Recenzie Justhost

01.06.2020
Recenzie hostingu 'Recenzie Justhost
0 10 мин.

Hlavným zameraním hostiteľskej spoločnosti JustHost je poskytovať lacný zdieľaný hosting jednotlivcom a malým podnikom. S neustále rastúcimi klientmi JustHost nedávno predstavil nové typy hostingu, teraz ponúkajú virtuálne a dedikované servery.


JustHost je relatívne nový v odbore webhostingu, spoločnosť Chris Phillips bola založená v roku 2008 ako britská spoločnosť. Vďaka akvizícii spoločnosti EIG, spoločnosti, ktorá vlastní iPage, FatCow v ďalších veľkých spoločnostiach, sa spoločnosť JustHost stala lídrom v poskytovaní hostingu a dnes má kancelárie vo Veľkej Británii, USA a Austrálii. V ďalšej časti tejto recenzie JustHost ukážeme, čo je dobré a čo zlé na JustHost.

Čo je dobré na serveri Justhost?

Cenovo dostupné : JustHost ponúka viacero zdieľaných hostingových balíčkov pre rôzne potreby. Ich základný plán začína na $ 3,95 / mesiac, čo je ideálne pre zákazníkov, ktorí si chcú vytvoriť svoj prvý web alebo blog.

Ľahké spustenie: JusHost je ideálny pre začiatočníkov aj skúsených používateľov. Proces nastavenia je rýchly a jednoduchý a ich vylepšený ovládací panel je veľmi intuitívny, dobre zdokumentovaný a ľahko použiteľný.

30-dňová záruka vrátenia peňazí: s JustHost neexistuje skúšobná verzia, avšak ak nie ste spokojní s nákupom, môžete získať vrátenie platby do 30 dní. Stačí sa obrátiť na ich fakturačné oddelenie a prevedú vás celým procesom.

Možnosť pestovania: vaše webové stránky sa stali vírusovými a máte veľkú návštevnosť? Ak váš zdieľaný plán hostenia už nie je vhodný pre vaše potreby, máte možnosť ihneď upgradovať na VPS alebo dedikovaný server..

Čo je zlé na JustHost?

Obnovovacia cena: mali by ste si uvedomiť, že obnovovacie ceny na JustHost sú vyššie ako propagačné ceny. To môže byť nevýhoda, ak máte rozpočet.

Podrobné hodnotenie JustHost

JustHost je cenovo dostupný webový hostiteľ, ktorý ponúka zdieľané servery VPS a dedikované servery zamerané na začiatočníkov. Plány sú plne spravované a zahŕňajú všetky funkcie potrebné na vytvorenie online prítomnosti. S každým plánom je štandardne bezplatná doména, 30-dňová záruka vrátenia peňazí a nepretržité monitorovanie siete.

Prečítajte si našu podrobnú recenziu JustHost nižšie a rozhodnite sa, či by ste sa mali stať zákazníkom JustHost.

JustHost, ktorý je poskytovateľom hostingu EIG, bol spustený v roku 2008 s cieľom zjednodušiť výber webhostingu pre tých, ktorým môžu chýbať skúsenosti s webhostingom alebo pre tých, ktorí potrebujú webhostingové riešenie, ktoré je iba nevyhnutné. Ako už názov napovedá, JustHost presne ponúka to – hosting bez akýchkoľvek doplnkových služieb, ako je registrácia domény alebo online marketing.

Hodnota JustHost

Webové stránky JustHost nemusia byť oslnené svojím dizajnom, ale ponúkajú všetky hostiteľské funkcie, ktoré môže nováčik webmaster potrebovať, a funkcie, ktoré uspokoja potreby pokročilých používateľov alebo firiem s rozpočtom. JustHost sa zameriava na čo najjednoduchšie plánovanie svojich plánov. Tu je prehľad hostingových plánov dostupných na JustHost:

Zdieľaný hosting

justhost zdieľaný hosting hodnotenie

Zo štyroch dostupných balíkov zdieľaného hostenia sa odporúča balík Prime, ktorý začína na 6,95 dolárov mesačne. Hoci základný zdieľaný plán je najdostupnejší, začína sa už od 3,95 dolárov mesačne, je vhodný na hosťovanie jedného webu a jeho zdroje sú obmedzené..

Na druhej strane plán Prime ponúka neobmedzený hosting webových stránok a neobmedzený prenos, ukladanie, e-maily a ukladanie e-mailov. Pridajte program SpamExperts, SiteBackup Pro a Privacy Domain, ktoré sú súčasťou tohto plánu, a pochopíte, prečo sa odporúča v rámci plánov na úrovni vstupu..

Plán Pro však zastrešuje všetky plány v tejto kategórii, je to však najdrahší plán začínajúci na 14,95 USD mesačne. Vychádza z plánu Prime, ale ponúka certifikát SSL nainštalovaný na vašom webe a bezplatnú vyhradenú adresu IP.

Hosting VPS

justhost vps hosting hodnotenie

Spravované plány VPS spoločnosti JustHost sú postavené na cloudovej technológii, poskytujú okamžité zabezpečenie, prístup root, cPanel, správu viacerých účtov a zaručené zdroje.

Existujú štyri plány VPS, z ktorých najdostupnejší začína na 19,99 dolárov mesačne. Do každého plánu VPS je zahrnutý názov domény a až dve bezplatné adresy IP.

Pokiaľ ide o ponúkané zdroje, najviac zdrojov sa dodáva v pláne Ultimate, ktorý začína na 59,99 USD mesačne a má nasledujúcu konfiguráciu: štvorjadrový procesor CPU, 8 GB RAM, 120 GB úložného priestoru, prenos 3 TB / mesiac, 2 adresy IP, bezplatná doména názov a CentOS 6.5.

Dedikovaný hosting

justhost vyhradený hosting hodnotenie

Vyhradené hostingové plány začínajú na vstupnej úrovni plánu 79,99 dolárov. Môžete si vybrať z troch vyhradených hostingových balíkov, z ktorých každý ponúka bezplatnú doménu, bezplatné adresy IP a CentOS 6.5, záruku vrátenia platby kedykoľvek a vyhradenú linku podpory.

Pokiaľ ide o zdroje, prémiový plán začínajúci na 11,99 USD mesačne predstavuje najväčší úder, ktorý ponúka 4 jadrá, 8 vlákien vlákno Intel® Xeon Processor, 8 MB vyrovnávacej pamäte, 15 GB RAM, 1 TB RAID 1 úložného priestoru, 15 TB / mesačnú šírku pásma a 5 IPS.

Na rozdiel od iných plánov hostenia, ktoré sú vybavené štandardnou 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí, vyhradené serverové balíky zahŕňajú kedykoľvek bezplatnú záruku vrátenia peňazí, ktorá umožňuje zákazníkom s týmto balíkom kedykoľvek zrušiť svoj účet a získať pomernú náhradu za nevyužité obdobie.

Ako vidíte, JustHost pokrýva všetky základné možnosti hostenia a umožňuje tým, ktorí začínajú na zdieľanom hostingovom účte, upgradovať na VPS alebo špecializované balíčky po linke.

Podpora Just Just & Zákaznícky servis

Podpora na serveri JustHost sa poskytuje prostredníctvom živého chatu, telefonickej podpory a systému predaja vstupeniek 24/7, čo je pôsobivé pre hostiteľa rozpočtu. Zákazníci s vyhradenými hostingovými účtami môžu využívať telefonickú podporu na vyhradenej linke.

V databáze vedomostí na webe JustHost sú obsiahnuté videonávody, články a úvodné príručky, ktoré môžu tiež poskytnúť cenné informácie o tom, ako si nastaviť účet alebo ako riešiť problémy s hostením..

Justhost hostingové funkcie

JustHost ponúka kompletný zoznam svojich funkcií hostenia. Tu je rýchly prehľad najdôležitejších funkcií, na ktoré sa tešíme na serveri JustHost:

 • Bezplatná registrácia názvu domény so všetkými plánmi;
 • Voľný ťah & staviteľ stránok, ktorý ponúka pomoc pri budovaní stránok aj pre tých, ktorí nemajú zručnosti v oblasti kódovania alebo dizajnu;
 • Plány s neobmedzeným hostingom (neobmedzený hosting webových stránok, ukladanie, šírka pásma, e-mailové účty atď.);
 • Inštalátor jedným kliknutím, ktorý vám umožní ľahko nainštalovať niekoľko webových skriptov ako Drupal, Joomla, WordPress, b2evolution atď.
 • Optimalizácia elektronického obchodu: certifikát SSL, inštalácia nákupných košíkov jedným kliknutím (OSCommerce, Agora, PrestaShop atď.);
 • Linux hosting s cPanel;
 • Google AdWords & Yahoo / Bing reklamný kredit v hodnote 200 dolárov;
 • Hosting, ktorý podporuje rôzne programovacie jazyky (Ruby / Ruby on Rails, JavaScript, PHP 5, Perl 5, Python);
 • Podporované PostgreSQL, MySQL a ďalšie databázové servery;
 • FTP prístup, SSH prístup;
 • Zdvorilostné zálohy;
 • Zadarmo IP adresy (s VPS a dedikovanými servermi);
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí;
 • Vyhradená linka podpory vyhradených serverových účtov;
 • Záruka vrátenia peňazí za účelové serverové účty;
 • 24/7 zákaznícka podpora so všetkými plánmi;
 • SpamAssassin, ochrana odkazov, adresáre chránené heslom.

Hostiteľské funkcie ponúkané serverom JustHost sú strašne podobné tým, ktoré ponúkajú iní hostitelia webových stránok EIG, ako sú HostMonster alebo BlueHost, hoci BlueHost je zníženie nad týmito rozpočtovými webovými hostiteľmi, preto odporúčame porovnávať plány spoločnosti JustHost s plánmi spoločnosti BlueHost a zistiť, ktoré webhosting je pre vás najvhodnejší.

Bohužiaľ, JustHost nedáva žiadne sľuby týkajúce sa dostupnosti, preto ich opatrne odporúčame na vysoko dynamické a na prevádzku náročné webové stránky. Okrem týchto ponúka JustHost okamžitú zákaznícku podporu a má krátku, ale primeranú záruku vrátenia peňazí.

Záver o Justhost

JustHost pokrýva všetky základné požiadavky na hosťovanie jednotlivcov a malých firiem, ktoré si nemôžu dovoliť alebo nechcú platiť veľa za webhosting. Plány dostupné u tohto poskytovateľa hostingu pokrývajú všetky náležitosti potrebné na spustenie webovej stránky. Poskytujú webom na zdieľaných účtoch dostatok priestoru na rast, takže inovácia zo zdieľaného účtu hostingu nie je problémom.

Ak ste vlastníkom webových stránok prvýkrát alebo ste škriatkovým rozpočtom, môže byť server JustHost cenovo dostupnou alternatívou ku komplexným webhostingovým riešeniam, ktoré môžu byť drahšie a ktoré nebudete môcť naplno využiť..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector