Recenzia FastComet

01.06.2020
Recenzie hostingu 'Recenzia FastComet
0 11 мин.

Ak hľadáte hĺbkovú recenziu FastComet, ste na správnom mieste. Vďaka priateľskej podpore zákazníkov a spoľahlivým službám je práve teraz na internete jedna z vysoko oceňovaných hostingových spoločností. Môžeme povedať, že FastComet má v súčasnosti väčšiu zákaznícku základňu ako väčšina ostatných veľkých mien v priemysle, a my tiež vysvetlíme prečo. Usilujú sa poskytovať čo najlepší výkon za vaše peniaze, takže niet divu, že sa vďaka svojej veľkodušnosti stali tak populárnymi.


Samozrejme nemôžete nájsť perfektného poskytovateľa webhostingu. Každý z nich má svoje nedostatky, najmä ak si uvedomíte, že si musíte vybrať podľa svojich potrieb. Porovnaním FastComet s inými populárnymi spoločnosťami sa ukázalo, že skutočne vynaložili toto mimoriadne úsilie na svoje služby, čím prekročili očakávania svojich zákazníkov. Ďalej budeme hovoriť o všetkých dôvodoch, prečo je tento poskytovateľ tak skvelou voľbou, pokiaľ ide o webhosting.

SSD Hosting na FastComet

FastComet začal poskytovať služby správy systému približne v roku 2010 a pomaly sa vyvinul v poskytovateľa hostingu, čím sa ich cloudhostingové služby stali verejnými v roku 2013. Na svojich serveroch používajú striktne pevné disky SSD a obsluhujú viac ako 12 000 zákazníkov z celého sveta. FastComet je jednou z mála spoločností, ktoré vám umožňujú hosťovať webové stránky pre dospelých, ak dodržiavate pravidlá. Ak chcete spustiť webovú stránku, budete potrebovať aj webhostingový plán a názov domény.

Super je, že prihlásením sa do hosťovacieho plánu FastComet sa môžete zaregistrovať aj na rovnakom mieste. Bude to ďalší krok, keď nastavíte svoj hostingový plán a ušetríte tak drahocenný čas. Okrem ponuky typických plánov webhostingu sa vysoko zameriavajú na poskytovanie konkrétnych hostingových balíkov pre Joomla, WordPress, SocialEngine a OpenCart. Pre každý z nich sú k dispozícii inštalačné skripty na jedno kliknutie, ktoré môžete použiť po získaní prístupu na server.

Umiestnenia dátového centra FastComet

Ak chcete nadviazať spoľahlivé spojenie so serverom, musíte si vybrať miesto, ktoré je vám najbližšie. FastComet odviedol skvelú prácu tým, že zahrnoval viac ako 70 krajín z celého sveta 8 dátovými centrami. Z nich sú 3 dostupné v Európe, 3 v USA a 2 v Ázii. Zriadením týchto dátových centier v strategických bodoch sprístupnili svoje služby väčšine ľudí na svete vysokou rýchlosťou.

Hardvér je chránený vojenskou úrovňou zabezpečenia. Vďaka zálohovaniu napájania budú servery fungovať, aj keď dôjde k nejakému výpadku napájania. Dôležité je aj to, že vo všetkých dátových centrách je nainštalovaný špičkový chladiaci systém a protipožiarna ochrana. Vďaka všetkým týmto preventívnym opatreniam a špičkovému hardvéru je FastComet pripravený poskytovať výkonnú webhostingovú službu pre vaše webové stránky pri zachovaní bezpečnosti vašich údajov..

Bezpečnosť, zálohovanie a monitorovanie

Po registrácii do hostingového plánu FastComet budú vaše dáta vždy zabezpečené vďaka ich týždennej zálohovacej rutine. Tieto automatické zálohy zaisťujú, že údaje o webových stránkach, e-mailoch, databázach a v podstate všetko, čo sa dá dosiahnuť, môžu byť obnovené aj po najhoršom zlyhaní. Táto služba je úplne bezplatná a softvér, ktorý používajú na zálohovanie, sa nazýva JetBackUp, veľmi populárne riešenie zálohovania pre cPanel..

Okrem toho vám FastComet umožňuje vytvárať snímky podľa potreby. Zálohy vytvorené v aplikácii cPanel sú k dispozícii celý mesiac, kým ich poskytovateľ neodstráni, takže si môžete v prípade potreby zvoliť obnovenie aj 30-dňovej verzie vášho webu. Ich servery sú chránené pred škodlivým softvérom a pre každého používateľa Magento, Joomla a WordPress je nainštalovaná aplikácia firewall. Môžete si byť istí, že vaše údaje sú chránené proti všetkým možným hrozbám.

Toto sa stalo nevyhnutným najmä v posledných niekoľkých rokoch, keď sa častejšie vyskytovali kybernetické útoky, ktoré sa zameriavajú na niektoré nové zraniteľné miesta operačných systémov. FastComet bol jedným z mnohých poskytovateľov, ktorí na tento hovor rýchlo zareagovali a výrazne zlepšili jeho bezpečnostné funkcie.

Plány a ceny na FastComet

V FastComet si každý nájde slušný hostingový plán vrátane blogerov, firiem a jednotlivcov, ktorí chcú iba svadbu, webovú stránku portfólia alebo malý internetový obchod. Môžete sa rozhodnúť pre ich hostingové balíčky WordPress alebo si vybrať hostingový plán OpenCart, Joomla alebo Social Engine v prípade, že dávate prednosť týmto platformám. Bez ohľadu na to, ktorý z nich si vyberiete, neexistuje žiadny významný rozdiel medzi vlastnosťami a cenami.

Keďže ich najobľúbenejšie plány sa zameriavajú na uvedené platformy, preskúmame iba hostingové plány programu WordPress, aby sme vám poskytli predstavu o celkových cenách a funkciách, ktoré by ste mali od FastComet očakávať. Čítaním nášho názoru si potom môžete vybrať jednu zo štyroch dostupných platforiem. Teraz sa pozrime, čo tu máme!

WordPress Optimized Plans od FastComet

Ak je WordPress preferovanou platformou pre váš projekt, budete si môcť vybrať z troch rôznych plánov. Sú to tieto možnosti: StartSmart, ScaleRight a SpeedUp. V prvom prípade budete môcť nastaviť webovú stránku s obmedzenou prevádzkou na 25 000 každý mesiac, a to iba za 2,95 dolárov mesačne. Nie je to však také zlé, ako to znie, pretože poskytovateľ nezapočítava vašich vracajúcich sa návštevníkov, iba nových. Plán StartSmart sa väčšinou odporúča vlastníkom osobných webových stránok, ktorí chcú svoj projekt začať.

Okrem toho získate 15 GB SSD, kde môžete ukladať údaje svojej webovej stránky. Keď vaše webové stránky začnú rásť, môžete ľahko vyčerpať zdroje poskytnuté plánom StartSmart. V takom prípade bude program ScaleRight pre vás viac ako ideálny a stojí iba 5,95 dolárov mesačne. Vďaka tomuto môže váš web privítať 50 000 jedinečných návštevníkov. Pokiaľ ide o výkon, poskytne vám 4 procesorové jadrá, 25 GB úložného priestoru a 3 GB RAM.

Ak ste pripravení urobiť väčšiu investíciu, plán SpeedUp je tu pre vás, aby ste svojim webom poskytli ešte viac zdrojov za cenu 9,95 dolárov mesačne. Zdvojnásobuje počet jedinečných návštevníkov, ktorých môže váš web privítať, čo z neho robí neuveriteľných 100 000 používateľov. Toto je ešte silnejší plán so 6 procesorovými procesormi, 35 GB úložného priestoru SSD a 6 GB pamäte RAM. S programami ScaleRight a SpeedUp máte povolené prevádzkovať množstvo webových stránok v rovnakom pláne.

Všetky tieto plány vám poskytujú bezplatný prenos webových stránok, bezplatnú doménu a neobmedzené účty FTP, databázy, subdomény, verzie PHP, šifrujme SSL a denné zálohy. Ak sa rozhodnete pre plán SpeedUp, získate aj súkromný SSL GlobalSign.

Extra funkcie FastComet

Hostingové plány FastComet vám tiež poskytujú prístup k viac ako 150 užitočným aplikáciám, ktoré je možné nainštalovať jediným kliknutím. Ak potrebujete pre svoj blog ďalšie moduly, služba vám poskytuje prístup k ich inštalácii na server. Okrem toho budete môcť nainštalovať širokú škálu tém pre všetky platformy podporované spoločnosťou. Ak si vyberiete plán hostenia pre konkrétnu platformu, získate aj automatické aktualizácie pre túto platformu. Môžete si byť istí, že váš server nebude mať počas procesu aktualizácie žiadne prestoje.

Ak si ako svojho poskytovateľa hostingu vyberiete FastComet, získate nielen výkonné zdroje, ale získate aj množstvo užitočných nástrojov a funkcií, ktoré vám môžu pomôcť vylepšiť vaše stránky. Čo získate od tejto spoločnosti, je špičkový hostingový balík za prijateľnú cenu. Len si predstavte, koľko peňazí by to stálo, keby ste si kúpili všetky funkcie osobitne, a bude zrejmé, že skutočne šetríte veľa peňazí, ktoré môžete investovať inde..

Uptime servera FastComet

FastComet je dosť vážne o dostupnosti svojich serverov, dôsledne ich udržiava a beží 99,99% času. Ak sčítate všetky faktory, vrátane personálu pracujúceho na serveroch, hardvéru, softvéru a infraštruktúre dátových centier, ukázalo sa, že okolo serverov je veľa problémov, ktoré môžu spôsobiť zlyhanie. Servery FastComet majú v priemere 4 minúty výpadku každý rok.

Je smutnou pravdou, že väčšina poskytovateľov webhostingu nemôže zabezpečiť takúto spoľahlivú službu. Sľubujú podobnú mieru dostupnosti a keď sa zaregistrujete, zvyčajne sa ukáže, že k zlyhaniam dochádza oveľa častejšie, ako by mali. Podľa recenzií zákazníkov FastComet a samotnej spoločnosti 99,99% nie je lož. V skutočnosti je pomer dostupnosti a prevádzky to, čo robí spoločnosť skutočne vynikajúcou v konkurencii.

Podpora zákazníkov FastComet

FastComet ponúka živú podporu so svojím tímom odborníkov. Môžete ich kontaktovať prostredníctvom rôznych kanálov vrátane e-mailu, telefónu, živého chatu a systému ich lístkov. Po zadaní problému stačí počkať niekoľko minút, kým neodpovedia. V FastComet sa nikto nemôže stať súčasťou tímu technickej podpory, kým nedokončí trojmesačný školiaci program.

To, čo sa tam naučia, im umožňuje riešiť aj tie neobvyklé problémy. Môžete sa na ne tiež obrátiť, ak máte jednoduchú otázku, ktorú potrebujete, alebo potrebujete pomoc. V každom prípade vám radi pomôžu. Ako sme už spomenuli, FastComet ponúka aj bezplatný prenos webových stránok. Ak ste práve prešli od iného poskytovateľa, môžete požiadať tím podpory zákazníkov o prenos údajov z vašich webových stránok z predchádzajúceho servera na nový..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector