WooCommerce vs Magento – kurš ir labākais interneta veikals?

magento-vs-komercija


Šoreiz mēs salīdzināsim divas populārākās e-komercijas platformas – Magento un WooCommerce. Pārbaudot saraksta funkcijas, ko nodrošina katrs no tiem, jūs uzreiz sapratīsit, ka nebūs viegli izlemt, kurš no tiem ir labāks. Faktiski diez vai jūs kļūstat nepareizi, izvēloties kādu no tiem, bet tiem, kas meklē perfektu izvēli savam biznesam, varētu būt svarīgi iegūt detalizētu ieskatu atšķirībās.

Tā kā var būt grūti patstāvīgi noteikt katras platformas plusus un mīnusus, šajā rakstā mēs jums sadalīsim visu tēmu. Mēs darīsim visu iespējamo, lai būtu skaidrs, kura platforma vislabāk darbosies jūsu biznesam un mērķauditorijai. Kad cilvēki vēlas sākt pārdot tiešsaistē, viņi parasti meklē visaptverošu risinājumu, kura diemžēl nav. Jums jāuzdod šis jautājums: kādas ir mana biznesa unikālās vajadzības?

Acīmredzot gan WooCommerce, gan Magento ir milzīgs skaits atbalstītāju, kas apgalvo, ka viņu platforma ir vislabākā visiem. Tas ir tikai tāpēc, ka viņu izmantotā platforma ir lieliski piemērota viņu biznesa modelim, un tā viņiem kļuva par labāko. Lai uzzinātu, kurš no jums ir vislabākais, mēs izvēlēsimies atšķirīgu pieeju un objektīvi izpētīsim abas platformas. Mēs iepazīsimies ar funkcijām, cenām, draudzīgumu lietotājam, drošību un vispārējām biznesa iespējām, ko piedāvā Magento un WooCommerce.

Vai nezināt, kuru izvēlēties? Lasiet un līdz šī raksta beigām jūs būsit gatavs pieņemt lēmumu. Sāksim darbu bez turpmākas piepūles!

WooCommerce un Magento – kas viņiem jāpiedāvā?

WooCommerce sāka darboties kā jebkurš cits WordPress spraudnis, un pēc tam kļuva par kaut ko daudz lielāku, jo ieguva popularitāti. Mūsdienās WooCommerce ir viens no visplašāk izmantotajiem spraudņiem, kas piedāvā ļoti daudz funkciju iesācējiem un pieredzējušākiem lietotājiem, lai palīdzētu viņiem sākt pārdot tiešsaistē. Magento, no otras puses, ir pilnīga platforma, kas izveidota tikai e-komercijas nolūkiem. Viņu mērķauditorija lielākoties ir vidēja lieluma un lieli uzņēmumi.

Magento vispār nav ieteicams iesācējiem, bet gan prasmīgākiem lietotājiem. Viņi galvenokārt koncentrējas uz visspēcīgāko funkciju nodrošināšanu e-komercijas jomā. Tas padara to par pievilcīgu platformu tiem uzņēmumiem, kuri ir izvirzījuši milzīgus nākotnes mērķus. Katrai no šīm platformām ir savas stiprās un vājās puses. Tālāk mēs iepazīstināsim jūs ar galvenajām funkcijām, kas nosaka WooCommerce un Magento. Pēc tam, kad visa informācija ir izklāstīta, mēs izmantosim informāciju, lai izlemtu, kura no abām ir labākā platforma.

WooCommerce

WooCommerce ir tik plaši izplatīts spraudnis, ka WordPress lietotāji gandrīz nevar izmantot platformu, galu galā nemēģinot spraudni vai lasot par to kā daļu no sava darba. WooCommerce sevi reklamē arī kā e-komercijas platformu ar visvairāk pielāgošanas iespējām, un tā patiešām piedāvā daudz no tām. Šodien uz platformas darbojas vairāk nekā 400 000 tiešsaistes veikalu, un daudzi cilvēki to sāk izmantot katru dienu.

WooCommerce galvenās iezīmes:

 • Jūs varat savam veikalam pievienot tik daudz produktu, cik vēlaties
 • Kā WordPress lietotājs jūs varēsit izvēlēties no tūkstošiem noderīgu spraudņu
 • Plašs papildinājumu klāsts, kas pieejams maksājumu apstrādei
 • Premium un bezmaksas motīvi, kas klasificēti daudzās kategorijās

Plusi:

 • Jūs varat iestatīt savu tiešsaistes veikalu bez maksas, un tad jums ir jāizlemj, vai izvēlaties bezmaksas vai premium klases mitināšanas iespēju
 • Ja jums ir kāda pieredze WordPress, jūs ātri pieradīsit pie WooCommerce
 • Ja iestrēdzat, ir visaptveroša zināšanu bāze, kurā noteikti varat atrast rakstu, kas palīdz atrisināt jūsu problēmu
 • WooCommerce ļauj analizēt vietnes trafiku, izmantojot Google Analytics, izmantojot papildinājumu
 • Ja esat jau iegādājies SSL, to varēsit nemanāmi pievienot savai vietnei

Mīnusi:

 • Platforma nav ideāla tiem, kuri nav pazīstami ar WordPress, jo viņiem jāsāk no nulles
 • Lai gan ir pieejams daudz lētu motīvu un spraudņu, cenas ātri tiek summētas, un, ja neesat piesardzīgs, jūs varat viegli tērēt lielu daļu sava budžeta.

Vai WooCommerce ir labs iesācējiem?

Mēs iesakām WooCommerce ikvienam, kurš nav pazīstams ar e-komerciju vai pat vispār ar tiešsaistes pasauli. Mūsdienu standarts ir tādu tiešsaistes pakalpojumu un programmatūras izstrāde, kas ietaupa cilvēku laiku un neprasa, lai viņi pārzināt tīmekļa attīstību vai citas tehniskās iespējas.

WooCommerce kopā ar WordPress noteikti atbilst šim standartam. Nemaz nerunājot par to, ka, ja jūs jau iepriekš esat izmantojis WordPress emuāru veidošanai vai jebkura cita veida vietnēm, tad iemācīties lietot WooCommerce jums būs kā kūka. Spraudnis jau ir diezgan draudzīgs lietotājam, taču jūs varat uzzināt par to daudz, apmeklējot viņu zināšanu bāzi ar nosaukumu WooCommerce Docs. Ir arī daudz citu video un rakstu par platformu, kas pieejama tiešsaistē.

Cik maksā WooCommerce?

Tāpat kā WordPress, arī WooCommerce ir atvērtā koda platforma, kuru ikviens var instalēt bez maksas. Varat arī izvēlēties jebkuru hostinga uzņēmumu un iestatīt savu tiešsaistes veikalu uz viņu serveriem. Tomēr WooCommerce ir arī daudz ekstru, par kuriem jāmaksā. Jūs varat izvēlēties no daudziem premium paplašinājumiem, un daži no tiem maksā daudz. Bieži vien jūsu vienīgā izvēle ir reģistrēties gada plānam, jo ​​daudzi paplašinājumi vienkārši nepiedāvā ikmēneša maksājuma iespēju. Papildus paplašinājumiem jums būs jāmaksā par tīmekļa mitināšanas abonementu.

Jūsu izvēlētā tīmekļa mitināšanas pakete būs atkarīga tikai no jūsu tiešsaistes veikala vispārīgajām prasībām. Tie ietver datplūsmas, satura un paplašinājumu daudzumu, kas darbojas vietnē. Veiciet nelielu izpēti un izvēlieties tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, kas ved lielāko daļu labāko sarakstu. Pat lielākie nozares pārstāvji piedāvā paketes par pieņemamām cenām, un vismaz jūs varat pilnīgi paļauties uz viņu pakalpojumiem, pamatojoties uz pozitīvu atsauksmju pārpilnību. Tikai pārliecinieties, ka meklējat mitināšanas paketi, kas ir optimizēta e-komercijai vai īpaši WooCommerce.

Magento

Balstoties uz mūsu līdzšinējo pārskatu, izrādās, ka WooCommerce drīzāk ir kopienas risinājums, savukārt Magento ir lieliska izvēle prasīgākiem uzņēmumiem. Tomēr tas nenozīmē, ka mazajiem uzņēmumiem jāmeklē citur. Faktiski Magento sniegtās iespējas bieži piesaista arī šo klientu uzmanību. Izveidojot savu tiešsaistes veikalu uz platformas, viņi var piekļūt daudziem resursiem, kas var palīdzēt viņiem augt.

Lieliski, ka Magento ir tas, ka jūs varat bez maksas izmantot platformu, reģistrējoties kopienas izdevumā. Lai arī tas nav tik jaudīgs kā viņu premium klases Enterprise Edition, tas noteikti ir pietiekami jaudīgs mazākiem uzņēmumiem. Nemaz nerunājot par to, ka par Enterprise Edition jums būs jāmaksā tūkstošiem dolāru, bet otrs ir pilnīgi bez maksas lietojams. Šī raksta dēļ mēs galvenokārt runāsim par kopienas izdevumā iekļautajām funkcijām.

Magento galvenās iezīmes:

 • Tie ļauj jums savam veikalam pievienot neierobežotu skaitu produktu
 • Daudz variāciju, kad runa ir par tēmām un izkārtojumu
 • Izmantojot API, jūs varēsit nosūtīt un saņemt datus ar trešo personu programmatūru
 • Lietotājam draudzīgas saskarnes un jaudīgi rīki, kas var palīdzēt pievienot produktus

Plusi:

 • Kamēr jūs meklējat jaudīgu mitināšanas alternatīvu, varat izmantot Magento mērogojamību un paplašināt savu veikalu bez ierobežojumiem
 • Izmantojot Magento, tiek garantēta ātra klientu izrakstīšanās. Viņi ir daudz uzlabojuši procesu, lai tas būtu pēc iespējas vienkāršāks
 • Ir pieejami trīs ļoti populāri maksājumu vārti: Braintree, PayPal un Authorize.net

Mīnusi:

 • Platformai ir daudz ko piedāvāt pieredzējušākiem lietotājiem, piemēram, izstrādātājiem, un tas tikai mulsina iesācējus
 • Tā kā viņu mērķa tirgus ir lieli uzņēmumi, viņu Enterprise Edition var maksāt desmitiem tūkstošu dolāru

Vai Magento ir labs iesācējiem?

Kā mēs minēts iepriekš, Magento ir viena no tām platformām, kuru mēs ieteiktu pieredzējušākiem lietotājiem. Tas kļūst vēl patiesāks, ja salīdzina to ar WooCommerce, jo tā pamatā ir WordPress, pilnīgi iesācējiem draudzīga platforma (kas ir viens no iemesliem, kāpēc tā kļuva tik populāra). Tomēr, ja jūs esat iesācējs Magento, mēs domājam, ka jūs varat daudz iemācīties, izmantojot viņu plašo zināšanu bāzi, un pēc neilga laika pat sākt strādāt platformā.

Bet mēs nevaram noliegt faktu, ka būs nepieciešams vairāk laika, lai uzzinātu Magento pamatus, nevis WordPress pamatus. Tā kā viņi koncentrējas uz lielo uzņēmumu piesaistīšanu savai platformai, viņi ir daudz ieguldījuši, lai sniegtu augstas kvalitātes klientu atbalstu. Tas nozīmē, ka vienmēr, kad iestrēdzat, varat sazināties ar viņu komandu, lai saņemtu palīdzību. Viens no viņu galvenajiem mērķiem ir palīdzēt cilvēkiem izveidot spēcīgu klātbūtni tiešsaistē un palielināt pārdošanas apjomus. Kopumā Magento ir lieliska iespēja iesācējiem, ja viņiem ir brīvs laiks mācīties.

Magento cenas un izmaksas

Jums nav nepieciešams budžets, lai izveidotu savu e-komercijas vietni ar Magento, jo viņu atvērtā koda kopienas izdevums ir pilnīgi bezmaksas. Pirms darba sākšanas jums būs jāpierakstās pie uzticama mitināšanas pakalpojumu sniedzēja, tāpat kā jebkura cita vietnes īpašnieka. Tagad varētu būt vilinoši izvēlēties bezmaksas mitināšanas iespēju un saglabāt visu projekta budžetu bez maksas, taču mēs noteikti to neieteiktu. Ja jūs patiešām vēlaties, lai jūsu bizness augtu, tad jums jāpierakstās uz premium hostinga plānu.

Tikai par dažiem dolāriem mēnesī jūs saņemat arī daudz noderīgu funkciju. Izmantojot Magento kopienas izdevumu, tas ir vienīgais, par kuru jūs tērēsit naudu. Viņiem ir arī alternatīva lielākiem uzņēmumiem, ko sauc par Enterprise Edition, kas ir piemaksu pakete. Tas ir diezgan dārgi, un viņi pat nenoteica konkrētu pakalpojumu cenu. Ja jums ir nepieciešams Enterprise Edition savam uzņēmumam, vispirms jums būs jākonsultējas ar Magento, un viņi jums pateiks cenu. Cena var svārstīties no USD 15 000 līdz USD 50 000 gadā.

WooCommerce vs Magento Performance

Cilvēki ienīst iespēju pakavēties vietnēs, kur katras tīmekļa lapas ielāde prasa ilgu laiku. Šodien jums jāpārliecinās, ka jūsu lapas tiek ielādētas mazāk nekā 2 sekundēs. Pretējā gadījumā jūsu potenciālie klienti aizbrauks un atradīs līdzīgu produktu citur. Ja vēlaties, lai jūsu vietne kļūtu veiksmīga, jums vajadzētu ieguldīt serverī, kas nodrošina pietiekami daudz resursu, un arī jūsu saturs ir jāoptimizē.

Augsta veiktspēja ir īpaši svarīga e-komercijas vietnēm. Nav skaidrs, vai šeit spēcīgāks konkurents ir WooCommerce vai Magento. Šīs sistēmas daudz atšķiras viena no otras, un, runājot par sniegumu, spēlē daudz faktoru. Mēs runājam par tiešsaistes veikaliem, kas atšķiras pēc lieluma un funkcionalitātes, tas nozīmē, ka katram no tiem ir atšķirīgas prasības. Turklāt internetā ir ļoti plašs tīmekļa mitināšanas pakešu klāsts.

Varat arī izmantot satura piegādes tīklu (CDN) un savā vietnē piemērot daudzas satura optimizācijas prakses, kas visas ietekmē tā darbību. Tāpēc ir grūti pateikt, kura e-komercijas platforma ir labāka jūsu veikalam, kad runa ir par lapas ielādes ātrumu. Cik mēs varam pateikt, būtisku atšķirību nav. Jūsu e-komercijas vietnes veiktspēja drīzāk būs atkarīga no tā, kā jūs izveidojat veikalu un izvēlēto tīmekļa mitināšanas paketi.

WooCommerce un Magento drošības salīdzinājums

Katram tīmekļa vietnes veidam ir svarīgi rūpēties par nepieciešamajiem drošības pasākumiem. Ja sākat e-komercijas vietni, galu galā daudzi cilvēki dalīsies ar savu maksājuma informāciju un privāto informāciju katru reizi, kad kaut ko pērk. Ja nav atbilstošas ​​drošības, šos datus var viegli nozagt. No otras puses, arvien vairāk cilvēku mūsdienās pārdomā to. Viņi pārbaudīs, vai viņi var droši kopīgot savu informāciju jūsu vietnē vai nē. Ja nē, viņi nekad neko neiegādāsies jūsu tiešsaistes veikalā.

Drošība ir vēl viens no tiem faktoriem, kas nebūs atkarīgs no jūsu izvēlētās e-komercijas platformas. Jūs varat lietot jaunākos drošības paplašinājumus gan Magento, gan WooCommerce. Ir plašas izvēles iespējas, un jūsu vietnes drošības līmenis būs atkarīgs tikai no jums. Tomēr Magento piedāvā kaut ko tādu, kas varētu noderēt pieredzējušiem lietotājiem. Izmantojot platformu, varat iegūt īpašus drošības ielāpus, kas var vēl vairāk uzlabot jūsu tiešsaistes veikala drošību.

Iemesls, kāpēc tas ir paredzēts tikai pieredzējušiem lietotājiem, ir tāpēc, ka ir diezgan grūti piemērot šos ielāpus. Iesācējiem būtu patiešām grūti pavadīt laiku, un viņiem, iespējams, pat beigās neizdotos. Tas ir iemesls, kāpēc liela daļa Magento bāzētu tiešsaistes veikalu ir novecojuši internetā. Viņiem vienkārši nav tādu darbinieku, kas varētu viņiem piemērot plāksterus. Mēs varam secināt, ka, ja esat pieredzējis Magento lietotājs vai kāds, kurš vēlas maksāt par profesionālu palīdzību, tad savam veikalam jūs varat iegūt augstāku drošības līmeni nekā ar WooCommerce.

Vai produkta vadība ir noteicošais faktors?

Ja e-komercijas platforma nodrošina labu produktu pārvaldību, jūsu darbs būs daudz vieglāks. Labākas produktu pārvaldības iespējas noved pie labi organizētām produktu lapām, kas ir pievilcīgas apmeklētājiem. WooCommerce ir plaši pazīstams ar visaptverošiem risinājumiem, ļaujot jums pievienot gan digitālos, gan fiziskos produktus. Jaunu produktu pievienošana tiešsaistes veikalam ir pilnībā pilnveidots process; jums pat nav jādomā par to, kā to izdarīt.

Jums būs vēl vieglāk, ja jau iepriekš esat strādājis WordPress vietnē. Ja nepietiek ar WooCommerce integrētajām noklusējuma funkcijām, vienmēr varat lejupielādēt produktu papildinājumus, kas platformu var padarīt vēl daudzpusīgāku. Kā Magento lietotājam jau ir pieejamas daudzas noderīgas funkcijas, kuras WooCommerce lietotājam citādi būtu nepieciešams lejupielādēt. Pēc noklusējuma varat izveidot produktu grupas, publicēt produktu pārskatus, piemērot īpašus cenu noteikšanas noteikumus un personalizēt produktus un daudz ko citu.

Tā kā jums ir jāpieliek papildu laiks un pūles, lai pievienotu šīs funkcijas WooCommerce, Magento noteikti uzvar, kad runa ir par funkcionalitāti. Bet neaizmirsīsim, ka gandrīz jebko prasa vairāk laika, lai mācītos Magento. Ja esat viens no tiem veikalu īpašniekiem, kuram nav vajadzīgas uzlabotas funkcijas, jums noteikti vajadzētu meklēt vietni WooCommerce. Kamēr Magento cenšas būt visaptverošs risinājums pieredzējušiem lietotājiem, WooCommerce cenšas būt ātrs, vienkāršs un pilnībā uzticams, kas ir piemērots maziem uzņēmumiem. Viņi var sākt ar kaut ko vienkāršu, un pēc tam to izvērst atbilstoši savām vajadzībām nākotnē.

Salīdzināsim cenas

Protams, e-komercijas alternatīvas izmantošanu jūs varat apsvērt tikai tad, ja jums ir budžets, kas nepieciešams, lai sāktu. Kurš no tiem ir lētāks, Magento vai WooCommerce? WooCommerce jums nemaksās vienu santīmu, ja vien jūs neiegādāsities dažus premium paplašinājumus. Magento ir Enterprise Edition, kurā jūs varat izvēlēties no dažādiem komplektiem, taču, lai to iegādātos, jums jebkurā gadījumā būs jāmaksā smieklīga naudas summa. Lielajiem uzņēmumiem tas varētu nebūt tik daudz, bet mazākiem tas noteikti ir.

Ja vēlaties tomēr izmantot Magento, varat reģistrēties kopienas izdevumā, kas ir pilnīgi bezmaksas. Viņu premium paketes ir daudz jaudīgākas, taču to, ko lietotāji iegūst ar Kopienas izdevumu, ir vairāk nekā pietiekami maziem uzņēmumiem. Mēs varam secināt, ka jūs varat bez maksas izveidot pienācīgu tiešsaistes veikalu gan ar WooCommerce, gan ar Magento. Vienīgais, ko mēs jums iesakām maksāt, ir uzticams hostinga pakalpojums, taču tas maksā tikai dažus dolārus mēnesī, tāpēc tas nav liels darījums.

Tomēr jums ir jābūt piesardzīgam ar paplašinājumiem, jo ​​pretējā gadījumā jūs īsā laikā varat tērēt daudz naudas. Jūs varat uzturēt savu veikalu bez maksas un pat atrast dažus noderīgus bezmaksas paplašinājumus, taču prēmijas parasti ir diezgan dārgas. Vislabākā ideja ir veikt nelielu pētījumu, pirms jūs pat izlemjat, kuru no šīm divām platformām vēlaties izmantot. Tas viss ir jāizplāno iepriekš un jāizveido paplašinājumu saraksts, kurus vēlaties instalēt abām platformām.

Tad, ja ir kādi premium paplašinājumi, varat salīdzināt abas cenas un izlemt, kura e-komercijas platforma jums būs lētāka. Lai izveidotu sarakstu, tas neaizņems tik daudz laika un pūļu, tomēr tas noteikti var ietaupīt naudu. Kopumā mēs varam teikt, ka gan Magento, gan WooCommerce ir lieliska izvēle, lai izveidotu savu pilnvērtīgu tiešsaistes veikalu. Vienīgais, kas WooCommerce lietotājiem varētu būt labāks, ir tas, ka viņu bizness augot nav jājaunina uz nevienu versiju.

Izmantojot Magento, jums būs jāmaina platformas vai jājaunina uz viņu Enterprise Edition. Tāpēc WooCommerce daudzos gadījumos iznāk kā lētāka alternatīva. Ir arī daudzas tīmekļa mitināšanas paketes, kas ir optimizētas WooCommerce vai WordPress. Šie risinājumi ir diezgan lēti, pat ja izvēlaties vienu no lielākajiem pakalpojumu sniedzējiem, tas nozīmē, ka varat ietaupīt vēl vairāk naudas.

Kurš ir labāks? WooCommerce vai Magento?

Līdz šim brīdim mēs esam daudz runājuši par to, cik iesācējiem draudzīga ir WooCommerce. Tas padara to par perfektu izvēli nepieredzējušiem lietotājiem. Tas ir ātrs, efektīvs un pieejamais risinājums mazajiem uzņēmumiem, kuri vēlas ātri nokļūt tiešsaistē. Neatkarīgi no tā, kāda veida e-komercijas vietni vēlaties sākt, WooCommerce noteikti ir risinājums jums. Sākot no uzņēmējdarbības uzņēmējdarbībā līdz biļešu tirdzniecībai, izmantojot platformu, jūs varat iestatīt gandrīz visu.

Magento var atrast visas funkcijas, kas var palīdzēt e-komercijas vietnei augt. Tā ir izturīga, pielāgojama, un lielākā daļa nepieciešamo jaudīgo funkciju jau ir pieejama platformā pēc noklusējuma. Mēs iesakām platformu ikvienam uzņēmumam, kurš kādu laiku ir guvis ieņēmumus un vēlas to ieguldīt e-komercijā. Ja cenas, ko saņemat no Magento, jums ir pieņemamas, tad jūs noteikti nenožēlosit savu lēmumu.

Faktiski platforma var palīdzēt jums nākotnē nopelnīt daudz vairāk naudas. Bet, ja mēs pārbaudīsim, kura platforma ir labāk piemērota nepieredzējušam lietotājam, tad ieguvējs noteikti ir WooCommerce. Ja jūs nolemjat pāriet Magento kā iesācējs, tad jums būs grūti.

Apkopojot to

Katram lietotājam, kurš vēlas izveidot e-komercijas vietni, ir atšķirīgas vajadzības. Runājot par šīm platformām, nav viena principa, kas der visiem. Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc bija sarežģīts uzdevums salīdzināt WooCommerce ar Magento. Saskaņā ar mūsu pieeju WooCommerce iznāca kā labāka izvēle, ja jūs apkoposit visus dažādos jautājumus, uz kuriem mēs atbildējām iepriekš. Droši vien ne visi piekritīs šim rezultātam, taču arī Magento mēs izteicāmies pozitīvi.

Magento ir daudz jaudīgu iespēju piedāvāt, un šobrīd tā ir ļoti uzlabota platforma. Ja esat viens no tiem cilvēkiem, kurš labprātāk lietotu Magento, tad jūs, iespējams, būsit apmierināts ar iegūto. Tas, kas jums patiešām jādomā, ir jūsu tiešsaistes veikala galvenās prasības. Jums jādomā par veiktspēju, paplašinājumiem, drošības pasākumiem un citām unikālām vajadzībām. Padomājiet arī par katras platformas grūtības pakāpi. Tātad, ko jūs domājat? Vai šis raksts jums palīdzēja pieņemt pareizo lēmumu??

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map