Recenzie GreenGeeks

01.06.2020
Recenzie hostingu 'Recenzie GreenGeeks
0 10 мин.

Hlavnou koncepciou spoločnosti bolo poskytovanie kvalitných služieb zdieľaného hostingu za prijateľnú cenu pre malé a stredné podniky s dodatočným úsilím o to, aby boli priateľské k životnému prostrediu. GreenGeeks sa zaviazala k ekologickým obchodným praktikám a kupuje trikrát viac kreditov za veternú energiu, ako ich servery odpočítavajú od elektrickej siete, aby kompenzovali svoj negatívny vplyv na životné prostredie.


GreenGeeks je priekopníkom ekologického hosťovania a ponúka 300% ekologický webový hosting poháňaný obnoviteľnou energiou; to znamená, že za každú spotrebovanú jednotku energie GreenGeeks kúpi trojnásobok tohto množstva obnoviteľnej energie a pošle ju späť do siete, aby kompenzovala svoju uhlíkovú stopu. Odhaduje sa, že do roku 2020 hostiteľský priemysel prekoná letecký priemysel v znečistení životného prostredia, a preto GreenGeeks prijali webhosting využívajúci veternú energiu..

S cieľom umožniť svojim klientom rast, GreenGeeks zaviedla ďalšie typy hostingových plánov, ako sú virtuálne servery, predajcovia hostiteľov a dedikované servery.

Prehľad GreenGeeks

Spoločnosť GreenGeeks bola založená spoločnosťou Trey Gardner v roku 2006. Od tej doby sa spoločnosť stala najobľúbenejším ekologickým webhostingom v USA a na svete. Spoločnosť prevádzkuje viac ako 300 000 webových stránok, obsluhuje viac ako 35 000 zákazníkov a používa viaceré dátové centrá, z ktorých dve sa nachádzajú v USA (Chicago, Phoenix), jedno v Kanade (Toronto) a jedno v Holandsku (Amsterdam)..

V priebehu rokov získala spoločnosť GreenGeeks rôzne priemyselné ocenenia za najlepší zelený webhosting, ale aj za zdieľaný hosting, reseller hosting a najlepšiu podporu..

Ich záväzok v oblasti ekologickej energie však nie je jediným pozoruhodným aspektom ich hostingových služieb, ponúkajú tiež rôzne hostingové plány, ktoré zahŕňajú celé spektrum hostingových služieb, čím spĺňajú požiadavky hostingu jednotlivcov aj podnikových používateľov..

Plány GreenGeeks & stanovenie ceny

greengeeks plány ceny

GreenGeeks ponúka svojim zákazníkom jeden zdieľaný hostingový plán, po ktorom nasledujú viaceré špecializované hostingové balíčky, VPS a distribútori. Zdieľaný hostingový plán a ďalšie vstupné hostiteľské plány sú umiestnené podobne ako iné podobné ponuky v odvetví, zatiaľ čo pokročilejšie možnosti môžu mať mierne vyššie ceny, ako je priemer v priemysle..

Zdieľaný hosting (Ecosite Starter) stojí 3,95 dolárov mesačne, čo vám umožňuje hosťovať neobmedzené domény na jednom účte a ponúka neobmedzený webový priestor SSD a neobmedzený prenos údajov. Funkcia inštalačného programu na jedno kliknutie vám umožňuje nainštalovať rôzne populárne aplikácie ako WordPress, Joomla, Drupal a viac ako 150 ďalších aplikácií. Bezplatná doména, 99,9% dostupnosť a škálovateľná „elastická“ platforma pre ľahkú aktualizáciu zdrojov sú len niektoré z výhod, ktoré sú súčasťou balíka..

Aktualizácia zdieľaného hostenia: GreenGeeks nedávno (2018) zaviedol dva nové spoločné plány. Plán Ecosite Pro začína na 6,95 dolárov mesačne a obsahuje všetky základné funkcie, ktoré sú súčasťou plánu Ecosite Starter, plus technológiu PowerCashe a dvojitý výkon. Tento plán je vhodný pre rastúce webové stránky, ktoré vyžadujú vyššiu rýchlosť a výkon.

Plán Ecosite Premium je vynikajúci pre webové stránky s malými podnikmi a pre internetové obchody. Tento plán je kompatibilný s PCI, čo je nevyhnutné, ak váš web spracováva platby online. Tento plán začína na 16,95 dolárov, prichádza so všetkými základnými funkciami a štvornásobne vyšším výkonom.

Každý zdieľaný plán hosťovania obsahuje bezplatné doménové meno a bezplatný certifikát Šifrujme SSL, ktorý sa v dnešnej dobe stal priemyselným štandardom.

GreenGeeks-zdieľané hosťovaní, plány

Hosting VPS je zastúpená prostredníctvom 5 balíkov v rozmedzí od 39,95 $ / mesiac do 159,95 $ / mesiac. Všetky plány VPS sú v USA poskytované na IP adresách bez čiernej listiny a majú 99,99% záruku dostupnosti, nočné zálohovanie zadarmo a vrátane licencie cPanel / WHM. Pokiaľ ide o zdroje, môžete získať až 8 GB RAM, 125 GB SSD RAID-10 úložného priestoru, prémiovú šírku pásma 3 000 GB a 4 jadrá CPU.

Dedikované servery na GreenGeeks začínajú na $ 169 / mesiac a dosahujú až 439 $ / mesiac. Súčasťou všetkých plánov je 5 IP adries a 10 000 GB prenosu. Rovnako ako v prípade iných serverových zdrojov, vyhradené servery GreenGeeks môžu ponúkať až 16 GB DDR 3 pamäte, 2x 500 GB SATA jednotky a Xeon E5-2620 2,0 GHz s HT.

Hosting predajcu plány sa pohybujú od 19,95 dolárov mesačne do 99,95 dolárov mesačne. Všetky plány hosťovania distribútorov prichádzajú s neobmedzeným hostingovým účtom cPanel, poskytovaním v USA alebo Kanade, až do 200 GB webového priestoru SSD a prémiovou šírkou pásma 2 000 GB. GreenGeeks ponúka pre maloobchodníkov 100% bielu hostingovú platformu, ktorá im umožňuje označiť ovládací panel tak, aby odrážal ich značku, a používať súkromné ​​menníky. Hostingoví predajcovia majú prístup aj k 150+ aplikáciám, bezplatnému systému fakturácie hostiteľov, bezplatnému účtu distribútora domén eNom, bezplatnému tvorcovi webových stránok a ďalším výhodám, ako je 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Funkcie hostenia GreenGeeks

Doposiaľ sme diskutovali o typoch hostingu dostupných na serveri GreenGeeks, o ich cenách a niektorých ich funkciách. Ďalej sa pozrime, aké ďalšie funkcie dopĺňajú plány hostenia GreenGeeks:

 • Bezplatná migračná služba;
 • Bezplatný nástroj na tvorbu webových stránok s viac ako 500 šablónami;
 • Bezplatný marketing a nástroje SEO;
 • 99,9% prevádzkyschopnosť;
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí;
 • Zákaznícka podpora 24 x 7;
 • Nočné zálohy;
 • Bezplatná registrácia názvu domény pomocou zdieľaných účtov hostenia;
 • Inštalátor jedným kliknutím;
 • Nulová zraniteľnosť a monitorovanie bezpečnosti v reálnom čase 24/7;
 • Disky Solid State Drive RAID-10;
 • Vstavaná sieť na ukladanie a ukladanie obsahu do medzipamäte;
 • SSH prístup;
 • Hosting pripravený na elektronický obchod (PrestaShop, Magento, ZenCart);
 • Hosting kompatibilný s PCI;
 • Šírka pásma Tier-1, pripojenia 1 Gb / s na prémiovej multigigabitovej sieti;
 • Viac možností podpory.

Podpora zákazníkov GreenGeeks

GreenGreeks ponúka svojim zákazníkom niekoľko spôsobov, ako kontaktovať zákaznícku podporu – telefonická podpora, live chat a e-mailová podpora. E-mailová podpora a live chat sú k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, zatiaľ čo telefonická podpora je k dispozícii od pondelka do nedele počas konkrétnych pracovných hodín. GreenGeek uvádza, že prostredníctvom e-mailu je priemerný čas na vyriešenie problému 15 až 20 minút. Na stránkach podpory sa nachádzajú aj stovky článkov, časté otázky a návody, ako aj návody na postup krok za krokom.

GreekGeeks je populárny medzi zákazníkmi vďaka ich spoľahlivému hosťovaniu a bezchybnému zákazníckemu servisu. Pozrime sa však, či existujú nejaké nevýhody, ktoré musíte zvážiť skôr, ako sa zaregistrujete pre jeden z ich plánov.

Pros & Nevýhody GreenGeeks

So skúsenosťami z odvetvia viac ako 15 rokov je GreenGeeks poskytovateľom hostingu, ktorý si väčšina zákazníkov a hostingové weby prezerá priaznivo. Čo sa týka kladov a záporov, je potrebné vedieť:

Pros

 • Ekologický hosting (dobré pre organizácie, ktoré podporujú obnoviteľné zdroje energie)
 • Zdieľaný hostingový plán za prijateľnú cenu
 • Viacero typov hostenia poskytuje priestor pre rast vašich webových stránok
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Skvelé možnosti podpory
 • SSH prístup a správa cPanel
 • Súlad s PCI
 • Bezplatná migračná služba

Zápory

 • Mierne nadpriemerné ceny pre pokročilé plány
 • Žiadne možnosti hostenia založené na systéme Windows

Ak hľadáte hostingové plány cPanel založené na Linuxe, GreenGeeks môže byť poskytovateľom hostingu priamo v uličke. Môžete začať so škálovateľným zdieľaným hostingovým plánom a ako bude vaše stránky rásť, smerujte k plánom bohatším na zdroje.

GreenGeeks je tiež dobrá voľba pre hosťovanie predajcov, ktorí hľadajú 100% bielu platformu hostingu, spolu s úložiskom SSD, prémiovou šírkou pásma, 99,9% dostupnosti služieb a ďalšími výhodami užitočnými pre spoločnosti pôsobiace v oblasti webdizajnu alebo pre vývojárov webu, ktorí chcú diverzifikovať svoje služby. s balíčkami webhostingu.

Záver preskúmania GreenGeeks

GreenGeeks je seriózny poskytovateľ hostingu s vynikajúcou možnosťou zdieľaného hostenia a rôznymi hostingovými balíčkami pre pokročilejšie potreby. Ekologický hosting je jedným z hlavných predajných miest GreenGeeks, ktorý využíva zákaznícku základňu, ktorá si cení environmentálne vedomie. GreenGeeks je okrem svojich ekologických služieb hostingu cenený aj za spoľahlivú službu (99,9% dostupnosť) a 24/7 zákaznícku podporu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector