Recenzia JaguarPC

Pozrime sa, čo ponúka JaguarPC spoločnostiam alebo jednotlivcom, ktorí chcú spoľahlivú hostingovú službu. JaguarPC je naozaj dobrý výber, pokiaľ ide o hosting, ale funkcie a služby celkovo nemusia byť vhodné pre každého. Z tohto dôvodu budeme pred začatím členstva podrobne diskutovať o výhodách a nevýhodách, ktoré by ste mali poznať.


Spoločnosť bola založená v Colorade v roku 1998. Tvrdo pracovali, ponúkali rôzne riešenia webhostingu a nakoniec sa stali jednou z najväčších spoločností v odbore. JaguarPC vždy investuje do najmodernejšieho hardvéru a zabezpečenia, a preto sa stal poskytovateľom hostiteľských služieb pre mnohé podniky.

Za posledných 10 rokov sa spoločnosť výrazne rozšírila. Okrem Colorado majú teraz dátové centrá v Chicagu, Houstone, Atlante a dokonca aj v Spojenom kráľovstve, ktoré na svojich serveroch hostia viac ako 500 000 domén. Boli tiež malí poskytovatelia hostingu, ktorí sa tiež stali súčasťou JaguarPC, konkrétne Devpont, Hostingzoom a Wowvps..

JaguarPC má širokú škálu plánov webhostingu, ktoré zaisťujú primeranú sadu funkcií pre veľké aj malé podniky. Poďme hovoriť o tom, čo JaguarPC ponúka svojim klientom všeobecne.

Prehľad JaguarPC

Ako sme už uviedli, spoločnosť JaguarPC neustále investuje do nového hardvéru a do zlepšovania svojej siete. Ich 100% záruka prevádzkyschopnosti nie je len návnada, ale naozaj ju berú vážne, pretože pri výpadku prúdu viac ako 8 rokov nedošlo k výpadku napájania.

Vďaka technológii napájania, ktorá má 14 generátorov, sú vždy pripravené zálohovať celú sieť. JaguarPC zaisťuje, že ich systémy sú neustále monitorované a zabezpečené, aby poskytovali vysoko kvalitnú webhostingovú službu každému.

Ak si vyberiete jeden z vyhradených serverových plánov JaguarPC, zaistia vám, že vždy, keď dôjde k problému s hardvérom, vymenia chybné časti v priebehu nasledujúcich 2 hodín. Na druhú stranu sa môžete kedykoľvek spoľahnúť na ich zákaznícku podporu kedykoľvek budete potrebovať pomoc.

Pokiaľ ide o ich ceny a konkrétne zoznamy funkcií, nájdete veľa doplnkov, ktoré vám budú hodiť, pričom za každý plán stále platíte primerane nízku cenu. Okrem toho vám JaguarPC poskytuje prístup k množstvu softvéru, ktorý môže byť užitočný pre vaše webové stránky, ako sú nástroje elektronického obchodu a systémy na správu obsahu..

Plány a ceny JaguarPC

JaguarPC udržiaval svoje ceny cenovo dostupné pre každého a ponúka obrovský zoznam funkcií s každým plánom, dokonca aj ten najlacnejší, ktorý stojí iba 5 dolárov. Ak ste novým používateľom JaguarPC a chcete sa pripojiť, zaručia vám bezplatné nastavenie.

Zdieľané plány hostingu na JaguarPC

Najprv si povedzme o nich Zdieľané plány hostenia s cPanel ako rozhranie pre hosťovanie. cPanel vám ponúka veľa inštalačných aplikácií na jedno kliknutie, ktoré môžu byť užitočné, vrátane najpopulárnejších platforiem CMS a správy dát. Bez ohľadu na to, aký zdieľaný plán vyberiete, s každým z nich získate úložisko SSD, čo zaručuje vysokú rýchlosť prenosu.

Teraz, ak chcete byť nákladovo efektívny so zdieľanými hostingovými plánmi JaguarPC, mali by ste si určite zvoliť svoju 36-mesačnú zmluvnú možnosť. V takom prípade získate všetky funkcie a vynikajúcu zákaznícku podporu za cenu, ktorá je v porovnaní so službou, ktorú dostanete, takmer smiešna..

 • Najmenší zdieľaný hostingový balík je Súkromný hosting čo stojí 3,97 dolárov každý mesiac. To vám poskytuje 35 GB priestoru na prácu a šírku pásma 100 GB pre začiatočníkov. E-mailové, FTP účty a MySQL databázy sú však dosť obmedzené, keďže môžete mať spolu maximálne 25 z týchto troch.
 • Druhý plán je web hosting a prichádza s diskovým priestorom 75 GB, väčšou šírkou pásma 1 000 GB a e-mailom, FTP a MySQL je obmedzená na 100. Mesačné náklady sú 6,97 dolárov a dostanete nejaké bonusy, ktoré nemôžete získať s plánom súkromného hostenia, napríklad zabezpečený SSL s certifikátom, Softaculous, Spam Expert, Cloud Flare, LiteSpeed. Okrem toho môžete pracovať so 100 parkovanými doménami a zároveň získať denné zálohy.
 • Najväčší je Obchodné hostenie s mesačnou cenou 25,94 USD. To je oveľa väčšie v porovnaní s predchádzajúcimi dvoma, ale v skutočnosti to nie je také veľké, ak vezmete do úvahy všetky neobmedzené veci, ktoré dostanete s plánom. Dodáva sa s 125 GB miesta na disku, šírka pásma je 5 000 GB a teraz sú všetky databázy, parkované domény a účty neobmedzené. Okrem predchádzajúceho plánu sa vaše stránky budú spúšťať na semi-dedikovaných serveroch a obsahuje aj vyhradenú adresu IP.

Plány pre dedikované servery

To všetko boli možnosti zdieľaného webhostingu, ktoré JaguarPC ponúka. Teraz sa pozrime na ich Plány vyhradeného servera že všetky vám zaručujú 99,99% dostupnosti, takže tieto sú do značnej miery stále a nemusíte sa ani obávať..

Môžete si vybrať zo štyroch plánov a všetky vám poskytnú 10 Mb / s nemeranej šírky pásma, neobmedzeného prenosu, prístupu root a možnosti vzdialeného reštartovania systému. Okrem toho budete môcť implementovať všetky druhy jadier a pracovať na stránkach a aplikáciách na vlastnej platforme JaguarPC..

Ceny za tieto dedikované plány serverov začínajú od 127 dolárov mesačne až po 267 dolárov mesačne, v závislosti od toho, aký silný chcete mať server. Pre každý z nich sú k dispozícii štyri špecifické konfigurácie s najlepšími procesormi Intel Xeon E3 a najsilnejšia s dvoma procesormi Intel E5. Čím je balík drahší, tým väčšie je aj RAM a miesto na disku.

Reseller Hosting na JaguarPC

Pokiaľ ide o Reseller Hosting, Používatelia JaguarPC sú tiež celkom spokojní. V rámci štyroch konkrétnych plánov, ktoré ponúkajú, existuje veľa možností. Plány sú k dispozícii pre predajcov v Spojenom kráľovstve a USA a tiež s neobmedzenou šírkou pásma, e-mailovými adresami, FTP a účtami ďalšieho predaja a databázami. Programy hostenia predajcu zahŕňajú aj tieto funkcie:

 • Preberanie je povolené
 • Účty je možné migrovať (obmedzené na 25)
 • Úplne zadarmo Rapid SSL
 • Prispôsobenie servera Nameserver
 • Vrátane webového servera Litespeed
 • Vrátane OS CloudLinux
 • Získate účty SSL, Master a Reseller
 • Denné zálohy od spoločnosti R1Soft
 • Vysoko výkonný nástroj na tvorbu stránok (RVSiteBuilder)

JaguarPC ponúka svoje hostingové plány pre distribútorov s cPanel a najlacnejší plán s názvom Lite vám poskytuje 10% zľavu, ak predávate dedikované servery alebo VPS servery, zatiaľ čo najväčší Pokročilý plán prichádza s 20% zľavou. Povedzme, že chcete 36-mesačnú predplatenú možnosť, potom plán Lite je 12,96 dolárov, štandardný je 19,95 USD, 35,95 dolárov Pro a program pre pokročilých stojí 56,95 dolárov, ale posledné dva sú iba na 12 mesiacov..

Možnosti hostenia VPS

Ak chcete investovať Hosting VPS Namiesto toho vám JaguarPC môže ponúknuť štyri plány pre túto možnosť. K dispozícii sú aj neobmedzené funkcie, o ktorých sme predtým hovorili, vrátane e-mailových účtov, domén, FTP, vstupnej šírky pásma a databázach MySQL..

Plány tiež podporujú rôzne operačné systémy ako Fedora, Windows, Suse, Debian a CentOS. Dve ľubovoľné adresy IP, vzdialený prístup správcu a denné zálohy sú to, čo každý užívateľ získa spolu s VPS JaguarPC. Ak si vyberiete ich 12-mesačný plán, sú to tieto štyri možnosti:

 • 5 GB pamäte RAM, šírka pásma 10 TB, 2 jadrá a 30 GB priestoru za mesačný poplatok 27 dolárov
 • 3 GB RAM, šírka pásma 15 TB, 2 jadrá a 60 GB priestoru za mesačný poplatok 47 dolárov
 • 4 GB RAM, šírka pásma 20 TB, 3 jadrá a 90 GB priestoru za mesačný poplatok 67 dolárov
 • 6 GB RAM, šírka pásma 25 TB, 4 jadrá a 120 GB priestoru za mesačný poplatok 97 dolárov

Nastavenia sú zadarmo pre všetky plány a máte na výber z troch ovládacích panelov: WHM, Plesk a cPanel.

Nespravované hostingové plány Cloud VPS

S JaguarPC môžete mať Cloud VPS v Atlante, Dallase a New Yorku a každý z nich má sadu ôsmich rôznych plánov. Od malej ceny 4 dolárov môžete ísť až po plán 141,6 dolárov v závislosti od požadovaných špecifikácií.

Prvý plán je skutočne základný podľa očakávania: 1 jadro, 20 GB miesta na disku, 512 MB RAM a 1 TB šírky pásma. A takto najsilnejší je najdrahší cloudový VPS plán: 12 jadier, 420 GB miesta na disku, 36 GB RAM a 20TB šírky pásma a samozrejme každý plán stojí za vaše peniaze, pretože sa vždy snaží udržať svoje ceny dostupné pre všetkých.

Hostingové funkcie JaguarPC

Jednou z najväčších vecí na JaguarPC je, že ponúka veľa funkcií. Teraz, ak hľadáte webhostingovú spoločnosť, pravdepodobne ste odhlásili aj niekoľko ďalších spoločností. Existujú tie funkcie, ktoré ponúka každá hostingová spoločnosť, a tie, ktoré sú hlavnými charakteristikami hostingu JaguarPC. Pozrime sa, aké sú hlavné výhody výberu JaguarPC.

 • Po prvé, JaguarPC Podporuje Linux aj Windows čo by sa mohlo hodiť pre tých, ktorí uprednostňujú iba jedného z nich. Ich podpora pre dva operačné systémy jednoducho ukazuje, že pri investovaní do svojich zariadení nemyslia dvakrát.
 • Ak vlastníte firmu, ktorá slúži miestnym zákazníkom, skutočnosť, že spoločnosť JaguarPC vznikla Päť dátových centier v USA. a Jeden z U.K. môže vám pomôcť poskytnúť svojim zákazníkom lepší online zážitok. Môžete si vybrať centrum, ktoré je najbližšie k vášmu regiónu a ktoré vám zaručí príjemnú rýchlosť načítania stránky. Skutočnosť, že spoločnosť JaguarPC sa od roku 1998 natoľko rozšírila, len dokazuje ich úspech.
 • JaguarPC ponúka málo Žiadne upsells a Veľa zadarmo, aj keď vyberiete najlacnejšie plány. Vždy máte k dispozícii bezplatné denné zálohy, ktoré by sa vám mohli hodiť, pričom môžete používať prevody, SSL, filtre, tvorcovia stránok, ochranu heslom a spravovať aj svoje DNS. Doslova prichádzajú so všetkými dostupnými plánmi.

Zákaznícka podpora JaguarPC

Vďaka veľkému množstvu užitočných videí a vedomostnej základne sa JaguarPC uistil, že používatelia majú možnosť sami vyriešiť základné problémy. Poskytujú tiež správne rady, ktoré potrebujú na bezproblémové používanie webhostingu.

Okrem toho si na komunitnom fóre môžu klásť akékoľvek otázky týkajúce sa webhostingu, kde si ľudia navzájom pomáhajú v mnohých rôznych vláknach, ak uviaznu. Svoju dennú dávku znalostí o webhostingu môžete získať aj prečítaním svojho blogu, v ktorom posádka JaguarPC zdieľa množstvo informačných článkov.

Ich podporné tímy je možné kontaktovať prostredníctvom štyroch rôznych kanálov vrátane živého chatu, telefónu, e-mailu alebo systému predaja lístkov. Každé dátové centrum má svoj vlastný tím a sú neustále k dispozícii, ak máte akékoľvek problémy s hostingom JaguarPC.

Chcú byť k dispozícii všade, preto ich nájdete aj na najpopulárnejších platformách sociálnych médií. JaguarPC má silné zastúpenie v službách Google Plus, Twitter, Facebook a LinkedIn.

Výhody a nevýhody JaguarPC

JaguarPC zaručuje, že dokonalá 100% dostupnosť a ich služby sú skutočne neustále v prevádzke. Vždy sa však môžu vyskytnúť neočakávané veci. Takže v prípade výpadku servera, JaguarPC vráti svojim používateľom cenu za hodiny prestojov x10. Celkovo vzaté, ich hlavnou prioritou je udržiavať spokojnosť používateľov s ich službami a sú v tom celkom dobrí.

Ak sa vám ich plány nepáčili, môžete si svoje peniaze uplatniť do 45 dní. Okrem toho sú skutočne užitočné pri migrácii webových stránok a poskytujú vám okamžité nastavenie. Ak chcete udržiavať webovú stránku, ktorá neustále funguje a je plne optimalizovaná, potrebujete skvelú zákaznícku podporu a program JaguarPC je v tom obzvlášť dobrý. O tom sa však budeme baviť neskôr.

Zhrnieme najzreteľnejšie výhody a nevýhody, ktorým by ste mohli čeliť, ak si vyberiete JaguarPC v užšom zozname:

Pros

 • Hardvér špičkového servera
 • Mnoho rôznych plánov a prijateľné ceny
 • Posádka JaguarPC na poskytovanie pomoci efektívne využíva sociálne médiá a fórum zákazníkov
 • Ich zákaznícka podpora vás nikdy nezklame

Zápory

 • Možno bude potrebné vylepšiť podporu založenú na lístkoch a živý rozhovor
 • Existuje niekoľko používateľov, ktorí sa sťažovali na preťažené servery
 • Na rôznych webových stránkach propagujú svoju dobu prevádzky v mierne odlišných percentách

Záver preskúmania JaguarPC

Opäť určite jeden z najlepších ponúk, ak sa pozriete na ich dostupnosť. Výberom JaguarPC získate priateľský a spoľahlivý webhostingový zážitok, na ktorý sa môžete spoľahnúť. Má veľa možností, takže v prípade, že máte pocit, že váš webhostingový plán potrebuje upgrade, ďalší plán nie je taký veľký zoskok.

Ak to porovnáte s ostatnými webhostingovými spoločnosťami bok po boku, potom samozrejme nájdete nejaké rozdiely. Môžu sa líšiť v rýchlosti načítania stránky, cenách, zákazníckej podpore atď., Ale na konci dňa potrebujete spoľahlivý a bezproblémový webhostingový plán, ktorý spĺňa vaše očakávania a zodpovedá vášmu rozpočtu..

JaguarPC vždy ponúka veľa ďalších funkcií a širokú škálu plánov webhostingu, ktoré sú skvelé pre jednotlivcov a všetky druhy podnikania. Sľubujú veľa, ale môžu to tiež zálohovať.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map