Recenzie HostUpon

01.06.2020
Recenzie hostingu 'Recenzie HostUpon
0 13 мин.

HostUpon je kanadský poskytovateľ webhostingu, ktorý má rastúci počet spokojných zákazníkov a pozitívne recenzie. Ich ústredie je v Toronte, ale v niekoľkých amerických krajinách majú ďalšie dátové centrá. Ak žijete v niektorej zo severoamerických krajín, hostUpon je pre vás tou najlepšou voľbou. Pre tých, ktorí žijú ďalej od Kanady, je to stále jedna z lepších možností.


Táto spoločnosť zaručuje slušné ping pre ľudí z celého sveta. Je to hlavne vďaka ich nastaveniu šírky pásma troch kostí a pripojenie sa môže ďalej vylepšiť, ak používate CDN. Čísla ukazujú, že skutočne veľa ľudí využíva svoje služby na celom svete. Ich zákaznícka základňa už prekročila hranicu 10 000 a doteraz pokrývajú viac ako sto krajín.

HostUpon sa neuspokojí za menej, vo svojich dátových centrách používa iba najnovší hardvér. Používajú iba najspoľahlivejšie servery vrátane IBM, Dell a HP. Podpísaním jedného z ich plánov tiež chránite životné prostredie. Tento poskytovateľ napája svoj hardvér zelenou energiou, čo je jeden z dôvodov, prečo si ich vyberie toľko ľudí. Výber webhostingovej služby založenej na zelenej energii vedie k zníženému znečisteniu oxidom uhličitým.

HostUpon Web Hosting plány

Na serveri HostUpon nájdete päť najtypickejších plánov: VPS, dedikovaný, cloud, zdieľaný a hostingový server pre ďalších predajcov. Okrem toho ponúkajú aj službu registrácie doménových mien. To znamená, že na jednom webe môžete získať plnohodnotný webhostingový plán a názov domény, takže nie je potrebné hľadať registrátorov domén. Ak si vyberiete jeden z ich zdieľaných hostingových plánov, získate aj bezplatnú doménu.

Zdieľaný hosting

Pokiaľ ide o zdieľaný hosting, hlavnou myšlienkou je prilákať čo najviac zákazníkov pomocou nadpriemerných plánov, ktoré uspokoja ich potreby. Čím viac ľudí je so službou spokojných, tým viac z nich zostane a vyberie si silnejší plán poskytovaný spoločnosťou. HostUpon robí to isté, a to nielen udržiavaním nízkych cien, ale tiež ponúka dosť silnú službu s každým plánom.

Zdieľaný program Starter môžete získať iba za 3,95 dolárov mesačne. Malé a stredné podniky môžu mať veľký úžitok z ich obchodného plánu, ktorý je tiež najobľúbenejší za pouhých 7,95 dolárov mesačne. Ako môžete vidieť na svojich stránkach, každý z ich plánov je neobmedzený a existuje skutočne veľa neobmedzených funkcií bez ohľadu na to, ktorý z nich si vyberiete. Žiadny z nich samozrejme nie je neobmedzený, ale určite budete mať viac ako dostatok zdrojov.

Typický plán zdieľaného hostingu na trhu umožňuje hosťovať iba jednu webovú stránku, ale to určite nie je prípad HostUponu. Umožňujú vám hosťovať toľko individuálnych webových stránok, koľko chcete, a môžete tiež pridať neobmedzené domény a e-mailové účty. Plán Starter je už dosť silný, ale ďalšie dva plány obsahujú niektoré cenné funkcie, ktoré môžete potrebovať pre svoju webovú stránku.

Ich podnikateľský plán pridáva do zoznamu funkcií vyhradenú adresu IP, zatiaľ čo prémiový plán je dodávaný s pravidelnými zálohami a certifikátom SSL. HostUpon berie ochranu údajov vážne, vytvára zálohy vášho webu niekoľkokrát denne a uchováva ich k dispozícii až 5 dní.

Reseller Hosting

Môžete si vybrať z 5 hostingových plánov pre maloobchodníkov s cenami v rozmedzí od 19,95 dolárov mesačne až po 99,95 dolárov mesačne. Každý z týchto plánov je označený bielou farbou, čo vám umožňuje pridať logo vašej firmy do programu cPanel. Celý plán predajcu je možné riadiť pomocou ovládacieho panela WHM. Okrem toho získate prístup k ich tvorcovi webových stránok ak množstvu softvéru, ktorý je možné nainštalovať jediným kliknutím.

Pri prvom pláne získate 15 GB miesta na disku, s ktorým môžete pracovať, neobmedzenú šírku pásma, 10 účtov cPanel, 2 vyhradené adresy IP a WHM. Toto môže byť zväčšené až na 100 GB miesta na disku a neobmedzené množstvo účtov cPanel. Podľa recenzií zákazníkov je prvý predajný plán pre začiatočníkov viac ako dostatočný. Avšak, ak chcete najlepšiu hodnotu za cenu, mali by ste si určite vybrať druhý plán za 29,95 dolárov mesačne, čo je tiež ich najobľúbenejší plán..

Plány VPS

Keď si ľudia uvedomia, že ich webové stránky neustále rastú a že dôjdu zdroje, sú nútení zvoliť si silnejší hostingový plán. Po rozšírení na najdrahší zdieľaný hostingový plán je ďalším krokom prepnutie na plán VPS. HostUpon ponúka 5 rôznych VPS hosting plánov s cenami od 49,95 dolárov mesačne do 149,95 dolárov.

Ak chcete väčšiu kontrolu nad serverom a prostriedkami, ktoré dokážu zvládnuť rastúcu návštevnosť vašich webových stránok, mali by ste vyskúšať jeden z plánov VPS. Nie sú len silnejšie, ale budete môcť využívať aj niektoré ďalšie funkcie. Napríklad, ak chcete webovú stránku založenú na videoobsahu, môžete využiť podporu FFmpeg poskytovanú plánmi HostUpon VPS..

Zaručujú pevné pripojenie 1 GB / s k serveru a väčšiu kontrolu tým, že vám poskytujú prístup root. Ak chcete na server nainštalovať ďalší softvér ručne, určite to bude užitočné. Okrem toho môžete server kedykoľvek reštartovať. Ich najlacnejší plán VPS vám poskytne 20 GB miesta na disku, šírku pásma 100 GB, 512 MB pamäte RAM a 2 určené adresy IP. Toto môže byť rozšírené až na 150 GB miesta na disku, neobmedzenú šírku pásma, 3 GB pamäte RAM a 3 určené adresy IP.

Cloud hosting

Hlavným dôvodom, prečo si veľa majiteľov webových stránok vyberá hosting hostUpon Cloud, je to, že sa dajú ľahko zväčšiť. Je to tiež skvelá voľba, ak chcete zaistiť bezpečnosť vašich údajov. Aj keď je na vašom webe väčší problém, aspoň to všetko nedokáže zničiť. Vďaka cloudhostingu sa údaje webových stránok šíria medzi početné servery. Keďže váš web sťahuje svoje údaje zo skupiny serverov, nezáleží na tom, či jeden z nich klesne.

S rastom vašich webových stránok môžete vždy rozšíriť svoj cloudový hostingový plán. V zásade sa do cloudu pridá viac serverov, čo vášmu webu poskytne potrebné zdroje. Pretože je to spoľahlivejšie riešenie ako VPS alebo niekedy dokonca vyhradený hosting, cloud hosting patrí medzi drahšie služby. S HostUpon môžete získať cloudový hostingový plán iba za 24,95 dolárov mesačne.

Môžete si vybrať z troch rôznych plánov podľa svojich potrieb. Je zrejmé, že štartovací plán je najobmedzenejší a ponúka úložisko 25 GB, šírku pásma 100 GB, 5 databáz MySQL a 2 doplnkové domény. Ak sa chcete týchto obmedzení zbaviť, mali by ste zvoliť jeden zo silnejších plánov. Obidve ponúkajú neobmedzené databázy, šírku pásma a doplnkové domény. Jediným rozdielom je úložisko, s druhým, ktoré vám dá 50 GB a tretie miesto s kapacitou 100 GB.

Vyhradené plány hostenia

Výber vyhradeného plánu hostenia znamená, že chcete mať úplnú kontrolu nad jediným serverom namiesto toho, aby ste získali iba jeho časť s plánom VPS. Plán vyhradený pre HostUpon vám poskytne root prístup na server v prípade, že si chcete nejakú prácu nainštalovať manuálne. Tiež, v prípade, že potrebujete viac zdrojov, stačí sa opýtať a oni okamžite pridajú nejaké ďalšie RAM alebo iný hardvér, ktorý potrebujete.

Vaša webová stránka bude bežať na najnovších serveroch IBM Enterprise so zaručeným pripojením 1 GB za sekundu. Nemusíte sa obávať žiadnej konfigurácie, pretože HostUpon nastavuje MySQL, PHP, CSF, ImageMagick, Apache, CentOS a ešte oveľa správnejšie, než sa dokonca zaregistrujete do svojho plánu. Konfigurácia všetkých týchto môže trvať veľa času, ak to všetko potrebujete urobiť sami. Tým, že ich všetky uvediete do prevádzky, môžete sa od začiatku sústrediť na dôležitejšie úlohy.

Na výber je päť dedikovaných serverov, z ktorých prvý stojí 175 dolárov mesačne a posledný 595 dolárov mesačne ponúka riešenia pre veľké i malé podniky. Venovaný plán HostUpon, ktorý tu väčšinou odporúčame, je druhý. Stojí to 225 dolárov mesačne a získate 2 GB pamäte RAM, 150 GB úložného priestoru, šírku pásma 10TB napájanú dvojjadrovým procesorom 2,8 GHz..

HostUpon Zákaznícka podpora

Samozrejme je skutočne dôležitým miestom predaja hosťujúcej spoločnosti poskytovať výkonné a cenovo dostupné plány hostenia. Avšak vo väčšine prípadov sa oplatí zaregistrovať plán webhostingu, ak sa nemôžete spoľahnúť na ich zákaznícku podporu. To môže byť ľahko rozhodujúcim faktorom a našťastie má HostUpon aktívny, informovaný a spoľahlivý tím technickej podpory.

Nehovoriac o tom, že väčšina poskytovateľov si najíma zákaznícku podporu tretích strán, zvyčajne z Ázie, a musíte mať skutočne šťastie, že medzi týmito tímami nájdete rýchle a užitočné. V HostUponu to tak nie je, pretože majú vlastný tím odborníkov pripravený 24/7 každý deň na poskytovanie špičkovej podpory. Pracujú priamo z Toronta, z ich ústredia. Bohužiaľ nemôžete nájsť toľko spoločností, ktoré sa riadia rovnakou praxou.

HostUpon rovnako ako mnoho svojich konkurentov investoval veľa času do vytvorenia rozsiahlej vedomostnej základne. Ak potrebujete pomoc, môžete si ju kedykoľvek prečítať a prečítať si zopár svojich článkov, ktoré vysvetľujú predmet s ohľadom na začiatočného používateľa. Ak chcete ešte rýchlejšie a jednoduchšie riešenie, môžete si pozrieť aj ich výukové programy. Môžete použiť ich systém podpory vstupeniek alebo ich zasiahnuť v priamom prenose. Po registrácii na vyhradený server ich budete môcť volať aj telefonicky.

zhrnutie

Ak chcete spoľahlivého poskytovateľa hostingu v Kanade, určite by ste si mali zvoliť HostUpon. Aj keď nie ste niekde v krajine, ich plány hostenia sú stále úplne solídne. V súčasnosti ponúkajú jeden z najlacnejších, ale najvýkonnejších zdieľaných hostingových plánov na trhu. Je ešte lepšie, ak vezmete do úvahy, že väčšina poskytovateľov vám dá iba jeden web s paketom, zatiaľ čo pri zdieľanom pláne HostUpon môžete mať neobmedzené jednotlivé stránky.

Pokiaľ ide o iné typy hostingových plánov, sú stále cenovo dostupné. Nájdete niekoľko lacnejších možností pre VPS, dedikované alebo cloudové hostingové plány, ale vzhľadom na špecifikácie a funkcie, ktoré ponúkajú, je to určitá dobrá hodnota za vaše peniaze. Taktiež hľadanie najlacnejšej možnosti je často dosť zlý nápad. Zvyčajne sa dodáva so slabým hardvérom a externou podporou. Keďže sa HostUpon snaží udržiavať všetko na najvyššej úrovni, môžeme vám odporučiť len vyskúšať ich služby.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector