Recenzia One.com

01.06.2020
Recenzie hostingu 'Recenzia One.com
0 8 мин.

One.com poskytuje registráciu domén, zdieľaný webhosting a e-mail hosting za prijateľné ceny. Všetky plány zahŕňajú doménu, drag and drop builder webových stránok, 1-click installer WordPress, neobmedzený počet e-mailových účtov a neobmedzený prenos. One.com nemusí prísť s toľkými bezplatnými možnosťami, ale ceny sú skutočnou zmluvou. Každý, kto hľadá pre svoje stránky hosting bez ozdôb, ocení jednoduchosť a cenovú dostupnosť stránok One.com.


Ako ukážeme v tejto recenzii One.com, tento poskytovateľ hostingu má globálnu zákaznícku základňu a ponúka podporu vo viacerých jazykoch vrátane dánskeho, nemeckého, anglického, francúzskeho, nórskeho, fínskeho, talianskeho, portugalského a španielskeho..

Prehľad One.com

One.com je známejší na európskom hostingovom trhu, na ktorom pôsobí od roku 2002. One.com založil Jacob Jensen a predtým sa označoval ako B-one. Spoločnosť má sídlo v Dánsku, ale má zákazníkov zo všetkých častí sveta. Počet zákazníkov je o niečo viac ako 1 milión.

One.com získala za svoju viac ako desaťročnú existenciu početné ocenenia vrátane britského poskytovateľa hostingu rozpočtu č. 1 a ocenenia za najlepší výber rozpočtu..

Funkcie One.com

Plány One.com nemusia prichádzať s toľkými zvonmi a píšťalkami, ako sú plány hostingu ponúkané inými spoločnosťami, ale môžeme s istotou povedať, že jeho produktové balíčky zahŕňajú všetky náležitosti, ktoré potrebujete na zostavenie, hostenie a zabezpečenie webovej stránky. Plány One.com sa štandardne dodávajú s niektorými funkciami, ako je napríklad bezplatné SSL, ktoré môžu byť uvedené iba s prémiovými programami inde.

Tu je prehľad najdôležitejších funkcií hostenia One.com:

 • Užívateľsky prívetivý webový tvorca (editor WYSIWYG) s voľným prístupom k množstvu šablón;
 • Bezplatný SSL certifikát zahrnutý vo všetkých plánoch;
 • Bezplatná doména (na 1. rok);
 • Inštalátor WordPress jedným kliknutím;
 • Vstavaný blogový systém;
 • Exchange Active Sync umožňuje synchronizáciu e-mailov, kalendárov a kontaktov na mobilných zariadeniach;
 • com Galéria na ukladanie a zdieľanie fotografií a videí;
 • SSH & FTP prístup;
 • PHP & Databáza MariaDB;
 • Pokročilý štatistický nástroj na meranie a analýzu prevádzky na vašich stránkach;
 • Integrácia služby Google AdWords s cieľom propagovať vaše stránky: ak si svoj účet Google AdWords dobijete prostredníctvom stránky One.com za 25 USD, získate 75 EUR;
 • Neobmedzené e-mailové účty s POP a IMAP a osobnou e-mailovou adresou;
 • E-mailový vírusový a spamový filter;
 • Podpora 24/7 v chate;
 • zálohovanie & obnova pomocou prémiových plánov;
 • Prístup k správe DNS atď.

Hostingové plány One.com pokrývajú náležitosti, ktoré potrebujete na hosťovanie svojich stránok. Plány neprichádzajú s funkciami elektronického obchodu, ale môžete na svoj web pridať internetový obchod za mesačný poplatok 10,35 USD. Medzi ďalšie doplnky patrí SiteLock, ktorý každý deň automaticky preveruje váš web, aby neobsahoval škodlivý softvér.

plány & stanovenie ceny

One.com ponúka 4 cenové úrovne, z ktorých jedna je ročný bezplatný plán. Ceny sú založené na úložnom priestore a pamäti:

 • Štartér (1 rok zadarmo!): za jednorazový nastavovací poplatok vo výške 12,00 EUR (13,40 USD) si môžete bezplatne vychutnať plán Starter na jeden rok. Tento plán zahŕňa: 25 GB úložného priestoru, 512 MB RAM, jednu databázu, jednu doménu a certifikát SSL. Plán Starter je vhodný pre základné webové stránky alebo blogy alebo pre e-mail hosting;
 • Profesionál (2,30 USD mesačne): 100 GB úložného priestoru, 1 GB RAM, viac databáz, hosting jednej domény, SSL, SSH a 2 x CPU. Program Professional je nakonfigurovaný pre webové stránky s dynamickým a interaktívnym obsahom;
 • Professional Plus (3,15 USD mesačne): 200 GB úložného priestoru, 2 GB RAM, hosting pre viac databáz, viac domén, SSL, SSH, 4 x CPU, zálohovanie & Obnoviť. Tento plán je nakonfigurovaný tak, aby vyhovoval potrebám náročnej stránky WordPress;
 • Obchodné (5,40 $ / mesiac): 500 GB úložného priestoru, 4 GB RAM, viac databáz, hosting viacerých domén, SSL, SSH, 8 x CPU, zálohovanie & Obnoviť. Podnikateľský plán je vhodný pre väčšie a komplexnejšie webové stránky.

Všetky ceny sú uvedené bez DPH a platia iba pre propagačné obdobie. Po období propagácie sa ceny obnovujú obvyklými sadzbami, čo znamená približne 45% zvýšenie ceny. One.com ponúka 15-dňovú záruku vrátenia peňazí, ktorá je nižšia ako štandardná 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Zákaznícka podpora

Stránka podpory One.com obsahuje príručky Začíname a často kladené otázky, ako aj systém podpory založený na predaji lístkov. Okrem týchto môžete získať podporu prostredníctvom živého chatu, e-mailu a telefónu. Zo všetkých podporných kanálov je k dispozícii podpora živých rozhovorov 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Zákaznícka podpora je k dispozícii vo viacerých jazykoch.

Zistili sme zmiešané recenzie o zákazníckej podpore One.com, pričom niektorí používatelia oceňujú prístup založený na zákazníkoch a vedomosti. Ďalšie recenzie boli s zákazníckym servisom One.com menej než veľkorysé, sťažovali sa na pomalú podporu a postupy zatienenia dodávateľov (napr. Plány sa každoročne obnovujú napriek snahám o jeho zrušenie). Negatívne aj pozitívne recenzie predložené používateľmi sa datujú do roku 2016, takže sú celkom nové.

Výhody a nevýhody One.com

One.com je priama služba poskytujúca bezplatný hosting, ktorý obsahuje všetky náležitosti webhostingu. Propagačné plány sú vysoko cenovo dostupné, zatiaľ čo bežné ceny sa blíži cenám bežných poskytovateľov neobmedzeného webhostingu (napr. HostGator, BlueHost, InMotion Hosting)..

Pokiaľ ide o výhody a nevýhody stránky One.com, je potrebné vedieť:

Pros

 • Ľahko použiteľný tvorca webových stránok;
 • 24/7 podpora živého chatu;
 • Bezplatný štartovací plán na 1. rok (platí sa len poplatok za zriadenie);
 • Bezplatná doména zahrnutá v prvom roku;
 • Certifikát SSL zadarmo.

Zápory

 • Iba 15-dňová záruka vrátenia peňazí;
 • Nie sú k dispozícii žiadne možnosti elektronického obchodu;
 • Niektoré sťažnosti týkajúce sa podpory a zrušenia zákazníckej podpory;
 • Žiadne VPS ani špeciálne možnosti hostingu, aktualizácia nie je možná.

One.com je silným uchádzačom o e-mailový hosting a registráciu domén, ale jeho hostingové plány nie sú pre každého.

Záver preskúmania One.com

One.com ponúka domény, e-maily a webhosting za prijateľné ceny, ale je to služba vhodnejšia pre začiatočníkov, používateľov, ktorí chcú rýchlo nadviazať online prítomnosť alebo chcú hosťovať svoju doménu, poštu a webovú stránku u jedného poskytovateľa. Prví používatelia ocenia jednoduchosť a jednoduchosť použitia nástroja na tvorbu webových stránok a ovládacieho panela spoločnosti One.com, ale pokročilí používatelia zistia, že hostingové plány spoločnosti One.com chýbajú v pokročilých funkciách. Keďže neexistujú žiadne možnosti inovácie (žiadne služby VPS alebo špecializované ponuky hostingu), po vypršaní vašich zdrojov ste nútení migrovať na iného hostiteľa..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector