Recenzie hostgátora

01.06.2020
Recenzie hostgátora 'Recenzie hostgátora
0 10 мин.

HostGator je ďalšie veľké meno v webhostingovom priemysle, ktoré pôsobí v podnikaní od roku 2002. Spoločnosť založil Brent Oxley, ktorý v tom čase začínal tromi servermi. Do roku 2009 spoločnosť oslovila viac ako 200 000 zákazníkov, rýchlo prerástla svoju kanceláriu v Houstone a prinútila ich expandovať do novej 100 000 štvorcových stôp v Austine v Texase. V roku 2012 spoločnosť získala spoločnosť EIG, ktorá v posledných rokoch kúpila ďalšie veľké hostingové spoločnosti spolu s spoločnosťami BlueHost a iPage..


HostGator sa stal populárnym vďaka cenovo zdieľaným hostingovým plánom a špičkovej podpore. Okrem cenovo dostupných zdieľaných plánov sú na serveri HostGator k dispozícii aj ďalšie typy hostingu, ako je predajca, virtuálne súkromné ​​servery, vyhradený hosting a registrácia domén..

Hľadáte nákup HostGator? Nájdite najnovšie fungujúce kupóny HostGator a získajte najlepšiu zľavu.

HostGator je už dlho známy ako poskytovateľ hostingu priateľský k vreckám vďaka svojim komplexným spoločným plánom hostenia. Hostiteľské služby hostgátora sú dnes oveľa rozmanitejšie a zahŕňajú aj prémiové možnosti hostingu, konkrétne služby VPS, cloud a špecializované hostingové služby. HostGator oslovuje širokú škálu divákov prostredníctvom svojich funkčných a ľahko použiteľných hostingových plánov. Poskytovateľ okrem hosťovania ponúka aj registráciu domén a služby ochrany súkromia domén.

Prehľad hostgátora

HostGator nie je novým odvetvím, v skutočnosti je to jeden z veteránskych poskytovateľov hostingu, ktorého meno sa nestratilo nikomu, kto používa hostingové služby. Spoločnosť bola založená v roku 2002 Brentom Oxleym a napriek skromnému začiatku sa dnes spoločnosť pýši hosťovaním viac ako 9 000 000 domén na svojich serveroch. V roku 2012 spoločnosť získala spoločnosť Endurance International Group, jeden z najväčších hostingových konglomerátov na svete.

plány & Stanovenie cien programov HostGator

Na serveri HostGator nájdete niekoľko zdieľaných plánov hostenia, cloud hosting, hosting VPS, dedikovaný server a dokonca aj plány hostenia predajcu..

Zdieľané plány hostenia začínajúc na 2,75 $ mesačne pre plán Hatchling. Existujú dva ďalšie plány zdieľaného hostenia – plán pre bábätká a obchodný plán – počas trvania propagačného obdobia sú ceny 5,95 dolárov mesačne. Všetky zdieľané plány obsahujú nemeranú šírku pásma a inštalácie jedným kliknutím. Hosting pre neobmedzené domény na jednom účte je vyhradený iba pre plány Baby a Business.

hostgator zdieľaný-hosting-review

škálovateľné cloudové hostingové plány začnite na 4,95 dolárov / mesiac a choďte až na 9,95 dolárov / mesiac pre obchodný cloudový plán, ktorý ponúka hosťovanie pre neobmedzené domény na jednom účte, 6 GB pamäte, 6 jadrových CPU a bezplatné súkromné ​​SSL a IP.

hostgator-cloud-hosting-review

Cloudový hosting WordPress – Ak chcete zrýchliť svoj blog alebo webovú stránku WordPress, určite by ste si mali vyskúšať jeden z plánov hostingu cloudového hostingu WordPress. V tomto pláne sa vaša stránka načíta 2,5-krát rýchlejšie z dôvodu architektúry hostenia v cloude, CDN, viacerých vyrovnávacích pamätí a serverov s nízkou hustotou. Plán Baby Cloud je najobľúbenejší, pretože umožňuje hosťovanie neobmedzených domén.

hostgator-WordPress-cloud-hosting-review

Hostingové plány VPS v spoločnosti HostGator sú jedny z najdostupnejších v priemysle, pričom ceny sa pohybujú medzi 19,99 $ / mesiac a 39,95 $ / mesiac. Pokiaľ ide o zdroje, môžete získať až 8 GB RAM, 4 jadrá CPU, 240 GB miesta na disku a 3 TB šírku pásma. Tieto plány sú tiež škálovateľné, čo znamená, že môžete nepretržite pridávať zdroje, aby ste držali krok s rastúcimi požiadavkami na svoje stránky.

Hostgator VPS-hosting-review

Dedikované servery je možné zakúpiť v operačných systémoch Linux alebo Windows a môžete si vybrať medzi čiastočne spravovanými a úplne spravovanými možnosťami. Všetky servery sú navyše vybavené 3 vyhradenými IPv6 IP a DDoS ochranou.

hostgator určeného-hosting-review

Cena dedikovaného servera na základnej úrovni je 119 USD mesačne a má nasledujúce špecifikácie: Procesor Intel Xeon-D so 4 vláknami typu core / 8, 8 GB RAM, 1 TB HDD a nemeraná šírka pásma. Najdrahší server na serveri HostGator sa začína na $ 149 / mesiac a môže sa pochváliť 32 GB RAM, 1 TB SSD a nemeranou šírkou pásma.

Hostenie založené na systéme Windows sa neobmedzuje výlučne na dedikované servery. HostGator vám ponúka možnosť zakúpiť si zdieľané plány hostenia založené na systéme Windows už od 4,47 dolárov mesačne. Plány v tejto kategórii majú neobmedzený priestor na disku, nemeranú šírku pásma a sú dodávané s ovládacím panelom Plesk.

Plány predajcu začnite s 19,95 dolárov mesačne pre 60 GB úložného priestoru, šírku pásma 600 GB a hosting pre neobmedzené domény. Licencie cPanel, WHM a WHMCS sú súčasťou každého balíka.

hostgator-predajca-hosting-review

Hostingové funkcie hostingu

Hostgator hosting plány sú plné úžasných funkcií a zadarmo, čo z nich robí jeden z najviac dobre-zaokrúhlené hosting plány v priemysle. Bez ďalších zmien je tu prehľad funkcií hostingu HostGator:

 • Hostingové plány založené na Windows a Linuxe;
 • Plesk, cPanel, WHM & Licencie WHMCS zahrnuté zadarmo;
 • 45-dňová záruka vrátenia peňazí;
 • Záruka 99,9% dostupnosti;
 • Bezplatné migračné služby (vrátane domény, webových stránok, prenosu MySQL a prenosu skriptov);
 • Hosting aplikácií (WordPress, Joomla, Drupal, Magento);
 • Podporovaná široká škála programovacích jazykov (CGI, Fast CGI, PHP 5, Ruby on Rails, Perl, Python, SSL);
 • Prístup SSH & plný prístup root;
 • Bezplatný nástroj na tvorbu webových stránok;
 • SEO nástroje;
 • Spravované a čiastočne spravované možnosti servera;
 • Týždenné zálohy dát mimo pracoviska;
 • Bezplatné vyhradené adresy IP a SSL zahrnuté v niektorých plánoch;
 • Doplnky, ktoré je možné zakúpiť pri pokladni (CodeGuard, SiteLock, GSuite, Ochrana osobných údajov domény);
 • Škálovateľné plány hostenia;
 • Bezplatné marketingové kredity (Google AdWords, Yahoo / Bing);
 • Podpora 24 x 7;
 • U niektorých plánov sú k dispozícii možnosti úložného priestoru HDD a SSD.

Záznam uptime hostgátora & výkon

Ako sme už uviedli, spoločnosť HostGator ponúka 99,9% záruku dostupnosti za svoje zdieľané plány. Za účelom otestovania ich dostupnosti sme zriadili webovú stránku s programom HostGator a začali sme ju merať pomocou UptimeRobot. Monitorovali sme tento web dlhšie ako jeden rok a dospeli sme k záveru, že ich záruka je skutočne pravdivá. V skutočnosti sú také stabilné a spoľahlivé, že sú výrazne nad svojimi zárukami.

Tu je ukážka obrazovky:

hostgator uptime 2018 január

Uptime hostgátora – január 2018

Za posledných 30 dní sme zaznamenali 2 minúty času zdržania. Ako si možno všimnete, doba odozvy servera je iba 79 ms.

Podľa Pingdom rýchlosť načítania je 371 ms, čo je rýchlejšie ako 98% iných testovaných webových stránok.

skúška rýchlosti hostgátora

Výkon hostgátora – testovaný pomocou Pingdom

Všetky vyššie uvedené výsledky testov dospeli k záveru, že spoločnosť HostGator je spoľahlivá a ponúka vysokovýkonné služby.

Zákaznícka podpora hostGator

Kanály zákazníckej podpory hostGator zahŕňajú bezplatnú telefonickú podporu, live chat a e-mailovú podporu. Zákazníci majú k dispozícii aj rozsiahlu databázu poznatkov, ktorá je otvorená pre svoju podporu. Komunitná podpora je k dispozícii na fóre HostGator, kde môžete prehliadať viac ako 330 000 vlákien a získať prehľad o viac ako 200 000 členoch.

hostgator-online-support

Napriek mnohým dostupným možnostiam podpory bola podpora zákazníkov HostGator ocenená a kritizovaná, čo je však s ohľadom na ich veľkú zákaznícku základňu sotva prekvapujúce..

Pros & Nevýhody hostGator

HostGator je etablovaný a obľúbený poskytovateľ hostingu s bohatými programami hostenia pokrývajúcimi väčšinu potrieb hostingu. Ako už bolo povedané, pozrime sa, aké sú výhody a nevýhody hostgátora.

Pros

 • Možnosti hostingu pre Linux a Windows
 • 45-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Hostiteľské plány bohaté na funkcie
 • Bezplatné migračné služby
 • Licencie na cPanel a Plesk

Zápory

 • Dlhé obdobia viazania, na ktoré sa vzťahuje znížená cena (napr. 36 mesiacov)
 • Žiadna bezplatná doména so zdieľaným hostingovým plánom

HostGator ponúka mesačné plány, aby ste si však mohli užiť nižšie ceny, možno budete musieť vážne uvažovať o zaviazaní sa k hostiteľovi. Nemusí to dobre sedieť so zákazníkmi, ktorí sa nechcú upútať do situácií blokovania dodávateľa.

Pokiaľ ide o spoľahlivosť, spoločnosť HostGator sľubuje, že vaše stránky budú v prevádzke 99,9% času. Ich 45-dňová záruka vrátenia peňazí je tiež nad priemerom v priemysle a poskytuje vám dostatok času na vyskúšanie ich služieb.

Záver preskúmania hostgátora

HostGator je dobre zavedená prítomnosť v odvetví webhostingu, ktorá sa stáva stále viac konkurencieschopnejšou a dokonca preplnenou. Okrem dlhých období záväzkov sú hostingové plány hostingu populárne aj pri zahrievaní funkcií a bezplatných služieb. Ponúkajú diverzifikovaný súbor hostingových plánov, ktoré sú zostavené s ohľadom na škálovateľnosť, čo je spojené so skutočnosťou, že ponúkajú aj registráciu domén a služby ochrany súkromia domén. Vďaka tomu sú vhodnou voľbou pre tých, ktorí chcú mať svoju doménu a webovú stránku hostenú u rovnakého poskytovateľa.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector