WordPress vai Blogger: Kura CMS ir labāka?

01.06.2020
Raksti un vēl ... 'WordPress vai Blogger: Kura CMS ir labāka?
0 8 мин.

Emuāru autora un WordPress salīdzinājums


Kas ir CMS??

CMS saīsinājums nāk no satura pārvaldības sistēmas, kas ir tiešsaistes programmatūra, kas izstrādāta, lai būtu draudzīga lietotājam, kurai ir viena vai vairākas no šīm funkcijām: tīmekļa vietnes izveidošana, satura publicēšana, rediģēšana un dzēšana un vairāku lietotāju izveidošana, lai pārvaldītu konkrēto vietni.

Lasiet arī: WordPress un Ghost.org emuāru veidošanas platformas salīdzinājums

Par WordPress

WordPress-logoWordPress ir populārākā bezmaksas satura pārvaldības sistēma, kas izveidota PHP, MySQL, CSS, HTML un Javascript, turklāt ir arī atvērtā koda un daudzvalodu. To izveidoja WordPress fonds 2003. gada 27. maijā, pēdējā stabilā versija ir 4.4.2, kas izlaista 2016. gada 2. februārī, bet pēdējā beta 4.5 tika izlaista 2016. gada 25. februārī..

WordPress ir daudzfunkcionāls CMS, ko var izmantot kā emuāru programmatūru, satura pārvaldības sistēmu, satura pārvaldības sistēmu, forumu, prezentācijas vietni, tiešsaistes lietojumprogrammu un tiešsaistes veikalu, kas ir daudzplatformu sistēma, un tā ir tik populāra, ka vairāk nekā 60 miljoni vietņu lieto to.

Par Blogger

emuāru autora logotipsEmuāru autors ir satura pārvaldības sistēma, ko uzņēmums Google izveidojis Python un kas 1999. gada 23. augustā tika palaists bez maksas un pieejams vairākās valodās un kas ne tikai piedāvā rīkus satura izveidošanai, rediģēšanai un dzēšanai, bet arī piedāvā resursdatora un apakšdomēna vārdu, piemēram, example.blogspot.com. emuārus.

Ir labi zināms, ka emuāru autori jo īpaši izmanto nišas emuārus, jo ir draudzīgi lietotājam un tam nav daudz iespēju, kur var pazust..

WordPress un Blogger salīdzinājums

Starp šīm divām CMS ir daudz atšķirību un līdzību, piemēram:

 • WordPress ir divu versiju versija, kas ir pati mitināta versija, kuru var lejupielādēt un instalēt jūsu resursdatorā, izmantojot MySQL datu bāze un FTP vai automātiskās instalēšanas skriptu, piemēram, Softaculous, un emuāra resursdatora versiju, kurā jūs saņemat resursdatoru, un apakšdomēnu, piemēram, example.wordpress.com, otrā versija ir līdzīga Blogger, kurai ir tādas pašas funkcijas.
 • WordPress komplektā ir daudz tēmu, pat ja tā ir emuāra resursdatora versija, kamēr Blogger ir tikai dažas, un, ja vēlaties vairāk, jums jāatrod internetā.
 • WordPress ir tūkstošiem noderīgu spraudņu, kas uzlabo jūsu vietni, kamēr Blogger izmanto pielāgotus logrīkus, un tas arī viss.
 • WordPress ir mobilajām ierīcēm draudzīgāks, piemēram, Blogger.
 • Ar vienu WordPress jūs varat pārvaldīt vairākus emuārus tajā pašā resursdatorā, bet Blogger jums ir nepieciešams tikai konts, lai pārvaldītu vairākus emuārus..
 • Blogger tiek integrēts ar Google rīkjoslu un ar Google AdSense, kamēr WordPress jums ir nepieciešami papildu spraudņi.
 • Blogger ierobežojums ir 100 emuāri vienā kontā, kamēr jūs varat izveidot ar WordPress neierobežotu emuāru skaitu.
 • Blogger var izmantot gandrīz 1 GB attēlu ar Picasa palīdzību, savukārt WordPress jums ir vieta, ko iegādājāties no resursdatora, vai arī bloga resursdatora versijā, jums ir arī 1 GB vietas
 • Abas satura pārvaldības sistēmas neierobežo ziņu skaitu.
 • Vietnē Blogger lapu lielums ir ierobežots līdz 1 MB, savukārt WordPress nav šāda veida ierobežojumu.
 • Arī WordPress vai Blogger nav ierobežots lapu skaits.
 • Lai gan WordPress pats mitinātajā versijā jūs esat savas vietnes īpašnieks, gan WordPress emuāra resursdatora versijā, gan Blogger vietnes īpašnieki ir konkrētas satura pārvaldības sistēmas izstrādātāji..
 • Emuārā Blogger ir ierobežots skaits rīku, kas ir ierobežoti kā funkcijas, savukārt pašapmācītajā WordPress jums ir gandrīz neierobežots rīku skaits, kas var paplašināt to skaitu un funkcijas, izmantojot īpašas tēmas un spraudņus.
 • Blogger nav savietojams ar daudzām citām līdzīgām CMS, kamēr WordPress vietnes pārvietošanai pēc noklusējuma piedāvā eksporta un importēšanas funkcijas.
 • Emuāru autors gūst labumu no Google drošības, tāpēc tiek noņemti DDoS uzbrukumi un surogātpasti, savukārt WordPress gūst labumu no tā tīmekļa mitināšanas uzņēmuma aizsardzības, kuru iegādājāties mitināšanas pakotni..
 • Vietnei Blogger ir pieejams neliels forums un daži dokumenti par atbalstu, savukārt WordPress ir pieejami tūkstošiem apmācību, ceļvežu, pārskatu, priekšskatījumu, motīvu un spraudņu demonstrāciju, lietotāju vērtējumi, forumi un vēl daudz vairāk..
 • Blogger piedāvā jums bezmaksas krātuves vietu, savukārt WordPress pašpiegādes versijā jums jāiegādājas mitināšanas pakotne.
 • Vietnē Blogger jūs varat rediģēt veidnes, taču jums nav FTP piekļuves, kamēr WordPress jums ir FTP piekļuve un arī cPanel piekļuve, tāpēc jums ir pilnīga kontrole un vara pār dizainu.
 • Lai piekļūtu savai vietnei, jums ir nepieciešams Google konts Blogger, savukārt WordPress varat izmantot jebkuru e-pastu.
 • Blogger nepiedāvā jums pārāk vienkāršību par oriģinalitāti, jo ir daži motīvi un jūs tos nevarat pilnībā pielāgot, kamēr WordPress varat mainīt krāsas, novietojumu un pat izveidot jaunus elementus.
 • Programmā WordPress ir vairākas komentāru regulēšanas iespējas, savukārt Blogger tās nav pieejamas.
 • WordPress nepieciešama periodiska uzturēšana, jo to kodus, motīvus un spraudņus atjaunina to autori, tāpēc jums tie ir jāatjaunina jūsu pašu mitinātajā WordPress vietnē, kamēr emuāru mitinātāji WordPress un Blogger jums nav nepieciešami nekāda veida uzturēšana.
 • Instalēšana Blogger ir ļoti vienkārša, ja jūs vienkārši izmantojat kontu un pēc tam nospiedat dažus klikšķus, kamēr WordPress pats mitinātajā vietnē jums ir jāinstalē un jālejupielādē process, kas ir nedaudz ilgāks un, iespējams, ir nepieciešama papildu uzmanība.
 • Gan WordPress, gan Blogger pēc noklusējuma ir optimizēti SEO, tomēr jūs varat uzlabot savu WordPress vietni, izmantojot labi izveidotu motīvu un pāris SEO spraudņus, kamēr Blogger nav šādas iespējas.
 • Vietnei Blogger jums nav jāveido dublējums, jo Google par to rūpējas, savukārt WordPress pašpiegādes gadījumā jums ir jāveic manuāla dublēšana vai automātiski, izmantojot vai nu cPanel, Softaculous, vai spraudni.
 • Emuāru veidotāju izveidojis Google, tāpēc tas tiks ātri indeksēts, kamēr WordPress prasa kādu laiku.
 • Vietnē Blogger jūs nevarat pielāgot ziņu saites struktūru, kā vēlaties, savukārt WordPress pats mitinātai vietnei jūs to varat.
 • WordPress emuāra resursdatora versijā jūsu vietnē var tikt rādītas dažas reklāmas, kamēr Blogger neizmanto šāda veida finansiālu atbalstu.

Galu galā ir ļoti nepareizi salīdzināt WordPress, kas ir mitināts ar Blogger, jo šīs divas satura pārvaldības sistēmas atšķiras gan pēc būtības, gan pēc mitināšanas, un vislabākajam salīdzinājumam vajadzētu būt starp WordPress resursdatora emuāra versiju un Blogger.

Tomēr abos gadījumos WordPress ir daudz bezmaksas dizainu un funkciju, kamēr Blogger resursi ir maz, tie abi piedāvā apakšdomēnu un 1 GB vietu, jo tie ir optimizēti SEO un attiecībā uz īpašumtiesībām lietotājs nav īpašnieks. Arī lietotājam nav FTP piekļuves un nav nepieciešama apkope.

Lasiet arī: Kā izveidot profesionālu vietni, izmantojot WordPress

Ja jūs patiešām vēlaties redzēt, kas CMS ir labāks starp pašpietiekamu WordPress un Blogger, jums jāzina, ka atbilde ir WordPress, savukārt starp emuāru mitinātāju WordPress un Blogger atbilde ir tāda pati, WordPress uzvar dienā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector