Godaddy Recenzie

01.06.2020
Recenzie hostingu 'Godaddy Recenzie
0 9 мин.

GoDaddy je jednou z najstarších prevádzkovaných a najznámejších hostingových spoločností v odbore. Tento americký hostingový gigant funguje ako registrátor domén aj ako hostingová spoločnosť s hostingovými plánmi vhodnými pre osobné aj komerčné účely. GoDaddy sa dokonca venuje online marketingu, e-mailovému hosťovaniu, bezpečnosti webových stránok a dizajnu webových stránok, čo z neho robí skutočného poskytovateľa hostingu typu všetko v jednom.


Prehľad GoDaddy

Spoločnosť GoDaddy bola založená v roku 1997 so sídlom v Scottsdale v Arizone v USA a je najväčším registrátorom domén na svete. Spravuje 71 miliónov doménových mien a 17 miliónov zákazníkov na celom svete. Spoločnosť tiež poháňa najväčšiu cloudovú platformu na svete určenú pre malé a nezávislé podniky.

GoDaddy poskytuje hostenie založené na systéme Windows aj Linux prostredníctvom rôznych zdieľaných, VPS, vyhradených a spravovaných hostingových plánov WordPress.

Ak sa chcete kvalifikovane rozhodnúť o registrácii so spoločnosťou GoDaddy, prečítajte si našu recenziu, podrobne popíšte dostupné plány, ich ceny a funkcie hostenia, ktoré tvoria hostiteľské služby GoDaddy..

Plány GoDaddy & stanovenie ceny

GoDaddy určite nie je dosť na hostingové plány, jeho solídny výber hostingových balíčkov pokrýva mnoho typov hostingu, ktoré vám ponúkajú veľa možností na škálovanie zdrojov a držanie krok s rastúcimi potrebami vašich webových stránok..

Zdieľané hostingové balíčky GoDaddy

godaddy zdieľaný hosting webových stránok

Zdieľané plány hosťovania GoDaddy sú dostupné s operačnými systémami Linux alebo Windows, takže si môžete vybrať požadovaný OS.

Náklady na ekonomický plán základnej úrovne sú nízke ako 2,99 dolárov mesačne, ale iba v prípade, ak sa zaviazate na 3 roky. S týmto programom nie je k dispozícii mesačná platba. Minimálne obdobie na registráciu je 3 mesiace. V takom prípade sa mesačná sadzba pre tento program vyšplhá na 7,99 USD. Tento plán je vhodný iba vtedy, ak chcete hostiť jednu webovú stránku, a ak vám znie skvelo 100 GB úložného priestoru, nemeraná šírka pásma a bezplatný obchodný e-mail Microsoft Office 365 (1 rok).

Ak chcete hostiť viac stránok, spoločnosť GoDaddy odporúča plán Deluxe (4,99 dolárov / mesiac, ak sa zaviažete na 3 roky alebo 10,99 dolárov mesačne) alebo plán Ultimate (7,99 dolárov s trojročným plánom alebo 16,99 dolárov s mesačnými plánmi), ktoré môžu spracúvajte webové stránky s vyššou dopravnou záťažou. Oba plány prichádzajú s nemeraným úložiskom a šírkou pásma. Plán Ultimate vyvolá dvojnásobný výkon spracovania & pamäť (Linux iba s plánmi cPanel), Premium DNS a jednoročný SSL certifikát.

Celoročné plány zahŕňajú aj bezplatnú doménu.

Obchodné podnikanie GoDaddy

Ak hľadáte rýchlejšie plány ako zdieľaný hosting a špecializované zdroje optimalizované pre webové stránky s väčším objemom návštevnosti alebo pre webové stránky elektronického obchodu, môžu byť vaše hostingové plány spoločnosti GoDaddy priamo v uličke..

Aj tu si musíte zvoliť 36-mesačné plány, aby ste mohli využívať najnižšie sadzby. Všetky plány v tejto kategórii prichádzajú s nemeranou šírkou pásma, bezplatným 1-ročným certifikátom SSL, 1-ročným Office 365, až 2 jadrámi CPU, až 4 GB pamäte, až 240 GB úložného priestoru a 1-ročným odstránením škodlivého softvéru SiteLock s plánom podnikania.

Ceny môžu v prípade plánu Prime klesnúť až na 19,99 dolárov mesačne, na prémiový plán 24,99 USD mesačne a na podnikový plán 34,99 dolárov mesačne, iba ak sa zaregistrujete na 3 roky. Ak sa rozhodnete pre mesačnú fakturáciu, môžete očakávať cenový skok až o 37%.

GoDaddy WordPress Hosting

Ak hľadáte pre svoje webové stránky WordPress riadený hosting, GoDaddy má 4 plány zamerané na nastavenie a správu WordPress..

Propagačné ceny začínajú na 3,99 USD mesačne za hosťovanie 1 webovej stránky (základný plán) a za vyššie hostenie viacerých stránok (až 5 webov) sa zvyšujú iba na 13,99 dolárov mesačne (plán vývojárov). Každý plán je navrhnutý tak, aby zvládal určité zaťaženie návštevníka (od 25 000 mesačných návštev do 800 000 mesačných návštev). Všetky plány hosťovania programu WordPress zahŕňajú úložisko SDD (do 50 GB), zatiaľ čo niektoré plány zahŕňajú aj prístup SSH / SFTP, pracovnú stránku jedným kliknutím, doplnok SEO, 1 certifikát SSL (1 rok), skenovanie a odstránenie škodlivého softvéru.

Servery GoDaddy VPS

Virtuálne súkromné ​​servery GoDaddy vám tiež ponúkajú možnosť vybrať si medzi hosťovaním založeným na Windows alebo Linuxe.

V tejto kategórii sa nachádzajú aj 4 hostiteľské balíky, pričom cPanel plány stoja len 16,99 $ / mesiac a stúpajú na 31,99 $ / mesiac (propagačné ceny), zatiaľ čo plány Windows stoja len 26,99 $ / mesiac a dosahujú až 41,99 $ / mesiac (propagačné sadzby).

Všetky plány obsahujú prístup root, nemeranú šírku pásma, až 240 GB úložného priestoru, až 8 GB pamäte, 3 určené adresy IP a bezplatný 1-ročný certifikát SSL.

Dedikované servery GoDaddy

V tejto kategórii sú k dispozícii hostingové plány pre systémy Linux a Windows, pričom plány Windows sú nákladnejšie ako plány pre systémy Linux. Ceny dedikovaných serverov založených na Linuxe sa teda pohybujú medzi 69,99 dolárov / mesiac a 129,99 dolárov / mesiac (sadzby platné pre obdobia viazania 24 mesiacov), zatiaľ čo ceny propagačných vyhradených serverov založených na systéme Windows sa pohybujú medzi 99,99 dolárov / mesiac a 159,99 dolárov / mesiac.

Pokiaľ ide o zdroje, tieto plány obsahujú až 4 procesorové jadrá, 32 GB pamäte, 2 TB úložného priestoru, nemeranú šírku pásma, 3 určené IP adresy a bezplatný 1-ročný SSL certifikát.

Funkcie hostenia GoDaddy

GoDaddy je popredný poskytovateľ hostingu s najmodernejšími softvérovými a hardvérovými technológiami, ktorý ponúka škálovateľné hostingové balíčky, ktoré uspokoja širokú škálu potrieb hostingu. Hostenie GoDaddy prichádza s nasledujúcimi funkciami:

 • Výber serverov so systémom Windows a Linux;
 • Bezplatné doménové meno s ročnými plánmi;
 • Zadarmo jednoročné SSL certifikáty;
 • Zadarmo IP adresy;
 • Odstránenie škodlivého softvéru SiteLock a bezpečnosť webových stránok;
 • CDN predinštalovaný na riadené a plne spravované plány;
 • cPanel hosting;
 • Rootový prístup;
 • 99% záruka dostupnosti;
 • Inštalácia WordPress, Drupal, Joomla a ďalších aplikácií jedným kliknutím;
 • 24/7 telefonická podpora;
 • Zdroje na požiadanie.

Zákaznícka podpora & Zásady vrátenia platby v službe GoDaddy

Telefonická podpora GoDaddy je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, zatiaľ čo priamy rozhovor je k dispozícii iba od pondelka do piatka medzi 17:00 a 18:00. Komunita GoDaddy je tiež k dispozícii, aby vám poskytla pomoc a prehľad o problémoch, ktoré sa môžu vyskytnúť pri vašom hostovaní.

GoDaddy ponúka štandardnú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí iba so svojimi ročnými plánmi. V prípade mesačných programov alebo plánov kratších ako 1 rok môžu zákazníci požiadať o vrátenie platby iba do 48 hodín od dátumu uskutočnenia transakcie.

Prosí GoDaddy & Zápory

GoDaddy je dobre zavedený poskytovateľ hostingu, ktorému môžete veriť, či už hľadáte hostenie webových stránok alebo si zakúpite názov domény. Pretože žiadny hostiteľ nie je dokonalý, pozrime sa na výhody a nevýhody zariadenia GoDaddy:

Pros

 • Široký výber škálovateľných plánov hostenia
 • Oba systémy Linux & Windows hosting
 • Dobrá integrácia produktov a bezpečnosť
 • Nemeraná šírka pásma

Zápory

 • Uzamknutie dodávateľa (požiadavka na predplatné 36 mesiacov a 24 mesiacov, aby ste mohli využívať najnižšie ceny)
 • U niektorých programov nie je možná žiadna mesačná platba
 • Živý chat je obmedzený na pracovné dni

Záver kontroly GoDaddy

GoDaddy je veľká spoločnosť, ktorá existuje už dve desaťročia, čo znamená, že ich odborné znalosti a služby sú pre ľudí príťažlivé. Ak nie ste fanúšikom dlhodobých záväzkov a hľadáte lacný hosting, nemusí byť GoDaddy hostingom pre vás. Ak však hľadáte dlhodobého poskytovateľa hostingu a dostupné plány, GoDaddy je dôveryhodnou možnosťou hostenia vašich webových stránok, domén a e-mailov..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector