Dynadot.com recenzia

Dynadot je súkromná spoločnosť, ktorá ponúka rôzne webové služby vrátane registrácie domén, e-mailového hostingu, budovania webových stránok, certifikátov SSL, e-mailov a webhostingu. Skratka pre „dynamický bod“ označuje názov spoločnosti pre dynamické webové služby, ktoré ponúkajú. Okrem registrácie domén ponúka Dynadot služby ochrany domén a celý doménový trh, kde môžete predávať, kupovať a zúčastňovať sa aukcií domén..


Rozsah tohto preskúmania Dynadot je, aby ste sa dostali k rýchlosti s tvorbou webových stránok, webhostingom a e-mailovými hostingovými plánmi, ktoré ponúka Dynadot, a funkciami ich služieb hostenia webových stránok..

Prehľad Dynadot.com

Spoločnosť Dynadot bola založená v roku 2002 spoločnosťou Todd Hann ICANN akreditovaný registrátor domén a poskytovateľ hostingu. Sídlo spoločnosti je v kanadskom San Mateo s medzinárodnými pobočkami v kanadskom Toronte, Pekingu a Zhengzhou v Číne..

Doména Dynadot.com je v prvom rade známa ako registrátor domén, pričom doplnkovými službami sú budovanie webových stránok a hosting. Zatiaľ čo väčšina ľudí vie o Dynadote, registrátorovi domén, nie je veľa prehľadov o ich službách hostenia a budovania stránok. Táto recenzia stránky Dynadot.com sa zameria predovšetkým na tieto doplnkové služby.

Dynadotové plány & stanovenie ceny

Začneme s hostingovými službami spoločnosti Dynadot, medzi ktoré patrí hosting VPS a hosting e-mailov.

Dynadot ponúka jeden plán VPS za cenu 10 dolárov mesačne. Aj keď je to skutočne dobrá cena za plán VPS, Dynadot vyžaduje, aby ste zaplatili za všetkých 12 mesiacov vopred, zľava sa však ponúka na základe aktuálne dostupnej propagácie, ktorá vám dáva 2 mesačné zľavy (namiesto bežných 120 dolárov ročne) , cena je iba 100 USD / rok).

hostingový plán dynadot vps

Tu sú špecifikácie, ktoré môžete očakávať od svojho virtuálneho súkromného servera Dynadot: 1 Core CPU, 1 GB RAM, 10 GB miesta na disku, 1 TB šírka pásma, 99,9% dostupnosť. Toto je v nespravovanom pláne VPS s SSH a úplným prístupom root, takže môžete nainštalovať akýkoľvek softvér, ktorý beží na zvolenom OS.

Pri registrácii do plánu VPS si môžete vybrať z nasledujúcich možností operačného systému: CentOS 6.7, CentOS 6.7 s Sentora, Ubuntu 12.04, Ubuntu 12.04 s LAMP, Ubuntu 12.04 s WordPress a CentOS 6.5 s ZPanel. Súčasťou plánu VPS je aj bezplatný vyhradený protokol IPv6. Pri pokladni môžete pridať program na tvorbu webových stránok za 5 dolárov.

Služba e-mailového hostenia spoločnosti Dynadot stojí 11,99 USD ročne a zahŕňa 30 MB miesta na disku, šírku pásma 3 GB, neobmedzené e-mailové účty, 1 účet FTP a 99,9% dostupnosti. Ovládací panel hostenia e-mailov obsahuje štatistiku stránok vrátane jedinečných návštevníkov, prístupov na stránky, nedávnych prístupov atď. Pomocou ovládacieho panela môžete nastaviť svoj e-mail pomocou ľubovoľného e-mailového klienta (Microsoft Outlook, Apple Mail atď.) A môžete ľahko pristupovať k svojim e-mailom z mobilných zariadení.

Nástroj na tvorbu webových stránok dostupný na serveri Dynadot ponúka 6 šablón pripravených pre mobilné zariadenia, nástroje SEO, integráciu sociálnych médií, jednoduchý blogový nástroj, bezplatnú doménu a e-mailovú adresu s obchodným plánom, inline úpravu, editor štýlov (prispôsobenie farieb, písma, konfigurácie stránok), možnosť pridať vlastný kód a bezplatný hosting VPS.

Bezplatná verzia (verzia podporovaná reklamou) nástroja na tvorbu webových stránok vám umožňuje prístup k šablónam pripraveným pre mobilné zariadenia (môžete vytvoriť až 5 stránok), prepojeniu domén, zákazníckemu servisu. Existujú dva platené predplatné, jedno stojí 5 USD mesačne (Pro plán), zatiaľ čo druhé je 15 USD mesačne (Obchodný plán).

Program Pro ponúka neobmedzené stránky, bezplatné doménové meno s ročnými plánmi, nástroje SEO, prepojenie domén jedným kliknutím, šablóny reagujúce na mobil, editor vlastných kódov a prepojenie domén jedným kliknutím. Obchodný plán obsahuje všetky funkcie programu Pro a ponúka profesionálnu e-mailovú adresu, nákupný košík s elektronickým obchodom a neobmedzených prispievateľov..

SSL certifikáty je možné zakúpiť aj na Dynadote. Môžete sa rozhodnúť pre Alpha SSL certifikát (pripútaný koreňový certifikát) za 16,99 $ / rok alebo pre Wildcard SSL za 80 $ / rok.

Funkcie hosťovania Dynadotu

Jediný plán VPS ponúkaný spoločnosťou Dynadot je dodávaný s nasledujúcimi funkciami hostenia:

 • Plný prístup root;
 • Virtualizácia KVM;
 • Predinštalované WordPress;
 • RAID 10 SDD úložisko a redundancia dát;
 • Procesor Intel Xeon;
 • Bezplatný ovládací panel webhostingu (s niektorými OS);
 • Zadarmo vyhradený IPv6.

Pretože to v nespravovanom hostingovom pláne VPS nie je vhodné pre začiatočníkov alebo tých, ktorí nemajú skúsenosti so správou servera. Plán je zameraný na pokročilejších používateľov s technickými znalosťami na riadenie vlastnej inštalácie softvéru a na riešenie problémov s týmto VPS samotným. Podpora správy servera preto nie je súčasťou tohto plánu.

Zákaznícka podpora spoločnosti Dynadot

Zákaznícka podpora sa poskytuje prostredníctvom súborov pomocníka dostupných pre každú kategóriu produktu, komunitné fóra a online chat. K dispozícii je aj telefónne číslo, na ktoré sa môžete obrátiť na tím Dynadot. Na webovej stránke Dynadot sa nachádza aj blog, ktorý sa neustále aktualizuje. Komunitné fóra sú tiež veľmi aktívne.

podpora pomoci dynadot

Pros & Nevýhody Dynadotu

Tieto výhody a nevýhody sa obmedzia na hosťovanie Dynadotu a služby vytvárania webových stránok bez ohľadu na služby registrácie domén. Výhody a nevýhody stránky Dynadot.com je možné zhrnúť takto:

Pros

 • Bezplatný nástroj na tvorbu webových stránok so šablónami reagujúcimi na mobilné zariadenia;
 • Cenovo dostupný e-mail a webhosting;
 • VPS hosting s niektorými plánmi tvorcov webových stránok;
 • 99,9% dostupnosti;
 • Zadarmo názov domény s niektorými plánmi pre tvorcov webových stránok.

Zápory

 • Jeden nespravovaný plán VPS;
 • Žiadne ďalšie plány VPS ani iné možnosti webhostingu;
 • Plán na tvorbu webových stránok firmy Business stojí 3-krát viac ako plán Pro, pričom v porovnaní s plánom Pro ponúka iba ďalšie funkcie;
 • Webhostingová služba, ktorá nie je vhodná pre začiatočníkov.

Ich hostingový plán VPS môže byť dobrou voľbou pre technicky zdatných jednotlivcov, ktorí chcú, aby všetky ich hostované služby boli u toho istého poskytovateľa. Ak však vidia, ako sa jedná o nespravovaný plán, je to definitívne riešenie pre začiatočníkov..

Záver preskúmania Dynadot.com

Zatiaľ čo tarify Dynadot a registrátor domén akreditovaných spoločnosťou ICANN, ktoré ponúkajú cenovo dostupné domény a trh s doménami, analýzou ich ďalších služieb je zrejmé, že ich služby nie sú zamerané ani na webhosting, ani na tvorcov webových stránok. Aj keď ponúkajú šablóny reagujúce na mobilné zariadenia, existuje iba šesť šablón, z ktorých si môžete vybrať. Bezplatný tvorca webových stránok je tiež veľmi obmedzený a umožňuje vám vytvoriť iba 5 stránok.

Aby som to zhrnul, Dynadot.com je dobrá voľba pre služby súvisiace s registráciou domén, ale ich nástroje na webhosting a vytváranie stránok nie sú pre každého..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map