WooCommerce apskats – kāpēc to ņemt vērā jūsu tiešsaistes veikalā?

01.06.2020
Raksti un vēl ... 'WooCommerce apskats – kāpēc to ņemt vērā jūsu tiešsaistes veikalā?
0 17 мин.

veikalu-komercijas apskats


Ja pirms 10 gadiem kāds domāja par tiešsaistes veikala izveidi, tas ir pilnīgi pārliecināts, ka viņš nebūtu izvēlējies WordPress. To galvenokārt izmantoja, lai izveidotu emuārus un vienkāršas vietnes. Bet viss krasi mainījās.

Mūsdienās jūs varat izveidot savu tiešsaistes tirgu, izmantojot tikai WordPress. Kāpēc ir tā, ka? Tā kā jūs saņemat vienu no labākajiem rīkiem, kas palīdzēs attīstīt savu veikalu: WooCommerce spraudnis. Bet kāpēc WooCommerce ir tik plaši izmantots un vai tam ir kādas negatīvas puses? Noskaidrosim!

Pirmkārt, mēs redzēsim šī spraudņa izmantošanas priekšrocības. WooCommerce izmantošanai ir dažas galvenās priekšrocības:

 1. Uzticas tūkstošiem veikalu.
 2. Tas lieliski integrējas ar WordPress
 3. Tas ir atvērts avots
 4. Jūs varat pārdot jebko, izmantojot to (burtiski)
 5. Daudz paplašinājumu
 6. Integrēta emuāru veidošana (liels plus)

WooCommerce ir labi uzticams

Tas ir patiešām svarīgi, domājot par sava jaunā veikala izveidi. Vai jūs izvēlētos kaut ko tādu, par kuru daudzi šaubās, ka tas darbojas? Ja izvēlaties WooCommerce, jūs esat gatavs lieliskam sākumam. Vienkārši pārbaudiet šos numurus:

 • Vairāk nekā 35% – tas ir e-komercijas vietņu skaits, kuras tā pārvalda visā pasaulē
 • Vairāk nekā 7 miljoni lejupielāžu
 • Vairāk nekā 2.241.106 – vietņu skaits, kas to izmanto 2018. gada februārī (skaits pieaug)
 • Katru mēnesi tiek veikti tūkstošiem instalāciju.

Lieliski integrējas WordPress

Tā kā kā CMS jūs izmantojat WordPress, jums vajadzētu izvēlēties vienu spraudni, kas tam nemanāmi der. WooCommerce ir tas spraudnis.

Šeit ir apdraudēta jūsu vietnes veiktspēja. Vai jūs zinājāt, ka 40% cilvēku atsakās no vietnēm, kuru ielāde prasa pārāk daudz laika (vairāk nekā 3 sekundes)? Un 47% apmeklētāju sagaida, ka vietne tiek ielādēta 2 sekundēs vai mazāk.

Tāpēc WooCommerce ir tik laba. Tas nepalēninās jūsu veikala darbību, un potenciālie klienti, kas apmeklē vietni, daudz biežāk kaut ko iegādāsies. Galu galā tas ir iemesls, kāpēc jūs to iestatījāt.

Bet ir svarīgi paturēt prātā vienu lietu: regulāri atjaunināms spraudnis ir obligāts. WooCommerce šeit nav atšķirība.

Šī rīka izstrādātāji strādā dienu un nakti, lai uzlabotu spraudņa kvalitāti un veiktspēju. Ja regulāri neatjaunināsit WooCommerce, būs jācieš jūsu vietnei un, iespējams, arī jūsu biznesam.

WooCommerce lietošanai ar WordPress ir vēl viens liels pluss: jūs visu laiku saņemat drošības atjauninājumus. Ja jūs vēl neizmantojat tā piedāvātos drošības paplašinājumus, labāk dodieties tālāk. Jūsu veikals tiks aizsargāts no zināmiem draudiem un citām ievainojamībām, kas varētu to sagraut.

Tāpēc neaizmirstiet: WooCommerce palīdz jūsu veikalam nodrošināt labāku veiktspēju un ir aizsargāts, taču tikai tik ilgi, kamēr pārliecinieties, ka tas vienmēr tiek atjaunināts.

WooCommerce ir atvērtā koda

Vēl viens liels plus ir tas, ka WooCommerce ir atvērtā koda spraudnis. Tas nozīmē, ka varat to pielāgot visaugstākajam līmenim, lai tas atbilstu jūsu vajadzībām. Pielāgošanas iespējas ir bezgalīgas.

Jūs pat varat personalizēt avota kodu vai lūgt to izdarīt izstrādātājam. Tas ir kaut kas, kas lielākajai daļai cilvēku ir nepieciešams tiešsaistes veikalā, ja viņi katru mēnesi pārspēj noteiktu apmeklētāju skaitu. Veikals strādās efektīvāk un laika gaitā nodrošinās labāku sniegumu.

Tā kā esat atvērtā koda rīks, varat tam izveidot savas motīvas. Tas ļauj jūsu veikalam kļūt daudz profesionālākam. Jūs izcelsities no pūļa un būsit pamanāmāks. Izveidot savu zīmolu būs daudz vieglāk.

Atklātais avots nozīmē, ka jūsu izveidotais veikals nav saistīts ar vienu noteiktu platformu. Tas ir patiešām izdevīgi ikvienam, kam ir vietne.

Sākumā jūsu vietnē nav pārāk daudz apmeklētāju vai klientu, kas ir pilnīgi normāli. Bet laika gaitā, palielinoties publicitātei, jūs uzņemat vairāk apmeklētāju un, iespējams, klientus. Jūsu izvēlētā mitināšana, iespējams, neļaus vairāk apmeklētāju nekā noteikts skaits.

Bet, tā kā WooCommerce ir atvērtā koda rīks, jūs viegli varat pārvietot savu veikalu uz jebkuru citu mitināšanas pakalpojumu, kas ļaus jūsu biznesam paplašināties. Tādā veidā jūs neveicat nekādus kompromisus. Mēs vairākus mēnešus esam pavadījuši vairāku tīmekļa mitināšanas uzņēmumu testēšanai un izveidojuši labāko WooCommerce mitinātāju sarakstu.

Jums pat nav jāatjauno viss produktu saraksts, jo WordPress atbalsta lielākā daļa tur esošo mitināšanas platformu. Jūs vienkārši pārsūtāt visu uz jauno serveri, un jums ir labi iet.

Iespējams, ka atvērtā koda negatīvie elementi ir, bet par tiem vēlāk runāsim šajā ziņojumā.

Pārdod burtiski jebko ar WooCommerce

Jūs strādājat no mājām, ražojot aproces pārdošanai. Jūs esat grafiskais dizainers, un jums ir daudz dizainu, ko pārdot. Jūs izveidojāt tiešsaistes kursu un vēlaties to pārdot. Katrā no šiem gadījumiem ir viena kopīga iezīme. Jā, jūs uzminējāt: viņi vēlas kaut ko pārdot.

Nav svarīgi, ko jūs pārdodat: fiziski vai digitāli produkti. Jebkuram no tiem varat izmantot WooCommerce. Tas patiešām paplašina jūsu jomu.

WooCommerce ir arī ideāls rīks, ja esat saistīts pārdevējs / tirgotājs. Ir izveidotas daudzas vietnes, lai ar filiāļu mārketinga starpniecību pārdotu kāda cita produktus. Arī šajā gadījumā jūs varat pārdot jebko: tradicionālos produktus, digitālos produktus / pakalpojumus vai pat dalību un abonementus.

Daudz WooCommerce paplašinājumu

Darbojoties tiešsaistes veikalā, jums ir jābūt daudzām un dažādām iespējām, ko atļauj izvēlētā platforma. WooCommerce šajā sadaļā ir lielisks. Paplašinājumi, kurus tajā varat instalēt, jums ļoti palīdzēs.

Viņi dara to, ko spraudņi dara pašā WordPress. Paplašinājumi piešķir WooCommerce papildu funkcionalitāti.

Pirmo reizi izveidojot savu veikalu, iespējams, ir pagrūti domāt par jebkuru paplašinājumu, kas jums varētu būt nepieciešams. Tādā gadījumā oficiālajā WooCommerce vietnē jūs varat redzēt sarakstu ar katru paplašinājumu. Izvēlieties tikai tos, kas vislabāk atbilst jūsu veikalam.

Šīs ir tikai dažas no lietām, kuras varat izmantot WooCommerce paplašinājumi:

 • Vienkārša un ātra iestatīšana
 • Viegli pievienojiet jaunus produktus
 • Darbs ar iepriekš instalētajām maksājuma metodēm
 • SEO
 • Uzlabota pasūtījumu pārvaldība
 • Groza aprēķins
 • Kuģniecības vadība

bezmaksas piemaksas-komercijas paplašinājumi

Pārbaudīsim dažus no šiem sīkāk:

Pasūtījumu pārvaldība, iespējams, ir viena no vissvarīgākajām detaļām, izvēloties e-komercijas spraudni. WooCommerce šajā jomā nepieviļ. Tam ir lielisks vadītājs ar daudzām tajā iebūvētām funkcijām. Tas nodrošina ātrāku pasūtījumu apstrādi, nodrošinot labākus rezultātus.

Lieliska WooCommerce īpašība ir fakts, ka jums nav jāuztraucas par visu veidu maksājuma veidu instalēšanu. Spraudnis nāk ar daudzām iepriekš instalētām maksāšanas metodēm, piemēram, bankas pārskaitījumu, skaidras naudas piegādi, PayPal, Square, Stripe vai pat čeku maksājumiem..

WooCommerce ir lielisks paplašinājums, kas ļauj jums savā vietnē (par brīvu) atrast atsauksmes par produktiem. To sauc par Yotpo sociālajām atsauksmēm. Tas pat ļauj jums izveidot Q&A ir palīdzēt klientiem.

WooCommerce nāk arī ar dažiem jaukiem piegādes / piegādes paplašinājumiem. Viena ļoti populāra izvēle tiek dēvēta par Shippo. Reģistrēties var bez maksas, bet jūs maksājat USD 0,05 par nosūtīšanas etiķeti. Tas palīdz uzturēt kontaktus ar vairāk nekā 15 pārvadātājiem, ieskaitot DHL, UPS, FedEx un citus.

Kad jūsu tiešsaistes tirgus uzņem klientus, ir ļoti svarīgi, lai jūs sazinātos ar viņiem. Visuzticamākais veids, kā to izdarīt, ir izveidot biļetenu vai adresātu sarakstu.

Laba lieta, ka WooCommerce nāk arī ar paplašinājumu Mail Chimp. Ja jums jau ir Mail Chimp konts, jūs varat to viegli saistīt ar savu veikalu, izmantojot šo paplašinājumu (kuru tas var izmantot bez maksas).

Klientu piesaistīšana jūsu vietnē ir laba sajūta, taču turēt viņus apkārt un pārliecināties, ka viņi atgriežas, nav tik vienkārši, kā izklausās.

Kāda ir vēl viena priekšrocība, kas var jums palīdzēt to izdarīt? Integrētajā emuāru veidošanas sistēmā WooCommerce ir.

Integrēta emuāru veidošana

Ja vēlaties būt īsts profesionālis savā nišā, ir labi, ja jūsu vietnē ir emuārs. Bet jūs varētu jautāt, kāpēc? Es neesmu rakstnieks. Es pārdodu lietas. ”. Un tā var būt taisnība.

Bet padomājiet par to: uzņēmumi, kas blogo emuārus, ir par 55% lielākas iespējas atgūt trafiku uz savām vietnēm, kas nozīmē lielākas izredzes uz pārdošanu. Tā kā WooCommerce ir WordPress spraudnis, tam ir iebūvētas emuāru veidošanas funkcijas.

Izveidojot saturu, kas parādās jūsu vietnē, jūs varat sasniegt daudz labāku klasifikāciju Google tīklā. Pieņemsim, ka jums ir veikals, kur jūs pārdodat Bluetooth skaļruņus. Cilvēki, kurus interesē šī tēma, bieži meklē internetā rakstus par šādiem runātājiem.

Un kas notiek, ja jums nav neviena raksta par viņiem? Šie potenciālie klienti iet garām, pat nepamanot jūsu vietni.

Bet, ja jūs regulāri publicējat ziņas par jauniem Bluetooth skaļruņiem, citi var Google jūs atrast vieglāk. Un tā kā viņi tikko ieradās jūsu vietnē, iespējams, viņi no jums nopirks jaunu skaļruni.

Apmeklētāji, kas ierodas jūsu vietnē, vairāk uzticēsies jums, jo viņi redz, ka jūs zināt, par ko jūs runājat. Lēnām jūs attīstīsit savu zīmolu un būsit profesionāls savā nišā.

Tātad, ko jūs domājat? Vai ir vērts blakus savam veikalam izveidot emuāru veidošanas lapu? Kā jau teicu, tas nav obligāti, bet, ja tajā ieguldāt kādu darbu, tas var kļūt par reālu ienākumu straumi. Un, tā kā WooCommerce to jau ir iebūvējis, kāpēc gan nemēģināt?

Tūkstošiem WooCommerce motīvu

Es jau minēju, ka WooCommerce varat izveidot pats savas tēmas. Bet jums tas noteikti nav jādara. Vietnē WooCommerce ir daudz skaistu motīvu, kas atrodas tūlīt.

Varbūt domājat, ka jums jau ir jauka WordPress tēma, kas darbojas ļoti labi. Bet, veidojot veikalu, jums patiešām vajadzētu apsvērt iespēju atjaunināt WooCommerce motīvu. Kāpēc?

Tas ir lielisks solis no jūsu puses, jo WooCommerce tēmas ir izveidotas īpaši tiešsaistes tirgiem. Sākotnēji šīs tēmas ir izstrādātas, lai tās labi derētu jūsu tiešsaistes veikalam.

Labi, ka daudzas no tēmām ir paredzētas konkrētiem veikaliem. Piemēram, ja jūsu veikalā tiks pārdota elektronika (tālruņi, planšetdatori, austiņas utt.), Jūs varat izvēlēties no tām, kas izveidotas tieši tam.

Laba vieta, kur sākt meklēt, ir WooCommerce tēmu veikals. Šeit jūs varat meklēt jebkuru tēmu, par kuru varētu domāt. Bet, ja jūs meklējat kaut ko nedaudz piemaksu, varat apskatīt ThemeForest.

premium-woocommerce-themes

Viņiem ir lielākā WordPress tēmu kolekcija tīmeklī. Tāpēc viņi pārdod daudzas premium klases WooCommerce tēmas. Lai gan ir svarīgi norādīt, ka vairums no tiem nav bez maksas.

Labs padoms: ja jūsu veikals darbojas pirmajās dienās, jums vajadzētu iegūt bezmaksas tēmu. WooCommerce labi darbojas arī ar tiem. Kad vietnē piesaistīsit vairāk apmeklētāju un pircēju, jūs varat jaunināt uz premium tēmu diezgan vienkārši.

Meklējot vislabāko sava veikala motīvu, ir svarīgi pirms tā izvēles izlasīt dažus faktus. Vissvarīgākais ir uzzināt, vai tēma tiek bieži atjaunināta. Ja tas notiek, jūsu veikals būs drošāks. Jums ir arī mazāka iespēja konfliktēt ar citām vietnes daļām.

No otras puses, jums vajadzētu pievērst uzmanību šīs tēmas vērtējumiem. Tāpat kā jebkurš cits produkts, ja tēmai ir piešķirts augsts vērtējums, jūs būsiet pārliecināts, ka tā dara to, ko apgalvo. Lasīt dažas atsauksmes par to ir vēl labāk.

Nopietni izvēloties pareizo motīvu, jūs gūsit vislabāko no WooCommerce piedāvātā.

Atsāksim to, par ko mēs runājām, līdz šim brīdim:

 1. Mēs esam redzējuši, ka WooCommerce ir uzticams spraudnis, ko izmanto tūkstošiem veikalu visā pasaulē, piešķirot tam milzīgu plusu.
 2. Vēl viena ērtība ir fakts, ka tā nekļūdīgi integrējas WordPress. Tas atvieglo droša un efektīva tiešsaistes tirgus izveidi.
 3. WooCommerce, kas ir atvērtā koda spraudnis, vienkāršo jūsu veikala pārvietošanu uz citu serveri vai mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kad tas pārspēj veco. Tas arī ļauj labāk personalizēt veikalu.
 4. WooCommerce paplašinājumi padarīs jūsu dzīvi daudz vieglāku, pārvaldot veikalu.
 5. Integrētā emuāru veidošanas sistēma ir lieliska, lai sasniegtu jaunus apmeklētājus, kuri sazināsies ar jums, pateicoties Mail Chimp paplašinājumam.
 6. Vēl viens pozitīvs ir WooCommerce tēmu veikals (alternatīvi ThemeForest), lai atrastu tēmu, kura dēļ jūsu tirgus pārsniegs jūsu cerības.

Bet amata sākumā es teicu, ka es arī aizsegšu negatīvos. Tagad ķersimies pie viņiem:

Vai jūs esat cilvēks, kuram patīk tehnoloģija? Savā ziņā visi to dara. Bet kā ir atšķirība starp kādu, kurš pats izveido vietni, un kādu, kas maksā cilvēkam, lai viņš to izdarītu viņa vietā? Atšķirība ir vietņu izstrādes zināšanās.

Tā ir viena no problēmām šeit. Ja jūs ne tik daudz domājat par tehnoloģiju, var paiet zināms laiks, lai uzzinātu visas WooCommerce priekšrocības un trūkumus. Kā jau teicu iepriekš, tas ir pilnīgi iespējams. Bet, ja jūs neesat pieradis kaut ko darīt pats, iespējams, vēlēsities lūgt palīdzību.

Un, kad veikals ir izveidots un darbojas, jums tas jāpārvalda. Tā kā WooCommerce ir atvērtā koda spraudnis, jums jādara viss aizmugures darbs. Ar maksas platformām tas ir atšķirīgi.

Ja jūs meklējat citu platformu, piemēram, Shopify, viņi rūpējas par visu. Jums nav jāuztraucas par vietnes sabrukšanu vai nepareizu darbību. Ja rodas kādas problēmas, darbinieki to izpētīs un atradīs veidu, kā to novērst.

Bet, ja rodas kāda problēma, izmantojot WooCommerce, jums tas pats jāatrisina. Veiksmīgākā situācijā atbildi atradīsit kopienas vietnē. Vai arī jums vajadzēs nolīgt izstrādātāju, lai darbu paveiktu jūsu vietā. Bet jebkura no šīm situācijām varētu dārgi atņemt laiku no tirgus.

Viens no negatīvajiem aspektiem ir atjauninājumu biežums. WordPress atjauninājumus saņem ļoti bieži. Bet dažreiz spraudņi, šajā gadījumā WooCommerce, ļoti ātri nepielāgojas jaunajiem standartiem. Bet tas pats laika gaitā atrisināsies.

Arī WooCommerce var maksāt nedaudz naudas. To daudzi cilvēki uzskata par negatīvu. Daudzām tēmām, kuras izmanto WooCommerce, ir cena. Tātad, ja vēlaties uzlabot savu veikalu ar jaunu labāku tēmu, jūs varētu tam tērēt nedaudz naudas.

WooCommerce izmantotie paplašinājumi ir ļoti noderīgi. Bet daudzi no tiem arī maksā par cenu. Plānojot savu veikalu, jums jāņem vērā šie jautājumi.

Secinājums

Noslēgumā jāsaka, ka WooCommerce ir spēcīgs un mūsdienīgs spraudnis, kas palīdz izveidot tiešsaistes veikalu. Kā mēs redzējām, ir daudz priekšrocību, ja izvēlaties savu veikalu attīstīt, izmantojot to. Viens no izcilākajiem ir milzīgā pielāgošanas iespēja un jaudīgā drošība, ko nodrošina jaunākie atjauninājumi.

Tāpat kā visam, tam ir arī daži mīnusi. Ja neesat īsti iepazinies ar tehnoloģijām, jums var būt grūti izveidot un pārvaldīt savu veikalu, izmantojot šo rīku. Šajā gadījumā labāka izvēle varētu būt maksas platforma.

Bet, ja vēlaties jaudīgu, funkcionējošu un mūsdienīga izskata tiešsaistes veikalu un vēlaties to ieguldīt, pat mācoties no apakšas, kā to izdarīt, es ļoti iesaku izmēģināt WooCommerce.

Plusi patiešām var pārsniegt mīnusus, ja mēs runājam par WooCommerce.

Kā es teicu atklāšanā, pirms 10 gadiem ne mazums cilvēku būtu domājuši izveidot tiešsaistes veikalu, izmantojot WordPress. Bet, kā jūs esat redzējis šajā rakstā, WooCommerce var būt lielisks rīks, kas palīdzēs jums to sasniegt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector