Recenzie eUKhost

eUKhost patrí medzi najlepších poskytovateľov hostingu v Spojenom kráľovstve, ktoré ponúka rozmanitú škálu plánov hostenia od zdieľaného hostingu na základnej úrovni až po cloud podnikovej úrovne a vyhradený hosting. EUKhost ponúka okrem služieb hosťovania domény a e-mailového hostingu aj certifikáty SSL, služby vzdialeného zálohovania, skenovania škodlivého softvéru a zraniteľností a ďalšie nástroje zabezpečenia webu..


Prehľad eUKhost

Spoločnosť eUKhost bola založená v roku 2001 a pôsobí mimo mesta Leeds vo Veľkej Británii. Datacentrá sa nachádzajú vo Wakefielde, Maidenheade a Nottinghame. Hostia viac ako 35 000 zákazníkov a viac ako 150 000 domén a slúžia viacerým organizáciám verejného sektora v celej Veľkej Británii. Ich robustná infraštruktúra pozostáva z viac ako 1200 serverov umiestnených v dvoch najmodernejších dátových centrách.

eUKhost ponúka viacnásobný zdieľaný hosting, VPS hosting, cloud hosting, dedikovaný hosting a hostingové plány predajcu, čo je dobrá voľba, či chcete začať malý a časom rásť, alebo či potrebujete plány na podnikovej úrovni z get-go.

Plány eUKhost & stanovenie ceny

Plány Linux a Windows sú k dispozícii na serveri eUKhost. Zdieľané hostingové plány založené na Linuxe sú dodávané s cPanel v cene a ceny začínajú na 3,33 GBP mesačne vrátane DPH. Vo všetkých zdieľaných hostingových plánoch v tejto kategórii je zahrnutý bezplatný názov domény, neobmedzené e-mailové účty a neobmedzená šírka pásma.

eukhost ceny zdieľaný hosting

Zdieľané hostingové plány založené na systéme Windows začnite tiež za 3,33 GBP mesačne a dodávajte sa s ovládacím panelom Plesk. Tieto plány majú tiež nemeranú šírku pásma a zahŕňajú bezplatné doménové meno, ale na rozdiel od zdieľaných hostingových plánov založených na Linuxe ponúka pokročilý plán neobmedzené miesto na disku..

Obchodné webhostingové služby kategória eUKhost obsahuje hostingový plán pre Linux a hostingový plán pre Windows, cena je 16,66 GBP / mesiac. Oba programy majú na disku 5 GB a mesačnú šírku pásma 100 GB. Plán pre systém Linux je dodávaný s programom cPanel, zatiaľ čo plán pre systém Windows je dodávaný s programom Plesk.

Zdieľaný hosting blogu WordPress Súčasťou ponuky produktov eUKhost sú aj plány s cenami medzi 3,99 GBP za mesiac a 19,99 GBP za mesiac. Môžete získať až 50 GB miesta na disku, nemeranú šírku pásma, hosting pre neobmedzené blogy a e-mailové účty.

Ak hľadáte Hosting VPS, opäť si môžete vybrať medzi plánmi VPS založenými na Windows a Linux. Ceny za plány Linux VPS začínajú od 12,99 GBP bez DPH, zatiaľ čo ceny pre plány Windows VPS začínajú od 15,99 GBP mesačne bez DPH. Zaujímavé je, že obe kategórie obsahujú Plesk Onyx Admin a niektoré plány dokonca obsahujú certifikát SSL zadarmo. Tieto plány sú plne spravované, prichádzajú s možnosťou voľby medzi úložiskom SSD alebo HDD a zahŕňajú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Hosting predajcu Plány tiež prichádzajú s možnosťou Linux alebo Windows OS, s cPanel, WHM, SpamExperts, Plesk, uptime SLA a 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Ceny začínajú na 9,99 GBP mesačne.

eUKhost je pripravený zvládnuť aj potreby webových stránok na podnikovej úrovni prostredníctvom rôznych cloudových hostingov a vyhradených balíkov.

Dedikované servery sú k dispozícii od 69 GBP mesačne bez DPH. Môžete si vybrať medzi úložiskom HDD a úložiskom SSD, modelmi CPU Intel Xeon E3, E5 a E5 ST a samozrejme voľbami založenými na Linuxe alebo Windows. Dedikované servery sú plne spravované 24 × 7 a majú 100% záruku dostupnosti a plné sieťové pripojenie 1Gbit.

V eUKhost si môžete prispôsobiť svoje vlastné cloud hostingový plán s technológiou WMware virtualizačných technológií Hyper-V. Tieto plány majú 100% dostupnosť SLA a podporu 24 × 7 naživo.

Ďalšou možnosťou hostenia v cloude, ktorá je k dispozícii na serveri eUKhost, je hosting eNlight Cloud, čo je automatické škálovanie. Namiesto toho, aby vám boli účtované prostriedky, ktoré vám boli pridelené – ako je to v prípade tradičných plánov hostenia – sú vám účtované poplatky na základe množstva prostriedkov, ktoré skutočne používate. Toto je predplatený účet a beží od kreditu, ktorý vložíte, keď sa zaregistrujete. Aj tento typ hostingu má 100% dostupnosť SLA a nepretržitú podporu.

Nástroj na prispôsobenie cloudového hostenia eUKhost obsahuje kalkulačku nákladov pre oba typy ponúkaných hostingových plánov, aby ste mohli odhadnúť náklady na vlastný cloudový hostingový plán..

Funkcie hostenia eUKhost

Hostingové balíčky eUKhost sú dodávané s niekoľkými zaujímavými funkciami, ktoré riešia potreby širokej zákazníckej základne. Funkcie sa líšia podľa zvoleného plánu, ale tu je prehľad funkcií hostingu dostupných na serveri eUKhost:

 • Hostingové plány, ktoré pokrývajú požiadavky jednotlivcov, vývojárov, podnikov a organizácií verejného sektora;
 • cPanel Linux hosting a možnosti Windows Plesk hosting;
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí;
 • Živá podpora 24 x 7;
 • Softaculous Auto-Installer;
 • Bezplatné doménové meno s vybranými programami (iba ak platíte 12 mesiacov);
 • Úložisko SSD alebo HDD;
 • Konfigurovateľné a platíte podľa toho, ako idete, cloud hostingové plány;
 • SLA až do 100% prevádzkovej doby;
 • Plne spravované servery;
 • Bezplatná migračná služba;
 • Voliteľný FortigateFirewall (zahŕňa systém prevencie pred prienikmi (IPS) a ochranu pred vírusmi);
 • Spoľahlivé možnosti zálohovania (Continuous Data Protection (CDP) od R1Soft, zálohy Veeam na úrovni virtualizácie).

Zákaznícka podpora na eUKhost

podpora eukhost

Technická podpora je k dispozícii na e-maile, telefóne a na živom rozhovore 24 x 7. Webová stránka eUKhost obsahuje rozsiahlu časť databázy znalostí, ktorá vám môže tiež pomôcť pri riešení bežných problémov, s ktorými sa môžete stretnúť. Napriek množstvu možností podpory niektoré recenzie zákazníkov tvrdia, že zákaznícka podpora spoločnosti eUKhost nereaguje a je neprofesionálna. Na druhej strane, dlhodobí zákazníci odporúčajú eHostUK pre svoju dobrú hodnotu za peniaze a prémiovú zákaznícku podporu.

Pros & Nevýhody eUKhost

V súhrne sa pozrime na silné a slabé stránky eUKhost.

Pros – Prečo si vybrať eUKhost

 • Pestrý výber hostingových plánov vrátane možností Windows a Linux;
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí;
 • SLA bez prevádzkovej doby;
 • Bezplatná migračná služba.
 • Podpora zákazníka 24 x 7 a úplná správa serverov;
 • Rýchle sieťové pripojenia;
 • SSL zadarmo s niektorými plánmi;
 • Dobré bezpečnostné doplnky.

Nevýhody – Prečo si vybrať eUKhost

 • Niektoré sťažnosti týkajúce sa podpory zákazníkov sú príliš pomalé.

Záver kontroly eUKhost

eUKhost môže byť atraktívnou voľbou pre jednotlivcov alebo firmy, ktoré vyžadujú webhosting vo Veľkej Británii. Rôzne hostiteľské plány pre systémy Linux a Windows sa môžu prispôsobiť malým webovým serverom na úrovni podniku a ich riešenie priebežného cloud computingu je obzvlášť príjemné pre tých, ktorí chcú ušetriť na prevádzkových nákladoch. Dôvera vzbudzuje aj 30-dňová záruka vrátenia peňazí spojená so 100% prevádzkou SLA.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map