Recenzia domény.com

01.06.2020
Recenzie hostingu 'Recenzia domény.com
0 9 мин.

Ako už názov napovedá, doména.com je predovšetkým registrátorom doménových mien, ale medzi ich služby patria aj certifikáty SSL, ochrana osobných údajov, e-mailový marketing, e-mailový marketing, webový dizajn a webhosting. Z toho všetkého bude web hosting podliehať tejto kontrole domény Domain.com.


Prehľad Domain.com

Spoločnosť Domain.com so sídlom vo kanadskom Vancouveri ponúka svoje služby registrácie doménových mien od roku 2000. Spoločnosť vlastní jeden z najväčších hráčov v oblasti webhostingu, Endurance International Group, ktorá je tiež materskou spoločnosťou iného veľkého mena poskytovatelia webhostingu ako BlueHost alebo HostGator.

Doména doména.com tvrdí, že poskytuje služby vysokej hodnoty, prijateľné ceny a spoľahlivosť, takže sa v našej doméne.com skontrolujte, či je možné tieto nároky zálohovať..

Plány Domain.com & stanovenie ceny

Doména.com ponúka výber hostenia založeného na systéme Windows alebo Linux prostredníctvom rôznych zdieľaných plánov hostenia. Tí, ktorí hľadajú mesačné plány, sa budú musieť vysporiadať s jednoročným plánom, ktorý predstavuje minimálne obdobie záväzkov na doméne.com, najdlhšie 3 roky..

Doména bohužiaľ neodmení zákazníci so zľavami, ak sa zaviažu na dlhšie obdobie, takže ceny zostávajú konštantné počas všetkých zmluvných období. Zadarmo doménové meno je poskytované zadarmo so všetkými plánmi hostenia.

Zdieľaný hosting v systéme Linux

Hostingové plány založené na Linuxe začínajú na $ 3,75 / mesiac alebo 45 $ / rok (základný plán) a ponúkajú neobmedzený priestor na disku, škálovateľnú šírku pásma, hosting pre 1 doménu, 5 FTP účtov, 10 MySQL databáz, 100 e-mailových účtov a 100 USD v hodnote Google AdWords a Bing marketingový kredit, ako aj bezplatné bezplatné číslo.

Plán Deluxe nie je obmedzený z hľadiska miesta na disku, šírky pásma a počtu hostovaných domén, ale nie z hľadiska účtov FTP (25), databáz MySQL (25) a e-mailových adries (250). Program Deluxe stojí 6,75 dolárov mesačne alebo 81 dolárov ročne.

Ak hľadáte plán s neobmedzeným počtom možností, odporúčame plán Ultra, ktorý stojí 13,75 dolárov mesačne alebo 165 dolárov ročne..

Zdieľaný hosting systému Windows

Hostingové plány založené na systéme Windows začínajú na 4,75 USD mesačne alebo 57 USD ročne. Základný plán a plán Ultra (v cene 7,75 dolárov mesačne alebo 93 dolárov ročne) majú rovnakú konfiguráciu ako plány Basic a Ultra v kategórii hostingu založenom na Linuxe. Plán Deluxe (cena 14,75 dolárov mesačne alebo 177 dolárov ročne) obsahuje iba 50 prihlásení FTP a 50 databáz MySQL v porovnaní s úplne neobmedzeným plánom Linux založeným na Deluxe.

Hosting VPS

Plány VPS domény Domain.com obsahujú CentOS a cPanel / WHM s plánmi Pro a Premium. Na rozdiel od zdieľaných plánov hostenia majú plány hostenia VPS funkciu mesačnú fakturáciu. Základný plán VPS stojí 29,70 dolárov mesačne a zahŕňa 512 MB RAM, 20 GB miesta na disku, šírku pásma 1 000 GB, hosting pre neobmedzené domény, neobmedzené databázy a neobmedzený počet e-mailov. cPanel / WHM nie je k dispozícii so štandardným plánom.

Plán Pro zdvojnásobuje pridelenie pamäte RAM a webového priestoru podľa štandardného plánu a prichádza so šírkou pásma 1500 GB, neobmedzeným hosťovaním domén a neobmedzeným hosťovaním databáz. Tento plán stojí 41,60 dolárov mesačne.

Najväčší úder v tejto kategórii predstavuje plán Premium, ktorý ponúka 2048 MB RAM, 60 GB voľného miesta na disku, 2 000 GB šírky pásma, neobmedzený hosting e-mailov, domén a databáz. To plánuje náklady 67,95 dolárov mesačne.

Doména doména.com tiež obsahuje základný plán hostenia pre WordPress, ktorý stojí 3,75 dolárov mesačne a umožňuje vám spustiť blog WordPress za pár minút..

Okrem výberu OS a zdrojov, o ktorých sa tu hovorí, sa pozrime, aké ďalšie funkcie sú s týmito plánmi hostenia k dispozícii.

Funkcie hostingu domény.com

Na doméne.com sú k dispozícii iba zdieľané a hostenia VPS. Plány majú nasledujúce vlastnosti:

 • Názov domény zadarmo na 1 rok;
 • Voľný ťah & staviteľ stránky drop;
 • Zadarmo 1 GB cloudového úložiska (zdieľané plány);
 • Filter na nevyžiadanú poštu a antivírusový e-mail;
 • Marketingové nástroje (100 USD, Google AdWords, kredit na Bing 100 USD, zoznam YellowPages, bezplatné telefónne číslo – USA);
 • Podporované PHP5, Perl, Python;
 • Podpora SSL, heslom chránený adresár;
 • Nástroje pre webovú analýzu;
 • Bezplatné aplikácie: WordPress, Drupal, Joomla, CubeCart, atď .;
 • Ekologický hosting (poháňaný vetrom);
 • cPanel / WHM;
 • Zálohovanie údajov, úplná redundancia siete, monitorovanie bezpečnosti 24 × 7.

Doména.com neponúka špecializované plány hostingu ani plány predaja. Ich služby sú zamerané na jednotlivých používateľov a malé podniky. Ak sa váš web musí rozširovať nad rámec zdrojov, ktoré ponúkajú plány VPS domény Domain.com, doména.com nemusí byť pre váš web vhodnou voľbou..

Zákaznícka podpora na doméne.com

Zákaznícke služby domény doména.com sú obmedzené na live chat a systém predaja lístkov. Podporný personál je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni na vybavenie žiadostí. Telefonická podpora nie je k dispozícii; pre tých, ktorí majú otázky týkajúce sa predaja, je však k dispozícii bezplatné telefónne číslo. Niektoré programy (napr. Ultra plán) sú vybavené prémiovou podporou.

Rovnako ako u každého seriózneho webhostingu, doména doména.com udržuje na svojej stránke Centra pomoci informačnú databázu. Používateľské príručky sú k dispozícii aj pre nezasvätených.

Názory na doménu.com sa pohybujú od vysokých ocenení za ich ľahko použiteľné služby až po horlivé sťažnosti týkajúce sa podpory zákazníkov.

Pros & Nevýhody Domain.com

Domain.com je prvý registrujúci názvu domény a druhý poskytovateľ webhostingu. Ich plány hostenia sa dajú ľahko používať a nie sú preplnené funkciami, ktoré môžu začiatočníci považovať za ohromujúce. Pokročilí používatelia a odborníci ich však môžu považovať za presvedčivé práve z týchto dôvodov.

Tu sú výhody a nevýhody domény Domain.com:

Pros

 • Jednoduché možnosti hostenia s výberom operačného systému Linux a Windows
 • Dostupné ceny
 • Zadarmo doménové meno so všetkými plánmi
 • Neobmedzené možnosti hostenia
 • Ľahko použiteľný webový tvorca drag and drop
 • Bezplatné marketingové kredity

Zápory

 • Pri zdieľanom hostovaní žiadna mesačná fakturácia
 • Žiadna záruka dostupnosti
 • Nie všetky plány zahŕňajú cPanel
 • Žiadne špeciálne možnosti hostenia

Funkcie hostingu domény doména.com vám môžu pomôcť zistiť prítomnosť na internete lacno, ale môžu zaostávať v niektorých aspektoch hostenia, ktoré môžu byť pre niektoré firmy a jednotlivcov zásadné..

Záver preskúmania domény.com

Doména.com má dobré možnosti zdieľaného hostenia s výberom hostenia založeného na systéme Windows alebo Linux. Aj keď poskytuje vášmu webu viac priestoru na rast ako priemerný poskytovateľ zdieľaného hostingu, chýba mu celé spektrum možností hostenia. Aj napriek tomu môže byť doména.com dobrým kandidátom na hosting pre priemerného používateľa, ktorý nepotrebuje plány hostingu, plné funkcií, ktoré by nakoniec nemuseli používať..

Nedostatok záruky dostupnosti a pokročilých funkcií spôsobuje, že doména.com je nekvalifikovaná, aby sa stala hostiteľom výberu webových stránok s vysokou prevádzkou a profesionálov, ktorí potrebujú pokročilejšie možnosti hostenia..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector