Recenzia SiteGround Australia

Austrália je veľká krajina a vzhľadom na svoju osobitnú geografickú polohu je ťažké poskytovať údaje medzinárodným návštevníkom. V porovnaní s inými oblasťami Zeme má Austrália slabé dátové pripojenie do iných krajín, takže miestni poskytovatelia webhostingu sú dobrí hlavne pre domáce webové stránky. Najväčší dôvod, prečo táto krajina nie je dobre prepojená s inými oblasťami, je nedostatok podmorských dátových káblov.


Prečo sú podmorské káble také dôležité:

 • väčšinu údajov preposielajú podmorské káble
 • sú oveľa rýchlejšie (TerraBytes / s) ako satelity (GigaBytes / s)
 • kábel je odolný voči chybám
 • a káble majú menšiu latenciu ako satelity

podmorské káble-Austráliou

Zdroj: submarinecablemap.com

Tieto výhody ukazujú, prečo sa podmorské káble používajú všade a prečo je na nich založené odovzdávanie údajov. Dôvodom, prečo ich nepoužívame všade, je to, že spojenie dvoch rôznych fyzických miest navzájom pomocou káblov, stojí stovky miliónov dolárov..

Ak žijete v Austrálii a plánujete spustiť webovú stránku pre zahraničných návštevníkov, oplatí sa nájsť dobrého poskytovateľa hostingu z iných krajín. Po celom svete sú k dispozícii tisíce lacných hostiteľov, ale odporúča sa používať iba tých spoľahlivých hostiteľov.

Odporúčame SiteGround. Má dátové centrá na 3 kontinentoch; najbližší k Austrálii sa nachádza v Singapure a je ideálny aj pre medzinárodných zákazníkov. V tomto článku preskúmame túto spoločnosť, aby ste si mohli vybrať najlepšie riešenie pre svoj web.

Prečo si austrálski zákazníci vyberajú funkciu SiteGround?

 • Univerzálny sortiment: SiteGround má veľa riešení pre webhosting a ponúka zdieľané hostingové služby na základnej úrovni a pokročilý hosting vyhradených serverov.
 • Jednotky SSD: Na rozdiel od iných hostiteľských spoločností používa SiteGround ako úložné priestory iba disky SSD. Môžete zabudnúť na oveľa pomalšie klasické pevné disky a pracovať s oveľa rýchlejšími modernými jednotkami SSD.
 • Najnovšie technológie: Spoločnosť využíva najmodernejšie technológie a skripty vrátane služieb PHP 7, NGINX, Python, Perl a bezplatných služieb CDN..
 • SSL zadarmo: SiteGround poskytuje bezplatnú šifrovaciu certifikáciu SSL pre všetky hostingové balíčky. Znamená to https pre vaše stránky a väčšiu dôveru návštevníkov a vyhľadávacích nástrojov.
 • Podpora 7/24: Tím vyhradenej podpory je k dispozícii 24 hodín denne a môžete sa k nim dostať telefonicky, prostredníctvom chatu alebo prostredníctvom systému predaja vstupeniek na mieste. Spoločnosť je známa o vysoko dostupnej a profesionálnej podpore stránok, takže získate skutočnú podporu s kvalifikovanými ľuďmi.
 • Spoľahlivý a veľký: SiteGround bol spustený v roku 2004 a dnes má viac ako 400 zamestnancov a hostí viac ako 1700 000 doménových mien. Je to jeden z najväčších poskytovateľov webhostingu v tomto odvetví, takže vaše údaje budú v bezpečí u spoľahlivého poskytovateľa.
 • Úžasný čas prevádzky a rýchlosť: Služba SiteGround má 99,99% dostupnosti, čo znamená maximálnu nedostupnosť 8,6 sekúnd denne a táto hodnota je nad priemerom v priemysle. Čas načítania podnikových serverov je približne 700 milisekúnd, čo je omnoho lepšie ako priemer. Ďalšou dôležitou skutočnosťou je skutočnosť, že servery SiteGround nemajú pomalé časy načítania, ale spoľahlivo fungujú aj z dlhodobého hľadiska.
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí: Spoločnosť vám dá 30 dní po aktivácii objednanej služby na testovanie hostenia. Ak nie ste spokojní s výsledkami, môžete získať späť svoje peniaze. Záruka sa nevzťahuje na služby Cloud and Dedicated Hosting.
 • Neobmedzený počet e-mailových účtov: Môžete pridať ľubovoľný počet e-mailových účtov s doménou, ktorá končí. Dokonca aj lacnejší zdieľaný hostingový plán sa dá použiť na vytvorenie neobmedzeného počtu e-mailových účtov a môžete tiež slobodne nastaviť automatické odpovede a zasielateľov. Rozhranie cPanel sa dá použiť na správu poštových účtov iba niekoľkými kliknutiami.
 • Nástroj na vytváranie a presúvanie myšou myšou: Ak nemáte znalosti v oblasti kódovania, budete veľa používať nástroj na vytváranie webových stránok typu drag and drop. Pomocou neho môžete vytvárať svoje webové stránky pretiahnutím požadovaných prvkov webových stránok na určené miesto, pridať obrázky, videá, texty a vytvoriť pekné rozloženia..
 • Jednoduchý proces registrácie a lokalizované verzie webových stránok: Do služby SiteGround sa môžete zaregistrovať dokončením jednoduchého procesu registrácie a zadaním údajov do rozhrania jednej stránky. V dolnej časti stránky si môžete vybrať svoju geografickú oblasť vrátane sveta, Veľkej Británie, Španielska, Spojených štátov, Európy, Talianska, LATAM alebo Austrálie. Zobrazené ceny, meny a jazyk webových stránok sa riadia podľa vášho výberu. Váš hosting môžete zaplatiť pomocou kariet Visa, MasterCard a American Express.

SiteGround je náš číslo 1 odporúčaný hostiteľ WordPress pre Austráliu.

Hostingové plány SiteGround

Základná služba zdieľaného hostingu spoločnosti sa nazýva Webhosting a je k dispozícii v 3 verziách:

 • Začiatok: Najlacnejší balík je vhodný pre jednu stránku, a to až do 10 000 mesačných návštevníkov. K dispozícii je 10 GB priestoru a môžete pridať neobmedzený počet e-mailových účtov a databáz. Zálohovací systém zálohuje vaše stránky každý deň a CDN môžete tiež používať zadarmo. Začína sa na $ 3,95 / mesiac (bežná cena 11,95 $ / mesiac).
 • GrowBig: Tento balík vám už umožňuje pridať viac webových stránok a poskytuje 20 GB úložného priestoru. Môže to byť užitočné pre až 25 000 mesačných návštevníkov a spolu s doplnkami StartUp sa pridáva aj niekoľko doplnkových služieb vrátane bezplatného obnovenia zálohovania, podpory priorít, super vyrovnávacej pamäte a prenosu stránok. Začína sa na 5,95 $ / mesiac (bežná cena 19,95 $ / mesiac).
 • GoGeek: Toto je podivínský balík SiteGround a je vhodný pre celkovo 100 000 návštevníkov mesačne. Úložný priestor je 30 GB a vedľa vyššie spomenutých doplnkov získate podivné doplnky, vrátane repetície GIT, bezplatných záloh na požiadanie, WordPress a Joomla a ďalších. Začína sa na 11,95 $ / mesiac (bežná cena 34,95 $ / mesiac).

Hosting WordPress je typ hostenia špeciálne navrhnutý pre vlastníkov webových stránok WordPress. Môžete získať bezplatnú inštaláciu WordPress alebo bezplatnú migráciu už existujúcej webovej stránky WP na vaše nové úložisko v ktoromkoľvek z balíkov Hosting WordPress. Automatické aktualizácie softvéru a WP CLI & Podpora SSH je tiež súčasťou všetkých balíkov.

Tento typ hostenia sa začína na $ 3,95 / mesiac (bežná cena 11,95 $ / mesiac). Za tieto peniaze môžete na svojom úložisku prevádzkovať webovú stránku WordPress a na ukladanie súborov môžete použiť až 10 GB voľného miesta na disku.

K dispozícii je tiež WooCommerce Hosting služba na SiteGround, ponúkajúca 3 špeciálne balíčky WooCommerce. Spolu s hostiteľskou časťou získate ďalšie funkcie vrátane predinštalovaného softvéru WooCommerce a StoreFront, denných záloh a automatického aktualizátora..

Najlacnejší balík WooCommerce začína na $ 3,95 / mesiac (bežná cena 11,95 $ / mesiac). Bol určený na obslúženie až 10 000 návštevníkov mesačne a získate zaň 10 GB úložného priestoru.

Cloud hosting vám poskytne viac serverových zdrojov a výhodu cloudovej platformy. Môžete si vybrať z plne spravovaných balíkov a využiť jedno z celosvetovo dostupných 4 dátových centier. Jednou z najväčších výhod je prítomnosť automaticky prispôsobiteľných zdrojov. To znamená, že do balíka môžete pridávať čoraz viac serverových prostriedkov jediným kliknutím alebo ho nastaviť tak, aby automaticky sledoval zaťaženie servera a dopravné špičky.

Ponuka je k dispozícii od 80 dolárov mesačne. Za túto sumu získate 2 procesorové jadrá, 4 GB pamäte, 40 GB úložného priestoru a 5 TB dát.

Reseller Hosting je k dispozícii aj na serveri SiteGround, mali by ste si na jeho zakúpenie zakúpiť najmenej 5 kreditov pre distribútorov. Každý kredit znamená rok hosťovania pre jedného z vašich zákazníkov, čím viac kreditov kupujete, tým lepšie ceny získate. Vaši zákazníci dostanú cPanel a budú mať rovnaké výhody ako používatelia webhostingu. Predajné kredity sú k dispozícii za 49 $ / kreditnú cenu, ak si kúpite aspoň 10 z nich, potom sa jeho cena stane 42 $ / kredit.

Enterprise Hosting neposkytuje balíčky, pretože vám ponúka úplne prispôsobené riešenie pre webhosting. Jeho výberom získate správcu účtu, ktorý vám pomôže prejsť procesom hodnotenia. Na konci toho získa vaša spoločnosť hostingové riešenie s najvýhodnejšou cenou a spoľahlivými serverovými nástrojmi.

Dedikovaný serverový hosting je k dispozícii na 3 rôznych miestach s údajmi v USA, Európe a Ázii. Keďže vás zaujíma najbližšie miesto k Austrálii, odporúča sa použiť ázijsko-pacifické dátové centrum. K dispozícii sú 3 rôzne serverové balíky využívajúce procesory Intel Xeon, jednotky SSD a pamäť DDR3.

Najmenší balík vám poskytne 4 procesorové jadrá a 8 vlákien procesorov Intel Xeon E3-1230, 16 GB pamäte, 480 GB úložného priestoru a 10 TB šírky pásma. Najväčší balík poskytuje tiež nástroj na zrkadlenie údajov RAID1. Balíky Dedicated Server Hosting začínajú na 329 $ mesačne.

záver

Austrália-hosting

Je služba SiteGround dobrá pre Austrálčanov? Odpoveď je určite ÁNO. Univerzálny sortiment, vysoko škálované balíčky pre každý typ hostingu, úžasné doby prevádzky a načítania, kvalifikovaná podpora zákazníkov a blízke dátové centrum v Singapure sú kľúčové fakty, prečo odporúčame službu SiteGround pre austrálskych zákazníkov..

Ak ste Austrálčan, môžete si byť istí, že váš web bude v dobrých rukách a vašim medzinárodným zákazníkom bude váš web slúžiť rýchlo a spoľahlivo. Stačí si vybrať vhodný hostingový balík a začať pracovať na svojom webe ešte dnes!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map