Recenzia zotrvačníka

01.06.2020
Recenzie hostingu 'Recenzia zotrvačníka
0 12 мин.

Popularita WordPressu ako systému na správu obsahu je stále vysoká a keďže WordPress sa stále viac rozširuje, aj spoločnosti poskytujúce webhosting ponúkajúce spravované hostingové služby WordPress. Medzi nimi je Flywheel moderný webhosting ponúkajúci riadený hosting WordPress pre agentúry, návrhárov a vývojárov.


V porovnaní s bežným zdieľaným hostingom spravovaný hosting WordPress prichádza s celým radom „doplnkových“ služieb zabudovaných do hostingového balíka, ktorých cieľom je starať sa o aktualizácie, zálohy, optimalizáciu rýchlosti, bezpečnosť, dostupnosť a ďalšie technické aspekty vášho webu WordPress, aby ste sa mohli zamerať na ďalšie aspekty svojho podnikania.

Od svojho založenia v roku 2012 sa Flywheel podarilo rozšíriť svoje podnikanie napriek tomu, že je vo vysoko konkurenčnom prostredí. Čo teda odlišuje zotrvačníky od iných poskytovateľov hostenia WordPress, ktorí sú riadení? Naše hodnotenie zotrvačníka nižšie vám poskytne odpovede!

Rýchly prehľad FlyWheel

riešenia zotrvačníka

Zotrvačník zapôsobí hneď od začiatku: Jeho svieža a ľahká webová stránka je jednoznačným plusom, najmä preto, že sa rozhodli prilákať dav dizajnérov, čo môže byť ťažšie zapôsobiť na obyčajnú webovú stránku..

Rýchly posun na ich hlavnej stránke ponúka informácie o hostiteľských funkciách a počiatočných cenách ich služieb, takže môžete získať rýchly pohľad na to, čo môžete od zotrvačníka očakávať.

Okrem služieb, ktoré by ste od spravovaného plánu WordPress očakávali, Flywheel ponúka aj elegantnú sadu vývojových nástrojov (postupovanie stránok, klonovanie stránok, plány) a nástroje na riadenie pracovných postupov, ktoré vzbudia záujem vývojárov a agentúr..

Zotrvačník vyzerá čiastočne, ale je to dobrá voľba pre spravovaný hosting WordPress? Poďme sa dostať do ušľachtilej drsnosti hosteného vesmíru WordPress riadeného zotrvačníkom.

plány & stanovenie ceny

Plány WordPress riadené zotrvačníkom sú ponúkané v troch kategóriách – Plány jednotlivých stránok s jednotlivými inštaláciami za priebežného fungovania, Hromadné plány s viac ako 10 inštaláciami WordPress a vlastné plány WordPress riadené zotrvačníkom pre robustnejšie potreby hostenia WordPress..

ceny zotrvačníka

Kategória Single Site Plans ponúka tri balíčky v cenovom rozpätí $ 15 – 75 $ / mesiac, pokiaľ sa neprihlásite k ročným programom, ktoré ponúkajú zľavu 1 mesiac zadarmo. Tieto plány siahajú od štartovacieho balíka až po profesionálnu alternatívu. Súčasťou všetkých plánov je bezplatná migrácia stránok a bezplatné SSL. Aj keď nižšie plány úrovní sú spoplatňované navyše za podporu CDN alebo multisite, profesionálny plán ich zahŕňa zadarmo.

Pokiaľ ide o zdroje, úložisko sa ponúka od 5 GB do 20 GB a šírka pásma od 250 GB do 1 TB, zatiaľ čo limity návštevníkov sa pohybujú od 5 000 mesačných návštev do 100 000 mesačných návštev.

Kategória WordPress, ktorú spravuje hromadné plány, ponúka balíčky v cenovom rozpätí od 100 do 250 dolárov pre predkonfigurované plány s až 30 inštaláciami WordPress a voliteľnú voľbu prispôsobenú pre 30 a viac inštalácií WordPress. Aj tu si môžete užiť mesiac voľna s ročnými plánmi.

Vo vopred nakonfigurovaných plánoch je mesačný limit 150 000 návštev pre plán Freelance a 600 000 návštev pre plán agentúry. Pokiaľ ide o zdroje, tieto plány ponúkajú 40 až 120 GB miesta na disku, šírku pásma 4 TB až 8 TB, bezplatný certifikát SSL, CDN, podporu viacerých miest a postupovanie na mieste. Pokiaľ ide o vlastné zdroje a milióny mesačných návštev, odporúčame požiadať o vlastnú ponuku.

Plán WordPress riadený Enterprise, Flywheel Blue, ponúka infraštruktúru WordPress na úrovni podniku, okamžité škálovanie prenosu, spravované aktualizácie, dennú kontrolu stavu, zabezpečenie podnikovej triedy s automatizovaným skenovaním škodlivého softvéru, monitorovanie a opravu zabezpečenia, plány obnovy po katastrofe, bezplatné SSL, prémiové SLA, vstavané automatické núdzové prepnutie, správa vyhradeného účtu atď. Ceny začínajú na 2 500 USD mesačne.

Záujemcovia o to, aby sa stali hosťujúcimi distribútormi, sa môžu pripojiť k partnerskému programu agentúry Flywheel ‘Agency a získať bezplatný hosting pre svoju agentúru alebo obchodnú stránku, ako aj ďalšie výhody, ako je správa vyhradeného účtu, údržba hands-off a biele označenie..

Na základe vyššie uvedeného je zrejmé, že Flywheel je pripravený prevziať nielen vývojárov alebo iných kreatívnych odborníkov, ale aj väčšie agentúry s podnikovými požiadavkami WordPress na podnikovej úrovni..

Teraz, keď máme jasný prehľad o cenách a plánoch spoločnosti Flywheel, pozrime sa, ako funguje ich podpora zákazníkov.

Zákaznícka podpora

Ak máte záujem o nepretržitú podporu zákazníckej podpory, možno vás bude flákať skutočnosť, že podpora 24/7 je k dispozícii iba v prípade mimoriadnych udalostí..

Okrem tohto neúspechu ponúka Flywheel mnoho možností podpory vrátane živého chatu, predaja lístkov a telefonickej podpory, pričom všetky tieto možnosti je možné kontaktovať od pondelka do piatku počas pracovnej doby..

podpora zotrvačníka

Pokiaľ ide o podpornú dokumentáciu, môžete prehliadať viac ako 100 článkov, získať prístup k bezplatným elektronickým knihám alebo sa zaregistrovať na bezplatný e-mailový kurz Design Trends..

Celkovo vzaté, Flywheel nesklamal naše testy zákazníckej podpory, odpovedal do 24 hodín na e-mailové otázky a do 1 minúty na živé rozhovory. Naše otázky boli zakaždým zodpovedané podrobne a zdvorilo.

Funkcie hostenia

Za elegantným dizajnom je zahrnutá škála výkonných funkcií špecifických pre WordPress, ktoré pomáhajú nezávislým pracovníkom a agentúram vytvárať, spúšťať a spravovať svoje webové stránky. Stručný prehľad funkcií hostingu, ktoré ponúka Flywheel:

funkcie hostenia zotrvačníka

 • Bezplatné certifikáty SSL so všetkými plánmi (powered by Poďme zašifrovať);
 • Bezplatná migrácia webových stránok bez obmedzenia počtu stránok, ktoré je možné migrovať;
 • Zadarmo webové stránky, ktoré vám umožňujú testovať zmeny na vašom webe bez toho, aby to ovplyvnilo váš živý web, a prostredníctvom jediného kliknutia tlačiť na zmeny vo výrobe;
 • Klonovanie stránok, čo vám umožňuje začať s novým serverom bez toho, aby ste museli zakaždým začať s inštaláciou doplnku;
 • plány táto funkcia umožňuje zabaliť spoločné témy a doplnky ako vlastnú konfiguráciu pre budúce projekty;
 • Servery VPS na všetky plány;
 • Ukladanie do vyrovnávacej pamäte na strane servera;
 • Demo stránky zdarma po dobu 14 dní, Zotrvačník vám umožňuje zaregistrovať sa, začať s budovaním webu a účtovať vám ho až vtedy, keď budete pripravení ho zverejniť. Demo stránky môžete zdieľať aj s klientmi, aby mohli sledovať pokrok;
 • zálohy sú ponúkané zadarmo na nočnej báze a sú ukladané mimo stránky. Obnovenie je možné vykonať jediným kliknutím;
 • jednoduchý Integrácia CDN;
 • Vstavané štatistiky stránok;
 • Skvelé bezpečnostné funkcie s monitorovaním bezpečnosti a odstraňovaním škodlivého softvéru;
 • Ľahší prístup k SFTP (One-click);
 • Podpora viacerých miest;
 • Nástroje spolupráce;
 • Server založený na Nginxe ako štandard;
 • Výber z 12 umiestnení servera;
 • jednoduchý škálovateľnosť;
 • PayPal platba prijatá, nie je potrebná žiadna kreditná karta.
 • Nástroj miestneho rozvoja od Flywheel;
 • Odborná podpora WordPress;
 • Čisté a minimalistické užívateľské rozhranie to je krásne navrhnuté a efektívne pre WordPress;
 • zadarmo (bezplatné šablóny dizajnu, e-knihy atď.).

Toto sú vlastnosti, vďaka ktorým je Flywheel výkonným poskytovateľom hosteného WordPressu. Zoznam funkcií nie je vyčerpávajúci, úplný zoznam nájdete na webovej stránke zotrvačníka. Zotrvačník neustále vylepšuje a rozširuje svoje funkcie a v súčasnosti sú v práci k dispozícii ďalšie funkcie, ako napríklad prémiová podpora, vzdialený import stránok, zálohy mimo lokality pre miestne lokality a ďalšie.!

výkon

Zotrvačník uvádza vo svojom zozname funkcií „pôsobivú dobu prevádzkyschopnosti“, ale neobjasňuje, čo to znamená, ani neposkytuje žiadne záruky prevádzkyschopnosti, okrem SLA prevádzkovej doby ponúkanej s podnikovými plánmi..

Náš test rýchlosti pre zotrvačníky pre všetky testované umiestnenia serverov (New York, Melbourne a Štokholm) vypršal za menej ako 2 sekundy, čo je sotva prekvapenie, pretože Flywheel používa svoj vlastný systém na strane servera, ktorý poskytuje špičkový výkon aj pre robustné , webové stránky s vysokou návštevnosťou. Aby ste sa pokúsili zrýchliť vaše webové stránky, nemusíte inštalovať vlastné doplnky z vyrovnávacej pamäte.

Bez ohľadu na plán hostenia, na ktorom ste (Tiny alebo Enterprise), technológia ukladania do vyrovnávacej pamäte dokáže zvládnuť dopravné špičky v miliónoch návštevníkov bez kašľa. Aj keď máte web elektronického obchodu, ktorý je kvôli svojej dynamickej povahe ťažko vyrovnateľný, zotrvačník vám môže pomôcť zaistiť, aby bol váš web elektronického obchodu v plnej pamäti..

Okrem ukladania do vyrovnávacej pamäte na strane servera sa Flywheel spojil s MaxCDN s cieľom zabezpečiť ľahkú integráciu CDN, aby sa vaša rýchlosť zvýšila na globálnej úrovni. Preto bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú vaši návštevníci, spoločnosť MaxCDN zaisťuje dodávanie obrázkov a statických súborov zo servera, ktorý je im najbližší..

Výhody zotrvačníka & Zápory

Pros

 • Hosting vytvorený s ohľadom na vývojárov a dizajnérov
 • Neobmedzené migrácie webových stránok
 • Hosting výkonu VPS
 • Žiadne poplatky za nadmerné ceny
 • Skvelý výkon stránky
 • Dobrá sada špecifických nástrojov WordPress a pokročilých možností
 • Elegantné a vysoko použiteľné rozhranie

Zápory

 • Zákaznícka podpora obmedzená na pracovné dni a pracovné hodiny (podpora 24/7 je iba v prípade núdze)
 • Žiadne zabudované nasadenie Git
 • Trochu drahý, ak chcete hostiť viac stránok WordPress

Záver preskúmania zotrvačníka

Funkcie hostingu zamerané na vývojárov a vynikajúci výkon sú najpredávanejšími bodmi predaja zotrvačníka. Tieto zariadenia spolu s ich rozhraním oko-kandizovaný robí z Flywheel silnú voľbu pre spravovaný hosting WordPress, bez ohľadu na to, či ste agentúra s podnikovými potrebami WordPress pre hosting, nezávislý dizajnér, ktorý chce hostiť jeden web WordPress, alebo vývojár, ktorý chce hostiť viac inštalácií WordPress.

Napriek tomu, že ste v porovnaní so spravovanými programami hostenia WordPress lacných poskytovateľov zdieľaného hostingu, ako sú Siteground alebo BlueHost, na drahšej strane, ak váš rozpočet umožňuje väčší priestor na krútenie, zistíte, že zotrvačník stojí za to, že si zarobíte navyše.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector