Recenzie hostenia InMotion

InMotion Hosting ponúka širokú škálu hostingových balíčkov: rôzne zdieľané hostingové plány, VPS balíčky, dedikované servery a hosting hostiteľov. Spoločnosť sa zameriava na poskytovanie prvotriednych služieb s využitím najnovších hardvérových a softvérových technológií a dobre vyškoleného tímu.


Spoločnosť je zameraná na podnikových a firemných používateľov, ktorí si môžu dovoliť platiť trochu viac za špičkovú podporu a spoľahlivosť. InMotion má politiku 100% spokojnosti zákazníka a ponúka 90-dňovú záruku vrátenia peňazí pre zmluvy, ktoré sú dlhšie ako 6 mesiacov.

InMotion poskytuje hostingové riešenia od roku 2001, dnes má dve dátové centrá, jedno na Virginia Beach a jedno v Los Angeles. V prípade hostiteľských balíkov VPS a Dedicated si klient môže zvoliť umiestnenie servera.

Podľa našich skúseností sa spoločnosti InMotion podarilo zostať na vrchole webhostingovej hry vďaka svojmu silnému pocitu etiky. Jednoducho vám nedajú nič iné, ako je hodnota vašich peňazí, a vylepšia obchod s bonusmi, ktoré neposkytujú ostatní poskytovatelia hostingu. Napríklad úložisko SSD nemusíte platiť za peniaze ani automatizované zálohy. Svet webhostingu je svet plný cenových trikov, vypredaní a zmlúv, ktoré sa vás snažia zviazať, aj keď spoločnosť ponúka menej než uspokojivé služby. V tomto svete je InMotion majákom nádeje, ktorý svojim klientom poskytuje špičkové webhostingové služby za skutočne prijateľné ceny..

Vďaka ich reklamám je veľká šanca, že ste sa s InMotionom stretli. Je to preto, že ide o obrovskú spoločnosť, ktorá ukladá viac ako 300 000 domén.

Čo je dobré na hosťovaní InMotion?

Dostupné ceny: od poskytovateľa vysoko kvalitných webhostingových služieb, s výnimkou toho, že ste drahý. InMotion je v skutočnosti veľmi cenovo dostupný. Ich obchodný hostingový plán začína od 3,49 dolárov / mesiac, zatiaľ čo program WordPress optimalizoval hosting za 2,95 dolárov / mesiac, čím porazil väčšinu svojich konkurentov.

Dôveryhodná a uznávaná spoločnosť: InMotion preukázal svoju dôveryhodnosť a je odhodlaný poskytovať špičkové služby v priebehu rokov. Je to hostiteľská spoločnosť s certifikáciou CNET 10 rokov v rade a bola akreditovaná spoločnosťou BBB (Better Business Bureau) s ratingom služieb A + (A + je najlepší a F je najhorší rating).

Dlhá doba vrátenia peňazí: Spoločnosť stojí za svojimi službami a zaručí, že všetci zákazníci dostanú vždy spoľahlivý hostingový servis a podporu, ktorú potrebujú. Na všetky programy hosťovania, ktoré majú zmluvnú dobu 6 mesiacov alebo dlhšie, sa vzťahuje 90-dňová záruka vrátenia peňazí. Všetky mesačne účtované balíky majú nárok na úplnú refundáciu do 30 dní. Podrobné informácie nájdete v podmienkach spoločnosti InMotion.

24/7 Premier podpora: je zahrnutá bezplatne s každým hostingovým balíkom a je odhodlaná pomáhať svojim zákazníkom bez ohľadu na dennú dobu dňa v roku. Podpora je dostupná prostredníctvom priameho telefonického rozhovoru a e-mailových lístkov. Pre zákazníkov typu „urob si sám“ je k dispozícii obrovská zbierka online návodov a tiež komunitné Q&Podpora, na ktorú sa zvyčajne odpovie do 60 minút.

Spoľahlivý, rýchly a bezpečný: Vďaka dvom vysoko zabezpečeným dátovým centrám nachádzajúcim sa na západnom a východnom pobreží, ktoré sú monitorované 24/7, zaisťuje InMotion, že ich sieť je až 99,99% času. Zóny MaxSpeed ​​zaisťujú, že vaše stránky bežia až 6-krát rýchlejšie ako na bežných hostiteľských účtoch.

Čo je zlé na hostovaní InMotion?

Dlhšia aktivácia účtu: novo vytvorené účty nie sú okamžite aktivované; musia byť potvrdené telefonicky. To nemusí byť problémom pre zákazníkov z USA, ale môže to spôsobiť problémy klientom so sídlom mimo USA.

Prehľad informácií InMotion

Sme na silnom začiatku tu, však? Nenechajte sa zmiasť nadšením. Pozrime sa, čo presne ponúka služba InMotion Hosting svojim klientom. Najprv sa pozriem na každý typ hosťovacieho plánu, ktorý ponúkajú, a na ceny s ním spojené.

Na technické aspekty plánov hostenia spoločnosti InMotion sa nesmie zabudnúť ani na niečo. Sme tu, aby sme vám tiež povedali iba tie, ktoré sú uvedené v tejto recenzii. Preskúmame všetky aspekty služby InMotion a uvidíme, ako dobre fungujú ich servery podľa štatistík získaných za viac ako rok.

Plány & Ceny v spoločnosti InMotion

InMotion ponúka početné druhy hostingu s najmenej tromi rôznymi balíčkami pre každý. Začnem s najlacnejšími a prejdem k najdrahším.

Zdieľané plány hostenia – Na svojich stránkach to označujú ako „obchodné hostenie“, aby to znelo chytro. Každá úroveň ich zdieľaných hostingových plánov ponúka viac databáz webových stránok, parkovaných domén a subdomén ako posledná. Zdieľané plány spoločnosti InMotion zahŕňajú plán spustenia za 3,49 $ / mesiac, plán napájania za 3,49 $ / mesiac a plán Pro za 7,49 $ / mesiac. Plány Pro ponúkajú neobmedzené množstvo webových stránok, databáz a domén, takže ak potrebujete čo najviac zdrojov, ako viete, pre čo hľadať.

Každý z týchto plánov úložiska ponúka neobmedzený úložný priestor a šírku pásma a dostatok času na testovanie. Každý program má záruku vrátenia peňazí 90 dní, takže máte dostatok času rozhodnúť sa, či s ním budete chcieť alebo nie..

Hosting WordPress – Je to takmer rovnaké ako plány zdieľaného hostingu, pokiaľ ide o hardvér, šírku pásma spolu s počtom webových stránok, databáz a domén. Rozdiel je v tom, že táto hostingová služba je pre WordPress vyladená. Ponúka užitočné funkcie a veľa podpory, vďaka ktorej je prevádzka stránky WordPress oveľa jednoduchšia a efektívnejšia.

Cloud VPS Hosting – Virtuálny súkromný server môžete mať aj v prípade, že potrebujete viac serverových prostriedkov, ako ponúka zdieľaný plán. Je rýchla, výkonná a prichádza s arzenál funkcií, z ktorých jednou je infraštruktúra poháňaná cloudom, ktorá zaisťuje nepretržitú a neprekonateľnú dobu prevádzky počas celého roka. Tento najmodernejší hostingový server SSD VPS založený na Linuxe je vždy spravovaný zdatnými rukami, čo vám z nich poskytne maximum. Nie je ťažké robiť s diskami SSD, ktoré poskytujú trikrát rýchlejší prístup k všetkým vašim údajom.

VPS hosting na InMotion prichádza v troch rôznych úrovniach. VPS-1000HA-S, ktorý ponúka 4 GB RAM, 75 GB úložného priestoru, šírku pásma 4 TB a 3 adresy IP za 29,99 $ mesačne. Druhou úrovňou je VPS-2000HA-S, ktorý ponúka 6 GB RAM, 150 GB úložného priestoru, šírku pásma 5 TB a 4 adresy IP. Najvyšší plán je, že VPS-3000HA-S prichádza s 8 GB RAM, 260 GB úložného priestoru, 6 TB šírkou pásma a 5 IP adresami.

Dedikovaný serverový hosting – Ak máte veľkú webovú stránku a skutočne potrebujete ísť na všetko, InMotion má pre vás jedno z najlepších riešení na trhu. Ich dedikované servery môžu byť nakonfigurované tak, aby dokonale vyhovovali vašim požiadavkám. Môžu vám poskytnúť jeden a dvojprocesorový server s bezplatnými jednotkami SSD a poskytnúť vám tak všetku flexibilitu a spoľahlivosť, akú kedy potrebujete. Servery sú plne spravované, takže niekto vždy zaisťuje, že váš výkon a údaje zostanú nedotknuté. Medzi vyhradenými serverovými plánmi spoločnosti InMotion existuje 6 úrovní, z ktorých každá ponúka dvojnásobok výkonu v porovnaní s predchádzajúcou ponukou. Ich ceny začínajú na 99,99 dolárov mesačne a pohybujú sa až na 489,99 dolárov mesačne.

Plány predajcov – Ak chcete otvoriť svoj vlastný webhostingový podnik s vlastnou značkou a značkou, InMotion vám ponúka niekoľko solídnych možností. Svoje podnikanie môžete začať už za 22,39 dolárov mesačne, s plánom, ktorý ponúka 80 GB úložného priestoru, šírku pásma 800 GB, vyhradenú adresu IP a neobmedzené množstvo kanálov. K dispozícii je 5 ďalších programov s dvojitými, trojitými a ešte viac zdrojmi, ktoré sa dostanú až na 84,99 dolárov mesačne.

Funkcie služby InMotion

InMotion ponúka skutočne bohatú škálu služieb s množstvom bezplatných nástrojov a nástrojov, ktoré vám uľahčia prácu. Najprv však budem hovoriť o základoch, ktoré sú najdôležitejšie. Za prevádzku a rýchlosť servera ste zaplatili. V tomto ohľade nás spoločnosť InMotion určite pokryla celý rok.

uptime – Je to sakra takmer dokonalé, pretože zriedka klesá zo 100% na niečo ako 99,98% v priebehu celého roka. Je to skutočne spoľahlivé.

Rýchle servery – Dnešný internet je predovšetkým o rýchlosti prístupu. Vysokorýchlostné načítanie webových stránok nie je z hľadiska používateľskej skúsenosti iba dôležité, ale v algoritme spoločnosti Google sa tiež počíta ako nezávislý faktor hodnotenia. Preto je skvelé, že spoločnosť InMotion do značnej miery obstála v konkurencii, takže webové stránky sa načítajú za menej ako sekundu. Počas celého roka môžete očakávať rýchlosť nakladania niekde medzi 460 ms a 770.

Zadarmo disky SSD – Väčšina poskytovateľov hostingu účtuje poplatok za úložisko SSD s vysokým výkonom osobitne. Zvyčajne ich môžete mať vo svojich pokročilých plánoch, ale InMotion ponúka úložisko SSD zadarmo aj v rámci svojich najzákladnejších plánov.

Bezplatná migrácia webových stránok – Rastúci počet poskytovateľov hostingu ponúka bezplatnú migráciu webových stránok a InMotion sa nelíši. Váš web presunú na svoje servery zadarmo. Môžete mať 2 hodiny času správcu systému, s ktorým môžete rýchlo presunúť svoj web a všetky svoje súbory z jedného miesta na druhé.

Zálohovanie zadarmo – Vytvorenie zálohy vašich webových stránok a súborov je najvyšším bezpečnostným opatrením. Každý deň môžete vytvárať duplikáty všetkých svojich súborov a zaistiť tak, že ste vždy pripravení zvládnuť akékoľvek bezpečnostné hrozby, ktoré môžu vzniknúť.

Bezplatný prémiový doplnok Sucuri – Ak používate WordPress, budete radi, keď sa dozviete, že tento prémiový doplnok je k dispozícii zadarmo. Pravidelne kontroluje vaše webové stránky, či neobsahujú bezpečnostné riziká a výhody, umožňuje vám vykonávať vzdialené zálohy a zároveň chrániť vaše webové stránky pred spamom a vírusmi. Za tento produkt by ste za tento produkt platili mesačne 16,66 dolárov, ale pomocou služby InMotion získate zadarmo.

cPanel a WHM – Pre poskytovateľa hostingu na dnešnom trhu je povinné mať špičkový ovládací panel a Web Host Manager. InMotion má to pod kontrolou s užívateľsky prívetivým rozhraním a niektorými skvelými webovými aplikáciami.

Podpora hlavných systémov správy obsahu – Môžete nainštalovať WordPress, Drupal alebo Joomla! a ďalšie systémy na správu obsahu jediným kliknutím. To vám umožní vytvoriť webové stránky od začiatku v priebehu niekoľkých prvých hodín používania služieb spoločnosti InMotion.

Rootový prístup je povolený – Môžete mať root prístup na svoj server bez problémov.

Služba elektronického obchodu optimalizovaná – Platformy elektronického obchodu, ako sú Magento, WooCommerce, Shopify, Petrashop, Siteground, fungujú na serveroch InMotion naozaj dobre, a to vďaka ich optimalizácii pre rýchlosť a spoľahlivosť. Proces integrácie platobného procesora je nekonečne ľahší vďaka pomoci počas každého kroku. Táto obrovská bolesť hlavy je urobená z prechádzky v parku.

Integrácia so službou Google Apps – Prostredníctvom prehľadného pomocníka s tromi krokmi môžete pripojiť takmer ľubovoľnú aplikáciu Google.

Výkonný systém ochrany pred hrozbami Smartwall – Stále existuje nebezpečenstvo útokov DDoS s toľkými neviditeľnými počítačovými zločincami, ktorí sa skrývajú na webe. InMotion sa spojil s Corero Network Security, aby svojim klientom poskytol toto jedinečné bezpečnostné opatrenie proti útokom DDoS.

Zákaznícka podpora spoločnosti InMotion

InMotion uvádza, že je lídrom v oblasti podpory zákazníkov na webe a že ponúka výnimočne „ľudskú“ skúsenosť. Aj keď je to skutočne odvážne vyhlásenie, sú na to určite oprávnení.

Mnoho zástupcov zákazníckej podpory sa javí ako ľudia, s ktorými by ste nechceli hovoriť v akejkoľvek inej situácii. Niektorí dokonca robia veci ešte horšími, keď z malého rutinného problému urobia viactýždňové fiasko, ktoré si vyžaduje veľa telefonátov a e-mailov. InMotion to však nedovolí.

Stali sa lídrom v oblasti zákazníckej podpory, pretože asi 2 minúty reagovali v priamom prenose a riešili problém potom, čo ste im povedali, o čo ide. Naše skúsenosti s tímom podpory zákazníkov boli po celú dobu príjemne príjemné. Vďaka rýchlemu času odozvy a užitočnému jednotlivcovi, ktorý robí všetko pre to, aby ste sa ubezpečili, že ste všetci pripravení pracovať, je všetka podpora zákazníka o. InMotion zaisťuje, že si ho môžete vychutnať vždy, keď máte otázku alebo problém, ktorý je potrebné vyriešiť.

Výsledky prevádzkyschopnosti a výkonu pomocou hostenia InMotion

Monitorujeme InMotion už viac ako tri mesiace a veríme, že je čas odhaliť naše výsledky v rekordnom čase a výsledky testov výkonnosti. Testovaná webová stránka je postavená na systéme WordPress a je umiestnená v ich dátovom centre na západnom pobreží v Los Angeles na zdieľanom serveri hostingu.

Už je to dávno, čo sme uverejnili akékoľvek správy o dostupnosti a výkone InMotion Hosting. Teraz je čas odhaliť viac informácií. Posledné dva roky sme testovacie webové stránky neustále monitorovali UptimeRobot a tu je náš výsledok.

inmotion hosting uptime február 2018

Hosting InMotion – Uptime február 2018

Priemerná doba odozvy je približne 200 ms, zatiaľ čo doba prevádzkyschopnosti za posledných 30 dní je 99,99% (výpadok za 3 minúty) – úžasné výsledky.

Teraz sa pozrime, ako naše webové stránky fungovali Test rýchlosti pingdomu:

Inmotion hosting rýchlosť webu výkon

Výsledky sú opäť fantastické. Veľmi ťažká webová stránka s veľkosťou stránky 1,4 MB sa načíta za menej ako 3 sekundy. Fantastické! Lepšie výsledky by sme mohli dosiahnuť znížením veľkosti stránky a optimalizáciou stránky pomocou vyrovnávacej pamäte prehliadača a minimalizáciou CSS a JS, ale pre náš test to tiež funguje skvelo.

Ďalšia webová stránka hostená v službe InMotion získala ešte lepšie výsledky pomocou nástroja na testovanie rýchlosti Pingdom:

inmotion hosting pingdom speed test február 2018

Je pravda, že druhá webová stránka má omnoho menšiu veľkosť a je to statická webová stránka, nie webová stránka WordPress ako prvá, ale rýchlosť je jednoducho fantastická: úplne naložené za 0,3 sekundy!

Staré výsledky dostupnosti:

Z nášho testu vyplynulo, že InMotion má veľmi dobrú dostupnosť. Za posledné tri mesiace bola prevádzka sledovanej webovej stránky 99,99% a za posledných 30 dní to bolo 99,98%. Ak vezmeme do úvahy, že webová stránka je hostená na zdieľanom účte, sú tieto výsledky veľmi dobré. Priemerná doba odozvy je približne 496 milisekúnd. Záverom je, že InMotion poskytuje konzistentnú a spoľahlivú webhostingovú službu. Nasledujúca snímka bola prevzatá z nástroja UptimeRobot, nástroja, ktorý sme použili na sledovanie prevádzkyschopnosti:

inmotion uptime marec 2016

InMotion – Uptime marec 2016

Čas odozvy je veľmi dobrý. Chceme však tiež vedieť, aká je rýchlosť načítania aktuálnej webovej stránky. Na testovanie sme použili nástroj rýchlosti webových stránok od spoločnosti Pingdom. Z tohto dôvodu vyberieme dva webové stránky, jeden hosťovaný na východnom pobreží a druhý hosťovaný v dátovom centre západného pobrežia. Vykonali sme niekoľko testov prostredníctvom Pingdomu, testovania aj z Dallasu, New Yorku a San Jose.

Výsledky našich testov doby načítania stránky s programom Pingdom sú tieto:

 Server Pingdom:dallasNY CitySan Jose
IMH Východné pobrežie1,24 s1,14 s2,09 s
IMH Západné pobrežie1,41 s798 ms2,36 s

Tieto výsledky sú veľmi dobré, berúc do úvahy skutočnosť, že testované webové stránky sú hostené na zdieľaných serveroch a každá webová stránka sa úplne načíta do 3 sekúnd. Tu je niekoľko snímok zo stránky Pingdom s najhoršími výsledkami:

skúška inmotion na východnom pobreží

InMotion – východné pobrežie

InMotion - západné pobrežie

InMotion – západné pobrežie

Aký je záver? Z našich testov a záznamov o dostupnosti jednoznačne vyplýva skutočnosť, že InMotion funguje veľmi dobre aj pri zdieľanom hostovaní. 99,99% prevádzková doba je tiež veľmi dobrými výsledkami, čo znamená, že v posledných troch mesiacoch bola monitorovaná webová stránka nedostupná približne 12 minút. Tieto výsledky presahujú väčšinu ostatných poskytovateľov zdieľaného hostingu, preto dôrazne odporúčame InMotion všetkým, ktorí hľadajú spoľahlivý obchodný hostingový plán..

Je InMotion dobrý pre hosting v PrestaShop?

Na základe našich testov a výskumu sme zistili, že InMotion je jedným z najlepších poskytovateľov hostingu pre obchody PrestaShop. Ak chcete začať online nakupovanie rýchlo, s InMotion môžete požiadať, aby bol PrestaShop nainštalovaný na váš web hneď po registrácii. Ušetrí vám to čas a váš obchod bude pripravený na použitie po aktivácii účtu. Určite si môžete zvoliť inštaláciu PrestaShopu neskôr pomocou inštalačného nástroja Softaculous jedným kliknutím na ovládacom paneli. Dôrazne odporúčame InMotion na vytvorenie akejkoľvek webovej stránky elektronického obchodu.

Je služba InMotion dobrá pre hosting WordPress?

Jedna z našich testovacích webových stránok hostených s programom InMotion je vytvorená pomocou programu WordPress a vďaka tomu sme dosiahli veľmi dobré výsledky. Ak si chcete vytvoriť webovú stránku WordPress a umiestniť ju na server InMotion, môžete si vybrať jeden z ich plánov hostenia optimalizovaného pre WordPress, ktorý začína na 2,95 dolárov mesačne a umožňuje hosťovať jednu webovú stránku.

Program WordPress môžete nainštalovať pomocou inštalačného programu na jedno kliknutie, alebo môžete požiadať o inštaláciu na stránke pokladnice, keď nemáte plán. To vám umožní spustiť web hneď po prijatí prihlasovacích informácií od ich zákazníckej podpory.

Okrem toho môžete použiť ich úžasný nástroj na tvorbu stránok BoldGrid pre WordPress na vytváranie ohromujúcich vstupných stránok a prispôsobenie svojej webovej stránky WordPress podľa vášho želania. Aplikácia BoldGrid je bezplatná pre všetkých zákazníkov hostujúcich InMotion; je súčasťou každého plánu hostenia. Viac informácií o tomto nástroji na tvorbu stránok nájdete v našej recenzii BoldGrid.

Pros & Nevýhody použitia InMotion Hosting

InMotion je etablovaný ako špičkový poskytovateľ hostingu. Ponúka spoľahlivosť, vysoké rýchlosti načítania, úžasnú zákaznícku podporu a množstvo ďalších bezplatných služieb. Ale rovnako ako čokoľvek iné na svete, prichádza s niekoľkými malými frustráciami. Tu sú výkyvy a nevýhody hostenia InMotion.

Pros – prečo si vybrať InMotion

 • Získate hodnotu svojich peňazí – Ceny plánov spoločnosti InMotion sú primerané a poskytujú všetko, čo sľubujú a ešte viac. Môžete si byť istí, že so 100% ročnou prevádzkou a priemernou rýchlosťou načítania 600 milisekúnd bude vaša webová stránka vždy najlepšiu výkonnosť. Ak sa však vyskytnú nejaké problémy, môžete sa spoľahnúť na zákaznícku podporu, ktorá vám odpovie za menej ako 5 minút.
 • Záruka vrátenia peňazí 90 dní – Testovaním aplikácie InMotion a sledovaním, či vám to vyhovuje (môžete), môžete tráviť všetok čas. Spoločnosť na prvý časovač prešla ľahkou cestou jednoducho preto, že si je istá, že nemá dôvod sa presťahovať nikam inam.
 • Veľa integrácií a doplnkov zdarma – Je neuveriteľne ľahké spustiť CMS na ovládacom paneli InMotion. Väčšina z nich tiež prichádza s prémiovými bezpečnostnými doplnkami, ktoré vám pomôžu dobre spať, pretože vedia, že váš web je chránený pred všetkými bežnými hrozbami. Môžete si tiež vybrať z viac ako 310 aplikácií, aby sa vaše každodenné úlohy prechádzali v parku.
 • Bezplatný prenos stránok – Zatiaľ čo niektorí poskytovatelia hostenia za migráciu stránok účtujú približne 150 dolárov, služba InMotion to robí zadarmo a nevyžaduje od vás iba trochu spolupráce..
 • Zálohovanie zadarmo – Zálohy sa platia aj na mnohých miestach, ale InMotion im ich ponúka úplne zadarmo.

Nevýhody – Prečo si vybrať InMotion

 • Inzerovanú cenu dostanete, iba ak podpíšete zmluvu na 24 mesiacov – Tento koncept nie je nič nové v podnikaní webhostingu. Väčšina spoločností vyžaduje, aby ste sa zaregistrovali aspoň na 2 roky služby, ak chcete získať najnižšie ceny. To vám ponúka lepšiu ponuku a dáva im trochu ubezpečenia, že vás ako svojho klienta budú mať 2 roky. Prilákať vás, ako by ste sa prihlásili na 2 roky, je veľmi bežný trik medzi webovými hostiteľmi. Takmer všetci to používajú.
 • Proces dlhodobého overovania – Registrácia do služby InMotion nie je pre tých, ktorí žijú mimo USA, príliš jednoduchá. Po zaregistrovaní nezískate okamžitý prístup k účtu. V niektorých prípadoch sa musíte overiť pomocou preukazu totožnosti alebo pasu. Je to z dôvodu bezpečnosti, samozrejme, ale pre mnohých potenciálnych klientov by to mohol byť hlavný odtok.
 • Niekoľko obmedzení plánu – Ak je váš web väčší ako 10 GB, nemôžete ho zálohovať. Len málo webových stránok by sa však stala takou veľkou, ak by neposkytovali obrovské množstvo obsahu, ako sú obrázkové alebo video galérie. Ak stále chcete zálohovať zadarmo aj po prekročení 10 GB, môžete to urobiť iba každé 4 mesiace. Za časté aktualizácie tejto veľkosti budete musieť zaplatiť poplatok 49 dolárov. Zdá sa mi to však ako spravodlivý obchod.

Záver – Je InMotion dobrým poskytovateľom hostingu?

Je pravda, že InMotion nie je najlacnejšou webhostingovou spoločnosťou. Ak si však môžete dovoliť zaplatiť niekoľko ďalších dolárov, pomocou služby InMotion si môžete zaistiť vynikajúcu dostupnosť a výkonnosť svojich webových stránok..

Patria medzi mála poskytovateľov hostingu, s ktorými môžeme odovzdať svoje peniaze. Je to jednoducho preto, že sa objavia a dajú vám to, čo sľúbili. InMotion môžeme vrelo odporučiť každému, kto chce založiť web alebo sa snaží presunúť už existujúci web na niečo lepšie. Budete mať všetko, čo potrebujete a viac!

WebHostingMedia.net získal vďaka vynikajúcej podpore, spoľahlivým serverom a možnostiam inovácie ocenenie InMotionHosting s nasledujúcimi oceneniami:
inmotion best business hosting 2016inmotion najlepší obchodný hosting 2017

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map