Recenzie FatCow

FatCow je poskytovateľ webhostingových služieb zameraný prevažne na zdieľaný hosting, ale ponúka aj širokú škálu ďalších služieb. Hlavným konceptom spoločnosti je poskytnúť jednoduché riešenie hostingu pre jednotlivcov a malé firmy za dostupnú cenu a čo najviac eliminovať potrebu technických znalostí..


Pôvodný plán FatCow a Minimoo sú najobľúbenejšie hostingové balíčky, z ktorých prvý je plán, ktorý obsahuje všetky potrebné nástroje a funkcie, ktoré malá webová stránka potrebuje, a druhý je v podstate e-mailový hostingový plán..

FatCow je spoločnosť so sídlom v USA a podniká už viac ako 10 rokov. Je vo vlastníctve skupiny Endurance Group, ktorá je vlastníkom ďalších veľkých mien, ako sú BlueHost a Hostgator. Endurance prostredníctvom svojich značiek poskytuje online služby pre viac ako dva milióny zákazníkov na celom svete.

Čo je dobré na FatCow Hosting?

Lacná úvodná cena: so súčasnou zľavou, ktorú môžete získať na našej webovej stránke, mesačná sadzba je 3,15 USD s minimálnym 12 mesačným predplatným na zdieľaný plán FatCow a jeden názov domény na rok.

Nástroje a aplikácie na vytváranie webových stránok: nech sa rozhodnete vytvoriť jednoduchý web HTML pomocou nástroja na tvorbu webových stránok alebo sa rozhodnete použiť skript ako Joomla alebo WordPress, pomocou FatCow ich môžete mať všetky.

WordPress optimalizovaný hosting: Keďže wordpress je jedným z najpopulárnejších systémov na správu obsahu s otvoreným zdrojovým kódom, mnohí sa rozhodnú vytvoriť si pomocou tohto softvéru svoje webové stránky. Fatcow ponúka optimalizovaný hosting pre WordPress, ktorý zahŕňa základný zdieľaný hostingový plán, prispôsobený ovládací panel, vopred nainštalované ručne vyberané témy a doplnky. Infraštruktúra založená na SSD je navrhnutá tak, aby výrazne zvýšila rýchlosť webových stránok a zlepšila výkonnosť. Zabezpečenie poskytuje služba SiteLock a otázky riešia vyškolení odborníci na textový editor..

Priestor pre rast: Ak dôjde k prekročeniu zdieľaného hostenia pomocou príliš veľkého množstva serverových zdrojov z dôvodu vysokej návštevnosti, ktorú dostávate na svoju webovú stránku, môžete zvoliť inováciu na VPS alebo vyhradený server..

Jednoduchý elektronický obchod: Fatcow ponúka širokú škálu služieb elektronického obchodu a uľahčuje spustenie internetového obchodu. Môžete začať predávať online prostredníctvom nákupného košíka Ecwid, ktorý je k dispozícii za príplatok. K dispozícii sú aj certifikáty SSL a služby spracovania kreditných kariet.

Čo je zlé na FatCow Hosting?

Obnovenie účtu a domény: Aj keď je počiatočná cena základného plánu hostenia veľmi prijateľná, obnovovacie sadzby sú v porovnaní s konkurenciou dosť vysoké. Miera registrácie a obnovy domén je tiež vyššia, preto by bolo vhodné zvážiť registráciu vašej domény u iného registrátora.

Hĺbková kontrola FatCow.com Hosting

Ak ste sa doteraz dostali, pravdepodobne už viete niečo o spoločnosti. V ďalšej časti tohto Recenzia Fatcow, budeme pokračovať v podrobnejšej analýze a posudzovaní všetkých aspektov spoločnosti a tiež sa podelíme o určité osobné skúsenosti, ktoré sme mali pri testovaní ich hostiteľských služieb.

Je vždy príjemné nájsť hostiteľskú spoločnosť s kreatívnym a pozoruhodným menom. FatCow sa tomu určite podarilo. Hoci nie sú najlepší na trhu, sú prekvapení. Príjemné a nepríjemné. S ich službami by som bol spokojný, ale FatCow príliš žije podľa svojho názvu. Ich služby sú príliš pomalé. Je dosť pomalý, aby nebol dosť dobrý. Napriek tomu sú jednou z najstarších spoločností v odbore. FatCow existuje už od roku 1998, ale kúpil ho neslávny EIG. Okolo akejkoľvek značky EIG je veľa kontroverzií, ale zdá sa mi, že FatCow zostal verný svojim koreňom, ktoré boli zavedené pred mnohými rokmi..

Prehľad FatCow

FatCow je čestná spoločnosť, ktorá obdivuhodne pôsobí v oblasti webhostingu. Aj keď by takýto tuk nevyhral žiadnu medailu, pomaly a stabilne postupuje veľmi dobre. Vystupovali dobre v najdôležitejších kategóriách kontroly hostingu, s výnimkou jednej. FatCow skutočne chýba rýchlosť, pretože časy ich načítania takmer prechádzajú hranicou, že sú jednoducho zlé. Musím však uznať, že je to konzistentné. Pozrime sa, ako FatCow urobil v našom procese kontroly.

plány & Ceny vo FatCowe

Na FatCow sa mi veľmi páčilo ich predstierané a čestné ceny, ktoré mnohým spoločnostiam v tomto odbore chýba. Inzerovaná cena je skutočná cena, ktorú zaplatíte za konkrétnu hostingovú službu, bez toho, aby ste sa museli registrovať na dlhšie obdobie, ako vám vyhovuje. Ich základný hostingový plán stojí 49 dolárov ročne. Takže pokiaľ ide o stanovovanie cien, plány spoločnosti FatCow pre ne majú naozaj veľa. Pretože väčšina ľudí hľadá niektoré z najzákladnejších plánov hostenia, preskúmam tu zdieľané plány hostenia spolu s jedným z úhľadných prekvapení FatCowu..

Zdieľaný hosting spoločnosti FatCow

Zjednodušený hostingový plán spoločnosti FatCow stojí 49 dolárov ročne, čo znamená mesačnú cenu 4,83 dolárov mesačne. Nie je to najlacnejší hostingový plán, ale je to slušná cena. Akonáhle obnovíte uvedený plán, cena bude mať veľký skok. Asi 250% skok. Bude to stúpať na 10,99 dolárov mesačne, čo bude stáť 131,88 dolárov ročne. Teraz je to úžasná vysoká cena za jednoduchý zdieľaný plán hostenia a je to určite cenový trik, s ktorým by ste sa nemali zmieriť. Počas prvého obdobia služby sú aspoň úprimní.

Tento plán zahŕňa neobmedzenú šírku pásma, neobmedzený úložný priestor a neobmedzený e-mailový účet. Poskytuje tiež drag and drop builder, populárne systémy na správu obsahu a užitočné integrácie aplikácií. O tom, čo by ste od dnešných webových služieb očakávali.

Služby spoločnosti FatCow ponúkajú základnú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, ale odporúčam vám dôkladne skontrolovať svoje služby a rozhodnúť sa, či sa vám to páči alebo nie. Po prekročení tohto obdobia vám bude účtovaný poplatok vo výške 35 USD za predčasné stornovanie. Nie je to koniec sveta, ale je to veľa za to, aby ste ich nezrušili dosť skoro.

Po zaregistrovaní účtu pomocou postupu registrácie v dvoch krokoch bude účet okamžite aktivovaný a budete mať prístup k prispôsobenému ovládaciemu panelu FatCow..

Jadro ich služieb je v poriadku, ale nie dosť dobré. ich doba prevádzky servera je v priemere 99,92% a ich rýchlosť načítania stránky je v priemere 1500 milisekúnd. Čo je príliš pomalé. Znížili ste 1000 milisekúnd len výberom hostgator alebo inMotion a tiež by ste dostali vyššiu dobu prevádzkyschopnosti.

Teraz na prekvapenie! FatCow ponúka a navyše lacný hosting plán s názvom Lacné ovce hosting. Je to najlacnejší hostingový plán, ktorý nájdete na trhu. Stojí to iba 0,75 dolárov mesačne, čo predstavuje 9 dolárov ročne. To je smiešne lacné. Po obnovení plánu bude stáť len 20 dolárov ročne. Takže je to zviera dohody. Tento plán samozrejme obsahuje určité prísne obmedzenia, ale ak chcete skrátiť niektoré rohy, je určite dobré spustiť jednoduchý web. Dodáva sa s 2 GB úložného priestoru, 200 GB šírky pásma, marketingovými kreditmi v hodnote 100 USD, spolu s aplikáciami a integráciami, ktoré by ste očakávali od ktoréhokoľvek iného poskytovateľa hostingu. To je celkom solídne riešenie pre takmer bezplatný hosting.

Aj keď ceny spoločnosti FatCow v mnohých ohľadoch uspokojujú, stále majú množstvo predstihov, ktoré na vás čakajú, keď zadáte informácie o svojej kreditnej karte. Napríklad väčšina poskytovateľov hostingu poskytuje bezpečnostné funkcie zadarmo. Mnoho z nich to rozdáva, že skoro zabudnem, že to môže stáť peniaze. FatCow mi to však pripomína tým, že žiadam o ďalšie 1,94 dolárov mesačne až 38,75 dolárov mesačne za ich bezpečnostné prvky. Nenechajte sa zmiasť a myslite si, že zaplatíte za odborníkov, ktorí sa starajú o vaše stránky a chránia ich. Nie. Jedná sa o ceny za jednoduché bezpečnostné funkcie, ako napríklad SiteLock, ochranu pred útokmi DDoS a bežné veci. Nebol to cool trik, FatCow.

Zákaznícka podpora spoločnosti FatCow

Skúsenosti sami o sebe boli najlepším testom zákazníckej podpory spoločnosti FatCow a vrátili sme sa úplne spokojní. Odpovedanie im trvalo asi 5 minút a my sme hľadali všetky užitočné odpovede. Interakcia bola ľudská a prešla bez trenia. Moja spokojnosť trvala, až kým som nezačal čítať recenzie od ostatných používateľov týkajúce sa ich zákazníckeho servisu. Zdá sa, že nie každý mal taký príjemný zážitok a veľa ľudí odišlo frustrovaných po kontaktovaní tímu zákazníckej podpory spoločnosti FatCow. Skôr než si kúpite plán, určite stojí za to urobiť trochu premýšľania a výskumu.

Výhody a nevýhody používania FatCow

Znova mi zostávajú zmiešané pocity, pokiaľ ide o FatCow. Našťastie moja skúsenosť nebola zlá a môžem FatCow určite nazvať slušným (nie dobrým, ale slušným) webhostingom. Tu sú klady a zápory uloženia vašich webových stránok na serveroch FatCow.

Pros

 • Čestné ceny – Bolo dobré vidieť cenovú štruktúru FatCow. Po prehliadke toľkých spoločností, ktoré používajú zavádzajúce ceny, aby prilákali zákazníkov a prinútili ich prihlásiť sa na odber na mimoriadne dlhé obdobie, FatCow prišiel v poriadku. Ich inzerované ceny sú skutočné ceny, takže nebudete sklamaní, keď do nich nakoniec nakúpite, čo si zaslúži pochvalu.
 • Najlacnejší webhosting na planéte – Pochybujem, že by ste našli slušnú hostingovú službu za menej ako ročnú sadzbu 9 dolárov. Aj keď to trvá nejaký kopanie nájsť, FatCow naozaj ponúka najlacnejšie komerčný hosting plán na trhu.
 • Bezplatná migrácia – Bezplatná migrácia webových stránok je vždy príjemná, pretože niektoré spoločnosti za ne účtujú 150 dolárov.
 • Zadarmo doménové mená – FatCow vám poskytne bezplatné doménové meno pre každý plán, ktorý si kúpite. Takmer každá hostiteľská spoločnosť to ponúka, takže to nie je veľký problém.
 • Dobrá podpora zákazníkov – Ich zástupcovia zákazníckej podpory odpovedajú asi za päť minút. Zdá sa však, že sú nekonzistentné, ak faktorom niektorých používateľov predložili recenzie.
 • Sú ekologické – Kto by nespal lepšie, keby vedeli, že hosting ich webových stránok natoľko nepoškodí životné prostredie? FatCow urobil niečo veľmi progresívne tým, že napájal všetky svoje dátové centrá a kancelárie veternou energiou. Sú EPA Green Power Partnerom, takže sa zdá, že skutočne pracujú so zelenou energiou.
 • Webové ikony zadarmo – Určite by som ich nepoužil na svojej webovej stránke, ale môžete ich použiť na svoje, ak chcete. FatCow ponúka web ikony, ktoré sa mi zdajú trochu odporné a zastarané, ale určite sa budú tešiť na to,.

Zápory

 • Príliš veľa upsells – Aj keď som chválil FatCow za to, že má čestnú cenovú štruktúru, výbežky prichádzajú ďalej po ceste. Po zadaní informácií o kreditnej karte budete požiadaní, aby ste utrácali peniaze niekoľkokrát. Nakoniec som si myslel, že táto krava sa ma snaží premeniť na svoju vlastnú kravu. Verte mi, žiadna krava sa nechce dojiť toľkokrát, koľko sa FatCow snaží dojiť svojich zákazníkov.
 • Dodatočné náklady na bezpečnosť – Jednoduché bezpečnostné funkcie takmer o akejkoľvek renomovanej hostiteľskej spoločnosti, ktorá ponúka zadarmo, navyše stojí za FatCow. Toto je samozrejme jedna z ich vychýlení. Jednoduché bezpečnostné funkcie, ako napríklad uzamknutie stránok a ochrana pred útokmi DDoS, vás môžu stáť viac ako 38 dolárov mesačne! To je príliš veľa, ak chcete chrániť svoje webové stránky hostené podľa plánu 4,83 dolárov / mesiac.
 • Je to príliš pomalé – Rýchlosť je hlavným faktorom pre poskytovateľov hostingu aj pre webové stránky. Nielen kvôli používateľskej skúsenosti a jej vplyvu na mieru konverzie, ale aj preto, že spoločnosť Google to tiež považuje za faktor hodnotenia. FatCow pre vás v tomto ohľade veľmi nezvýhodňuje, pretože načítanie stránky z ich serverov trvá v priemere 1500 milisekúnd. FatCow skutočne žije podľa svojho názvu a nijakým spôsobom nevyhrá olympijské behy.
 • Zálohy nie sú zadarmo – Mnoho komerčných webových hostiteľov ponúka bezplatné zálohy. Niektorí z nich dokonca zachádzajú až tak ďaleko, že ponúkajú bezplatné automatizované zálohy, ktoré sú skutočne úžasné. Niektoré z nich poskytujú veľmi lacné zálohovacie služby, ktoré vás nebudú stáť viac ako 1 $ mesačne. FatCow však požaduje 16,95 dolárov ročne, ak si želáte denne zálohovať svoje stránky. Nie sú to hrozné správy, ale tiež to nie je dobré.
 • Náklady na predčasné zrušenie rezervácie – Ak využívate služby spoločnosti FatCow po dobu dlhšiu ako je počiatočné skúšobné obdobie, náklady na zrušenie budú stáť 35 USD.

záver

Aj keď sa mi páči meno tejto spoločnosti a skutočnosť, že ponúkajú šialene lacné služby, neodporúčam to. Je ich príliš veľa a vy by ste nakoniec utratili príliš veľa peňazí za službu, ktorá je pomalá. Nakoniec by to nakoniec stiahlo vaše webové stránky. Nehovoriac o tom, že to po chvíli ublíži vašej peňaženke, a to aj s čestnými cenami a najlacnejším hostingovým plánom na svete. Je oveľa lepšie zaplatiť primeranú cenu renomovanejšej spoločnosti, ako je InMotion.

Dúfam, že sa vám táto recenzia páčila a že sme vám dnes pomohli naučiť sa niečo nové!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map