājiem būs vajadzīgas tikai šīs kopīgās funkcijas.

 • CURL vai fsockopen PayPal IPN atbalsts
 • SSL sertifikāts tiešo maksājumu vārteju uzstādīšanai
 • SOAP atbalsts, jo tas vajadzīgs daudziem paplašinājumiem
 • Vairāku baitu virknes atbalsts gadījumā, ja vēlaties vadīt veikalu, kas nav angļu valoda.
 • Jaukām WordPress pastāvīgajām saitēm jums būs nepieciešama arī apache ar mod_rewrite (vai līdzīgu nginx / IIS paplašinājumu)

Cieta WooCommerce iestatīšana

Pirmkārt, vispiemērotākā iespēja ir savas vietnes darbināšanai izmantot LAMP steku, kas darbojas ar PHP 7+ un MySQL 5.6+..

Izmantojiet Apache stabilitātei un Nginx for Speed

Šo tehnoloģiju apvienotā jauda jūsu vietnei nodrošinās optimālu veiktspēju. Turklāt, izmantojot Laku, varat konfigurēt ātrumu, taču dariet to uzmanīgi. Optimizācija ir tālu no “minimālo prasību” robežas, taču noteikti ir vērts to pievērsties.

Kešatmiņa tik bieži, cik iespējams

Konfigurējiet labu WordPress kešatmiņas spraudni, piemēram, WP3 kopējo kešatmiņu, WP SuperCache vai WP Rocket. To būs viegli iestatīt, un tas jūsu sistēmu pietuvinās vislabākajai iespējamajai veiktspējai.

Iegūstiet labu izskatu pastāvīgās saites, izmantojot mod_rewrite

Laba izskata pastāvīgās saites ir svarīgas SEO vajadzībām. Jums būs jāinstalē mod_rewrite un jāuzsāk tā darbība. Gandrīz katrs spraudnis ir iestatīts izmantot .htaccess failus, lai to izdarītu Apache resursdatoros. Tāpēc vislabāk to darīt pārvaldības ērtībai. Tomēr jūs varat arī iegūt vairāk, ja pārvietojat to uz httpd.conf failu un neatļaujat .htaccess failus.

Dodieties uz HTTPS jau pašā sākumā

HTTPS ir svarīgs gan no SEO, gan no drošības viedokļa. Tāpēc jums vajadzētu izvēlēties mitināšanas iespēju ar SSL sertifikātu un palaist to visur savā vietnē. Jums būs jāpārliecinās, ka visur, kur atrodaties, nav salauztas piekaramās atslēgas ikonas. Tātad nevienai no jūsu vietnēm nav jābūt pieejamai caur HTTP tikai caur HTTPS. HTTP versijai vajadzētu tikai klusi novirzīt visus jūsu vietnes apmeklētājus uz HTTPS versiju.

Dodieties uz vieglāko ceļu un izmantojiet Pārvaldīto WordPress mitināšanu

Ja vēlaties ietaupīt optimizācijas problēmu, ir daudz hostinga uzņēmumu, kas labprāt to izdarītu jūsu labā. Jūs varat apmaksāt viņu pārvaldības pakalpojumus ikmēneša maksājumā, un jums nav jāuztraucas par iepriekšminētajām lietām, jo ​​viņi par jums parūpēsies.

Mēs iesakām WP Engine, CloudWays vai Kinsta, jo pārvaldītā WordPress mitināšana ir viens no viņu pamatpakalpojumiem, un viņi to patiešām prot. Zemāk jūs uzzināsit visu, kas jums jāzina par viņiem.

Vislabāk pārvaldītie WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

Ja jūs patiešām neesat tips, kurš sēdētu un domātu par servera iestatījumiem un WordPress, tad jūs priecātos uzzināt par šiem uzņēmumiem. Viņi ļoti labi nodrošina pilnībā pārvaldītus WordPress mitināšanas plānus, kas nodrošina jūsu vietnes darbību tik gludi, cik vien iespējams. Jums nav jākustina ne pirksts, bet vienkārši jārīkojas ar pamata administrēšanu un satura pārvaldību.

WP dzinējs

wpengine-woocommerce

WP Engine ir premium pārvaldīts hostinga pakalpojums, kas atrodas Teksasā. Tās dibinātāji labi pārzina svarīgo vietu, kurā WordPress ir ieradies, lai aizpildītu globālo tīmekli, un izveidoja ļoti veiksmīgu biznesu. WP dzinējam ir 500 000 klientu 120 valstīs, kas ir diezgan pārsteidzoši. Viņu pakalpojumi neparedz daudz laika ikvienam, kurš vada IT projektus un kuriem ir nepieciešami profesionāļi, kuri par saprātīgu cenu rūpējas par savu vietni. Tādā veidā nevienam nav lieku galvassāpju, un viss personāls var visu savu enerģiju izmantot biznesa vadīšanai.

WP motors daudz ko dara ļoti labi.

 • Viņi aizsargā jūsu WordPress vietni.
 • Optimizējiet servera iestatījumus, lai sasniegtu ātru ielādes laiku.
 • Veiciet ikdienas dublēšanu, lai pārliecinātos, ka neko nezaudējat.
 • Atjauniniet visus savus WP spraudņus, tiklīdz parādīsies jauna versija.

Ja jums jau ir WordPress vietne, kas nedarbojas optimāli, varat viņiem to migrēt jūsu vietā. Turpmāk viņi iestatīs pareizo pieturvietu vidi, nodrošinās jūs ar trešo personu atbalstītu SSL, CDN integrāciju un daudz ko citu. To var izdarīt bez riska, jo viņi piedāvā dāsnu 60 dienu naudas atdošanas garantiju. Viņu lētākais plāns ir USD 35,00. Tas varētu būt sešas reizes vairāk nekā tas, ko jūs maksātu par vienkāršu dalīta hostinga plānu, taču tas piedāvā arī daudz lielāku vērtību. Turklāt jūs iegūsit daudz lielāku IA no pilnībā optimizētas vietnes, kas darbojas ar maksimālu veiktspēju.

Bet galvenās WordPress optimizētā mitināšanas plāna priekšrocības ir:

 • Ātrums: Jūsu vietne darbosies 10 reizes ātrāk nekā parastā serverī.
 • Drošība: Visas drošības problēmas, ar kurām jūs saskaraties, izlabos drošības eksperts.
 • Rīki: Jums būs pieejams daudz rīku, kas atvieglo WordPress vietnes pārvaldību.
 • Atbalsts: Jums ir WordPress specifiskās atbalsta iespējas, kuras nav pieejamas parastajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem.
 • Pareiza pakāpju vide: Pamaniet kļūdas ātrāk nekā jūsu vietnes apmeklētāji.

Jūs varat iegūt diezgan daudz visa nepieciešamā, lai vislabāk pārvaldītu vietni. WP Engine hostinga nozare atzīst par vienu no labākajiem, kas nodrošina pārvaldītu WordPress mitināšanu. Tātad, izmantojot vai izmēģinot savus pakalpojumus, tiešām nav riska.

Lai iegūtu papildinformāciju par WP Engine, apmeklējiet viņu oficiālo vietni!

Mākoņu veidi

mākoņu ceļi

CloudWays ir vēl viens brīnums WordPress lietotājiem, jo ​​tie piedāvā augstu veiktspēju par pieņemamu cenu. Patiesībā tie rada perfektu līdzsvaru starp pieejamību un lielisku funkcionalitāti. Viņi piedāvā pilnībā pārvaldītus, mākonī balstītus mitināšanas pakalpojumus, kas nodrošina, ka jūsu vietne ir tik ātra, cik vien iespējams. Viņu infrastruktūra ir optimizēta ātrumam, drošībai un uzticamai veiktspējai. Jūs varat izmēģināt viņu pakalpojumus 30 dienu naudas atdošanas garantijas laikā un pats redzēt. Ja esat pilnībā apmierināts ar iegūto, mēneša maksa par pakalpojumu ir tikai 5 USD. Tas ir viegli labākais piedāvājums, ko varat saņemt tirgū, bet vai tas tiešām ir uzticams pakalpojums?

CludWays darbojas kopš 2009. gada, un kopš tā laika viņi veic labu biznesu. Viņiem ir vairāk nekā 30 darbinieku un 8000 klientu, kas izmanto savus pakalpojumus 43 dažādās valstīs. CloudWays palīdzēja palaist 25 000+ tīmekļa lietotņu uz 12 000 serveriem, kas ir diezgan pārsteidzoši tik mazam uzņēmumam. Lai arī tie nav tik populāri kā WP Engine, taču viņi tur nokļūst.

CludWays daudzos veidos pārspēj tradicionālo mitināšanu. Iesācējiem jūsu vietne tiks glabāta ne tikai vienā, bet arī vairākos serveros. Tas nodrošinās, ka tas būs pieejams 100% gadā, kā arī nodrošinās vienmērīgu ātrumu. Tas nozīmē, ka pat ne fiziski starpgadījumi var kaitēt jūsu vietnei, un tā būs tiešsaistē pat tad, ja kaut kas noiet greizi.

Ātrāk nekā tradicionālā mitināšana padara to, ka tā nosaka jūsu klientu atrašanās vietu un pārraida saturu no tam vistuvāk esošā servera. Viņi arī izmanto SSD, lai uzlabotu vietnes veiktspēju. Bet viņu pakalpojumus vēl labāk uzlabo tas, ka viņi nodrošina pārvaldītus pakalpojumus arī WordPress, Drupal, Magento, Joomla un Moodle. Jūs varat būt pārliecināti, ka jūsu vietne ir droša un droša ekspertu rokās.

Konta iestatīšana, vietnes palaišana un tās maksimālās veiktspējas baudīšana vēl nekad nav bijusi tik vienkārša. Ja jums šķiet, ka CloudWays pakalpojumi ir saistoši, apskatiet viņu oficiālo vietni!

Kinsta

kinsta-woocommerce

Kinsta ir vēl viens uz mākoņiem balstīts WordPress risinājums, kas paredzēts maziem uzņēmumiem, kuri vēlas ietaupīt savu personālu un kuriem drīzāk būtu kāds cits, kurš pārvalda viņu vietni. Tie nodrošina mājas arī Ubisoft, General Electric un Intuit, kas ļoti labi runā par to, cik uzticami viņi ir.

Tomēr Kinsta ir izcila opcija tikai tad, ja to izvēlaties WordPress. Ja strādājat ar citām satura pārvaldības sistēmām, labāk izmantot CloudWays vai jebkuru citu uzņēmumu, kas piedāvā pārvaldītu mitināšanu jūsu izvēlētai CMS. Pretējā gadījumā Kinsta ir viegli piemērota WordPress lietotājiem.

Es teikšu vēlreiz, ka Kinsta ir veidota atsevišķam mērķim, īpaši ātrai un drošai WordPress mitināšanai, un tieši to viņi arī nodrošina. Visas viņu funkcijas ir paredzētas ātrumam un drošībai, un ir grūti saskarties ar mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kas ir tikpat specializēts kā Kinsta. Viņu mākoņu mitināšanas arhitektūra ir veidota visā Google Cloud, nodrošinot, ka viņu serveri tiek atjaunināti ar jaunākajām ietvara versijām un ka tiem ir maksimāls atbalsts.

Ja apsverat iespēju iegādāties Kinsta pakalpojumus, jums ir trīs iespējas:

 • Starterim 30 USD – Hostings vienai WordPress instalēšanai, kas ir piemērota 20 000 apmeklējumiem un kurai ir 3 GB krātuves vietas
 • Pro 60 USD – Piedāvā mitināšanu divām WordPress instalācijām un 40K apmeklējumiem ar 6 GB diska vietas.
 • Bizness 100 USD – Nodrošina trīs WordPress instalāciju mitināšanu, kas ir piemērota apmeklējumiem no 100 līdz 1,5 miljoniem un kurai ir no 10 GB līdz 120 GB atmiņas..

Lieki piebilst, ka Kinsta ir dārga, taču jums būs jāmaksā cena par nozarē vadošo pakalpojumu. Tātad, ja izvēlaties tos savas WordPress vietnes pārvaldīšanai, jūs nekļūdīsities, tas ir droši.

Secinājums

Pat ja WordPress ir orientēts uz lietojamību, tā ir sarežģīta sistēma zem pārsega. Tas ir labi jāpārvalda, lai strādātu ar optimālu ātrumu un efektivitāti. Vai nu tas jādara pats, jāalgo tīmekļa izstrādātājs vai jāpērk pārvaldīts hostinga pakalpojums, lai apstrādātu jūsu vietni. Bet, ja vēlaties maksimāli izmantot WordPress un sava biznesa iespējas, vislabāk ir to optimizēt..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map