Pressable.com Recenzia

01.06.2020
Recenzie hostingu 'Pressable.com Recenzia
0 12 мин.

Hostingové spoločnosti ako Pressable.com sa špecializujú na ponúkanie jediného produktu – spravovaného hosťovania WordPress. Tento typ hostingu je vhodný pre vlastníkov webových stránok WordPress, ktorí sa nechcú dohnať pri riešení problémov s výkonom, aktualizácií, škálovateľnosti alebo bezpečnostných problémov WordPress..


Vďaka riadenému plánu hostenia WordPress umožníte svojmu poskytovateľovi hostingu zaoberať sa údržbou vášho webu WordPress, zatiaľ čo sa zameriavate na vytváranie a publikovanie obsahu, marketing a rozširovanie svojho podnikania s vedomím, že v zákulisí odborníci WordPress pracujú na tom, aby všetko fungovalo hladko vy.

V tejto recenzii na serveri Pressable.com sa zameriame na funkcie hostenia zahrnuté v každom pláne spoločnosti Pressable.com a na to, či môže byť server Pressable dobrou voľbou pre niekoho, kto hľadá najlepšie spravovaný hosting WordPress vo svojej triede.

Prehľad spoločnosti, ktorú je možné vytlačiť

Pressable bola založená v roku 2010 Vid Luther a bola prvýkrát uvedená na trh pod názvom ZippyKid. O niekoľko rokov neskôr sa znovu spustilo pod názvom Pressable, ktoré sa ukázalo ako šťastnejšia voľba značky, pretože predchádzajúce meno sa zdalo byť zdrojom zmätku medzi klientmi..

Dnes spoločnosť so sídlom v San Antoniu (Texas, USA) poskytuje hosting pre začínajúce podniky, stredne veľké spoločnosti a veľké korporácie. Medzi ich významných klientov patria Whirlpool, Estee Lauder, Hibbs Lupus Trust atď.

Dátové centrá a sieťovú infraštruktúru spoločnosti Pressable poskytuje spoločnosť Rackspace, jedna z najväčších hostiteľských spoločností na svete. Medzi investorov spoločnosti Pressable patria aj niektorí z pôvodných zakladateľov spoločnosti Rackspace.

Lisovateľné plány & stanovenie ceny

Zobrazenia stránok alebo ceny založené na návštevníkoch sa zdajú byť preferovaným cenovým systémom niektorých hostingových spoločností, ktoré ponúkajú spravovaný hosting WordPress, a Pressable nie je výnimkou..

Pressable ponúka plány vhodné pre jednotlivcov, malé a stredné spoločnosti, ale aj plány na úrovni podniku prispôsobené jedinečným potrebám klienta. Preto si môžete vybrať plán s prostriedkami a cenovým bodom, ktorý je pre vás vhodný, z nasledujúcich 5 plánov:

Základný plán začína na 20,83 $ mesačne ročnou fakturáciou, ktorá prináša dvojmesačné zníženie ceny, ak sa rozhodnete zaviazať sa na rok. Mesačné programy sa predávajú za 25 dolárov mesačne, čo je relatívne drahé, pretože podporuje iba 5 inštalácií WordPress a 60 000 zobrazení stránok na všetkých hosťovaných stránkach..

Najobľúbenejší program Pressable stojí 37,50 dolárov mesačne (alebo 45 dolárov mesačne) a podporuje až 10 webov WordPress a 200 000 zdieľaných zobrazení stránky.

Plán najvyššej úrovne v tejto kategórii môže pojať 20 webových stránok WordPress a podporuje až 400 000 zdieľaných zobrazení stránky.

Tí, ktorí chcú hostiť viac ako 20 stránok WordPress, môžu sa spojiť s Pressable pre vlastný plán alebo si môžu vybrať z dvoch plánov určených pre organizácie (agentúra & VIP), ktoré sa usilujú hostiť 30 a viac stránok a očakávajú vysoký objem prenosu.

Cena agentúry je 135 USD mesačne, zahŕňa hosťovanie 30 + stránok a je nakonfigurovaná tak, aby zvládla 600 000 + zobrazení stránky. VIP plán stojí 750 dolárov mesačne a zahŕňa hosting pre 100 + stránok a dokáže spracovať 5 000 000 zobrazení stránky.

Pokiaľ ide o webhosting, bezplatné skúšky sú zriedkavé, pretože väčšina webových hostiteľov namiesto toho ponúkne záruky vrátenia peňazí. Tlaková technológia umožňuje ďalší prístup a ponúka 15-dňovú skúšobnú verziu bez záruky vrátenia peňazí.

Teraz, keď viete, kde Pressable stojí na stanovovaní cien a plánoch, uvidíme, aké ďalšie funkcie môžete s týmito plánmi očakávať.

Funkcie, ktoré je možné stlačiť & hodnota

Všetky plány hostenia pre stlačenie prichádzajú s nasledujúcimi funkciami:

 • Sieť na doručovanie obsahu MaxCDN je zahrnutá zadarmo, čo zaisťuje rýchle načítanie stránky bez ohľadu na to, kde sa vaši návštevníci nachádzajú na celom svete;
 • Zadarmo SSL certifikát pomocou Poďme šifrovať;
 • Vyrovnávacia pamäť pre rýchle doručenie obsahu vašim návštevníkom (používa batériu ako vyrovnávaciu pamäť stránky a ukladá ju do memcache);
 • Pracovné weby a nástroj na klonovanie jedným kliknutím vytvoria testovacie prostredie, ktoré vám umožní jednoducho tlačiť zmeny na vaše živé stránky alebo namiesto toho tlačiť na celé klonované stránky;
 • Optimalizácia na strane servera: servery sú optimalizované na zlepšenie výkonu vašich stránok WordPress;
 • Prístup na web a nahrávanie cez SFTP;
 • Možnosť vytvoriť prihlasovacie účty pre spolupracovníkov na vašich stránkach (napr. Weboví dizajnéri alebo vývojári). Po ukončení spolupráce môžete tieto poverenia odvolať a už nebudú môcť vykonávať zmeny;
 • Bezplatná migrácia webových stránok až pre 5 stránok;
 • Denné zálohy: ak sa niečo pokazí, môžete svoj web obnoviť zo zálohy bezplatne. Po stlačení môžete zálohovať databázu dva týždne a obsah za posledné dva dni;
 • Spravované aktualizácie: Stlačiteľné sa postará o všetky aktualizácie jadra WordPress a bezpečnostné záplaty sa aplikujú do jednej hodiny od ich vydania;
 • Skenovanie a odstránenie škodlivého softvéru: Stlačením je možné vykonávať nočné kontroly a odstraňovania a firewall webovej aplikácie, ktorý zaisťuje bezpečnosť vašich stránok;
 • Ochrana proti útokom hrubou silou: Lisovateľné využíva systémy detekcie narušenia na monitorovanie a blokovanie pokusov o prienik;
 • Špecializovaná podpora WordPress: Jednou z výhod riadeného hosťovania WordPress je odborná podpora WordPress;
 • Prispôsobiteľný ovládací panel.

Všetky tieto funkcie sú viac alebo menej typické pre spravovanú hostingovú službu WordPress. Rovnako ako iní poskytovatelia hostenia riadených serverov WP (napr. WP Engine alebo Pressidium), Pressable nepredáva domény ani neponúka hosting e-mailov. Namiesto toho sa zameriavajú na poskytovanie komplexného riadeného hosťovania. Ak chcete celý balík (doména, e-mailový hosting a servery optimalizované pre WordPress), odporúčame vám vybrať služby služieb InMotion Hosting alebo BlueHost..

Hostingové plány spoločnosti Pressable.com prichádzajú s niekoľkými predinštalovanými doplnkami, ako sú Akismet, Jetpack, VaultPress, Batcache, Gauge.es a vlastné interné doplnky spoločnosti Pressable..

Podobne ako pri každom spravovanom hostovaní WordPress, aj tu sú niektoré doplnky, ktoré sú obmedziteľné aplikáciou Pressable, a tieto zvyčajne zahŕňajú pluginy, ktoré sú už zabudované v hostiteľskej infraštruktúre alebo ktoré jednoducho nehrajú dobre v systéme Pressable, a to buď kvôli duplicite funkcií alebo rušeniu. Napríklad doplnky typu cache ako W3 Total Cache, WP Rocket alebo WP Super Cache nie sú v službe Pressable povolené. Tieto doplnky môžu rušiť vlastné systémy ukladania do vyrovnávacej pamäte Pressable a môžu spôsobiť spomalenie vašich stránok.

Úplný zoznam doplnkov, ktoré nie sú povolené v službe Pressable, nájdete v časti Časté otázky v databáze znalostí spoločnosti Pressable..

Existuje niekoľko aspektov služieb Pressable, o ktorých neprichádzajú, konkrétne technické špecifikácie ich serverov a záruky prevádzkyschopnosti. Bohužiaľ, 15-dňová skúšobná doba je na krátkej strane na testovanie výkonu v prevádzke a zdá sa, že 60-dňová záruka vrátenia peňazí, ktorú ponúkajú Pressidium a WP Engine, alebo ešte lepšie, zdá sa, že 90-dňová záruka vrátenia peňazí ponúkaná spoločnosťou InMotion Hosting ako lepšie alternatívy.

Tlačiteľná zákaznícka podpora

Pressable má vyhradený tím podpory WordPress, ktorý je možné kontaktovať prostredníctvom telefónu pre predpredajné otázky, priamo e-mailom na adrese [email protected] alebo zaslaním podporného lístka z ovládacieho panela MyPressable, kde môžete sledovať stav svojej letenky.

Pressable neposkytuje podporu 24/7, ich podporný tím je k dispozícii od pondelka do piatka medzi 8:00 a 22:00 CST. Podpora je k dispozícii počas iných hodín a cez víkend aj v prípade mimoriadnych problémov týkajúcich sa celého systému. Nie je to však také robustné ako počas pracovných dní..

Môžete si tiež prezerať vedomostnú základňu spoločnosti Pressble, kde nájdete návody, často kladené otázky a ďalšie užitočné informácie o spravovaných plánoch hostingu, ktoré sú k dispozícii na stránke Pressable..

Tím podpory spoločnosti Pressable získal niekoľko zmiešaných recenzií, pričom niektorí zákazníci si sťažovali na nedostatočnú a nereagujúcu podporu, zatiaľ čo iní ich oceňovali za užitočnosť a odbornosť. Pretože Pressable ponúka 15-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu, odporúčame vám vyskúšať si zákaznícku podporu sami, aby ste zistili, či ste s nimi spokojní..

Pros & Nevýhody Pressable.com

Je služba Pressable pripravená na premiérový čas alebo stále potrebuje zvýšiť svoju hru? Tu je miesto, kde je možné tlačiť a kde je potrebné vykonať vylepšenia:

Pros

 • Prémiová CDN zahrnutá vo všetkých plánoch;
 • Automatické skenovanie a odstránenie škodlivého softvéru;
 • Užitočná funkcia postupovania stránok;
 • Kontrola prístupu spolupracovníka;
 • 2 mesiace voľna s ročnou fakturáciou;
 • Automatické zálohy a aktualizácie;
 • Až 5 bezplatných migrácií na webové stránky.

Zápory

 • Iba 15-dňová bezplatná skúšobná verzia, žiadna záruka vrátenia peňazí;
 • Žiadne záruky prevádzkyschopnosti;
 • Žiadna živá podpora alebo nepretržitá podpora.

Tlačiteľné obsahovalo základy riadeného hostenia WordPress a obsahuje niekoľko spoľahlivých nástrojov týkajúcich sa výkonu a bezpečnostných záruk pre vaše stránky WordPress. Má tiež plány na rôzne potreby a za rôzne cenové body, máme však pocit, že Pressable nejde o míľu ďalej v porovnaní s inými poskytovateľmi spravovaného hostingu a dokonca aj poskytovateľmi zdieľaného hostenia, ktorí ponúkajú aj optimalizovaný hosting pomocou WordPress.

Záver preskúmania Pressable.com

Riešenia hostenia WordPress, ktoré je možné spravovať pomocou Pressable, môžu byť vhodné pre majiteľov webových stránok, ktorí potrebujú hostiť veľa webových stránok WordPress, ale nechcú ich zviazať ich údržba a správa, a nevadí, že toto pohodlie prichádza za príplatok cena. Bohužiaľ, Pressable v niektorých oblastiach chýba (dostupnosť podpory a transparentnosť prevádzkyschopnosti), čo mu bráni stať sa solídnym uchádzačom o najlepšie riadený hosting WordPress..

60-dňová záruka vrátenia peňazí spoločnosti WP Engine a Pressidium.com, SLA zálohovaná bez dostupnosti a nepretržitá zákaznícka podpora jednoducho zatienia ponuky Pressable v oblasti spravovaného hosťovania WordPress.

Tí, ktorí hľadajú cenovo dostupný zdieľaný hosting optimalizovaný pre WordPress, ktorý obsahuje bezplatnú doménu, neobmedzený prenos, neobmedzené úložisko a neobmedzené funkcie hostenia a hostovania e-mailov porovnateľné s funkciami, ktoré ponúka Pressable, odporúčame vyskúšať si InMotion Hosting alebo optimalizované plány WordPress od BlueHost..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector