WordPress.org vs WordPress.com – kuru izvēlēties tīmekļa vietnes veidošanai?

WordPress org vs WordPress com


Kura WordPress platforma ir labāka, WordPress entuziasti bieži strīdas. Atšķirība starp abām platformām ir tāda, ka iesācēji to pat nenojauš, kamēr nav jau izdarījuši savu izvēli tikai tāpēc, lai galu galā saprastu, ka tas nav tas, kas viņiem bija prātā.

Atšķirība starp WordPress.org un WordPress.com izriet no atšķirības starp pašu mitinātu un mitinātu platformu, WordPress.org ir pats mitināts un WordPress.com ir mitināta versija. Lai zinātu, kuru izvēlēties mājas lapas izveidošanai, vispirms jāanalizē katras priekšrocības un trūkumi.

WordPress.com

WordPress.com ir mitināta platforma, kas nozīmē, ka visus tehniskos aspektus, kas saistīti ar vietnes darbību, jums nodrošina tas pats pakalpojumu sniedzējs. Izmantojot WordPress.com, jūs iegūstat bezmaksas apakšdomēnu WordPress (kas izskatīsies jūsu vietne.wordpress.com), bezmaksas tīmekļa mitināšanu, bezmaksas dublējumus savai vietnei, kā arī bezmaksas atjauninājumus un drošību.

WordPress com cenu noteikšana

Lai arī pastāv bezmaksas WordPress.com plāns, tas ir diezgan ierobežots, un mēs to iesakām tikai maziem personīgiem emuāriem un tikai tad, ja jums nav prātā WordPress izvietot reklāmas savā vietnē. Šis bezmaksas plāns nāk ar 3 GB lielu krātuvi, iepriekš instalētiem spraudņiem, desmitiem bezmaksas motīvu, pamata dizaina pielāgošanu un sabiedrības atbalstu.

Ja vēlaties atbrīvoties no reklāmām, saņemt e-pasta vai tiešsaistes tērzēšanas atbalstu, nedaudz vairāk vietas (6 GB) un pielāgotu domēna vārdu, varat jaunināt uz personisko plānu par USD 4 mēnesī. Ne bezmaksas plāns, ne personīgais plāns neļauj pelnīt no savas vietnes vai instalēt trešo pušu spraudņus.

Premium plāns, kas maksā USD 8 mēnesī, ļauj pelnīt no savas vietnes, izmantojot programmu WordAds, bet, ja jūs nolemjat instalēt arī trešo pušu spraudņus, jums būs vēl viens biznesa plāna jauninājums..

Biznesa plāns ir vispilnīgākais plāns, kas nodrošina neierobežotu krātuvi, SEO rīkus, iespēju instalēt trešo personu motīvus vai spraudņus, integrāciju ar Google Analytics, un tas ļauj noņemt WordPress.com kājenes zīmolu. Tas viss par USD 25 mēnesī.

Kā ātrs iepriekšminētā kopsavilkums, šeit ir WordPress.com plusi un mīnusi:

Plusi WordPress.com:

 • Bezmaksas mitināšana un uzturēšana (atjauninājumi, dublējumi, drošība utt.);
 • Bezmaksas apakšdomēns vai iespēja pievienot pielāgotu domēnu ar augstāka līmeņa plāniem;
 • Bezmaksas plāns, kas piemērots maziem hobiju emuāriem;
 • Iepriekš instalēti spraudņi un motīvi.

WordPress.com mīnusi:

 • Ierobežota kontrole un iespējas ar Bezmaksas plānu;
 • Reklāmas, kas ievietotas visās bezmaksas vietnēs;
 • Peļņas gūšana ir iespējama tikai tad, ja jūs jaunināt uz Premium plan vai augstāku versiju, un tikai caur WordAds programmu, kas prasa dalīt savus ieņēmumus ar viņiem;
 • Trešās puses spraudņu un motīvu instalēšana ir atļauta tikai ar Premium plānu;
 • Nav pieejamas e-komercijas funkcijas vai maksājumu vārtejas integrācija;
 • Nav pielāgotu analīzes rīku, izņemot biznesa plānu, kurā ir integrēts Google Analytics.

WordPress.com ir lieliski piemērots tiem, kuriem nav uzturēšanas iemaņu, kas nepieciešami, lai pats pārvaldītu vietni, un viņi labprātāk koncentrējas uz satura izveidi un publicēšanu, taču neplāno to pelnīt..

WordPress.org

Ja jūs izvēlaties WordPress.org kā savas vietnes platformu, jums būs iespēja pilnībā kontrolēt visu, kas notiek vietnes veidošanā. Tas nozīmē, ka jums būs jāiegādājas savs domēns, jāizvēlas pats savs tīmekļa mitinātājs, jātiek galā ar atjauninājumiem, dublējumiem, drošības jautājumiem utt. Bet tas nozīmē arī to, ka jums būs pilnīga kontrole pār visiem jūsu vietnes aspektiem..

Jūs varat bez maksas instalēt WordPress.org, izvēlēties no tūkstošiem bezmaksas un premium spraudņu un motīvu, pievienot e-komercijas funkcionalitāti vai jebkuru citu funkcionalitāti, kuru vēlaties, un gūt peļņu no sava emuāra vai vietnes, cik jums liekas.

lejupielādēt WordPress org

Kad meklējat savas WordPress vietnes mitināšanu, jums būs patīkami uzzināt, ka ir vairāki tīmekļa mitinātāji, kas piedāvā pārvaldītu WordPress mitināšanu un kas nodrošina tādas pašas uzturēšanas priekšrocības kā jūs, izmantojot WordPress.com plānu..

Runājot par WordPress mitināšanu, BlueHost, InMotion Hostings vai HostGator ir dažas no mitināšanas iespējām, kuras mēs iesakām apskatīt. Daži no šiem tīmekļa mitinātājiem pat gadu piedāvās bezmaksas pielāgotu domēna vārdu.

Šī kontroles, pielāgošanas un monetizācijas brīvība ir iemesls, kādēļ daudzi cilvēki atsakās no mitinātās platformas priekšrocībām un izvēlas WordPress pašu mitinātu versiju..

To sakot, šeit ir WordPress.org plusi un mīnusi:

Plusi WordPress.org:

 • Tas ir bezmaksas un pilnībā pielāgojams;
 • Jūs varat pievienot bezmaksas vai premium spraudņus un motīvus;
 • Varat gūt peļņu no savas vietnes, cik uzskatāt par piemērotu, un jums nav jāsadala ieņēmumi nevienam;
 • Varat izmantot pielāgotu analītiku un vietņu trafika izsekošanas rīkus vai citus rīkus, kas jums varētu būt nepieciešami;
 • Jūs varat pārvērst savu WordPress vietni par tiešsaistes veikalu un sākt pārdot tiešsaistē.

WordPress.org mīnusi:

 • Jūs esat atbildīgs par sava domēna vārda iegādi un mitināšanas atrašanu;
 • Jūs esat atbildīgs par to, lai motīvi, spraudņi un WordPress kodols būtu atjaunināti;
 • Jums būs jārisina drošība un dublējumi.

WordPress.org ir izvēles iespēja tiem, kuri vēlas pilnībā kontrolēt savu vietni un nedomā par domēna iegādes īpatnībām vai tīmekļa mitinātāja atrašanu..

Mēs iesakām WordPress.org profesionāliem emuāru autoriem, tiešsaistes veikaliem, biznesa vietnēm vai ikvienam, kurš plāno gūt peļņu no savas vietnes un var elastīgi pielāgot savu vietni bez ierobežojumiem.

Tātad, kuru jums vajadzētu izvēlēties, lai izveidotu savu vietni?

Debates WordPress.com pret WordPress.org vienmēr būs saistītas ar vietnes veidu, kuru plānojat izveidot. Ja vēlaties gadījuma rakstura emuāru, kuru neplānojat gūt no peļņas, WordPress.com bezmaksas versija darbosies lieliski. Ja nevēlaties, lai WordPress savā vietnē ievietotu reklāmas, no tām varat viegli atbrīvoties, pārslēdzoties uz personisko plānu.

Ja plānojat gūt peļņu no sava emuāra vai vietnes un vēlaties kontrolēt, kādus spraudņus, motīvus un citus rīkus varat instalēt, tas ir veids, kā iet WordPress.org. Iepriekš minētos WordPress.org mīnusus (uzturēšana, drošība, dublējumi utt.) Var viegli novērst, ja izvēlaties labu pārvaldītu WordPress mitināšanas plānu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map