Host1Plus Recenzie

01.06.2020
Recenzie hostingu 'Host1Plus Recenzie
0 14 мин.

Host1Plus je vysoko úspešná webhostingová spoločnosť so sídlom v Litve a vo Veľkej Británii. Všetko to začalo v roku 2008 a spoločnosť sa rozrástla na jedného z popredných poskytovateľov tam s množstvom pozitívnych hodnotení zákazníkov. Teraz majú viac ako 40 000 zákazníkov, ktorí šťastne využívajú svoje služby z celého sveta.


V porovnaní s mnohými inými poskytovateľmi nie sú vôbec drahé, napriek tomu poskytujú kvalitné služby. So svojou obrovskou sieťou dátových centier po celom svete nie je skutočne otázne, či vo vašom regióne dostanete rovnako kvalitné služby alebo nie..

Ľudia pracujúci na serveri Host1Plus si uvedomili, že existuje veľa zlých poskytovateľov hostingu. Z tohto dôvodu sú odhodlaní poskytovať spoľahlivé služby a užitočné funkcie. Hoci sa väčšinou špecializujú na cloud a VPS hosting pre podniky, ponúkajú špecializované servery a možnosti hostenia predajcov.

Host1Plus má k dispozícii širokú škálu plánov, vďaka čomu je vhodný pre blogerov, malé podniky a väčšie spoločnosti so zaručenou stabilitou. Majú veľké množstvo lojálnych zákazníkov, ktorí svoje služby využívajú už roky, čo dokazuje ich spoľahlivosť a efektívnosť. Teraz sa pozrime na funkcie a ceny, ktoré ponúka Host1Plus.

Prehľad Host1Plus

Host1Plus má svoje dátové centrá zriadené v Amerike (Kalifornia a Illinois), Nemecku, Južnej Afrike a Brazílii. Vďaka tomu sú ich služby spoľahlivé z hľadiska rýchlosti, pretože ich dátové centrá sú do značnej miery rozmiestnené po celom svete. V prípade, že chcete zmeniť tieto miesta, môžete tak urobiť aj s najlacnejším plánom.

Hardvér, ktorý ponúkajú, je prvotriedny a líši sa v závislosti od toho, ktorý plán vyberiete. Host1Plus používa pre svoje hostingové plány VPS pevné disky SSD, zatiaľ čo počet jadier CPU sa zvyšuje s rastúcim plánom. Používajú rôzne procesory Intel Xeon v závislosti od toho, ktoré miesto si vyberiete, ale rozdiel je zanedbateľný.

Skvelá vec, ktorá sa týka produktu Host1Plus, je, že vám umožňujú skombinovať svoje plány, ak vám to poskytne lepšie riešenie. Ak však na začiatok nemáte taký veľký rozpočet, môžete si kúpiť lacnejší program a neskôr ho inovovať.

Pokiaľ ide o OS, používatelia majú veľa možností: Suse, Fedora, Ubuntu, CentOS a Debian. Vďaka ovládacím panelom sú tiež veľmi veľkodušní, pretože si môžete vybrať medzi priamym správcom a cPanel ako zdieľaného hostiteľa hostingu.

Host1Plus Plány a ceny

Host1Plus plány VPS

Hlavnou špecialitou host1Plus je určite hosting VPS. Pokiaľ ide o VPS, patria medzi najlepších poskytovateľov a sú tiež cenovo dostupné. Majú 6 rôznych plánov pre hosting VPS, vrátane možnosti Vlastné, kde môžete vytvoriť konkrétnu konfiguráciu, ktorá najviac vyhovuje vašim potrebám.

Host1Plus-VPS hosting-plány

Ak chcete vyskúšať ich služby, môžete začať s členstvom v Bronze. Cena je tak nízka ako 5,20 dolárov a dostanete 1 procesor, 1 GB RAM, 60 GB pevný disk a 1 TB šírku pásma. Host1Plus vyzdvihol svoj najobľúbenejší plán, ktorým je strieborný plán. Aktualizuje procesor na 2 jadrá, poskytuje 2 GB RAM a 100 GB voľného miesta na disku s šírkou pásma 2TB len za 8,80 dolárov mesačne.

Ak vás zaujíma ich najsilnejší plán VPS, pozrite sa na diamantový plán, ktorý je 66,40 dolárov a poskytne vám 8 CPU Core, 16 GB RAM, 1 000 GB miesta na disku a šírku pásma 12 TB. Funguje to dobre pre väčšie podniky, ktoré potrebujú o niečo vyššie špecifikácie. Všetky plány samozrejme podporujú populárne operačné systémy Linux a ponúkajú tiež zálohy.

Host1Plus Cloudové plány

Host1Plus ponúka širokú škálu cloudových plánov pre Windows a Linux užívateľov. Ak potrebujete vysoko výkonného a flexibilného poskytovateľa hostingu v cloude, mali by ste si prečítať jeho plány a pravdepodobne nájdete ten, ktorý vyhovuje vašim potrebám.

Aktualizácia a zníženie kvality cloudových služieb nebolo nikdy jednoduchšie. S Host1Plus to môžete urobiť za pár sekúnd a zabráni vám tak platiť viac za zdroje, ktoré nepotrebujete. K dispozícii je 6 plánov pre Linux a 4 plány pre používateľov Windows.

Neexistuje žiadny samostatný „vlastný plán“, ale tieto plány si môžete prispôsobiť aj v klientskej oblasti, čo znamená opäť veľkú flexibilitu. Veľa investovali do pamätí DDR4 RAM, ktoré majú implementovaný kód na opravu chýb a samozrejme procesory Intel Xeon E5..

Cloudové plány pre Linux sa pohybujú od 6,40 do 124,80 dolárov mesačne a existuje veľa konfigurácií, z ktorých si môžete vybrať. Počnúc 1 Core procesorom, 512 MB RAM, 20 GB plánom pevného disku, môžete škálovať všetko až po 8 Core CPU, 32 GB RAM a 1 000 GB pevného disku, čo je šialené silné.

Konfigurácie Windows sú trochu iné, ale rovnaký výkon získate s najväčším plánom. Začínajú od 20,00 dolárov a získate 2jadrový procesor, 4 GB RAM, 100 GB pevný disk a to je tiež ich najobľúbenejší plán Windows. Prostredníctvom ich 4 plánov môžete škálovať až 8 CPU CPU, 32 GB RAM a 1 000 GB miesta na disku. Má rovnaké špecifikácie ako najdrahší Linuxový plán a každý mesiac stojí 121,60 dolárov.

Plány predajcu Host1Plus

Host1Plus ponúka 3 plány hosťovania distribútorov. Poskytujú vám ich cloudové servery a API a potom ich pridáte do svojho systému riadenia zákazníkov a fakturácie. Budete tiež predajcom s bielym štítkom, takže vaša značka bude pre vašich zákazníkov vždy viditeľná.

So všetkými plánmi predajcov získate aj osobného manažéra. Môžete sa obrátiť na manažéra ohľadom informácií o školeniach predaja, produktoch a ďalších otázkach. V predajni predajcu budete tým, kto určuje ceny, zľavy a špeciálne akcie.

Ak sa chcete stať distribučným partnerom spoločnosti Host1Plus, stačí vyplniť registračný formulár a ste nastavený. Neexistuje žiadny registračný poplatok a manažér vás bude kontaktovať krátko po registrácii. K dispozícii sú tieto tri plány:

 • Osobné – zľava 5% podľa objemu, výhoda až 4 999 $, bezplatné podujatia a webové semináre
 • Podnikanie – 10% zľava podľa objemu, výhoda 5 000 – 14 999 USD, prioritná podpora
 • Enterprise – 15% zľava na základe objemu, 15 000 dolárov + výhoda, spoločné marketingové kampane a vývoj vlastných hovorov API

Host1Plus Hosting funkcie

Host1Plus je jedným zo spoľahlivých poskytovateľov webhostingu s vynikajúcou zákazníckou podporou a dokonca aj ceny nie sú také vysoké. Akonáhle sa pozriete na ich vlastnosti, budete určite presvedčení, že si jeden z ich plánov môžete vyskúšať aspoň mesiac. Ako vidíte, existuje veľa dôvodov na ich výber. Zhrnieme najvýznamnejšie funkcie, ktoré ponúka Host1Plus:

 • Ľudia, ktorí nie sú oboznámení s kódovaním, môžu mať problémy, keď chcú po pripojení k plánu VPS nastaviť svoj blog alebo CMS. Na zabránenie tomuto problému ponúka Host1Plus množstvo skriptov pre Inštalácia jedným kliknutím pre rôzne platformy CMS. Všetko, čo musíte urobiť, je iba kliknúť na tlačidlo
 • Nie každý sa spolieha na rovnaký operačný systém a ľudia pracujúci na serveri Host1Plus to vedia veľmi dobre. S ich hosting plány, veľa Známy operačný systém Linux sú podporované ako Fedora, Debian, Ubuntu a ďalšie.
 • Môžeš Sledujte zdroje takže sa nemusíte starať o to, aby vaše webové stránky klesli z dôvodu veľkého využitia CPU alebo pamäte. Tieto zdroje je možné monitorovať naživo a ak dosiahnete strop, budete dostávať upozornenia.
 • Host1Plus investoval veľa do hardvéru, poskytovanie Pevné disky SSD s každým plánom VPS. Ponúkajú pekné škálovanie s CPU procesormi a použitie Procesory Intel Xeon E5 ktoré sú veľmi silné. Plány sú skutočne flexibilné, takže v prípade potreby môžete dokonca kombinovať konfiguráciu dvoch plánov.
 • Majú tiež partnerský program a z toho môžu mať úžitok ich klienti aj priaznivci. Je úplne otvorená a získate prístup k širokej škále reklamných nástrojov, ktoré môžete vložiť na ľubovoľnú stránku. Môžete to dokonca navrhnúť svojim priateľom a akonáhle niekto minie peniaze prostredníctvom odkazu, dostanete tiež peniaze na svoj účet.
 • Host1Plus zaručuje a 99% dostupnosť pre svojich klientov. Môžete si byť istí, že váš web bude neustále v prevádzke a bude generovať výnosy, pričom načítanie webových stránok bude prebiehať vysokou rýchlosťou. Samozrejme je možné kedykoľvek monitorovať aj čas prevádzkyschopnosti.
 • Okrem obvyklých možností kreditných kariet a PayPal môžete teraz platiť aj pomocou

Host1Plus zákaznícka podpora

Na serveri Host1Plus máte tri rôzne možnosti technickej podpory. Samozrejme existuje štandardná podporná služba, ktorá prichádza so všetkými ich plánmi a nevyžaduje žiadne ďalšie výdavky. To zaisťuje neustále sledovanie servisu a výkonu. Tím podpory vám tiež môže pomôcť s vašim softvérom a naplánovať možnosti prostredníctvom konzultácií.

Každý deň ich môžete kontaktovať napísaním lístka. Ďalšou úrovňou podpory je platený plán podpory s pokročilejšími riešeniami. Tím Host1Plus bude môcť spravovať váš cPanel a WHM, pridávať a konfigurovať softvér na ovládacom paneli a nastavovať LAMP alebo OpenVPN. Okrem sledovania všetkého pre vás, budete mať nárok na štvorhodinovú vyhradenú podporu s každým mesačným predplatným.

Tretí typ podpornej služby na serveri Host1Plus je, keď platíte ešte viac, aby ste dostali viac hodín vyhradenej podpory. S touto prémiovou službou sa budú zaoberať konfiguráciou vášho firewallu a siete, konfiguráciou GRE a webového servera a môžete tiež požiadať o konkrétne plány monitorovania..

Výhody a nevýhody host1Plus

S Host1Plus získate určite spoľahlivú a stabilnú službu. Aj keď sľubujú 99,5% dostupnosti, namiesto toho by ste mali očakávať 100% – samozrejme, bez plánovanej údržby. Solidní doba prevádzkyschopnosti je nevyhnutná pre podniky, ktoré môžu stratiť veľa výnosov v krátkom časovom období, ak ich stránka nefunguje.

Aby sme to zhrnuli, pripravili sme zoznam najvýznamnejších výhod a nevýhod produktu Host1Plus, ktoré vám môžu pomôcť rozhodnúť sa, či si vyberiete tohto poskytovateľa:

Pros

 • Svoj plán môžete kedykoľvek bez problémov upgradovať
 • Ak sa vám nepáčili ich služby, majú záruku vrátenia peňazí
 • Plány sú flexibilné, dokonca ich môžete zlúčiť
 • Zálohovanie je bezplatné
 • Všetky plány VPS poskytujú pevné disky SSD
 • Umožnia vám nainštalovať ovládacie panely s otvoreným zdrojom, ktoré podporujú Ubuntu

Zápory

 • Existuje mnoho spôsobov, ako získať podporu okrem telefonických hovorov
 • Trochu nízka špecifikácia pre začiatočnícke plány

Záver preskúmania host1Plus

Host1Plus je poskytovateľ webhostingu, ktorý je celosvetovo dostupný vďaka svojej obrovskej investícii do dátových centier. Bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, ich dátové centrá sú pomerne blízko vás a sú pripravené poskytovať vynikajúce služby.

Tento poskytovateľ má celkom lacné plány pre začiatočníkov, ak ho porovnáte s mnohými inými poskytovateľmi a ponúkne niektoré užitočné funkcie. Cloudové a VPS zdieľané plány sú obzvlášť užitočné v Host1Plus. Špecifikácie, ktoré získate pri každom pláne pre začiatočníkov, sú dosť slabé, ale znamená to iba to, že chceli uprednostniť tých klientov, ktorí chcú iba súkromnú webovú stránku alebo vlastnia malú firmu.

Celkovo teda určite dostanete svoje peniaze. Služby Host1Plus sú spoľahlivé, cenovo dostupné a poskytujú vám najnovšie nástroje. Na ich zákaznícku podporu sa môžete spoľahnúť celý deň, každý deň. Skutočnosť, že ich nemôžete kontaktovať prostredníctvom telefónu, je trochu nevýhodou, ale kompenzujú ju tým, že sú nápomocní a spoľahliví na svojich ostatných kanáloch..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector