Recenzia WebHostingPad

Vreckový zdieľaný hosting je hlavným zameraním WebHostingPad, ale spoločnosť neobmedzuje svoje služby iba na zdieľaný hosting – pre tých, ktorí majú rôzne potreby hostingu, je k dispozícii veľa možností hostenia optimalizovaných pomocou VPS a WordPress. Okrem webhostingu fungujú aj e-mailové hostenia a registrácia domén ako doplnkové služby, ktoré ponúka WebHostingPad.


Prehľad WebHostingPad

Spoločnosť bola založená v roku 2005 skúsenými veteránmi z webhostingového priemyslu. Najznámejšie sú pre svoj cenovo dostupný a priateľský začiatočník zdieľaný hosting, ktorý zahŕňa bezplatné doménové meno, a mnoho neobmedzených funkcií, ako je hosting domén a webový priestor..

Ich plány WordPress sú tiež na dostupnej strane hostingu, ponúkajú vstavanú sieť na doručovanie obsahu a automatické odstránenie škodlivého softvéru. Pre používateľov, ktorí potrebujú vyhradené zdroje, ponúka WebHostingPad šesť plánov VPS, ktoré nemusia byť najlacnejšie na trhu, ale prichádzajú s niekoľkými skvelými špecifikáciami a funkciami..

Plány WebHostingPad & stanovenie ceny

V službe WebHostingPad môže zdieľaný hosting stáť len 1,99 dolárov mesačne, ale tu je úlovok – iba ak sa zaregistrujete na 48 mesiacov, tj. 4 roky. Nemáte možnosť platiť mesačne za zdieľané hostingové plány, pretože najkratšia lehota viazania je 12 mesiacov, čo je 3,99 $ mesačne. Tento plán je plán napájania, ktorý ponúka neobmedzený webový priestor a šírku pásma a bezplatnú doménu.

ceny webhostingpad plaz

Plán Power Plus stojí 7,99 dolárov mesačne s jednoročným plánom alebo 4,99 dolárov mesačne so štvorročným plánom. Plány Power a Power Plus obsahujú neobmedzený hosting webových stránok, neobmedzené úložisko, neobmedzenú šírku pásma, neobmedzené databázy MySQL, neobmedzené e-mailové účty atď. Súčasťou oboch plánov je bezplatný webový tvorca Weebly, ovládací panel cPanel a niekoľko ďalších bezplatných nástrojov..

Čo odlišuje plán Power Plus od plánu napájania je ten, že obsahuje pokročilý spamový filter, certifikát SSL zadarmo, pokročilé webové štatistiky, úložisko databázy SSD, viac výpočtového výkonu, automatický skener a malware, karanténu, prémiové zálohovacie služby a Prístup SSH.

Tí, ktorí hľadajú hostingový plán pre svoj blog alebo webovú stránku WordPress, si môžu vybrať z 3 hostingových plánov optimalizovaných pre WordPress – WP Basic za 2,99 dolárov mesačne s 3-ročným plánom alebo 4,99 dolárov mesačne s 12-mesačným plánom; WP Pro s 3,99 dolárov mesačne s trojročným plánom alebo 5,99 dolárov mesačne s jednoročným plánom; a WP Premium za 5,99 dolárov mesačne s trojročným plánom alebo 7,99 dolárov mesačne s jednoročným plánom. Všetky plány optimalizované pre WordPress sa dodávajú so zabudovaným CDN, neobmedzeným počtom e-mailových účtov a úložiska, ako aj s automatickým skenovaním a odstránením škodlivého softvéru. Niektoré plány obsahujú prémiovú službu zálohovania, odbornú pomoc WP, certifikát SSL zadarmo.

WebHostingPad VPS hosting ponúka najviac plánov – celkom 6 VPS hosting plánov poháňaných VPSDepot.com. Všetky plány zahŕňajú cPanel a WHMCS. V tejto kategórii sú dostupné mesačné, mesačné a šesťmesačné plány. Základný plán stojí 29,95 USD / mesiac (na základe šesťmesačného záväzku), zatiaľ čo najpokročilejší plán v tejto kategórii je ocenený na 99,95 USD / mesiac a má nasledujúce špecifikácie: 300 GB voľného miesta na disku, 3 TB šírka pásma, 3 CPU jadrá, 8 GB RAM a 3 adresy IP.

S týmito plánmi existuje aj niekoľko neobmedzených funkcií, napríklad počet databáz, e-mailové účty, domény, účty cPanel a FTP, ktoré môžete vytvoriť a hostiť na jednom účte..

Služba e-mailového hostenia WebHostingPad, PadMail, sa začína na $ 40 / rok.

Funkcie hostenia WebHostingPad

funkcie webhostingpadu

Napriek tomu, že v ponuke produktu WebHostingPad chýbajú možnosti vyhradeného servera, zdieľané plány WordPress a VPS ponúkajú širokú škálu možností a zdrojov. V plánoch & V tejto prehliadke WebHostingPad venovanej cenám sme diskutovali o niektorých zdrojoch a funkciách dostupných pre každú kategóriu hostenia. Tu je prehľad najlepších funkcií hostenia WebHostingPad:

 • cPanel / WHM zahrnuté do všetkých plánov;
 • Bezplatné doménové meno so zdieľanými účtami hostenia;
 • Vstavaný globálny CDN s plánmi WordPress;
 • Automatické skenovanie a odstránenie škodlivého softvéru;
 • Inštalácia skriptu jedným kliknutím cez Softaculous;
 • Neobmedzené funkcie hostingu (domény, databázy, šírka pásma, miesto na disku atď.);
 • Podpora 24/7;
 • 30-dňové vrátenie peňazí;
 • 99% dostupnosti;
 • Skladovanie SSD na niektorých plánoch;
 • Prémiová služba zálohovania s niektorými plánmi;
 • Bezplatný prenos stránok;
 • Bezplatný účet predajcu s plánmi VPS;
 • Niekoľko doplnkových možností (spamový firewall, certifikát SSL, zástupný protokol SSL, pečať proti škodlivému prenosu, služba Premium Backup, jednorazové obnovenie zálohovania atď.).

Tieto dodatočné služby môžete pridať pri odhlásení, ale pre niektoré sa môžu ukázať ako užitočné, môžu však zvýšiť náklady na váš mesačný plán..

Zákaznícka podpora WebHostingPad

Zákaznícka podpora WebHostingPad je ľahko dostupná prostredníctvom priameho chatu alebo odoslania lístka. Znalostná základňa usporiadaná do rôznych kategórií a časť s inštruktážnym videom vás môžu informovať o rýchlostiach so základnými prvkami hostiteľských služieb WebHostingPad. Aj keď existujú určité sťažnosti týkajúce sa znalosti zákazníckej podpory servera WebHostingPad, existujú aj pozitívne recenzie týkajúce sa ich tímu podpory.

webhostingpad podporuje záruku vrátenia peňazí v čase dostupnosti

Pros & Nevýhody WebHostingPad

Teraz pre výhody a nevýhody WebHostingPad:

Pros

 • Atraktívne balíčky zdieľaného hostenia;
 • Neobmedzené funkcie hostingu (doména, e-maily, úložisko, šírka pásma);
 • 24/7 live chat;
 • Užívateľsky prívetivý webový tvorca webových stránok Weebly;
 • WordPress optimalizované hostingové balíčky;
 • Ovládací panel cPanel;
 • Bezplatné doménové meno so zdieľaným hostingom.

Zápory

 • Dlhé časy viazania, aby si mohli užívať nižšie ceny (4 roky);
 • Žiadne mesačné zdieľané plány hostenia;
 • Žiadne špeciálne hostingové balíčky;
 • Problémy s prevádzkou;
 • Veľa zvratov.

WebHostingPad bohužiaľ nesvieti, pokiaľ ide o dostupnosť. Sľubujú 99% dostupnosti, avšak sťažnosti na spoľahlivosť ich služieb sa ukazujú inak. Aj keď sľubujú kratšiu dobu bezporuchovosti ako iní poskytovatelia hostingu s rozpočtom (najviac sľubujú 99,99% dostupnosti), WebHostingPad nedosahuje svoj sľub..

Záver preskúmania WebHostingPad

Slogan „bezkonkurenčných cien“ servera WebHostingPad je skutočne podporený atraktívnou tvorbou cien. Ak však chcete využívať výhody nízkych cien, musíte sa vážne zaviazať k svojim službám. Okrem plánov zdieľaného zdieľania rozpočtu ponúkajú aj širokú škálu plánov hostenia VPS v spolupráci s webom VPSDepot.com, tieto plány však už nepatria do kategórie hosťovania s vreckami..

Ak je pre vás dôležitá vysoká dostupnosť a možnosť inovácie na dedikovaný server, WebHostingPad nemusí byť pre vás vhodným webovým hostiteľom. Ak hľadáte zdieľaný hosting vhodný pre začiatočníkov za prijateľné ceny a dlhodobé záväzky pre vás nie sú problémom, môžete sa spoľahnúť na plány zdieľaného hostenia WebHostingPad, ktoré vám poskytnú všetko, čo potrebujete na online pripojenie..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map