Web mitināšanas prasības e-komercijas vietnēm

01.06.2020
Raksti un vēl ... 'Web mitināšanas prasības e-komercijas vietnēm
0 8 мин.

tīmekļa mitināšanas prasības e-komercijas vietnēm


Ja esat mazumtirgotājs un jums vēl nav tiešsaistes veikala, jums vajadzētu apsvērt iespēju pēc iespējas ātrāk to izveidot. Izstrādājot tiešsaistes veikalu, ir jāņem vērā daudzas lietas, taču veiksmīgai e-komercijas vietnei ir divi ļoti svarīgi aspekti: iepirkumu grozs un tīmekļa mitināšana. Šodien šajā rakstā es jums parādīšu funkcijas, kuras jums vajadzētu apskatīt, iegādājoties tīmekļa mitināšanu savai e-komercijas vietnei:

 • SSL Sertifikāts palielina jūsu klientu drošību un drošumu, vietnes saitē atzīmējot vietni drošā vietā ar zaļu zīmogu. Praktiski SSL sertifikāts satur vietnes datu failus, kas tiek nosūtīti pārlūkprogrammai katru reizi, kad kāds piekļūst jūsu e-komercijas vietnei, aktivizējot https protokolu 443. portā un ļaujot nodrošināt drošus savienojumus starp tīmekļa serveri, kas mitina vietni, un klienta pārlūku. tāpēc kredītkaršu darījumus, pieteikuminformāciju un citu slepenu informāciju var droši atrast. SSL sertifikāts saista domēna vārdu, servera vārdu vai resursdatora vārdu ar uzņēmuma nosaukumu un tā atrašanās vietu, tāpēc šī informācija parasti tiek parādīta blakus zaļajam zīmogam..
 • Īpašs IP ir nepieciešama drošai e-komercijas vietnei, jo tā vietnei piešķir unikālu interneta adresi, kas veltīta tikai tai, un tā ļauj izmantot SSL sertifikātu, skatīt vietni caur tās IP adresi, piekļūt FTP kontiem, kad domēns nav pieejams, un nodrošina ātra reakcija lielas slodzes laikā. Īpašs IP nodrošina arī augstāku stabilitāti, piekļuvi, biznesa identitāti, un to pieprasa trešo pušu lietojumprogrammas, un tas palīdz jums ar veco pārlūku nesaderības problēmu. Izmantojot īpašu IP, jums vairs nebūs problēmu ar to, ka e-pasta sūtīšana tiek aizliegta vai iekļauta melnajā sarakstā, jo kāds no kopīgotā IP lietotājiem surogātpastu nosūtīja vai izdarīja citu traku lietu.
 • Augsta veiktspēja serveris ar atbilstošiem resursiem patiešām var palīdzēt uzlabot un uzturēt jūsu e-komercijas vietni bez tehniskām grūtībām, kā arī uzturēt klientus laimīgus un ļoti pieklājīgus. Ja tīmekļa mitinātājs nodrošina jums jaudīgu centrālo procesoru, labi uzturētu operētājsistēmu, pietiekami daudz vietas glabāšanai, operatīvajai atmiņai, joslas platumam un arī ar SSD, nevis HDD, lai vēl vairāk uzlabotu ātrumu, jūs jau esat uz pareizā ceļa, lai palielinātu savus ieņēmumus . Ir arī laba ideja, lai būtu neierobežoti papilddomēni, e-pasta konti, datu bāzes, apakšdomēni, ja jums tie ir nepieciešami, lai jūsu vietnē izveidotu citus sekundārus projektus..
 • Uptime 99,99% parasti tiek garantēts ar līguma starpniecību, taču jums patiesībā jāzina, ka jūsu tīmekļa mitinātāja uptime ir vismaz 99%, un tam jābūt reālā laika statistikai par viņu uptime un servera veiktspēju. Ir dažādas programmatūras, kas var noteikt attālināta vai lokāla servera darbības laiku atkarībā no izmantotās operētājsistēmas, piemēram, Uptime.exe Windows serveriem. Daļa šīs programmatūras ir tiešsaistē, piemēram, Uptime Robots kas sūta jums e-pastus katru reizi, kad jūsu vietne / resursdators darbojas uz leju vai atkal uz augšu. Programmatūrai ir jaudīgs informācijas panelis, un tā sūta brīdinājumus, izmantojot e-pastus, SMS un Twitter, pārraugot https, ping, portu un atslēgvārdus, kā arī apskatot darbības laiku, dīkstāvi un reakcijas laikus. Klientiem ir ļoti nepatīkami ienākt vai pārlūkot vietni, taču dīkstāves dēļ tas nav pieejams.
 • Ikdienas dublējums izmantojot profesionālu programmatūru, piemēram, R1Soft, vai izmantojot vienkāršu automātiski instalējamu skriptu, piemēram, Softaculous vai Fantastico, ja izmantojat iepriekš noteiktu CMS, piemēram, WordPress, var izveidot, lai saglabātu jūsu vietni ar tās tekstu, attēliem, video, dizainu, datu bāzēm un cita sensitīva informācija, piemēram, klientu konti un pievienotie produkti. Neaizmirstiet veikt pilnīgu dublējumu – gan datu bāzes, gan viss FTP saturs ir jāsaglabā katru dienu, ja jūsu vietnē ir daudz izmaiņu, citādi varat mēģināt izveidot iknedēļas vai ikmēneša dublējumu retām izmaiņām, bet pat tāpēc ir iespējamas tehniskas problēmas vai hakeru problēmas, tāpēc jums vajadzētu palikt ikdienas dublējumos.
 • Tehniskais atbalsts visu diennakti vajadzētu būt pieejamiem pa tālruni, pa e-pastu, kas abi ir redzami tīmekļa mitinātāja vietnē, tiešraides tērzēšanas un biļešu sistēma, kas īpaši izveidota viņu klientiem, ja rodas tehniskas problēmas vai rodas papildu prasības un jums nepieciešama informācija. Atbalsta komandai jābūt ļoti pieklājīgai, ātrai atbildē, precīzai un skaidrai, lai jūs ļoti viegli saprastu viņu atbildes un varētu pārvaldīt parādīto problēmu vai jauno informāciju bez galvassāpēm. Tādas finanšu problēmas kā rēķini būtu jāatrisina finanšu nodaļai, nevis tehniskajai.
 • Ar PCI saderīgs serveris ir nepieciešama funkcija, parasti tīmekļa mitinātāji piedāvā šo, taču viņi pēc noklusējuma to nav konfigurējuši, jo ir atbildīgi par e-komercijas vietni. Ja vēlaties aktivizēt PCI ievērošanu, jums tas jāapspriež ar atbalsta komandu, kā arī regulāri jāatjaunina servera programmatūra, lai šī opcija paliktu pieejama, ja jums ir VPS vai speciālais serveris. PCI ievērošana ir ļoti noderīga, ja jūs akceptējat kredītkartes tiešsaistē vai citus finanšu aspektus, kas ir svarīgi jūsu klientiem.
 • Pilnīga resursu kontrole ir labākais veids, kā pārvaldīt un uzturēt vietnes ātrumu un veiktspēju. Lai to izdarītu, jums faktiski ir nepieciešams vismaz VPS vai daļēji nodalīts serveris, ja tas nav pilns veltīts serveris, kas sākumā jums var būt pārāk dārgs, bet pārliecinieties, ka tas ir tā vērtības vērts, neviens cits neizmanto resursus no tā paša servera, kuru izmantojat, un jums ir pilnīga kontrole pār viņiem, izmantojot Cpanel un citu tiešsaistes programmatūru, kas spēj maksimāli optimizēt pieejamos resursus.
 • Uzlabota drošība var būt reāla problēma, ja jūsu tīmekļa resursdators jums nepiedāvā labāko! Šajā gadījumā ir iespēja, ka ne tikai hakeri var piekļūt jūsu vietnes parolēm un citiem sensitīviem datiem, bet arī parastie jūsu vietnes lietotāji var redzēt privātu informāciju, ja drošību neuzlabo, neatjaunina un neuzlabo tīmekļa programmatūra, kas instalēta Web resursdatorā. serveris. Drošība ir kredītkaršu un citu tiešsaistes darījumu atslēga, izmantojot vietni.
 • Dublējums mākonī var jums palīdzēt pat vairāk nekā ikdienas dublējums, jo jūsu vietne tiek pilnībā saglabāta citā vietā, kurai visi var piekļūt, ja jūsu vietnes mitinātājs nedarbojas. CloudFlare piedāvā šāda veida pakalpojumus, ietaupot visu jūsu vietni mākonī un maksimāli palielinot ātrumu un citus vietnes tehniskos aspektus, ieskaitot drošību un aizsardzību.

Papildus lieliskai tīmekļa mitinātāja un iepirkumu grozu sistēmai jums ir nepieciešams arī lielisks tīmekļa dizains, labs SEO un augstas kvalitātes produktu attēli. Šeit ir daži lielisku tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju ieteikumi atkarībā no produktu daudzuma, kas jums būs pieejams jūsu tiešsaistes veikalā:

Uzņēmums
No plkst

1motivācija lielākām e-komercijas vietnēmstrauji augošiem tiešsaistes veikaliem 3,49 USD / mēn
2bluehost lieliski piemērots vidēja lieluma tiešsaistes veikaliemvidēja lieluma e-komercijas vietnēm3,95 USD / mēn
3labākais hostings mazām e-komercijas vietnēmmaziem veikaliem ar ne vairāk kā 20 produktiemUSD 1,99 mēnesī
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector