Hostinger Review

01.06.2020
Recenzie hostingu 'Hostinger Review
0 12 мин.

Hostinger je webhostingová spoločnosť založená v roku 2004. Postupom času priťahovali stále viac klientov pridaním nových riešení hostingu do svojho repertoáru. Oni sú tiež spoločnosť za 000webhost. Je poskytovateľom, ktorý bol uvedený na trh v roku 2007 a ponúka originálny bezplatný webhosting bez skrytých poplatkov. Neexistujú ani žiadne reklamy a poskytovateľ zaručuje 99,9% dostupnosti bez ohľadu na skutočnosť, že za službu neplatíte.


Ďalšou súčasťou siete Hostinger je Hosting24, ktorá bola založená v roku 2008 a poskytuje prvotriedne VPS a zdieľané hostingové plány. S touto celou sieťou spoločnosť doteraz obsluhovala takmer 30 miliónov zákazníkov vo viac ako 170 krajinách. To je obrovské množstvo spokojných zákazníkov z celého sveta. V jeden dobrý deň sa takmer jeden z ich plánov prihlási takmer 20 000 nových zákazníkov.

Hlavným cieľom spoločnosti Hostinger je poskytnúť ľuďom všetky typy plánov webhostingu a pomôcť im nadviazať prítomnosť online pomocou výkonných funkcií a hardvéru. Za účelom zabezpečenia rýchleho spojenia, ktoré nezávisí od miesta, založili 8 dátových centier. Sú umiestnené na strategických miestach a účinne pokrývajú čo najviac krajín. Ďalšou vecou, ​​ktorá z nich robí dôveryhodnú spoločnosť, je skutočnosť, že sú členmi organizácie ICANN.

Obchodné hosťovanie v spoločnosti Hostinger

Môžete si vybrať nielen z veľkého počtu poskytovateľov webhostingu, ale existuje aj veľa rôznych služieb webhostingu. Na serveri Hostinger nájdete najtypickejšie možnosti, ako sú VPS, cloud, WordPress a webhosting. Ich plány sú silné a cenovo dostupné v porovnaní s tým, čo ponúkajú iné spoločnosti. To však nie je všetko, pretože prišli s inou skôr lacnou, ale silnou alternatívou pre veľké aj malé podniky.

Jednoducho sa to nazýva Business Hosting, čo z neho robí atraktívnu voľbu pre každého vlastníka firmy. Tieto plány sa opierajú o cloud computing s jednoduchosťou zdieľaného hostingu. To znamená, že dokonca aj úplne noví používatelia hostingu môžu nastaviť svoje webové stránky na výkonnejšej platforme.

hostinger-business-cloud-hosting-plány

Na výber sú tri rôzne plány: plán spustenia za 15,90 dolárov mesačne, profesionál za 31,80 dolárov mesačne a podnik za 71,55 dolárov. Prvý z nich sa odporúča pre webové stránky, ktoré sotva začali rozširovať svoju návštevnosť. Dodáva sa so 40 GB úložného priestoru, 3 GB pamäte RAM a 2 procesorovými jadrami.

Druhým je absolútny bestseller odporúčaný pre online obchody s vysokou návštevnosťou. S plánom Professional získate 80 GB úložného priestoru, 6 GB RAM a 4 jadrá CPU. Podnikový plán sa odporúča iba pre webové stránky a projekty, ktoré vyžadujú najviac zdrojov. Dodáva sa s neuveriteľných 160 GB miesta na disku, 12 GB pamäte RAM a 6 jadier CPU.

Dôvod, prečo prišli s myšlienkou podnikového hostingu, je preto, že potrebovali riešenie medzi nimi. Aj keď si podniky môžu vybrať z množstva zdieľaných, VPS a vyhradených plánov, často sa ukazuje, že ani jeden z nich nie je dokonalý výber. Hostinger sa rozhodol vytvoriť dokonalé riešenie zavedením týchto podnikateľských plánov. V tomto článku vám ukážeme hlavné črty, ktoré sú súčasťou každého z týchto plánov. Ak hľadáte niečo podobné pre rastúcu webovú stránku, pokračujte v čítaní a vyskúšajte ich služby, ak sa vám naša recenzia páčila.

Hlavné výhody podnikania

Ak sa pozriete na špecifikácie, ktoré ponúka každý z plánov Business Hosting v spoločnosti Hostinger, možno si myslíte, že na nich nie je nič zvláštne. Koniec koncov, existuje veľa poskytovateľov hostingu, ktorí ponúkajú podobné špecifikácie za rovnakú cenu. Ale na webhostingovom pláne je oveľa viac, než na samotný hardvér. Hostinger vám ponúka množstvo výkonných funkcií na svojej cloudovej platforme bez ohľadu na to, aký podnikateľský plán si vyberiete.

Najlepšie je, že za ne nemusíte platiť ani to, čo určite nie je prípad väčšiny ostatných spoločností. Ak potrebujete doplnky bez zaplatenia desetníka, potom si vyberte hostinger pre rovnaký prémiový zážitok. Existujú niektoré funkcie, ktoré prichádzajú so všetkými plánmi vrátane bezplatného SSL, bezplatnej domény, spoľahlivej podpory zákazníkov a denných záloh v prípade, že sa na vašom webe vyskytne problém..

Vráťte peniaze do 30 dní

To je veľká výhoda v prípade, že si nie ste istí, či váš hostiteľský plán hostingu vyhovuje vašim potrebám alebo nie. Môžete si prečítať nespočetné recenzie o poskytovateľovi, ale jediný spôsob, ako zistiť, ako dobre ich služby fungujú, je ich skutočne vyskúšať. Poskytovateľ vám dá 30 dní na otestovanie ich výkonnosti a vyskúšanie všetkých funkcií, ktoré sú dosť času. Ak nie ste spokojní, môžete okamžite získať svoje peniaze späť.

Niektoré spoločnosti sa pýtajú, keď sa niekto chce odhlásiť, stráca drahocenný čas ľudí a núti ich čakať na svoje peniaze. V spoločnosti Hostinger vás nebude nikto obťažovať, ak sa rozhodnete vyhľadať iného poskytovateľa. Nakoniec máte skutočnú skúšobnú verziu plánu, ktorá je v odvetví webhostingu dosť neobvyklá.

Zákaznícka podpora spoločnosti Hostinger

Ich tím technickej podpory je dostupný dvomi kanálmi vrátane živého chatu a lístkov. Ich live chat je k dispozícii 24 hodín denne, takže s nimi môžete začať hovoriť kedykoľvek, kedykoľvek budete chcieť, s rýchlou reakciou. Priemerná doba čakania na zákaznícku podporu hostingera je iba jedna alebo dve minúty, čo je celkom pôsobivé. Odpovedajú nielen na vaše otázky a poskytujú pomoc, ale tiež sa vás pýtajú, či máte nejaké ďalšie problémy a ukážu vám niektoré výukové programy týkajúce sa danej témy..

hostinger-online-support-znalostnej bázy

K dispozícii je tiež znalostná základňa Hostinger pre začiatočníkov alebo tých, ktorí chcú nájsť rýchle riešenie všeobecného problému. Ich dôkladné články sú prezentované krok za krokom s množstvom užitočných snímok obrazovky. Okrem toho máte prístup aj k podpore ich fóra. Na týchto dvoch stránkach nájdete všetko, čo by kutilská osoba chcela vidieť pre webhostingovú službu.

Uľahčili vyhľadávanie článkov pomocou vyhľadávacieho panela, kde musíte zadať niekoľko kľúčových slov a zobrazia sa presné výsledky. Ak to všetko pridáte, majú vysoko účinnú a aktívnu zákaznícku podporu slúžiacu všetkým svojim klientom.

Ochrana SSL, škodlivého softvéru a spamu

Keďže plány, na ktoré sa môžete prihlásiť v spoločnosti Hostinger, sú už dosť lacné, môžete spochybniť úroveň ochrany, ktorú môžete získať od takéhoto poskytovateľa. Našťastie poskytujú špičkové bezpečnostné funkcie, ktoré sú pozoruhodné od takejto nízkorozpočtovej spoločnosti. Ich najvýhodnejšími plánmi sú plány obchodného hostingu, ktoré dávajú každému používateľovi bezplatný certifikát SSL na celý život.

SSL vám môže veľa pomôcť pri šifrovaní údajov, ktoré tečú medzi serverom a počítačom. To znemožňuje každému prístup k vašim súkromným informáciám. Keď pracujete iba na údajoch svojich webových stránok, nehrozí žiadne riziko, ale pri iných príležitostiach je SSL absolútne nevyhnutné. Žiaľ, s ostatnými plánmi spoločnosti Hostinger nemôžete získať bezplatný protokol SSL. Pre tých, ktorí ju stále chcú, existuje možnosť kúpiť ju iba za 9,99 dolárov, čo celkovo celkovo predstavuje pomerne lacnú cenu..

Ale tu je skutočný obchod. SpamAssassin a BitNinja získate zadarmo ako bonus za všetky dostupné plány. Ako už názov napovedá, SpamAssassin je anti-spamový nástroj pre e-mailové adresy, ktoré máte vo svojej doméne. BitNinja je iný typ softvéru, ktorý bráni útoku servera hrubou silou a útokmi DDoS. Softvér má tiež funkciu strojového učenia, ktorá si zapamätá IP, z ktorého bol server napadnutý, a zdieľa informácie s ostatnými servermi.

Zvyčajne budete musieť zaplatiť značné množstvo peňazí, aby ste zabezpečili fungovanie bezpečnostného softvéru, ako je BitNinja, na serveri. Tentoraz to môžete získať zadarmo. Jednou z nevýhod zabezpečenia hostingera je to, že neposkytuje žiadnu ochranu WHOIS s názvami domén. Ľudia môžu doménu nájsť, ak chcú, a zistiť, kto je vlastníkom. Ak si neželáte, aby sa takéto informácie sprístupňovali, mali by ste nájsť iného registrátora.

Ľahko ovládateľný ovládací panel

hostinger-control-panel

Zatiaľ čo väčšina poskytovateľov webhostingu si vyberie predvolené rozhranie cPanel, Hostinger sa rozhodol vyskúšať niečo iné. Na ovládací panel aplikovali svoj vlastný dizajn, hPanel zlepšiť jeho funkčnosť. Výsledkom je úplne minimalistické rozhranie vhodné pre začiatočníkov s premyslenou navigáciou. Ak ste novým webhostingom, budete ho milovať. Uvedomíte si, aké ľahké je dnes vytvoriť online prítomnosť bez akejkoľvek skúsenosti.

Nie je zapojený žiaden technický žargón. Ovládací panel vás víta farebnou ponukou, v ktorej môžete skontrolovať a spravovať svoje účty, domény, servery VPS a certifikáty SSL. Je navrhnutý tak, aby vám umožnil rýchlo dokončiť vaše úlohy bez akýchkoľvek zmätkov. Ak ho porovnáte s typickým rozložením cPanelu, ukáže sa, že tento vlastný vzhľad vytvorený spoločnosťou Hostinger je omnoho jednoduchší a pravdepodobne rýchlejší.

Okrem toho budete mať okamžitý prístup k ich podpore živého chatu. Kliknutím na ikonu v pravom dolnom rohu stránky môžete otvoriť čet a začať písať. Je to podobné chatu na Facebooku, ktorý ukladá vaše textové správy do denníka, aby ste si ich neskôr mohli prečítať, ak chcete.

zhrnutie

Ak zosumarizujete všetky funkcie a výkonné plány hostingu ponúkané spoločnosťou Hostinger, je zrejmé, ako sa stali tak populárnymi. Každý deň dostávajú obrovské množstvo pozitívnych hodnotení zákazníkov a rastúci počet spokojných zákazníkov. Odporúča sa všetkým od blogerov až po veľké podniky. Poskytujú širokú škálu bezpečnostných riešení, podporu CMS a spoľahlivú zákaznícku podporu. Ich tím je pripravený pomôcť vám diagnostikovať problém, ktorému vaše webové stránky čelia, a čo najskôr nájsť riešenie.

Po registrácii môžete začať pracovať na svojom webe behom niekoľkých minút. Ak chcete získať čo najlepšie zľavy, musíte sa samozrejme zaregistrovať na dlhšiu dobu, ale vzhľadom na ich 30-dňovú záruku vrátenia peňazí budete mať dosť času na premýšľanie. Aj bez zliav by sme povedali, že spoločnosť Hostinger ponúka v porovnaní s väčšinou svojej konkurencie celkom prijateľné plány.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector