Hostinger Recenzia Austrália

01.06.2020
Recenzie hostingu 'Hostinger Recenzia Austrália
0 10 мин.

Austrália je veľká krajina s viac ako 23 miliónmi občanov, ktorí sú pripojení k zvyšku sveta hlavne prostredníctvom podmorských dátových káblov. Tieto káble ležia na morskom dne, ale inštalácia nových môže stáť niekoľko stoviek miliónov dolárov. To je hlavný dôvod, prečo má Austrália slabšie spojenie s inými kontinentmi.


podmorské káble-Austráliou

Zdroj: submarinecablemap.com

Je zrejmé, že na prenos údajov existujú aj iné typy médií; najaktuálnejším je satelitné spojenie, kde sa údaje prenášajú pomocou reťazca satelitov. Možno sa čudujete, prečo sa podmorské dátové káble používajú v ére satelitov, existuje však niekoľko hlavných dôvodov:

Obmedzená šírka pásma: Medzi šírkou pásma je obrovský rozdiel; zatiaľ čo satelity prenášajú Gigabajty údajov každú sekundu, káble dokážu poslať tisíckrát viac, Terabajty údajov každú sekundu. Satelity zaberajú iba pár GHz rádiového spektra, takže jediný dátový kábel môže poslať množstvo údajov takmer všetkých tradičných satelitov..

latencia: Latencia je tiež veľký problém, keď používame satelity: existuje veľká fyzická vzdialenosť medzi zemou a satelitmi, čo znamená oneskorenie v komunikácii a presmerovaní údajov..

Ak žijete v Austrálii a chcete slúžiť medzinárodným zákazníkom, vaši návštevníci môžu kvôli slabším možnostiam pripojenia zaznamenať pomalšie časy načítania webových stránok. Je užitočné využiť medzinárodnú webhostingovú spoločnosť, ktorá slúži vašim klientom.

Hostinger je webhostingová spoločnosť so sídlom v EÚ, ktorá má dátové centrá po celom svete. Najbližšie dátové umiestnenie pre austrálskych zákazníkov sa nachádza v Singapure, takže si ho môžete vybrať ako hostiteľa svojich webových stránok.

Prečo si austrálski zákazníci vyberajú hostinger?

Hostinger má veľa výhod, aby bol jedným z najviac odporúčaných poskytovateľov hostingu, ale môžeme vyzdvihnúť tých najlepších:

 • Lacné ceny: Hostinger je známy ako jeden z najlacnejších poskytovateľov webhostingového priemyslu. Jeho hostiteľské balíčky na základnej úrovni začínajú na 0,80 USD mesačne.
 • Ľahko pochopiteľný produktový rad: Na webe Hostinger nenájdete desiatky ponúk na hosťovanie. Mnoho ďalších spoločností predáva rovnakú službu pod rôznymi názvami, ale táto spoločnosť má vstupnú službu pre štartovacie webové stránky, cloud hosting pre pokročilých používateľov a VPS hosting pre veľké stránky..
 • Spoľahlivé a silné zázemie spoločnosti: Hostinger bol spustený ako 000webhost.com a ponúka bezplatné sklady v roku 2007. Súčasný názov spoločnosti bol založený v roku 2011 a hostinger privítal v roku 2014 10 miliónov zákazníkov. V súčasnosti má viac ako 29 miliónov zákazníkov a tento počet rastie každú sekundu.
 • 99,9% dostupnosti: Hostinger zaručuje 99,9% prestojov (maximálne 1 minúta 26 sekúnd prestojov denne), ale skúsenosť ukazuje lepšiu 99,99% (maximálne 8,6 sekundy prestojov denne) alebo v niektorých mesiacoch 100% (bez prestojov) výpadky. Môžete si byť istí, že váš web bude k dispozícii celý deň.
 • Chat 24/7: Profesionálny chat je k dispozícii 7/24 aj pre najlacnejšie balíky základnej úrovne. Zákaznícku podporu môžete získať prostredníctvom priameho chatu alebo e-mailu a spoločnosť je aktívna na rôznych platformách sociálnych médií vrátane služieb Twitter, Google+, Facebook a LinkedIn..
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí: V prípade, že nie ste spokojní, môžete svoje peniaze získať späť do 30 dní od dátumu nákupu. Niektoré špeciálne produkty sa nevracajú, vrátane obnovenia názvu domény, ochrany osobných údajov alebo balíka G-Suite. Tieto obmedzenia sa však veľmi podobajú priemyselnému štandardu, doplnkové služby sa zriedka vracajú kdekoľvek.
 • Zadarmo doménové meno: Ak hosťujete balíčky najmenej jeden rok, do hostingových balíkov je zahrnutý bezplatný názov domény. Jedinou čiastkou, ktorú by ste v týchto prípadoch mali zaplatiť, je poplatok spoločnosti Internet Corporation za pridelené mená a čísla (ICANN), ktorý stojí 0,18 USD ročne.
 • Neobmedzené využitie šírky pásma: Získate neobmedzené využitie šírky pásma pre takmer všetky hostingové balíčky. To znamená, že kým riskujete stabilitu servera nezákonnými činnosťami alebo veľkým zaťažením servera, vaše využitie šírky pásma nebude obmedzené..
 • Všestranné možnosti platby: Hostinger je zriedkavá webhostingová spoločnosť, pretože akceptuje aj platby bitcoinmi. Okrem toho môžete platiť vaše hostingové balíčky alebo iné služby pomocou kariet PayPal, Visa, Discover, Maestro, MasterCard, American Express, JCB alebo Diners Club..
 • Jednoduché vytváranie webových stránok: Získate bezplatný nástroj na tvorbu webových stránok pre svoj hostingový balík, ktorý je ideálny na rýchle a ľahké zostavenie vašich stránok. Pomocou prvkov pretiahnutia môžete vytvoriť svoju responzívnu webovú stránku bez programátora.
 • Moderné serverové prostredie a najmodernejší hardvér: V spoločnosti Hostinger môžete používať známe a najnovšie technológie vrátane PHP 7, Nginx, kompresie GZIP, HTTP / 2 a IPv6. Ochrana pred spamom a hackermi sa využíva aj na balíkoch, ktoré obsluhujú najnovšie hardvérové ​​prvky.
 • Podrobné návody a vedomostná základňa: Hostinger spravuje veľkú časť s návodmi, kde môžete neustále nájsť nové články. Tam si môžete prečítať server a hosting súvisiace s článkami, ako aj návody najpoužívanejšieho internetového softvéru ako WordPress, WooCommerce, PrestaShop a ďalšie. V časti databázy znalostí nájdete všetko, čo by ste mali vedieť o produktoch a službách spoločnosti Hostinger.
 • Registrácia domény: Avšak hosting je hlavnou službou spoločnosti, spoločnosť Hostinger vám tiež poskytuje registráciu domény. Môžete si vybrať klasické TLD, napríklad .com, alebo najnovšie koncovky domén, ako sú .xyz alebo .online.

Hostinger je tiež na našom zozname najlepších hostiteľov WordPress v Austrálii.

Hostingerské plány hostingu

Hostingové riešenie na základnej úrovni sa nazýva webhosting a dodáva sa s 3 rôznymi balíčkami:

 • Jeden zdieľaný hosting: tento balík je ideálny pre jednu stránku a poskytuje vám šírku pásma 100 GB. Môžete pre ňu pridať jednu e-mailovú adresu. Začína sa na 0,80 $ mesačne (bežná cena 5,99 dolárov mesačne).
 • Zdieľaný prémiový hosting: tento balík takmer nemá obmedzenia, môžete k nemu priradiť a neobmedzený počet webových stránok a môžete využívať šírku pásma bez obmedzení. Zahrnuté sú aj dvakrát viac serverových zdrojov a týždenné zálohy. Balík začína na $ 3,49 / mesiac (bežná cena 11,95 $ / mesiac).
 • Spoločne zdieľaný hosting: tento balík obsahuje všetky služby, ktoré poskytuje Premium, a navyše získate 4-krát viac serverových zdrojov, denné zálohy a bezplatnú certifikáciu SSL. Začína na 7,95 $ / mesiac (bežná cena 15,95 $ / mesiac).

cPanel sa používa pre všetky balíčky webhostingu ako ovládací panel. Jeho licenčný poplatok je už zahrnutý v uvedených cenách.

Ak potrebujete väčšiu silu, spoločnosť Hostinger vám zabezpečí správu Cloud hosting balíčky. Prichádzajú s cPanel, bezplatnou vyhradenou IP adresou, neobmedzeným využitím šírky pásma a dennými zálohami. K dispozícii sú 3 balíčky:

 • Spustenie cloudu: najmenší balík vám ponúka 40 GB úložného priestoru, 3 GB RAM a 2 jadrá CPU a začína sa na 15,90 USD mesačne (bežná cena 29,00 USD).
 • Cloud Professional: stredný balík poskytuje úložisko s kapacitou 80 GB, 6 GB pamäte RAM a 4 jadrá CPU a začína na 31,80 dolárov / mesiac (bežná cena 58,00 dolárov).
 • Cloud Enterprise: najväčší balík obsahuje 160 GB úložného priestoru, 12 GB RAM a 6 jadier CPU. Začína sa na 71,55 $ / mesiac (bežná cena 130,00 $).

Robustnejším typom hostingu v spoločnosti Hostinger je hosting VPS, ktorý je k dispozícii v 6 verziách. Najmenší balík sa začína na $ 4,99 / mesiac a poskytuje vám 1 GB pamäte, 2,4 GHz CPU, 20 GB úložného priestoru a 1 TB využitie šírky pásma.

záver

Austrália-hosting

Je Hostinger vhodný pre Austrálčanov? Odpoveď je ÁNO. V Ázii je dátové centrum Hostinger, takže vaši medzinárodní zákazníci môžu byť obsluhovaní z miesta blízko vás. Spoločnosť má tiež silné základy a veľmi dobré ceny.

Hostiteľské služby sú robustné a tím podpory poskytuje odpovede na potreby všetkých zákazníkov. Hostinger tiež podporuje bitcoíny a prijíma širokú škálu kreditných kariet. Stačí si vybrať hostingový balík, ktorý je pre vás vhodný, a slúžiť svojim domácim i zahraničným klientom lepším spôsobom!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector