Hosting.co.uk Recenzie

01.06.2020
Recenzie hostingu 'Hosting.co.uk Recenzie
0 8 мин.

Hosting.co.uk je poskytovateľ webhostingu vo Veľkej Británii, ktorý ponúka doplnkové služby k webhostingu zdieľaný hosting, VPS hosting, dedikované servery a registráciu domén a niekoľko webových nástrojov (cloudové úložisko, e-mailový marketing, tvorca webových stránok, správu sociálnych médií atď.)..


V tejto recenzii Hosting.co.uk analyzujeme osobitosti tohto hostiteľa webov vo Veľkej Británii so zvláštnym zameraním na typy plánov hostenia, ceny a dostupné funkcie..

Hosting.co.uk Prehľad

Hosting.co.uk bola založená v roku 2012 a dnes je to jedna z najväčších mien v oblasti webhostingu Spojeného kráľovstva. Ich sieťové, dátové centrá, servery a pracovníci technickej podpory majú sídlo vo Veľkej Británii. Dátové centrum Tier 4 Midlands slúži pre zákazníkov z Veľkej Británie a ďalších európskych krajín.

Zatiaľ čo hosting na báze Linuxu je ich primárnou ponukou, niektoré dedikované servery sú k dispozícii aj so systémom Windows alebo Linux. Ak so svojím webom zacieľujete na trhy Spojeného kráľovstva, rozsah plánov, ktoré ponúka Hosting.co.uk, vám umožní spustiť a rozšíriť váš web.

plány & stanovenie ceny

Každý typ hostingu na Hosting.co.uk je zastúpený prostredníctvom 4 hostingových plánov, pričom mesačné ceny sú nízke ako 2 GBP / mesiac.

Zdieľaný hosting

Všetky štyri hostiteľské balíčky v tejto kategórii sú k dispozícii na ročnej fakturačnej báze. Preto menší hostingový balík, začiatočník, stojí 24 GBP / rok, to znamená 2 GBP / mesiac. Balíček obsahuje 10 GB miesta na disku, 100 GB dátový prenos, hosting pre 2 webové stránky, 5 databáz MySQL a 10 e-mailových účtov.

Plány Advanced a Business, ktoré stoja 48 GBP / rok (4 GBP mesačne) a 72 GBP / rok (6 GBP mesačne), balia viac zdrojov, pokiaľ ide o miesto na disku (až 100 GB) a prenos údajov (až 1 000 GB). ), hosťovanie viacerých webových stránok (do 10) a neobmedzené databázy MySQL a e-mailové účty s obchodným plánom.

Plán Ultimate stojí 96 GBP / rok (8 GBP / mesiac) a je to neobmedzený plán, pokiaľ ide o miesto na disku, prenos údajov, hostované webové stránky, e-mailové účty a databázy MySQL. Súčasťou týchto plánov je aj bezplatná vyhradená adresa IP.

Hosting VPS

Za prvý mesiac stoja všetky hostingové plány VPS na adrese Hosting.co.uk iba 1 GBP. Po prvom mesiaci stojí plán VPS základnej úrovne, štandard VPS, 9,95 GBP mesačne. Tento plán zahŕňa diskový priestor 20 GB, 1 jadro CPU, 1024 MB RAM a 2 adresy IP. Šírka pásma je neobmedzená a máte na výber tri OS Linux: Debian, Fedora a CentOS.

Plány VPS Optimal a VPS Power stoja 19,95 GBP mesačne a 29,95 GBP mesačne. Zabalte viac pamäte RAM, viac procesora, viac miesta na disku a viac adries IP.

Balík VPS Premium stojí 39,95 GBP mesačne a ponúka 50 GB miesta na disku, 2 jadrá CPU, 4096 MB RAM a 4 adresy IP.

Dedikované servery

Dedikované servery Hosting.co.uk sa dodávajú s operačnými systémami Linux alebo Windows a úplným prístupom pre správcov root vrátane vzdialeného prístupu KVM cez IPMI. Základný plán obsahuje procesor Intel 8 Core C2750, procesorové jadro 8 × 2,4 GHz, 8 GB RAM DDR3 ECC, 500 GB úložného priestoru SATA3 HDD, šírku pásma 5 000 GB a 2 adresy IP. Cena plánu je 40 GBP mesačne.

Najvýkonnejší dedikovaný server Hosting.co.uk má cenu 299 GBP mesačne a má nasledujúcu konfiguráciu: procesor Intel Xeon E3-1270 v3, procesorové jadro 4 × 3,5 GHz, 16 GB DDR3 RAM, 2 x 1TB HDD úložisko, NEPRETRŽENÁ šírka pásma GB a 2 adresy IP.

Reseller Hosting

Hosting.co.uk ponúka predajcovi bielej značky hosting prostredníctvom 4 balíčkov, ktoré sa pohybujú od 6,00 GBP / mesiac do 24,00 GBP / mesiac. Môžete získať až 200 GB miesta na disku, prenos dát 2 000 GB, neobmedzený počet účtov cPanel +, bezplatnú vyhradenú IP adresu.

Funkcie hostenia

Okrem konfigurácie plánov uvedených vyššie sú súčasťou plánov hostingu.co.uk aj funkcie hostingu:

 • Podpora 24x7x365;
 • Uhlíkový neutrálny hosting;
 • 9& záruka dostupnosti;
 • Dátové centrum úrovne IV;
 • KVM vzdialený prístup cez IPMI (dedikované servery);
 • Nastavenie v ten istý deň a záruka na výmenu hardvéru 4 hodiny (dedikované servery);
 • Inštalácie CMS jedným kliknutím (WordPress, Drupal, Joomla, Magento, phpBB, PrestaShop, Zen Cart, OpenCart a 200 ďalších);
 • Výber distribúcií Linuxu (Fedora, Debian a CentOS) a niektoré špecializované hostingové plány s možnosťami pre OS Windows;
 • Až 4 adresy IP;
 • Plný prístup root;
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí;
 • Plná podpora programovania (PHP, MySQL, Perl, HTML, CSS, HTML5, JavaScript, Python, Ruby on Rails a ďalšie);
 • cPanel a WHM (zadarmo s niektorými programami, k dispozícii za príplatok s inými programami!);
 • Kompletné možnosti správy (za príplatok!);
 • Záruka zmrazenia ceny pri niektorých plánoch.

Zákaznícka podpora

Zákaznícku podporu Hosting.co.uk získate prostredníctvom živého chatu alebo zadaním podporného lístka. Aj keď Hosting.co.uk ponúkala telefonickú podporu, zdá sa, že túto možnosť už svojim zákazníkom neponúkajú.

K dispozícii je aj vedomostná základňa, ktorá je však zaplnená veľmi malým počtom článkov, takže je nepravdepodobné, že by ju zákazníci mohli použiť, aby našli skutočnú pomoc pri riešení ich problémov..

Hosting.co.uk Pros & Zápory

Hosting.co.uk je poskytovateľom komplexných služieb hostenia s niekoľkými hostingovými balíkmi, ktoré pokrývajú potreby hostingu jednotlivcov, spoločností a stránok elektronického obchodu, ale nie sú nevyhnutne vhodné pre veľmi veľké spoločnosti. Tí, ktorí chcú spustiť webovú stránku špecifickú pre Veľkú Britániu, môžu využívať nasledujúce výhody stránky Hosting.co.uk.

Pros

 • Záruka 99,9% dostupnosti;
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí;
 • Inovovatelnost;
 • Plány s neobmedzenou šírkou pásma a miestom na disku;
 • Funkcia blokovania ceny;
 • 24/7 podpora.

Čo sa týka hitov a zmeškaní hostingu.co.uk:

Zápory

 • cPanel náklady navyše s VPS (9 GBP / mesiac) a dedikovanými servermi (26,00 GBP / mesiac);
 • Úplné náklady na správu navyše s vyhradenými servermi (35,00 GBP / mesiac);
 • Pri zdieľaných programoch hostenia nie je k dispozícii žiadna mesačná fakturácia.

Napriek tomu, že niektoré z doplnkových služieb, ktoré ponúka Hosting.co.uk, sú dostupné za príplatok, sú k dispozícii iba za príplatok, čo môže zvýšiť ceny nad balíčky ponúkané konkurentmi..

Záverečné hodnotenie hostingu.co.uk

Hosting.co.uk je poskytovateľom hostingu s dobrým výberom hostingových plánov s niektorými vynikajúcimi funkciami, ako je funkcia zaistenia ceny, ktorá uzamkne cenu vášho hostingového balíka po celej dĺžke vášho účtu. To znamená, že cena po obnovení zostane rovnaká a ste chránení pred akýmkoľvek zvýšením ceny, ktoré spoločnosť v budúcnosti zavedie.

Aj keď možnosti podpory nie sú také bohaté – vedomostná základňa je pomerne nízka a neexistuje telefonická podpora – dostupné možnosti podpory sa osvedčujú pri riešení otázok a udržiavaní spokojnosti zákazníkov Hosting.co.uk..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector