Recenzia služby WooServers

WooServers je vlastnená väčšou spoločnosťou s názvom Aqua Networks, ktorá ponúka širokú škálu služieb správy webu, IT a webdizajn. Sídlia vo Veľkej Británii a ak si vyberiete svoje služby webhostingu, nebudete sklamaní, pretože sú cenovo dostupné a spoľahlivé..


Majú tím odborníkov, ktorí sa vždy usilujú zlepšovať kvalitu podpory, hardvéru a funkcií, ktoré poskytuje WooServers. Ich hlavným cieľom je pomáhať veľkým a malým podnikom bez problémov budovať a udržiavať svoju online prítomnosť bez toho, aby museli platiť z rozpočtu.

WooServers ponúka obvyklé hostingové služby, ako sú cloudové hostingové riešenia a fyzické servery, ale to nie je všetko. Majú niektoré ďalšie služby súvisiace s veľkými dátami a nástroje pre pokročilú analýzu, ktoré by vás mohli považovať za užitočné. Veľké dáta sú v súčasnosti prínosom pre všetky druhy podnikania a poskytovateľ, ktorý dokáže spracovať veľké množstvo údajov, môže byť pre nich veľkou investíciou..

WooServers začal v roku 2009 a ukázal sa ako jeden z najlepších poskytovateľov webhostingu s vysokým výkonom a spoľahlivosťou. Získali dôveru mnohých klientov, ale pozrime sa na ceny, funkcie a ďalšie podrobnosti, aby ste si ich mohli sami zobraziť..

Prehľad služby WooServers

Po prvé, WooServers ponúka neprekonateľnú bezpečnosť cloudového hostingu pre všetkých svojich klientov. Je tak bezpečné, že zvyčajne zastavia 5 000 útokov na webové stránky denne a zabránia im 10 000 z nich, pričom ich tiež chránia. Spoločnosť WooServers získala dôveru spoločností, ako sú SwiftServe, Sabercloud, White Shark Media a ďalšie..

Majú úplne bezpečné dátové centrum bez okien v spoločnosti Scranton a zaisťujú, že k serverom sa nemôže dostať nič a nikto. WooServers veľa investoval do masívnych bezpečnostných dverí, monitorovania teploty, protipovodňových a požiarnych hlásičov a brán v interiéri. Majú tiež nainštalovaných veľa kamier, takže všetko je mimo kontroly aj zvonku.

Plány WooServers ponúkajú špičkové služby webhostingu pre podnikových používateľov a vynikajúce služby VPS pre podniky. Väčšinou sú však hrdí na svoje dedikované plány serverov, ktoré by mohli byť skvelou voľbou pre väčšie spoločnosti. Neustále monitorujú svoje dedikované servery a ponúkajú vysoko kvalitnú podporu.

WooServers je tiež jedným z lacnejších v hre so svojimi špecializovanými plánmi. Navyše ich môžete konzultovať tesne pred nákupom. Sú k dispozícii na Skype, ak máte nejaké otázky týkajúce sa ich hostingových plánov a uistite sa, že si ich vyberiete múdro bez akýchkoľvek pochybností.

Plány a ceny WooServers

Vyhradené plány hostenia na serveri WooServers

Pretože server WooServers má toľko vyhradených serverových možností, môžu uspokojiť potreby všetkých druhov konkrétnych firiem. Zameriavajú sa hlavne na tieto vysoko výkonné a flexibilné dedikované servery. Nie sú však k dispozícii žiadne plány zdieľaného hostenia, ktoré by mohli byť nevýhodou pre tých, ktorí chcú iba malú webovú stránku alebo blog.

WooServers bude vynikajúci pre tých, ktorí požadujú obrovské množstvo zdrojov, kvalitné služby a vysoký výkon. Ponúkajú tri rôzne konfigurácie servera a záleží len na očakávanom pracovnom zaťažení, ktoré dostanete. Servery, ktoré používajú, sú Dell Power Edge, takže určite špičková technológia s pevným a výkonným hardvérom.

Ochrana pred útokmi DDoS je tiež aktívna a poskytuje ju Arbor Networks, jedno z najvýznamnejších mien v oblasti ochrany DDoS. WooServers navyše poskytuje pokročilú ochranu pred malwarmi, softvérovými robotmi a bráni komukoľvek vzdialený prístup k serverom. Používajú tiež niektoré z najsilnejších dostupných firewallov.

Okrem Dell PowerEdge majú aj Amadeus XR 3000 servery, ktoré dobre fungujú pre podniky, ktoré uprednostňujú flexibilné a škálovateľné plány hostenia. Špecializované plány WooServers siahajú od $ 99 celú cestu až na $ 599 mesiac.

To, čo dostanete s prvým plánom, je Procesor Intel Xeon E5 so 4 jadrami, 16 GB RAM a nemeranou šírkou pásma 100 Mb / s. Čím väčší plán vyberiete, tým väčšie sú čísla a takto vyzerá ich najväčší špecializovaný plán: Intel Xeon E5 so 16 vyhradenými jadrami a neuveriteľnou 192 GB RAM.

Pri každom pláne si vyberiete aj ovládací panel a OS. Každý mesiac je tiež možné kúpiť si nové IP adresy. WooServers vám umožňuje zlúčiť dva servery spolu so službou s názvom Private Switch, ktorá výrazne zvyšuje výkon.

Hostingové plány VPS na serveri WooServers

WooServers používa Microsoft Azure platforma poskytovať skvelé Služba VPS. Či už to potrebujete pre databázy, cloudové úložiská alebo virtuálne siete, jeden z plánov WooServers bude určite vyhovovať vašim potrebám. Tieto plány VPS sú tiež založené na špičkovom hardvéri, ktorý poskytuje vynikajúci výkon.

Bez ohľadu na to, ktorý plán vyberiete, môžete kedykoľvek zmeniť názor. Aktualizáciu a zníženie plánov VPS je možné vykonať bez problémov pomocou WooServers v závislosti od výkonu, ktorý práve potrebujete..

Majú 6 rôznych plánov VPS a prvý z nich Virtuálny stroj 1 cena plánu je iba 10 dolárov. Skutočne to nie je moc pre dvojjadrový procesor, 1 GB RAM, 30 GB SSD disku a šírku pásma 2 TB. To môže byť rozšírená až na ich Virtuálny stroj 10 plánujte s 12 CPU procesormi, 32 GB RAM, 320 GB SSD a 7TB šírkou pásma za mesačnú cenu 320 dolárov.

Hosting WordPress na serveri WooServers

Pretože služba WooServers neposkytuje žiadne zdieľané plány hostenia, nemôžete nájsť žiadne konkrétne plány, ktoré ponúkajú WordPress. To však neznamená, že nepodporujú WordPress ani žiadne iné redakčné systémy. V skutočnosti majú tím odborníkov, ktorí vám s týmito platformami môžu pomôcť.

Môžete sa ľubovoľne pripojiť k akémukoľvek plánu webhostingu na serveri WooServers a nainštalovať akýkoľvek redakčný systém, ako sú Joomla, WordPress a Drupal a určite získate úplnú podporu. Ich tím zaručuje, že tieto CMS budú na svojich počítačoch bez problémov fungovať.

Funkcie hostenia servera WooServers

 • Väčšina poskytovateľov webhostingu akceptuje iba PayPal alebo kreditné karty. Ak sa pripojíte k serveru WooServers, získate viac Možnosti platby ako sú Skrill, AlertPay a Liberty Reserve.
 • Môžeš upgradovať ich VPS plány hladko zaplatením tohto rozdielu v cene medzi týmito dvoma plánmi. Avšak, ak máte pocit, že špecifikácie sú príliš pre vaše potreby, môžete si tiež vybrať lacnejšie.
 • Vyhradené plány môže byť tiež aktualizovaný zmenou operačného systému, hardvéru (HDD, RAM) a ďalších. Môžete si tiež vybrať ovládací panel, ktorý uprednostňujete pre plány vyhradené aj pre VPS. Ak platíte poslednú, dostanete tiež cenu voPortal.
 • Vaše webové stránky budú plne chránené Útoky DDoS čo ďalej znižuje akúkoľvek šancu na prestoje. WooServers zaručuje takmer 100% dostupnosti a výkonnú službu, ktorá udržuje načítanie vašich webových stránok vysokou rýchlosťou.
 • Jednoduchá a bezproblémová správa webových stránok je zaručená cPanel čo je najobľúbenejší softvér ovládacieho panela v priemysle. To vám umožní sledovať vaše webové stránky a ľahko aplikovať aktualizácie. V cPaneli nájdete veľa funkcií, ktoré je možné nainštalovať jediným kliknutím.
 • Noví zákazníci môžu využívať výhody internetu Zadarmo pondelok čo je skvelý spôsob, ako vyhrať webhostingový plán VPS na jeden mesiac. Ak ju chcete vyskúšať zadarmo, stačí v pondelok navštíviť svoj blog a čo najrýchlejšie odpovedať na svoj príspevok. Prví traja používatelia dostanú na budúci mesiac VPS s 512 RAM, šírkou pásma 1 000 GB a 20 GB miesta na disku.
 • WooServers má Partnerský alebo postúpenie program. Či už ste existujúcim alebo novým klientom, môžete navrhnúť svoje služby svojim priateľom a ak sa k nim pripoja dvaja, dostanete cenu. Buď vám dajú mesiac svojho plánu VPS pre začiatočníkov alebo ekvivalent peňazí, ak chcete.

To však nie je všetko, je potrebné spomenúť aj niektoré ďalšie funkcie. Zhrnieme to pre vás v nasledujúcom zozname:

 • S každým programom môžete mať neobmedzený počet e-mailových účtov
 • Poskytujú vysoko efektívnu službu pre správu DNS
 • Budete chránení pred spamom
 • Populárne skripty sa dajú používať prostredníctvom Fantastica, čo umožňuje inštaláciu jedným kliknutím
 • Jeden z najlepších tímov podpory zákazníkov aj bez telefonických hovorov

Zákaznícka podpora WooServers

Získate neustále dostupnú a užitočnú zákaznícku podporu so všetkými hostiteľskými plánmi WooServers. Je to tím odborníkov, ktorí dokážu vyriešiť celý rad problémov, ako sú napríklad ovládací panel, Java, problémy s e-mailom a problémy súvisiace s Linux-Apache-MySQL-PHP (LAMP)..

Ich tím technickej podpory môže byť zasielaný prostredníctvom Skype, live chatu, e-mailu, lístkov a dokonca im môžete zavolať na telefóne. Na základe spätnej väzby od používateľov zvyčajne reagujú do 10 minút. Majú však tiež solídnu vedomostnú základňu, ktorú si môžete pozrieť, ak potrebujete nejaké pokyny.

Celkovo sa WooServers venuje všetko, čo je v jeho silách, za neustále poskytovanie vysoko kvalitnej podpory zákazníkov. Ale to nie je všetko, majú ultra spravovanú službu za dodatočnú cenu, ktorá vám zaručí nejaké doplnky. Patria medzi ne pokročilá bezpečnosť, riešenie konkrétnych softvérových problémov a ďalšia pomoc s Apache, MySQL, Nginx a Java. Poskytujú skutočne všetko, čo by vlastník firmy alebo jednotlivca potreboval.

Výhody a nevýhody WooServers

Pre tých, ktorí vlastnia firmu a chcú spoľahlivú webhostingovú službu so silnými špecifikáciami, je WooServers pravdepodobne dobrou voľbou. Majte však na pamäti, že každý poskytovateľ má určité nedostatky a pred výberom toho, ktorý vyhovuje vašim potrebám, musíte mať na pamäti aj ich nedostatky..

Aby sme to pre vás mohli stručne a rýchlo pochopiť, zhromaždili sme všetky výhody a nevýhody WooServers v tomto elegantnom zozname:

Pros

 • Podpora veľkých údajov je určite ich silným oblekom
 • Môžete zlúčiť dva servery, čo zvyšuje výkon (Private Switch)
 • Majú dátové centrá po celom svete a jedno si môžete vybrať
 • Užitočná a vysoko školená zákaznícka podpora

Zápory

 • Konkrétne plány pre WordPress nie sú k dispozícii
 • Podpora sa nedá dostať telefonicky
 • WooServers neposkytuje tvorcov webových stránok ani šablóny

Keďže ceny sú dosť nízke, pravdepodobne stojí za to vyskúšať si ich služby na krátky čas. Aj keď sa vám to nepáči, nespotrebuje to obrovské množstvo vášho rozpočtu.

Záver preskúmania služby WooServers

WooServers je dobrá voľba pre veľké aj malé podniky, ktoré uprednostňujú výkon a spoľahlivosť, pokiaľ ide o poskytovateľov webhostingu. Vďaka cenovo dostupným cenám a špičkovým službám s tým jednoducho nemôžete pokaziť.

Svojou VPS a špecializovanými plánmi sú určite medzi najlepšími, najmä špecializované servery OS X, z ktorých majú najväčší úžitok vývojári aplikácií. Dobrá vec je, že ponúkajú aj lacnejšie plány, ktoré sa môžu hodiť pre menšie podniky, ktoré potrebujú iba malý web s elektronickým obchodom..

WooServers neponúka toľko funkcií. Ich plány hostenia sa väčšinou odporúčajú pre tých, ktorí majú určité skúsenosti s webovým kódovaním, pretože s ním nebudete pracovať žiadneho ďalšieho tvorcu stránok alebo šablón. Tí, ktorí si ako svojho poskytovateľa webhostingu vyberú WooServers, sú hlavne seriózni vývojári, ktorí potrebujú jednoduché a spoľahlivé riešenie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map