HeartInternet.uk Recenzie

HeartInternet.uk je poskytovateľ webhostingu so sídlom vo Veľkej Británii, ktorý ponúka aj registráciu domén, certifikáty SSL, e-mail hosting, bezpečnosť webových stránok, e-mailový marketing a služby hostingu predajcov. HeartInternet.uk ponúka konkurenčné ceny a viac hostingových plánov vo všetkých kategóriách hostenia, ale je to vážny uchádzač o najlepší hosting? Naša recenzia HeartInternet.uk poskytne odpoveď na túto otázku a ďalšie.


HeartInternet.uk Prehľad

HeartInternet je jednou z najväčších spoločností poskytujúcich hosting vo Veľkej Británii a slúži prevažne britským a európskym trhom. Bola založená v roku 2004 skupinou najlepších zamestnancov, ktorí opustili Webfusion, aby založili vlastnú hostingovú spoločnosť. Dnes je HeartInternet – spolu s ďalšími značkami, ako je 123-Reg – súčasťou skupiny Host Europe Group, jednej z najväčších súkromných hostingových spoločností pôsobiacich v Európe..

Srdcové internetové plány & stanovenie ceny

Heartinternet plány ceny

HeartInternet ponúka zdieľaný hosting v cloude v rámci štyroch rôznych plánov:

 • Starter Pro (pre jednoduché, malé informačné webové stránky): ponúka hosting pre jednu webovú stránku, 5 GB webového priestoru, 30 GB mesačne šírku pásma, 1 000 e-mailových účtov. Náklady 2,49 GBP mesačne + poplatok za zriadenie £ 10;
 • Home Pro (pre blogy, webové stránky malých firiem, webové stránky závislé od databázy): hosting pre 1 webovú stránku, neobmedzené úložisko, neobmedzenú šírku pásma, 10 000 e-mailových účtov, neobmedzené databázy MySQL, inštalácia WordPress jedným kliknutím. Náklady 8,99 GBP mesačne;
 • Business Pro: pojme až 3 webové stránky, poskytuje neobmedzené všetko – úložisko, šírku pásma, e-mailové účty a databázy MySQL, inštaláciu WordPress jedným kliknutím. Náklady 12,99 GBP / mesiac;
 • Predajca: tento plán vychádza z plánu Business Pro s tým rozdielom, že vám umožňuje hosťovať neobmedzené webové stránky. Náklady 29,99 GBP mesačne.

Zákazníci si môžu vybrať medzi hostingom založeným na Linuxe a hosťovaním na báze Windows.

Okrem zdieľaného hosťovania v cloude, HeartInternet poskytuje aj tzv. Prémiový hosting s výkonom na úrovni servera a vyhradenými zdrojmi pre náročné webové stránky:

 • Základňa: vhodná pre webové stránky s až 375 000 mesačnými návštevami, ponúka hosťovanie pre neobmedzené webové stránky, 99,99% uptime SLA, 50 GB SSD miesta na disku, 4 GB vyhradenej pamäte RAM. Náklady 29,99 GBP / mesiac;
 • Plus: tento plán zvládne až 750 000 mesačných návštev, zahŕňa hosťovanie pre neobmedzené webové stránky, 99,99% uptime SLA, neobmedzené miesto na disku SSD, vyhradenú pamäť RAM s kapacitou 8 GB. Náklady 49,99 GBP mesačne;
 • Pro: vhodné pre webové stránky s prevádzkovou záťažou až 1 500 000 mesačných návštev, môže pojať neobmedzený počet webových stránok, obsahuje 99,99% dostupnosti SLA, neobmedzené miesto na disku a 16 GB vyhradenej pamäte RAM. Cena 119,99 GBP mesačne.

HeartInternet má tri hostingové plány optimalizované pre weby WordPress:

 • Home Pro (za 8,99 GBP mesačne): zahŕňa hosťovanie 1 webovej stránky, neobmedzený webový priestor, neobmedzenú šírku pásma, 10 000 e-mailových účtov;
 • Business Pro (za 12,99 GBP mesačne): zahŕňa hosťovanie 3 webových stránok, neobmedzený webový priestor, neobmedzenú šírku pásma, neobmedzený počet e-mailových účtov;
 • Prémiový hosting (29,99 GBP / mesiac): hosting pre neobmedzené webové stránky, neobmedzené úložisko, neobmedzenú šírku pásma, neobmedzené e-mailové účty.

Tieto hostingové balíčky optimalizované pre WordPress sa dodávajú s predinštalovanými výkonnými doplnkami WordPress vrátane inSites, Jetpack a Akismet..

HeartInternet VPS hosting je reprezentovaný 6 konfigurovateľnými hostingovými balíčkami. Zákazníci majú na výber medzi úložiskom HDD a SSD a niekoľkými operačnými systémami vrátane Windows a CentOS. Plány VPS stoja len 14,99 GBP mesačne a ceny až 89,99 GBP mesačne. Pokiaľ ide o zdroje, zákazníci môžu získať až 8 vCPU, 400 GB pevného disku a 16 GB pamäte.

Dedikovaný hosting je tiež súčasťou plánov HeartInternet, pričom základný plán Value Range stojí 49 GBP mesačne (Intel Xeon E3-1225v3, 8 GB RAM, až 2x2TB RAID 1 (softvér) a až 1 Gbit / s šírka pásma ). Najrobustnejší dedikovaný server v sieti HeartInternet stojí £ 129 / mesiac a zahŕňa Intel Xeon E5-2420 x 2, až 128 GB RAM, až 4 x 1 TB SATA RAID 1 (hardvér) a až 1 Gbit / s šírku pásma.

Váš dedikovaný server si môžete prispôsobiť radom doplnkov, ako je ovládací panel cPanel alebo Plesk, zväčšením šírky pásma a pridaním certifikátu SSL..

Hostingové funkcie HeartInternet.uk

Hostingové plány HeartInternet pokrývajú potreby väčšiny malých alebo veľkých webových stránok. Jeho najlepšie hostingové funkcie možno zhrnúť takto:

 • Prístup k 79+ obľúbeným aplikáciám inštalovateľným jedným kliknutím: inštalácie Joomla, Drupal, WordPress, osCommerce, OpenCart, PrestaShop, Moodle atď .;
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí;
 • Výber hostiteľských plánov založených na systéme Windows a Linux;
 • proprietárny ovládací panel eXtend so zdieľanými hostingovými plánmi, výberom cPanel alebo Plesk s prémiovými plánmi;
 • Hosting plány s neobmedzenou šírkou pásma a neobmedzeným ukladaním;
 • Podporované viaceré programovacie jazyky (napr. ASP, Perl, Python, PHP, Ruby atď.);
 • Nepretržitá interná zákaznícka podpora vo Veľkej Británii;
 • 99% prevádzková SLA s VPS a vyhradenými servermi;
 • Niekoľko doplnkov vrátane certifikátov SSL, ochrany webových stránok StopTheHacker atď.

Zákaznícka podpora HeartInternet

zákaznícka podpora srdca

HeartIntenet nie sú známe zákazníckou podporou, podpora je však k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom online systému predaja lístkov. Ich možnosť priameho rozhovoru je obmedzená na zodpovedanie otázok predaja. Na ich stránkach je k dispozícii aj telefónne číslo Spojeného kráľovstva, nie je však jasné, či ide o podporný kanál pre technické alebo predajné problémy.

Webová stránka HeartInternet obsahuje sekciu databázy podpory s príručkami a článkami zoskupenými do rôznych kategórií.

Pros & Nevýhody HeartInternet.uk

HeartInternet je zrelý britský webový hostiteľ, ktorý ponúka širokú škálu hostingových služieb a prijateľné ceny. Ako zhrnutie našej recenzie HeartInternet uvádzame dobré a zlé HeartInternet:

Pros

 • Všetky typy hostingu zastúpené prostredníctvom viacerých hostiteľských balíkov;
 • Dobrá cena na všetkých úrovniach hostingu;
 • Výber hostenia založeného na systéme Windows a Linux;
 • 99% prevádzková SLA s VPS alebo vyhradenými servermi;
 • Plány s neobmedzenou šírkou pásma a miestom na disku.

Zápory

 • Zlá a nespoľahlivá podpora (veľa zlých recenzií o podpore);
 • Problémy s prestojmi;
 • Poplatok za nastavenie £ 10 za plán Starter Pro;
 • Žiadna migračná služba.

Záver preskúmania HeartInternet.uk

HeartInternet môže byť dobrou voľbou pre tých, ktorí chcú spustiť web zameraný na Veľkú Britániu, alebo pre tých, ktorí hľadajú webhosting založený na Veľkej Británii, ale na základe účtov podľa hodnotení viacerých zákazníkov má HeartInternet určité problémy so spoľahlivosťou, pokiaľ ide o dostupnosť. Rovnako tak jeho zákaznícka podpora nie je medzi zákazníkmi obľúbenou funkciou, ale prijateľné ceny a premyslené plány môžu čeliť niektorým nedostatkom spojeným so zlou skúsenosťou so zákazníckou podporou..

Ak pri výbere webhostingu patrí medzi vaše najvyššie priority bezchybná dostupnosť webových stránok a rýchla zákaznícka podpora, HeartInternet vás môže sklamať. Celkovo vzaté, ak hľadáte pestrosť plánov za prijateľné ceny a hosťovanie vo Veľkej Británii, HeartInternet je určite možnosťou zvážiť.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map