Recenzie Dreamhost

DreamHost je jedným zo starších ľudí a bol vytvorený štyrmi vysokoškolskými študentmi už v roku 1997. Chceli vyvinúť niečo prvotriedne, ktoré jednotlivcom a firmám pomôže vybudovať si prítomnosť online a zároveň sa držať iba softvéru s otvoreným zdrojovým kódom. Keďže sa tím presťahoval do San Diega, aby založil seriózny obchod, nazhromaždil viac ako 400 000 klientov, pričom si udržal pri živote takmer 1,5 milióna webových stránok. Spoločnosť tvrdí, že na svojich serveroch hostuje viac ako 750 000 webových stránok WordPress, a preto z vyššie uvedeného už dlhého zoznamu hostingových plánov nemôže chýbať optimalizovaný plán hostenia WordPress..


DreamHost chcel osloviť všetkých svojimi plánmi vrátane najmenších firiem, nezávislých pracovníkov, tímov webového dizajnéra, tvorcov obsahu a podobne. Dôvodom, prečo sa im to podarilo, je, že mali na pamäti, že nie každý má rovnaké technické schopnosti, a preto sa snažili vytvoriť webhosting, ktorý je jednoduchý a funguje bez problémov..

Prejdeme si rôzne plány a funkcie webhostingu, ktoré ponúka DreamHost. Poskytnutím primeraných výhod a nevýhod a vysvetlením, ako tento poskytovateľ funguje, bude pre vás oveľa jasnejšie, či stojí za to investovať do jedného z jeho plánov. Poskytovatelia webhostingu sa môžu výrazne líšiť a dokonca ani DreamHost nemusí vyhovovať potrebám každého.

Prehľad DreamHost

V prvom rade DreamHost odporúča WordPress, čo je CMS, ktorý prevádzkuje najviac webových stránok na svete. To samozrejme hovorí veľa o tom, ako úspešná je táto nezávislá spoločnosť, najmä pokiaľ ide o špecializovaný hosting WordPress. DreamHost bol vždy dobrý v zdieľanom hostovaní, ale teraz jeho plány WordPress majú množstvo ďalších výhod.

Pre ďalšiu úroveň zabezpečenia pridali firewall presne pre WordPress, čo je skvelé riešenie pre všetky slabiny, ktoré prichádzajú s platformou a tiež poskytuje ochranu pred útokmi hrubou silou. Zaručujú solídne 100% dostupnosti, takže online firmy sa nemusia obávať straty peňazí kvôli občasným prestojom.

DreamHost je obzvlášť veľkorysý, pretože peniaze môžete získať späť do 97 dní, ak ich služba nevyhovuje vašim potrebám. Doplnky alebo motívy pre webové stránky WordPress nie sú vôbec obmedzené, môžete použiť čokoľvek, čo chcete použiť. Ručné aktualizácie nie sú potrebné, poskytovateľ ich tiež inštaluje automaticky, takže sa nemusíte starať o inú vec.

Na DreamHost nájdete širokú škálu plánov, ktoré by mohli byť vhodné pre menšie blogy a podnikové webové stránky s obrovským prenosom. Hoci zdieľaný hosting a WordPress sú ich špecializáciou, existujú aj ďalšie solídne plány pre hosting VPS, dedikované servery a cloud hosting..

Predajcom sa môže zdať užitočný aj DreamHost, ale neskôr vysvetlíme, prečo to nebude obvyklý účet predajcu. Najprv si prečítajte plány a ceny tejto webhostingovej spoločnosti.

Plány a ceny Dreamhost

Ak ste používateľom služby WordPress, DreamHost vám ponúka dve možnosti: ich zdieľaný hosting a DreamPress. Ten druhý je solídny riadený hostingový plán, ktorý zaisťuje automatické aktualizácie, vysokú úroveň zabezpečenia a tím profesionálov WordPress za ním za dostupnú cenu.

Samozrejme, ak hľadáte vyhradený server, plány VPS alebo cloudové služby, DreamHost vám môže ponúknuť nejaké skvelé ponuky. Prejdime si ich plány a ceny, aby ste videli, či je to veľa alebo nie s hostiteľom DreamHost!

Zdieľaný hosting

Môžete si vybrať, či budete hrať s DreamHost mesačne, ročne a každé tri roky. Existuje iba jeden jediný plán so sadou funkcií a cena závisí iba od času, v ktorom sa zaregistrujete. Miesto na disku, databázy, webové stránky a e-mailový účet nie sú obmedzené.

Existuje nespravodlivé pravidlo, ktoré vám bráni v nespravodlivom použití tohto plánu. Mesačný poplatok je 11,95 dolárov pri registrácii na rok je 9,95 dolárov mesačne a ich trojročný plán vám dáva najlepšiu hodnotu 7,95 mesačne. Ak chcete vytvoriť jednoduchý web s miernou návštevnosťou, tieto plány určite uspokoja vaše potreby.

Spravovaný hosting WordPress

Tento plán hostenia je plne optimalizovaný pre WordPress. Dodáva sa s automatickými aktualizáciami, silnou technickou podporou a môžete použiť neobmedzené množstvo doplnkov a šablón. Tu si môžete vybrať z troch rôznych plánov, ktoré ponúkajú rôzne technické parametre a funkcie hardvéru.

Majú základný plán za 16,95 dolárov mesačne, plus za 24,95 dolárov a pokročilý plán za 35,95 dolárov mesačne. Získate doplnok Professional Jetpack pre plány Plus a Advanced a bezplatnú verziu pre štartovací plán. Všetky tri sú založené na platforme Cloud, majú predinštalovaný program WordPress a tiež poskytujú automatické aktualizácie.

Základný plán je skutočne celkom jednoduchý s 10 GB miesta na disku a jednou webovou stránkou, ale ďalšie dve ponúkajú ďalšie funkcie, ako napríklad zálohovanie mimo lokality a denné skenovanie škodlivého softvéru. & Repair. Telefonická podpora nie je k dispozícii ani pri prvom balíku.

Vďaka plánu pre pokročilých môžete mať 3 vrcholy webových stránok a 30 GB voľného miesta na disku, ktoré môžete rozšíriť na 80 GB na web, ak chcete.

Hostingové plány VPS

Ceny plánov DreamHost VPS závisia iba od toho, koľko pamäte RAM a SSD potrebujete. Môžete si vybrať zo štyroch možností, od 1 GB RAM do 8 GB a úložisko SSD, počnúc 30 GB a škálovaním až po 240 GB. Prvý z nich stojí 15 dolárov mesačne, zatiaľ čo najväčší plán je 120 dolárov mesačne.

S týmito plánmi VPS získate tiež prístup k neobmedzenej šírke pásma, vyhradenej adrese IP, neobmedzeným doménam a sľúbeným prevádzkam pomocou spoľahlivej technickej podpory. Tieto sú absolútne odporúčané pre webové stránky a aplikácie s vysokou návštevnosťou.

Dedikované servery

Špeciálne plány hostingu na DreamHost poskytujú prvotriedny hardvér, bezpečnosť a skvelé funkcie. Môžete mať až 1 TB miesta na disku, špičkové CPU, automatické spravované zálohy, špičkový výkon s viacjadrovými procesormi a prístup root. Toto je skvelá voľba, ak vaše webové stránky prerastú do zdieľaného plánu hostenia a potrebujú nejaké výkonnejšie a spoľahlivejšie.

Vyhradené plány začínajú 169 dolárov mesačne a za túto cenu dostanete 4 GB pamäte RAM. Druhá z nich je 209 dolárov za 8 GB a existuje najsilnejší plán za 249 dolárov s neuveriteľnými 16 GB pamäte RAM. DreamHost nevyžaduje, aby ste sa zaviazali k svojmu špecializovanému plánu, takže platby sa fakturujú vždy mesačne.

Cloud hosting

Cloudové servery sa dajú spustiť za menej ako 30 sekúnd pomocou DreamHost. Ich servery SSD Cloud zaručujú rýchle nastavenie a spustenie aplikácií. Pevné disky SSD, zrýchlené siete a špičkové procesory zaručujú rýchlosť, ktorú nikde inde nenájdete.

Majú dokonca špeciálnu ponuku: ich cloudový server môžete používať ľubovoľne, pričom platíte až 600 hodín mesačne. Je to 100 GB voľného miesta a neobmedzená šírka pásma a môžete dokonca ušetriť nejaké peniaze, ak bude cloudový server pre vašu firmu neustále potrebný.

Môžete si vybrať z 512 MB RAM, 2 GB RAM a 8 GB RAM servera. Cena za ich cloudové servery sa fakturuje v hodinách, pre každý z nich však platí maximum. Prvý z nich stojí maximálne 4,50 dolárov mesačne, druhý z nich 12 dolárov a najsilnejší plán je maximálne 48 dolárov mesačne.

Dreamhost hostingové funkcie

DreamHost, ktorý je v tomto odvetví od roku 1997, určite vie, ako uspokojiť svojich zákazníkov. Sú nepochybne jedným z najúspešnejších poskytovateľov webhostingu s množstvom skúseností. Ak sa pozriete na zoznam funkcií, ktoré ponúkajú, budete s najväčšou pravdepodobnosťou presvedčení, že ste si vybrali jeden zo svojich plánov. Teraz sa pozrime, čo DreamHost ponúka, čo by sa mohlo hodiť pre vaše podnikanie:

 • Pokročilé funkcie, ako napríklad úplný prístup k CGI, úložisko subversion a úlohy cron
 • Pevné disky SSD pre lepší výkon všetkých zdieľaných plánov hostenia
 • Môžete bez problémov upgradovať na VPS a dedikované servery
 • Vývojári aplikácií môžu ťažiť z cloudového hostingového plánu
 • Spoľahlivá informačná základňa a príručky
 • DreamHost sa vždy stará o aktualizácie
 • Neobmedzené zdroje, pokiaľ ide o miesto na disku, domény, šírku pásma a e-mailové účty
 • Reachable staff working in their datacenters
 • Vylepšené rýchlosti načítania stránky pre používateľov WordPress
 • Neobmedzené doplnky, témy a prispôsobenia
 • Doplnok MySQL VPS pre ich plán VPS, ktorý umiestňuje databázy na svoj vlastný server, čím sa zvyšuje doba načítania

DreamHost zákaznícka podpora

Podporný tím DreamHost je súčasťou spoločnosti a je neustále k dispozícii, ak klient potrebuje pomoc. Môžete ich kontaktovať prostredníctvom lístkov alebo na ich webových stránkach, kde môžete vyplniť a odoslať formulár.

Ako zákazník budete mať vždy prístup k živému rozhovoru prostredníctvom panela účtu a tiež s rýchlou reakciou. Asistenti sú odborníci na WordPress a webhosting všeobecne, môžu vyriešiť akýkoľvek druh softvérového problému v tejto oblasti. Sú zruční, zdvorilí a pripravení vysvetliť vaše otázky spôsobom, ktorému rozumie aj začiatočník.

Tím DreamHost sa bohužiaľ nedá kontaktovať telefonicky, iba ak ponúka spätné volanie a vy ho prijmete. Nie je to zadarmo, preto volajú iba tým členom, ktorí zaplatili za aktualizovanú službu. V takom prípade môžu zavolať späť, až kým nedosiahne limit, ktorý je trikrát mesačne.

Ak sa stretnete s akýmkoľvek problémom alebo nie je jasné, môžete si tiež vyhľadať pokyny alebo riešenia v ich informačnej databáze. Ich fórum pre zákazníkov je plné informácií so všetkými dostupnými vláknami, ktoré sa nahromadili v posledných rokoch.

Výhody a nevýhody Dreamhost

Poskytovatelia webhostingu sa môžu zamerať na mnoho rôznych vecí, ako sú používatelia WordPress, ponúkajú veľa konkrétnych plánov, pracujú na podpore zákazníkov, poskytujú silnejší hardvér atď. Neexistuje žiadny dokonalý poskytovateľ, ale určite nájdete toho, ktorý vyhovuje vašim potrebám. V nasledujúcich dvoch zoznamoch sa pozrieme na najvýznamnejšie výhody a nevýhody, ktorým môžete čeliť pripojením sa k DreamHost:

Pros

 • Ich plány WordPress zahŕňajú pevné disky SSD
 • Podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a je k dispozícii prostredníctvom mnohých kanálov
 • Priamy prístup a ich pracovníci sú fyzicky blízko serverov
 • DreamHost má vlastný ovládací panel a je zadarmo
 • Plány za prijateľné ceny
 • Plány VPS a dedikovaného servera sa tiež spúšťajú na diskoch SSD
 • Dostatok hostingových služieb pre špecializované potreby

Zápory

 • Podpora predajcov, ale časti svojho účtu môžete obchodovať iba s ostatnými používateľmi
 • Databázy a súbory z iných panelov je potrebné migrovať manuálne (napríklad cPanel)
 • Import e-mailov zo zálohy cPanel vyžaduje niekoľko ďalších krokov
 • DreamHost nie je možné kontaktovať telefonicky
 • Trvá nejaký čas, kým si zvyknú na svoj ovládací panel

Čo najviac priťahuje DreamHost je to, že ručia za vaše peniaze späť do 97 dní, ak ich služba nie je pre vás vhodná. Poskytuje vám dostatok času a tiež vyzerá skvele, pretože nie je veľa poskytovateľov hostingu s tak dlhou záručnou dobou.

DreamHost vám zaistí 100% dostupnosť a peknú kompenzáciu, ak sú servery nefunkčné, ale musíte mať na pamäti niekoľko prísnych pravidiel. Budú platiť 1 celý deň za každú hodinu prestojov, ale iba do výšky 10% z hostiteľského poplatku. Prestoje sa nezačínajú ani po vypnutí servera, začínajú sa odoslaním podporného lístka, takže musíte byť rýchly.

Záver preskúmania DreamHost

Každá webhostingová spoločnosť má svoje nevýhody, ale ak pridáte všetko, DreamHost je vynikajúcou voľbou, ak potrebujete tieto typy plánov. Recenzie, ako je táto, vám môžu pomôcť rozhodnúť sa, či sú ich plány a funkcie vhodné pre vaše podnikanie. Ak sa vám páčia a zároveň vám poskytnú hodnotu vašich peňazí, budete s Dreamhostom veľmi spokojní.

Celkovo sú jednoduché, nezávislé a veľmi užitočné, takže s tým určite nebudete mať problém. Za tieto ceny sú funkcie a špecifikácie, ktoré ponúkajú, do značnej miery cenovo dostupné v porovnaní s väčšinou poskytovateľov tam.

Používatelia programu WordPress budú s programom DreamHost s najväčšou pravdepodobnosťou spokojní, pretože sa považujú za jedného z najväčších nadšencov a podporovateľov WP v odbore. Vzhľadom na to, že 28% webových stránok na internete beží na WordPress a je to najobľúbenejší redakčný systém, jednoznačne sa oplatí, aby DreamHost do neho vložil toľko práce..

Dúfajme, že táto recenzia vám poskytla nejaké cenné informácie o tom, či by ste mali hostiť svoje webové stránky na serveri DreamHost.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map