Weebly vs Volusion vs BigCommerce – salīdziniet labāko veikalu veidotājus

01.06.2020
Raksti un vēl ... 'Weebly vs Volusion vs BigCommerce – salīdziniet labāko veikalu veidotājus
0 12 мин.

weebly volusion lieltirdzniecība


Pārdodot preces tiešsaistē, draud pilnībā aizstāt vecās, tiešās iepirkšanās. Protams, dažas lietas vienmēr būs labāk iegādāties personīgi, piemēram, speciāli izgatavotus apģērbus, taču dažām citām produktu grupām, piemēram, piemēram, elektronikai, nav viena iemesla, kāpēc jums vajadzētu tērēt laiku un enerģiju, kas paredzēta iepirkšanās centrs.

Televizoru varat iegādāties ērti, atrodoties mājās, un pārlūkot tik daudz, cik vēlaties, salīdzinot produktus, bez dažiem kašķīgiem mazumtirgotājiem, kas nevēlas piedāvāt padomus.

Ērtības ir tikai viens galvenais iemesls pieaugošajai tiešsaistes iepirkšanās popularitātei. Vēl viens iemesls ir pieejamu cenu noteikšana. Interneta veikaliem cilvēkiem nav jāmaksā pie kases, īres un elektrības rēķiniem. Viņiem ir daži citi izdevumi (piemēram, mitināšana), taču, salīdzinot ar tradicionālajiem, reālās pasaules veikaliem, šīs izmaksas ir minimālas.

Tā kā tie uztur savus izdevumus tik zemus, tiešsaistes veikali var piedāvāt daudz zemākas cenas. Protams, klientiem ir jāmaksā par nosūtīšanu, bet tas parasti atmaksājas, un viņi joprojām diezgan daudz ietaupa.

Daudzas priekšrocības un nekādu reālu trūkumu – e-komercija pastāvīgi pieaug, un tā turpinās darboties. Tāpēc jums, pārdevējam, ir jāatsakās no laika un jāuzsāk savs tiešsaistes veikals ASAP.

Veikalu celtnieki ir lieliska vieta, kur sākt. Šie vienkāršie, intuitīvie rīki ļauj pat lietotājiem, kuriem nav nekādas kodēšanas vai tehniskas prasmes, izveidot tiešsaistes veikalu. Lielākā daļa veikalu celtnieku izmanto tādas vienkāršas tehnikas kā vilkšana & kritums, pamata iestatījumu pielāgošana, bet tie arī ļauj lietotājam veikt pilnīgu pielāgošanu.

Protams, starp tām ir dažas būtiskas atšķirības, taču visiem tiem ir daži principi: viņi cenšas būt pēc iespējas draudzīgāki lietotājam, taču tomēr tie sniedz noderīgus rīkus lieliska un funkcionāla veikala izveidošanai.

Galīgā izvēle būs jums; jums būs jāizlemj, kuru izmantosit sava veikala izveidošanai. Galvenajiem izvēles kritērijiem vajadzētu būt jūsu tehniskajām zināšanām, veikala lielumam un visām īpašajām vajadzībām. Šajā rakstā mēs sniegsim pārskatu par trim veikalu veidotājiem, kas tiek plaši izmantoti: Weebly, Volusion un BigCommerce.

Izcelsim vienu lietu, pirms mēs pat sāksim pārskatīšanu. Neatkarīgi no tā, kuru no šiem trim izvēlaties veidot savu veikalu, jūs to nenožēlosit. Visi trīs ir augstākās kvalitātes celtnieki, viegli lietojami, bet pildīti ar funkcijām, un tas ir galvenais viņu popularitātes iemesls.

Weebly

Apmeklēt vietni »

weebly veikala celtnieks

Mēs esam teikuši, kā vairums veikalu celtnieku cenšas būt pēc iespējas vienkāršāki, taču Weebly to ir pārcēlusi citā līmenī. Jūs neatradīsit tik vienkāršu veikala celtnieku kā Weebly; mēs jums to garantējam. Šī vienkāršība ir visskaidrākā Weebly īpašība; cilvēkiem tas patīk, un vairāk nekā 40 miljoni vietņu ir veidotas šajā veidotājā (2% no visa interneta!).

Viena lieta: būt vienkāršam nenozīmē vāju, un Weebly ir piesaistījis pozitīvas atsauksmes ne tikai no pamatlietotājiem, bet arī uzņēmumiem un uzņēmējiem. Turklāt, ja jūs zināt kādu kodēšanu, Weebly ļauj rediģēt avota kodu, izmantojot HTML vai CSS. Varat arī rediģēt tēmas, lai tām piešķirtu vēl lielāku personību.

Viss tajā notiek tikai velkot un nometot. Viss interfeiss ir vienkāršs un pats par sevi saprotams, un jūsu vajadzība pēc palīdzības būs minimāla vai pilnīgi nepastāv. Tas padara Weebly par perfektu iespēju tiem no jums, kuriem nav nekādu tehnisko vai kodēšanas iemaņu. Pat parasts iesācēju lietotājs, kurš savā dzīvē nekad nav uzrakstījis vienu koda rindu, varēs izveidot skaistu vietni, izmantojot Weebly.

brīvu tēmu piemēriLai vēl vairāk paātrinātu procesu, varat izmantot arī dažus no iepriekš izstrādātajiem izkārtojumiem un tēmām, kuras Weebly nodrošina. Nebaidieties, jo tēmas izvēle nav pastāvīga, vēlāk varat pārslēgties starp tām. Tomēr mēģiniet izmantot tos tikai kā sākumpunktu un neesiet slinks, jūs nevēlaties, lai jūsu veikals izskatās kā visi citi, vai lai klienti justos kā jūs nemēģinātu. Tas viss ir saistīts ar šo reputāciju!

Lieliska Weebly lieta ir draudzīgums mobilajām ierīcēm. Vietnes un veikali, kurus izveidojat, izmantojot šo veidotāju, izskatīsies lieliski neatkarīgi no platformas, ja izvēlēsities kādu no jaunākajām, mobilajām ierīcēm draudzīgām tēmām. Tas ir ārkārtīgi svarīgi e-komercijai, jo mobilo pirkumu skaits vienmērīgi pārspēj galddatoru lietotāju pirkumus.

Tomēr ne viss ir zaļš. Weebly lielākais spēks, tāpat kā daudzos citos gadījumos, ir tā Ahileja papēdis. Vilkt & piliens darbojas lieliski, bet tikai tad, ja vēlaties visvienkāršāko pielāgošanu. Atvainojiet, ja vēlaties kaut ko vairāk.

Dažām pamatfunkcijām, piemēram, kolonnu platuma vai fona rediģēšanai, būs nepieciešams kodējums. Turklāt, kaut arī vietnes, kuras izveidojat Weebly, ir optimizētas mobilajām ierīcēm, jūs nevarēsit rediģēt, kā tās konkrēti uz tām skatās. Un viena liela Weebly problēma nav atsaukšanas iespēja. Turklāt, ja kaut kas notiks, piemēram, savienojums vai strāvas zudums, tiks zaudētas izmaiņas, tāpēc pārliecinieties, ka diezgan bieži saglabājat darbu.

Bet, ņemot vērā visas lietas, Weebly ir lielisks serviss. Jūs pilnīgi bez maksas iegūsit fantastisku vietņu veidotāju. Ir arī daži premium plāni, kas jums piedāvās daudz vairāk, taču bezmaksas versija ir lieliska vieta, kur sākt un redzēt, kā jūtas Weebly. Visvienkāršākais veikalu veidotājs tur ir ideāls rīks iesācējiem, lai izveidotu skaistu veikalu, un mēs domājam, ka jums noteikti vajadzētu apsvērt Weebly izmēģināšanu..

Volusija

Apmeklēt vietni »

volūciju veikala celtnieks

Vēl viens pūļa favorīts ir Volusion. Šis veikalu celtnieks ir strauji palielinājis savu popularitāti un šodien ir kļuvis par vienu no populārākajiem un plaši izmantotajiem celtniekiem. Volusion ir viegli izmantot, taču tas nav tik vienkārši kā Weebly un daži citi celtnieki.

Pirms darba sākšanas jums būs jāizlasa ceļvedis, kurā jums sniegs padomu, jo lietas nav tik pašsaprotamas. Lielākoties Volusion lietas tiek veiktas, velkot un nometot, tāpat kā līdzīgos celtniekos. Bet, tiklīdz jūs to pakārt, jūs gludi slīdēsit un sāksit izbaudīt procesu.

Volusion tēmu piemēriTomēr tas, kas tai trūkst sākotnējā vienkāršībā, Volusion ir vairāk nekā funkcijas. Tas ir pilnībā integrēts ar Amazon un eBay, kas ir super satriecoši. Tas arī atbalsta neierobežotu produktu skaitu, ļauj jums izveidot dažādus īpašus piedāvājumus, piemēram, kuponus un atlaides klientiem, vai arī dažus periodiskus labumus, piemēram, ikdienas un nedēļas piedāvājumus.

Tam ir arī dažas noderīgas iespējas, piemēram, paziņojumi par atteikšanos no groza, procesu atgriešana un atmaksa, saistītie piedāvājumi un tamlīdzīgi. Jūs arī varēsit veikt pilnīgu mārketingu Volusion ietvaros.

Svina ģenerēšana palīdzēs jums pieņemt lēmumus, nodrošinot, ka viss, ko darāt, ir balstīts uz reālām klientu atsauksmēm. Tas daudz palīdzēs jūsu mārketingam, liekot klientiem vēlēties atgriezties un atkārtoti apmeklēt jūsu veikalu. Volusion ir daudz tēmu, taču atšķirībā no citiem celtniekiem jums būs jāmaksā par lielāko daļu no tām (vismaz par labajām).

Arī Volusion ir lieliska atbalsta komanda, kuru jūs varat sasniegt visu diennakti, izmantojot dažādas metodes; tālrunis, e-pasts un pat tiešraides tērzēšana. Tas ir ļoti svarīgi, it īpaši iesācējiem, kuri biežāk lūdz palīdzību.

Volusion ir pareizais līdzsvars; tas nav pārāk sarežģīts un neatbaidīs pamata lietotājus, bet tas ir arī iesaiņots ar funkcijām, kas piepildīs pieredzējušu lietotāju cerības.

Šo veidotāju pārvalda un izstrādā e-komercijas eksperti, un tas arī palīdzēs izveidot veselīgas biznesa stratēģijas, sniedzot jums priekšrocības skarbajā tirgū. Volusion izveidotais saturs ir SEO draudzīgs, kas ļauj jums saglabāt savu veikalu meklēšanas rezultātos. Volusion paveica lielisku darbu ar iegulto meklēšanas rīku, lai jūsu klienti varētu ērti atrast vajadzīgās preces.

Kā redzat, Volusion ir daudz priekšrocību. Tomēr tie nāk par cenu – bezmaksas plānu nav. Tomēr ir pieejams bezmaksas izmēģinājuma periods, lai jūs varētu to izmēģināt un redzēt, kā tas darbojas jūsu labā. Tam trūkst arī dažu citu funkciju, piemēram, blogošanas programmatūras un lietotāju foruma, taču kopumā tas ir lielisks veidotājs.

BigCommerce

Apmeklēt vietni »

lielveikalu veikala celtnieks

Trešais veikalu veidotājs, kuru mēs pārskatām, ir BigCommerce. Šī ir unikāla programmatūra, jo neatkarīgi no plāna, kuru izlemjat izvēlēties, tas jūsu rokās dod dažus ērtus rīkus. Katrs plāns ļauj neierobežotam skaitam produktu, personāla kontiem un joslas platuma, taču, lai iegūtu dažas modernākas funkcijas (piemēram, pamestu iepirkumu grozu saglabāšana, klientu atsauksmes, veltīts SSL un tamlīdzīgi), jums būs jāmaksā nedaudz vairāk.

Ir dažādi plāni, taču ņemiet vērā, ka BigCommerce nav lētākais veikalu veidotājs. Tomēr jums nekas nav jāiegādājas bez testēšanas – BigCommerce piedāvā dāsnu 15 dienu izmēģinājumu, pilnīgi bez maksas. Bet esiet brīdināts, ja nevēlaties turpināt tā izmantošanu, noteikti atceliet abonementu – pēc maksājuma veikšanas netiek atmaksāts!

Pirmais, ko pamanīsit, kad sākat veidot savu veikalu, ir BigCommerce informācijas panelis. Tas ir nedaudz detalizētāks, salīdzinot ar dažiem citiem celtniekiem, taču to nav pārāk grūti saprast.

Izkārtojums ir diezgan intuitīvs, un jūs ātri jutīsities kā mājās. Produktu pievienošana tiek veikta soli pa solim, kas mums patīk. Jūs varat aizpildīt pamatinformāciju un vēlāk atgriezties un rediģēt informāciju.

lieltirdzniecības veidņu piemēriŅemot vērā saskarni, ir vairāk nekā 100 motīvu, daži ir bezmaksas, citi maksā, ko varat izmantot, un rediģēt tālāk. Ir arī iespēja iegādāties unikālas tēmas no individuāliem dizaineriem, lai jūsu vietne izceltos.

Jūs varat vēl vairāk atbalstīt sava veikala funkcijas, pievienojot dažas lieliskas iespējas, piemēram, lojalitātes programmas un atkārtotus rēķinus, vai integrētas mārketinga kampaņas, klientu aptaujas. Turklāt, ja jūs pārzināt HTML, ir iespēja rediģēt kodu, ļaujot jums vēl vairāk kontrolēt.

BigCommerce ir optimizēts mobilajām ierīcēm, ļaujot apmeklētājiem iepirkties, izmantojot savus tālruņus un planšetdatorus. Ir pieejama arī priekšskatījuma opcija, kurā varat redzēt, kā izskatās jūsu vietnes mobilā versija.

Visas lietas, kas tiek ņemtas vērā, BigCommerce ir lielisks rīks. Tas nav lētākais, taču tas piedāvā labu skaitu uzlaboto funkciju un lielu elastību. 15 dienu bezmaksas izmēģinājums padara to izmēģināšanas vērtu.

Secinājums

Par to nešaubās Weebly, Volusion un BigCommerce. Katrs no tiem ir unikāls, un tam ir savas stiprās un vājās puses. Mēs iesakām izmēģināt visus trīs un uzzināt, kā viņi jūtas, pirms izlemjat, kuru izmantot sava veikala izveidošanai. Bet esiet droši – visi trīs ir drausmīgi lēmumi, un izvēlēties katru no šiem trim ir lielisks lēmums.

Piedāvātais attēls Projektējis Freepik

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector