Recenzia Pressidium.com

01.06.2020
Recenzie hostingu 'Recenzia Pressidium.com
0 12 мин.

Pressidium.com ponúka bezpečný, rýchly a spoľahlivý riadený hosting WordPress prostredníctvom množstva plne funkčných plánov vytvorených tak, aby vyhovovali požiadavkám jednotlivých používateľov aj obchodných používateľov. Aj keď nie je tak populárna ako iní poskytovatelia hosteného hostingu WordPress, ako uvidíme v tomto prehľade Pressidium.com, jej hostiteľská infraštruktúra a hostiteľské funkcie sú porovnateľné s tými, ktoré ponúkajú veľkí poskytovatelia hostingu.


Prehľad spoločnosti Pressidium

Pressidium.com môže byť jedným z najlepšie strážených tajomstiev v riadenom hostingovom priemysle WordPress a hoci je stále v procese získavania informácií, určite patrí medzi najlepšie hostingové riešenia špecializované na WordPress vybrané technologickými startupmi, médiami, univerzitami, digitálnymi agentúrami. a Fortune 500 spoločností. Spoločnosť pokrýva celý svet a má servery v Európe, Severnej Amerike, Japonsku, juhovýchodnej Ázii a Oceánii.

Spoločnosť Pressidium.com so sídlom v Londýne vo Veľkej Británii bola založená v roku 2013 tímom štyroch skúsených inžinierov a vývojárov: Andrew Georges, John Andriopoulos, Giannis Zachariadis a Filip Slavik. Skupina predpokladala vytvorenie bezpečného, ​​škálovateľného a výkonovo riadeného riadeného webhostingového riešenia WordPress, ktoré je zároveň bezpečné a bleskové.

Ich úsilie sa splnilo úspechom a v rokoch 2015 a 2016 bolo Pressidium ocenené najvyššou úrovňou výkonu hostenia WordPress, čím prekonalo ďalších populárnych spravovaných hostiteľov WordPress..

Plány Pressidia & stanovenie ceny

Podobne ako ostatní poskytovatelia hostenia riadení WordPress (napr. WP Engine), Pressidium.com účtuje poplatky na základe počtu mesačných návštev. Každý program vám umožňuje platiť mesačne alebo ročne. Tí, ktorí sa rozhodnú pre ročnú fakturáciu, majú nárok na zľavu 20% (4 mesiace zadarmo!).

Iba jeden z 5 hostingových plánov WordPress, ktoré spravuje Pressidium, je určený pre začiatočníkov (mikro plán), ďalšie plány sú zamerané na pokročilých používateľov alebo podniky. Pozrime sa, ako je nakonfigurovaný každý plán a koľko to stojí:

Micro

Plán Micro je plán spoločnosti Pressidium na základnej úrovni zameraný na začiatočníkov. Bol navrhnutý pre 10 000 unikátnych návštev za mesiac a 1 inštaláciu WordPress (samostatná). Tento program stojí 21 dolárov mesačne s ročnou fakturáciou alebo 24,90 dolárov mesačne s mesačnou fakturáciou.

Pokiaľ ide o zdroje a funkcie, tu je to, čo je súčasťou plánu Micro: úložisko HA SSD s kapacitou 5 GB, neobmedzená šírka pásma, SSL vrátane úplnej podpory certifikátov Let’s Encrypt, PHP 7, pracovné prostredie a lístok 24/7 & e-mail Odborná podpora od technikov DevOps.

Za ďalších 10 dolárov mesačne môžete povoliť CDN s technológiou HTTP / 2 spoločnosti Pressidium a môžete pridať ďalšie inštalácie WordPress za 14,90 dolárov za každú ďalšiu inštaláciu..

osobné

Osobný plán stojí 42 dolárov mesačne s ročnou fakturáciou alebo 49,90 dolárov mesačne. Tento plán je nakonfigurovaný pre až 3 inštalácie WordPress (samostatné) a 30 000 jedinečných návštev za mesiac.

Balíky plánu zdvojnásobujú úložisko SSD Micro plánu (10 GB), neobmedzenú šírku pásma, zahŕňajú PHP 7, SSL, pracovné prostredie a podporu expertov. Zdarma je k dispozícii aj CDN s podporou HTTP / 2.

profesionálny

Program Professional obsahuje až 10 inštalácií WordPress (samostatné + multisite), neobmedzenú šírku pásma, úložisko HA SSD s kapacitou 20 GB a všetky ďalšie funkcie zahrnuté v osobnom pláne..

obchodné

Tento plán je navrhnutý na 500 000 jedinečných návštev za mesiac a až 25 inštalácií WordPress (samostatné + multisite). Dodáva sa s neobmedzenou šírkou pásma ponúkanou pre každý plán, 30 GB úložiska HA SSD, PHP 7 alebo HHVM, CDN, SSL, pracovné prostredie a odborná podpora so špecializovaným správcom účtov..

Mesačná cena podnikateľského plánu je 299,90 dolárov mesačne, zatiaľ čo ročný plán klesá na 250 dolárov mesačne.

Business Plus

Plán s najväčším počtom zdrojov je nakonfigurovaný na 50 inštalácií WP (samostatné & multisite) a 1 milión jedinečných mesačných návštev. Aj keď vám bude účtovaná dvojnásobná cena podľa obchodného plánu, získate iba ďalších 10 GB úložného priestoru HA SSD. Do plánu Business Plus sú zahrnuté aj všetky ďalšie funkcie podnikateľského plánu.

Tí, ktorí sa obávajú, že budú prechádzať mesačným obmedzeniam svojich plánov, by nemali byť znepokojení, pretože Pressidium neúčtuje poplatok za náhle zvýšenie návštevnosti a nijakým spôsobom neobmedzí váš web. Ak však vaše webové stránky neustále prekračujú obmedzenia vášho plánu, navrhne vám inováciu.

Ako ste si možno všimli, Pressidium neponúka e-mailový hosting, pretože tvrdí, že sa nechce obetovať kvalite pred kvantitou v snahe ponúknuť najlepší hosting WordPress..

Pressidium.com poskytuje aj vlastné plány pre podniky, ktoré vyžadujú transparentnú škálovateľnosť, prvotriednu podporu DevOps a robustnú webhostingovú architektúru.

Vlastnosti & Hodnota Pressidia

Pressidium ponúka spravovaný hosting WordPress v najlepšej možnej miere prostredníctvom množstva funkcií a nástrojov súvisiacich s bezpečnosťou, výkonom a použiteľnosťou. Tu sú funkcie, vďaka ktorým je Pressidium dôstojným oponentom akéhokoľvek spravovaného hosťovania WordPress na trhu:

 • Najmodernejšia infraštruktúra: servery s vysokou dostupnosťou a vyvážené zaťaženie sú skonštruované pre škálovateľnosť a výkon a udržiavajú všetky pokročilé funkcie potrebné na prevádzku ľubovoľného webu WordPress;
 • Plná správa servera, DevOps, spravované automatické aktualizácie & automatické zálohy: Pressidium preberá bremeno správy svojho webu WordPress na všetkých úrovniach, takže sa môžete plne venovať rozvoju svojej firmy;
 • Prezentačné stránky: kliknutím na tlačidlo si môžete prezerať svoje stránky, vykonávať zmeny a testovať funkcie pred uvedením do prevádzky. Pre vývojárov je to veľmi užitočná funkcia;
 • Kompletná riadená bezpečnosť: Pressidium implementuje súbor bezpečnostných kontrol a obranných opatrení, aby zabezpečilo, že vaše stránky nebudú nikdy ohrozené;
 • Monitorovanie škodlivého softvéru & odstránenie: Platforma spoločnosti Pressidium proaktívne skenuje, detekuje a odstraňuje škodlivý softvér a bráni škodlivým útokom na úrovni infraštruktúry bez toho, aby zákazníci museli inštalovať doplnky a uchýliť sa k vylepšeniam. Pressidium sa dokonca zaväzuje opraviť vaše stránky zadarmo v nepravdepodobnom prípade, že dôjde k ohrozeniu ich stránok;
 • Spravovaný firewall webových aplikácií (WAF): Pressidium uvádza na trh patentovaný WAF, ktorý sa zameriava na zabezpečenie vašej stránky WordPress;
 • Filtrovanie chybných robotov: Táto funkcia, ktorá je súčasťou bezpečnostného balíka spoločnosti Pressidium, identifikuje a odmieta tento typ prenosu a zároveň umožňuje originálnym vyhľadávacím nástrojom indexovať vašu stránku bezplatne;
 • Plne uzamknuté prostredie: bezpečnosť je zaistená aj proti útokom zvnútra, plne zamknuté a chrootované prostredie je dokončené obmedzenými povoleniami a vyhradenými serverovými PHP spúšťacími fondmi;
 • Služba SFTP: vychutnajte si zvýšenú bezpečnosť SFTP pri prístupe na všetky svoje stránky WordPress;
 • Vysoko dostupné úložisko založené na SSD na webe;
 • Viacvrstvová 5-vrstvová vyrovnávacia platforma: zahŕňa viac vrstiev zabezpečenia, vyrovnávania záťaže a ukladania do vyrovnávacej pamäte systémov;
 • Integrácia CDN: s výnimkou plánu Micro, všetky hostiteľské plány Pressidium sa dodávajú s CDN vrátane;
 • Optimalizácia PHP: super-nabitý čas spracovania Pressidium PHP ďalej zvýšil výkon stránok;
 • Zrýchlenie SSL: ponúka bezpečné a zrýchlené prehliadanie SSL;
 • Vlastný ovládací panel: ľahko spravujte všetky svoje webové stránky WordPress pomocou jednoduchého rozhrania Pressidium, ktoré obsahuje analýzu využitia a prevádzky, nasadenie postupného spúšťania jedným kliknutím, automatické a manuálne aktualizácie, správu vyrovnávacej pamäte, správu doplnkov, sprievodcu migráciou, správu databázy pomocou PHPMyAdmin, atď .;
 • 95% dostupnosť služieb podporovaná SLA: za každú hodinu, ktoré Pressidium nesplní zaručenú dostupnosť služieb, sa zákazníkom pripíše 5% z ich mesačného poplatku;
 • 60-denná záruka vrátenia peňazí;
 • Bezplatná migrácia webových stránok;
 • Odborná podpora WordPress.

Tieto funkcie dokazujú, že Pressidium je viac ako pripravené na vykonávanie riadnej správy vašich webových stránok WordPress, pokrývajúcich všetky aspekty zabezpečenia, dostupnosti, zálohovania a rýchlosti. Všetky tieto funkcie hostenia prichádzajú za ceny porovnateľné s inými spravovanými službami WordPress, takže nemusíte kopať hlboko do vreciek, aby ste mohli ťažiť z kvalitnej hostiteľskej infraštruktúry.

Zákaznícka podpora Pressidium

Pomoc a podpora je k dispozícii prostredníctvom rôznych kanálov vrátane databázy kľúčov s možnosťou vyhľadávania podľa kľúčových slov, ktorá je dôkladne zdokumentovaná a položky sú rozdelené do rôznych kategórií (napr. Zálohy, migrácie, vyrovnávacia pamäť, WordPress, riešenie problémov atď.).

Ak vám svojpomocný podporný kanál nepomôže nájsť riešenie vašich problémov, môžete kontaktovať Pressidium priamo poštou na adrese [email protected], odoslaním podporného lístka alebo kontaktovaním telefonickou podporou.

Tím podpory Pressidium ponúka odbornú podporu WordPress vďaka vysoko kvalifikovaným technickým inžinierom, ktorí vedú tím podpory. Odberatelia Business a Business Plus získajú aj vyhradeného správcu účtu.

Okrem toho Pressidium tiež využíva množstvo proaktívnych bezpečnostných a monitorovacích opatrení, ktoré fungujú 24 hodín denne, 7 dní v týždni, aby zabezpečili hladký chod vašej stránky WordPress a odstránenie bezpečnostných hrozieb..

Pros & Nevýhody Pressidium.com

Malo by Pressidium byť na vrchole vášho zoznamu pri hľadaní riadeného hosťovania WordPress? Pozrime sa na výhody a nevýhody:

Pros

 • spoľahlivý & rýchle servery;
 • 99,95% záruka dostupnosti za prevádzky podporovaná SLA;
 • Skvelé pokročilé funkcie WP;
 • Bezplatné zálohovanie CDN, SSL a stránok;
 • Silný bezpečnostný arzenál;
 • Bezplatný prenos webových stránok;
 • 60-dňová záruka vrátenia peňazí;
 • Čistý a elegantný ovládací panel.

Zápory

 • Žiadny e-mail hosting;
 • Systém určovania cien založený na návštevách nemusí byť pre každého taký;
 • Nie je pre nováčikov.

Podniková infraštruktúra Pressidium.com bola pre WordPress vyladená. Spoznávanie vyspelých funkcií a vysoká škálovateľnosť zodpovedajú potrebám profesionálov, malých a veľkých podnikov.

Záver preskúmania Pressidium.com

Hosting ponúkaný Pressidiom vyniká svojou univerzálnosťou. Tí, ktorí hľadajú pre svoje weby WordPress škálovateľné, výkonné a bezpečné riešenie hostingu, nájdu vynikajúcu službu, ktorá dokonale pozná prínosy hostenia WordPress a ponúka všetky potrebné funkcie pre úspešnú správu WordPress. Veľkorysá 60-dňová záruka vrátenia peňazí, bezchybná technická podpora a záruka dostupnosti SLA sú námrazy na torte..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector